Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,861 kuni 4,890 (kokku 5,328 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
vahalill

IP aadressiga saab ikka seadmeni, mitte ainult võrguni. Muidu võiks ju näiteks kaubanduskeskuse võrgus mida iganes teha.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
avokaado

Kui lõvid peaksid tõepoolest kohtus võidu saavutama, siis mina isiklikult ootaksin ka seda, et välja mõistetud kahjuraha läheb heategevusesse või annetatakse nt kasside turvakodule. Just nii nagu kunagi alguses kõva häälega ka välja hõisati.

+20
-3
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Kui lõvid peaksid tõepoolest kohtus võidu saavutama, siis mina isiklikult ootaksin ka seda, et välja mõistetud kahjuraha läheb heategevusesse või annetatakse nt kasside turvakodule. Just nii nagu kunagi alguses kõva häälega ka välja hõisati.

Sa ootad, et alates kohtuotsuse teada saamisest muudaksid inimesed enda põhiolemust ja hakkaksid ausaks?

+18
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kaidi31

Ja kui teine pool saab, siis raha heategevuseks.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

IP aadressiga saab ikka seadmeni, mitte ainult võrguni. Muidu võiks ju näiteks kaubanduskeskuse võrgus mida iganes teha.

Kui saaks seadmeni siis ei tuleks valedele inimestele nõudeid.

Hetkel tulevad nõuded neile kes on Telia, Elisa kliendid

Noh, ja palju meil neid selliseid teenusepakkujaid on? Ongi ju vaid üksikud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
pyybeleht

Kui saaks seadmeni siis ei tuleks valedele inimestele nõudeid.

Hetkel tulevad nõuded neile kes on Telia, Elisa kliendid

Hetkel ?

Mis neid nõudeid saadetakse igapäev laiali või?:D

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Avalikke wifi võrke on palju, tahaks näha kas mõni avaliku neti võrgus ka saab nõude. Ei tasu kommenteerida lihtsalt kodu võrgus olles.

Nende instagram ongi tehtud selle eesmärgiga, et provotseerida ja siis ratsa rikkaks saada, nõudeid esitades.

Usun neid kes soovivad kohtuväliselt asju lahendada ikka leidub. Need kellel raha pole lähevadki kohtusse, kuna kahjunõue on ju päris kopsakas ja kohtu arvates sellised kommentaarid kindlasti kahjunõuet ei vääri, nagu siin mõned lehed tagasi näiteks toodi, mille eest kahjunõue esitati.

Oled kindel, et paar lehekülge tagasi kopeeriti kommentar üks ühele v? Kui ei, siis pole siin midagi arutada või arvata. Ja see, et 3 inimest ei saanud trahvi ei tähenda ju midagi, sest iga juhtum on iseseisev. Ja kust, me üldse teame, et inimesed vaid ühe kommentari eest mingeid nõudeid saavad.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Wanda

Avalikke wifi võrke on palju, tahaks näha kas mõni avaliku neti võrgus ka saab nõude. Ei tasu kommenteerida lihtsalt kodu võrgus olles.

Ja selline variant ei tule kõne alla, et äkki ei kommenteeriks üldse?

Et, kui koduaadressilt enam rahulikult mõnitada ei lasta, siis tuleb minna kuhugile avalikku netivõrku? Peab ikka metsik valu olema, mis sunnib kedagi mõnitama.

+11
-18
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ja selline variant ei tule kõne alla, et äkki ei kommenteeriks üldse?

Et, kui koduaadressilt enam rahulikult mõnitada ei lasta, siis tuleb minna kuhugile avalikku netivõrku? Peab ikka metsik valu olema, mis sunnib kedagi mõnitama.

Täpselt see tekitabki valu, kui saad lambi asja eest nõude, et siis lähedki mõnitad, et oleks ikka asja eest nõue saadetud.

Kui vana sa oled? Ja, kui palju sul haridust on?

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Wanda

Lumikelluke, miks sa oma kommentaarid kohe ära kustutad, kui oled oma arvamuse õigsuses nii veendunud? Mõtled, et siis ei saa sulle süüdistust esitada? Tsitaatides on su kommentaarid siiski alles ja su kasutajanimi on ka teada.

+12
-11
Please wait...

Postitas:
PiretTP

No haridusega ei saa need kohtusse kaebajad eriti kiidelda.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Lumikelluke, miks sa oma kommentaarid kohe ära kustutad, kui oled oma arvamuse õigsuses nii veendunud? Mõtled, et siis ei saa sulle süüdistust esitada? Tsitaatides on su kommentaarid siiski alles ja su kasutajanimi on ka teada.

Milline kommentaar on solvav? Millise eest sa kohtusse mind kaebaks? Kustutan kuna tahan, kas selleks peab põhjus olema? On minu nime alt tulnud halvustavaid kommentaare?

Alati on kustutamisel mingi põhjus.

+7
-13
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

No haridusega ei saa need kohtusse kaebajad eriti kiidelda.

Sa saad v?

+7
-12
Please wait...

