Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,891 kuni 4,920 (kokku 5,328 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
ninja

Mul hakkab juba ette kahju neist, kes seal kohut mõistma hakkavad 😀 kannatust neile materjalidega tutvumisel.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

Selline lähenemine näitab ainult sinu kitsarinnalisust, kuna inimeste taga klatšimine, mida teeb valdav osa meist (küll mitte Perekoolis), ja tööalane professionaalsus – on kaks täiesti erinevat asj

Kusjuures, ei ole!

Et, kui oled riigikogulane või mingi valdkonna oma spetsialist ja siis vabal ajal mölised-mõnitad perekoolis, siis on se igati seotud.

Kui vabal ajal mölised-mõnitad, siis pole mingit vahet, kellena sa töötad. Ega sa tööl järsku teiseks inimeseks ei muutu.

Nii on. Kusjuures.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Selline lähenemine näitab ainult sinu kitsarinnalisust, kuna inimeste taga klatšimine, mida teeb valdav osa meist (küll mitte Perekoolis), ja tööalane professionaalsus – on kaks täiesti erinevat asj

Kusjuures, ei ole!

Et, kui oled riigikogulane või mingi valdkonna oma spetsialist ja siis vabal ajal mölised-mõnitad perekoolis, siis on se igati seotud.

Igal inimesel on oma vead, väga paljud klatšivad. Julgen väita, et 99% inimesi on oma elus kedagi kunagi taga klatšinud, ka sina, võimalik, et täitsa endale teadmata (ja praegu vaevalt seda ka tunnistad, sest enda silmis oleme me alati musterkäitumisega).

Aga ma tahaks kohe näha, kuidas näiteks tippkirurgi vallandatakse oma ametikohalt, sest ta perekoolis suvalist suunamudijat kommenteeris 😀 Ja kuidas see tippkirurg enam kunagi kusagil tööle ei saa 😀 võta juba roosad prillid eest, kallike 😀

+28
-8
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

Kusjuures, ei ole!

😀
Riigikogulased mölisevad ja mõnitavad nii tööl kui vabal ajal. Rohkem veel, kui ükski siinne kommenteerija.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

😀

Riigikogulased mölisevad ja mõnitavad nii tööl kui vabal ajal. Rohkem veel, kui ükski siinne kommenteerija.

Wanda tundub alles koolilaps olevat, kellel on kõik sassis 😀

+17
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
lehmalellepoeg

Kusjuures, ei ole!

Igal inimesel on oma vead, väga paljud klatšivad. Julgen väita, et 99% inimesi on oma elus kedagi kunagi taga klatšinud, ka sina, võimalik, et täitsa endale teadmata (ja praegu vaevalt seda ka tunnistad, sest enda silmis oleme me alati musterkäitumisega).

Aga ma tahaks kohe näha, kuidas näiteks tippkirurgi vallandatakse oma ametikohalt, sest ta perekoolis suvalist suunamudijat kommenteeris 😀 Ja kuidas see tippkirurg enam kunagi kusagil tööle ei saa 😀 võta juba roosad prillid eest, kallike 😀

Ma arvan, et ka mingit suvalist müüjat ei lasta sellise asja pärast lahti. Suts veider oleks. Töökätest niikuinii igal pool puudus. Mis sellise lahti laskmise aluseks üldse öeldaks? Tõenäoliselt oleks nimede teada saamine pigem halb siis, kui laimaja on tuntud inimene, siis tekib sellest reaalselt mainekahju.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Suur vahe on, kas klatšid oma kahe sõbrannaga privaatselt või siis avalikult perekoolis, kus käib tuhandeid inimesi ja kõik mõnitused on must-valgel kirjas ja ära ei kao.

Ma loodan, et kohtunikud ka sellest aru saavad. See siin on igasugustest piiridest väljunud.

+9
-23
Please wait...

Postitas:
Huviline

Suur vahe on, kas klatšid oma kahe sõbrannaga privaatselt või siis avalikult perekoolis, kus käib tuhandeid inimesi ja kõik mõnitused on must-valgel kirjas ja ära ei kao.

Ma loodan, et kohtunikud ka sellest aru saavad. See siin on igasugustest piiridest väljunud.

Kuule Vahalill lõpeta oma kõvatamine sellel teemal. Ei, ma ei arva, et välimuse kallal norimine sellel teemal on okei, aga tule maa peale. Mitte ükski kohus ei võta nii tühiseid asju isegi jutule. Vaata ümberringi, mäletad kuidas meie endist presidenti avalikes kommentaariumites kogu aeg puratiinoks kutsuti. Praegune peaminister on KaKa ja Helmed saavad ka igas mõttes puid alla. Mõtle ise, kui isegi PRESIDENTI lastakse süüdimatult oma fb nime ja näoga mõnitada, siis sa tõesti kujutad ette, et kohus hakkab menetlema mingit suvalist suunamudijat, kelle elu eesmärk ongi peegli ees juuksesalku keerutada ja sellega sotsiaalmeedias komplimente nuruda?

+50
-4
Please wait...

Postitas:
ninja

Just, Huviline. Mitte et seal vahet on, keda naeruvääristatakse, aga olen näinud tapmis- , vägistamis- ja piinamisähvardusi nende aadressil, keda mainisid + paljudele teistele avaliku el6 tegelastele. Helmedele mitte nii väga, aga see näitab vaid seda, et need, kes nende vaateid ei jaga, oskavad end ka teisiti väljendada.

A mis saanud on? Mitte midagi. Olen ka raporteerinud ja veebipolitseile kirjutanud, aga ju seda paska genereeritakse lihtsalt nii palju ja näha on, et reaalne oht või kahju puudub.

Selle kõrval öelda, et kellelgi on ripsmetušš nina peal (ja kusjuures ongi, ma ütleks seda näost näkku ka, sest hea ju teada, kui endal märkamata jäi) või et ta mees teeb rõvedaid nalju tõsisel teemal – see on ju nohu.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
kall

Välimuse teema oli üks tema enda sissejuurutatud teemadest. Kas enda välimuse teemal peatuti selleks, et sedasi fännidelt tähelepanu ja komplimente saada(?)  olles samal ajal meigitud sätitud ja filtriga ja ikka  “vabandades” kui mess ta välja näeb? Milleks taoline korduv välimuse teemal peatumine suunamudijalt endalt? (muudetud)

+19
-4
Please wait...
Postitas:
sadness

Just, Huviline. Mitte et seal vahet on, keda naeruvääristatakse, aga olen näinud tapmis- , vägistamis- ja piinamisähvardusi nende aadressil, keda mainisid + paljudele teistele avaliku el6 tegelastele. Helmedele mitte nii väga, aga see näitab vaid seda, et need, kes nende vaateid ei jaga, oskavad end ka teisiti väljendada.

A mis saanud on? Mitte midagi. Olen ka raporteerinud ja veebipolitseile kirjutanud, aga ju seda paska genereeritakse lihtsalt nii palju ja näha on, et reaalne oht või kahju puudub.

Selle kõrval öelda, et kellelgi on ripsmetušš nina peal (ja kusjuures ongi, ma ütleks seda näost näkku ka, sest hea ju teada, kui endal märkamata jäi) või et ta mees teeb rõvedaid nalju tõsisel teemal – see on ju nohu.

Helmedele ei saadeta? Nalja teed või? Ilmselgelt ei tea sa sel juhul asjast midagi. Nii mõnigi konservatiiv saab tapmisähvardusi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Välimuse teema oli üks tema enda sissejuurutatud lemmikteemadest, seda toodi välja pea igas tema storys, olles samal ajal meigitud sätitud ja tugeva filtriga. Stabiilselt oli vaja nuruda komplimente välimuse teemal, väites samal ajal kui mess ta välja näeb. Ja nii korduvalt ja korduvalt.

Ja seetõttu tohtis tema ebakindlusel tampida, naerda jm taolist teha?

+6
-18
Please wait...

Postitas:
ninja

Helmedele ei saadeta? Nalja teed või? Ilmselgelt ei tea sa sel juhul asjast midagi. Nii mõnigi konservatiiv saab tapmisähvardusi.

Ma pole nende sõber, ihuarst ega sekretär, nii et kust ma teaks, mida privaatselt saadetakse. Räägin sellest, mida näeb avalikest kommentaariumidest.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
kall

Välimuse teema oli üks tema enda sissejuurutatud lemmikteemadest, seda toodi välja pea igas tema storys, olles samal ajal meigitud sätitud ja tugeva filtriga. Kas enda välimuse teemal peatuti selleks, et sedasi komplimente saada(?) väites samal ajal kui mess ta välja näeb. Milleks taoline korduv välimuse teema suunamudijalt endalt?

Mina ei tea mis tema “ebakindluse” taga on ja kas üldse on. Viimaste meedia uudiste valguses lugesin et abikaasa olla vaimset ja füüsilist terrorit harrastanud (25.11.2021 Kroonika)

+15
-5
Please wait...
Postitas:
Kaidi31

Välimuse teema oli üks tema enda sissejuurutatud lemmikteemadest, seda toodi välja pea igas tema storys, olles samal ajal meigitud sätitud ja tugeva filtriga. Stabiilselt oli vaja nuruda komplimente välimuse teemal, väites samal ajal kui mess ta välja näeb. Ja nii korduvalt ja korduvalt.

Mina ei tea kes tema ebakindlust tampinud on. Viimaste meedia uudiste valguses olla abikaasa vaimset ja füüsilist terrorit harrastanud (25.11.2021 Kroonika)

Oeh. Aga siin ongi keeruline teistsugust kommentari saada.

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Kuule Vahalill lõpeta oma kõvatamine sellel teemal. Ei, ma ei arva, et välimuse kallal norimine sellel teemal on okei, aga tule maa peale. Mitte ükski kohus ei võta nii tühiseid asju isegi jutule. Vaata ümberringi, mäletad kuidas meie endist presidenti avalikes kommentaariumites kogu aeg puratiinoks kutsuti. Praegune peaminister on KaKa ja Helmed saavad ka igas mõttes puid alla. Mõtle ise, kui isegi PRESIDENTI lastakse süüdimatult oma fb nime ja näoga mõnitada, siis sa tõesti kujutad ette, et kohus hakkab menetlema mingit suvalist suunamudijat, kelle elu eesmärk ongi peegli ees juuksesalku keerutada ja sellega sotsiaalmeedias komplimente nuruda?

Sõltub inimese tundlikkusest ja kas tal on tahtmist sellise jamaga tegeleda. Ühte lubatakse iga päev seina äärde panna ja üles puua ja ta ei tee väljagi. Teine solvub “kaunis-aadu” peale ja nõuab valuraha.

+13
0
Please wait...

Postitas:
ninja

“kaunis-aadu”

Hahaha, best

+12
0
Please wait...

Postitas:
Vaenukagu

Tere!

Olen advokaat Rosalia Saba.
Leian, et paljusid siin foorumis osalejaid on sõmatud, mõnitatud, laimatud. Selle eest võiks kahjutasu nõuda!
Kui leiate, et võite olla laimatud ja soovikisite selle eest raha, võtke minuga ühendust ASAP!

Minu tasu on 40.-h + km ja 20% summadest, mida kätte saame.

Kümnele kiireimale solvujale soodustus -10%!

Lugupidamisega
Rosalia Saba

+19
-20
Please wait...
Postitas:
apunane

Vaatasin et Justinil läheb oma kodumaal väga hästi. Paistab rahulik ja õnnelik. Seal tüdrukud tõeliselt fännavad teda, on julgemad ja mis seal salata, väga kenad ka. Miks ta peaks tagasi tulema kuhugi, kus tal pole eriti tööd ja teda vihatakse…
Triinu Liis saab ka kenasti kõik korda. Mõlemad osapooled on õnnelikud omas kodus.

Lõpp hea kõik hea!

+6
-15
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Jahahhaaa J on nii uhke, et eesti keeles vastas kommentaarile. Mis sest, et nonsense, vähemalt eesti keeles!!!!

+19
-1
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Mina just olen vaadanud ja aru saanud, kui tühi tegelane see J tegelikult on. Sry, aga tema elu ju keerleb ainult enda keha ja ego ümber. Enda presenteerimine ja trennis käimine. Muud mitte midagi elus pole. Ei viitsi neid storysid enam vaadatagi. Selline “suunamudijate” elu tundub ikka maksimaalselt pinnapealne ja tühi. Kehakultus, kus sisu on absoluutne 0.

+42
0
Please wait...

Postitas:
billa

Vaatasin et Justinil läheb oma kodumaal väga hästi.

Sotsiaalmeedia põhjal läheb meil kõigil hästi.

+33
0
Please wait...

Postitas:
siidrinahk

Mina just olen vaadanud ja aru saanud, kui tühi tegelane see J tegelikult on. Sry, aga tema elu ju keerleb ainult enda keha ja ego ümber. Enda presenteerimine ja trennis käimine. Muud mitte midagi elus pole. Ei viitsi neid storysid enam vaadatagi. Selline “suunamudijate” elu tundub ikka maksimaalselt pinnapealne ja tühi. Kehakultus, kus sisu on absoluutne 0.

Tema töö on strippamine, loogiline kõik ju.

Vaatasin et Justinil läheb oma kodumaal väga hästi.

Sotsiaalmeedia põhjal läheb meil kõigil hästi.

Mul mitte, sest ei postita midagi. Oma tehtud viga!

+4
-7
Please wait...

Postitas:
K4gu

Siin ju oli jutt, et süüdistus esitati kellegi mehele. Järelikult telefoni või arvutit eraldi ei tuvastata, et millisest seadmest kommentaar tuli.

Oh, sellest on ju korduvalt räägitud. Tuvastamine käib IP aadressi järgi. Kui sa naabrimuti wifi- võrku lähed ja sealt solvanguid postitad, saab naabrimutt kahjunõude.

Kuidas ? Meili oled Sa ju ise endale teinud, ega naabrimutt endale meili ei teinud ja siia perekooli ei postitanud ?

Nõuded saadeti ju meilile. Iga kasutajanime taga on ka ju meiliaadresss

Neis teemades on ju korduvalt räägitud, et ega see mul päris aadress pole, et siin ju suvaline aadress, et saatke neid ebasobiva kommentari teateid. Keegi mingi hetk just küsis, kas advokaadi teated tulid eesti.ee aadressile ja mujale ka. Aga põhipoint on see, et ole mustikas7 või kägu99, viisakas tuleb ikka olla 😀

Siin on täiesti viisakalt öeldud, et blowjobi nali väikelapse pihta oli tugevalt üle talutavuse piiride, et avaliku elu tegelane poleks pidanud oma kasside saatuse teemal nii palju valetama, et suunamudija ei peaks tegema eputavaid videoid samas rannas, kus samal ajal kadunud last otsitakse ja veel palju muid selliseid asju. Mida on nendes ütlemistes sellist, mida peaks kohtusse kaebama?

Välimuse arvustamist ma ei poolda, aga tõesti, märksa tähtsamad inimesed on saanud oma välimuse suhtes palju julmemalt puid alla ja pole kulmugi kergitanud; eelmine president oli suurepäraseks näiteks.

+43
-1
Please wait...

Postitas:
apunane

Mis see siia puutub?
Kellegi arvates oled sa ise kindlasti täiesti sisutühi ja õel ka veel.
Minu kommentaari mõte seisneb selles, et kõik osapooled võiks nüüd rahul olla. Ka kommenteerijad, muide.

+6
-19
Please wait...
Postitas:
Lounakagu

Tüüp läks isegi pidulikku kirikupulma rebitud teksaste ja eest nabani lahti triiksärgiga… Eesti kultuuriruumis peetaks sellist asja lihtsalt matslikuks. Teiste piduliku ja olulise sündmuse jaoks ei suuda ka end korralikult riidesse panna. Tänapäeval on küll kombed oluliselt lõdvenenud, aga teatud üritustele on ikkagi normaalse viisaka riietuseta minek labane ja matslik.

Trenni tegemine ja tervislik toitumine on igati kiiduväärt ja super elustiil ning prioriteedid, aga kui see kõik on tehtud peamiselt selleks, et ennast ainult päevast päeva teistele presenteerida, siis on minu meelest see kõik valedel alustel ja fookus paigast ära. Mis saab sellistest suunamudijatest 60+ vanuses? Me kõik jääme vanaks. Süstigu seda Botoxit palju tahes, loodusega ei võitle. Kui elus on ainuke kese välimus ning iseendal ka nagu muud väärtust peale välise ei näe, siis sellistel inimestel võib vanaduses ikka väga-väga valus kukkumine olla. Tohutu depressioon ja elu mõtte kadu, ma kujutan ette. Vanaduses ei ole võimalik enam selline kehakultus ja eneseekspositsioon. Mis siis saab? Tõmbavad kõik oksa end, sest ei näe enam viimase peal välja ja ei näe enda elul ega iseendal mingit mõtet?

See arutelu pole otseselt Lõvide kohta, aga üleüldine tendents on nn suunamudijatel selline. Ja no mis suuna mudimine see küll selline on. Õpetada lastele juba maast madalast, et inimesel pole siin elus muud funktsiooni, kui omada võimalikult seksikat ja pandavat lihakeha. Teha oma samadest kehaosadest 200 erinevat pilti ja laadida neid iga päev üles. See on ikka haiglane suund, mida mudida… Tahame või ei, aga see kõik mõjutab meie järeltulijaid ka ja räigelt. Mis lõpeb paljudele depressiooni, ärevuse, eneselõikumise, toitumishäirete ja mille kõigega veel, sest ei suuda välja näha nagu mingi äge tüüp/tibi kuskil filtritega fotol. Haige maailm ja nii õudne tegelikult. Sisutu sisu, mida need sisuloojad loovad ja haige suund, mida mudivad.

Loodan, et kunagi liigub asi sinna poole, kus võidutsema hakkavad päris sisuloojad. Inimesed, kes tõesti midagi teevad, oma töös ja hobides edukad ning eeskujuks on. Päris rollimudelid mitte keegi, kel pole muud peale tuunitud välimuse ja piltide…

+44
-5
Please wait...

Postitas:
K4gu

Suunamudijad, kellel pole peale oma isikliku elu mitte midagi muud müüki panna, on jah üks uuema aja kahetsusväärseid nähtusi. Eks see tundub üsna magus diil olevat – lihtsalt filmi oma igapäevast elu, paiska see netti ja oota koostööpakkumisi…

Paraku kaasneb iga rammusa palaga ka suutäis aganaid ja suunamudijate elus on selleks tõsiasi, et iga jälgija on ühtlasi kriitik ning kritiseeritakse ju seda, mida inimesed ise letti laovad. Loogiline. Kui letti laotakse välimus ja mis seal oli… toidutegemine ja armuelu…  siis ei ole mõtet pahaks panna, et ka neid aspekte kritiseeritakse. Kui suunamudija esitleks mingit muud sisu, nt “teeme ise kodus remonti” sisu, siis oleks rumal küüsi või juuksepikendused kritiseerida, aga kui muud sisu pole, siis on selle välimuse arvustamine täiesti ootuspärane. Ehkki maitsetu.

Aga nagu öeldud, lõvisid mina ise jälgida ei suudaks, proovisin ja see oli tapvalt igav (ja ma tahaks näha, kes küll julgeb mind sellise arvamuse pärast kohtusse kaevata), kogu oma mulje neist olen ma loonud siinse teema põhjal (mis on olnud tunduvalt põnevam, selline perekoolikate kirglik ühislooming, niisugune kestev seebiromaan, kus külalisesinejana teeb olulise rolli ka keegi R. S.) nii et minu arvamused on pigem üldist laadi ja kehtivad vabalt ka teiste suunamudijate kohta. Moodsa aja haigus on see eimillestki mudimine. Võiks isegi öelda, et digitaalne katk. Ma kahjuks ei usu, et see kaob või paraneb. Kirjaoskustki kasutatakse tänase päevani peldikuseintele kritseldamiseks. Mis siis veel sellisest, khm, eneseväljendusest tahta.

+37
-5
Please wait...

Postitas:
apunane

Tüüp läks isegi pidulikku kirikupulma rebitud teksaste ja eest nabani lahti triiksärgiga… Eesti kultuuriruumis peetaks sellist asja lihtsalt matslikuks. Teiste piduliku ja olulise sündmuse jaoks ei suuda ka end korralikult riidesse panna. Tänapäeval on küll kombed oluliselt lõdvenenud, aga teatud üritustele on ikkagi normaalse viisaka riietuseta minek labane ja matslik.

Trenni tegemine ja tervislik toitumine on igati kiiduväärt ja super elustiil ning prioriteedid, aga kui see kõik on tehtud peamiselt selleks, et ennast ainult päevast päeva teistele presenteerida, siis on minu meelest see kõik valedel alustel ja fookus paigast ära. Mis saab sellistest suunamudijatest 60+ vanuses? Me kõik jääme vanaks. Süstigu seda Botoxit palju tahes, loodusega ei võitle. Kui elus on ainuke kese välimus ning iseendal ka nagu muud väärtust peale välise ei näe, siis sellistel inimestel võib vanaduses ikka väga-väga valus kukkumine olla. Tohutu depressioon ja elu mõtte kadu, ma kujutan ette. Vanaduses ei ole võimalik enam selline kehakultus ja eneseekspositsioon. Mis siis saab? Tõmbavad kõik oksa end, sest ei näe enam viimase peal välja ja ei näe enda elul ega iseendal mingit mõtet?

See arutelu pole otseselt Lõvide kohta, aga üleüldine tendents on nn suunamudijatel selline. Ja no mis suuna mudimine see küll selline on. Õpetada lastele juba maast madalast, et inimesel pole siin elus muud funktsiooni, kui omada võimalikult seksikat ja pandavat lihakeha. Teha oma samadest kehaosadest 200 erinevat pilti ja laadida neid iga päev üles. See on ikka haiglane suund, mida mudida… Tahame või ei, aga see kõik mõjutab meie järeltulijaid ka