Postitas:
bomz

Kas Pilveke saab enda käsutusse selle kommivideo?, loodan et nii mõnigi salvestas. Ja isegi kui ei salvestanud saab kohus nõuda välja video  täispikkuses. No problemo.

+20
-3
Please wait...

Postitas:
Wanda

Milline kommentaar on solvav? Millise eest sa kohtusse mind kaebaks? Kustutan kuna tahan, kas selleks peab põhjus olema? On minu nime alt tulnud halvustavaid kommentaare?

Paistab, et saba siiski väriseb, ja mitte vähe!

+6
-9
Please wait...

Postitas:
sadness

Paistab, et saba siiski väriseb, ja mitte vähe!

Ma just tahtsin küsida, et kellele sa vastad, sest vastas olev kustustab kommentaare.

Miks sa kommentaare kustutad, Lumikelluke? Kardad?

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ma just tahtsin küsida, et kellele sq vastad, sest vastas olev kustustab kommentaare. Miks sa kommentaare kustutad, Lumikelluke? Kardad?

Jah, see on Lumikelluke, kes arvab, et ta hiljem ei ole enam mitte kuidagi tuvastatav. Aga on!

Huvitav ka see, et üks suur mõnitaja Mette-misiganes on ka järsku vait jäänud. Ju sai ka kirja…

+8
-10
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Lumikelluke, ära põe. Sa ju ometi oled täiskasvanud inimene.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma just tahtsin küsida, et kellele sq vastad, sest vastas olev kustustab kommentaare. Miks sa kommentaare kustutad, Lumikelluke? Kardad?

Jah, see on Lumikelluke, kes arvab, et ta hiljem ei ole enam mitte kuidagi tuvastatav. Aga on!

Huvitav ka see, et üks suur mõnitaja Mette-misiganes on ka järsku vait jäänud. Ju sai ka kirja…

Ta on naiivne.

0
-6
Please wait...

Postitas:
bomz

Kuulge iga üks võib kommid kustutada kui heaks arvab, pole keelatud. No samahästi võiks küsida, miks mõni enda videod kustutas, kas saba väriseb? Nii ehk naa on kättesaadav nii kustutatud videod kui tekst. Erilist vahet pole. Kui kohtus üks või teine asi tõestust vajab, saavad mõlemad pooled enda käsutusse kõik vajaikud video – ja tekstimaterjalid, mille põhjal üks või teine kommentaar tehtud. Instagrami materjal kogu aasta ulatuses, kohtuprotsessi edendamise jaoks hädavajalik. Soovitaks terve aasta jagu instagrami materjal enda kätte saada ja sealt edasi peaks lihtsam videote põhjal detailselt lahti seletada, millest üks või teine kommentaar – tagasiside tekkinud. Las kohus otsustab kui võrdleb videoid versus saadud tagasiside.

+22
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kuulge iga üks võib kommid kustutada kui heaks arvab, pole keelatud. No samahästi võiks küsida, miks mõni enda videod kustutas, kas saba väriseb? Nii ehk naa on kättesaadav nii kustutatud videod kui tekst. Erilist vahet pole. Kui kohtus üks või teine asi tõestust vajab, saavad mõlemad pooled enda käsutusse kõik vajaikud video – ja tekstimaterjalid, mille põhjal üks või teine kommentaar tehtud. Instagrami materjal kogu aasta ulatuses, kohtuprotsessi edendamise jaoks hädavajalik. Soovitaks terve aasta jagu instagrami materjal enda kätte saada ja sealt edasi peaks lihtsam videote põhjal detailselt lahti seletada, millest üks või teine kommentaar – tagasiside tekkinud. Las kohus otsustab kui võrdleb videoid versus saadud tagasiside.

Muidugi pole vahet! Kõigepealt ülbitsen ja mõnitan. Ja siis kohe kustutan oma kommentaarid. Ja sinna juurde kiidetakse, kuidas ollakse oma sõnades nii kindel ja ollakse valmis kõike kohtus kaitsma, tõestama, õigustama.

Ainus asi, et neiu ei tea seda, et kõik ta kommentaarid on tegelikult alles ja tuvastatavad.

+8
-24
Please wait...
Postitas:
bomz

Kuidas sul endal arusaamisega lood on, Wanda? Just seda kirjutasingi et kohtus saab öeldut detailselt põhjendada. Kustutatud videod ja kommentaarid jäävad alles, kuid need pole avalikult saadaval. Las Lumikelluke kustutab kui tahab, milleks häiruda. Kas mitte enamus kommentaare ei tekkinud toodetud videote põhjal?, või kuidas tänapäeval neid moodsaid instagrami videoklippe nimetatakse, stoorid vms. Las kohus teeb otsuse.

+18
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kuidas sul endal arusaamisega lood on, Wanda? Just seda kirjutasingi et kohtus saab öeldut detailselt põhjendada. Kustutatud videod ja kommentaarid jäävad alles, kuid need pole avalikult saadaval. Las Lumikelluke kustutab kui tahab, milleks häiruda. Kas mitte enamus kommentaare ei tekkinud toodetud videote põhjal?, või kuidas neid tänapäeva moodsaid instagrami videoklippe nimetatakse, stoorid vms. Las kohus teeb otsuse.

Minu arusaam on see, et kõik mõnitajad võetaks vastutusele. Ja mitte ainult selle neiu teemal, vaid kõikide avaliku elu tegelaste (olgu nad mingid mudijad või keegi teine avaliku elu tegelane) pannakse oma sõnade eest vastutama ja maksma.

Kogu minu lugupidamine ja austus Marika Korolevile, kes tegi otsa lahti. Mul on nii hea meel, et see asi sai tähelepanu alla.

+6
-24
Please wait...
Postitas:
Wanda

Kuidas sul endal arusaamisega lood on, Wanda? Just seda kirjutasingi et kohtus saab öeldut detailselt põhjendada. Kustutatud videod ja kommentaarid jäävad alles, kuid need pole avalikult saadaval. Las Lumikelluke kustutab kui tahab, milleks häiruda. Kas mitte enamus kommentaare ei tekkinud toodetud videote põhjal?, või kuidas neid tänapäeva moodsaid instagrami videoklippe nimetatakse, stoorid vms. Las kohus teeb otsuse.

Minu arusaam on see, et kõik mõnitajad võetaks vastutusele. Ja mitte ainult selle neiu teemal, vaid kõikide avaliku elu tegelaste (olgu nad mingid mudijad või keegi teine avaliku elu tegelane) pannakse oma sõnade eest vastutama ja maksma.

Kogu minu lugupidamine ja austus Marika Korolevile, kes tegi otsa lahti. Mul on nii hea meel, et see asi sai tähelepanu alla.

Mis sa kraaksud. Hinga ka vahepeal ikka. Mina kustutan edasi oma kommentaare. Sulle ei meeldi mis teha. Küll olen ikka sul nii südamel, et viitsid jälgida mu kustutamisi. Tunnen end lausa nii tähtsana, et viitsid mu peale mõelda ja oma pead vaevata. Las siis kaebavad kohtusse, mu mõttetud ja igavad kommentaarid, mis kedagi isegi ei solva.

Ok, õigust on veel ülearugi ja veel…

Loodan, et näen varsti sinu täisnime ajakirjanduses.

+3
-22
Please wait...
Postitas:
Wanda

Sa oled nii naljakas.

Vaatame!

+2
-8
Please wait...

Postitas:
kassimamma666

Sa oled nii naljakas.

Vaatame!

Mitte ühegi suunamudijaga seotud kohtuprotsessi käigus pole avalikustatud nimesid ajakirjanduses, miks siis nüüd peaks?

+19
-6
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Sa oled nii naljakas.

Vaatame!

Mitte ühegi suunamudijaga seotud kohtuprotsessi käigus pole avalikustatud nimesid ajakirjanduses, miks siis nüüd peaks?

Loodame, et asjad muutuvad. Mu meelest on päris tore tööandjal teada, et ta poputab oma rinnal idiooti.

Selline lähenemine näitab ainult sinu kitsarinnalisust, kuna inimeste taga klatšimine, mida teeb valdav osa meist (küll mitte Perekoolis), ja tööalane professionaalsus – on kaks täiesti erinevat asja.

+20
-8
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma siiani ei saa aru, mis probleem peaks olema nimede avalikustamisega. Näiteks mina, ma olen siin oma arvamust avaldanud ja kui see peaks avalikult kuskile üles minema, minu näo ja kommentaaridega, siis on okei. Mina arvan nii ja nii lihtsalt on. Kui tekib vajadus oma arvamust näkku öelda, siis ma teen seda. Minu arust on eriti lamp see, et ütled midagi ja siis pärast kustutad. Ma tõesti ei saa sellest aru.

Korolevi teemaga seda võrrelda ei saa, sest Korolev on rahulik näitleja, kes midagi negatiiivset ei tee. See on minu jaoks natuke üllatav, et ta üldse siin nii räigelt sõimata sai.

+29
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

Korolevi teemaga seda võrrelda ei saa, sest Korolev on rahulik näitleja, kes midagi negatiiivset ei tee.

https://leht.postimees.ee/6426483/korolev-osutus-samuti-laimajaks

Kuna Korolev läks selle artikli tõttu Postimehe vastu kohtusse ja kaotas 100%, siis võib eeldada, et artiklis kirjutatu on tõsi. Muide, Korolevi esindas Sarv, huvitav oleks teada, palju ta teenustasu oli? Võib-olla pidi Korolev loobuma kogu sellest rahast, mis ta Sarve abil Perekooli kasutajatelt oli saanud.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Wanda

Selline lähenemine näitab ainult sinu kitsarinnalisust, kuna inimeste taga klatšimine, mida teeb valdav osa meist (küll mitte Perekoolis), ja tööalane professionaalsus – on kaks täiesti erinevat asj

Kusjuures, ei ole!

Et, kui oled riigikogulane või mingi valdkonna oma spetsialist ja siis vabal ajal mölised-mõnitad perekoolis, siis on se igati seotud.

+5
-17
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,861 kuni 4,890 (kokku 5,328 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema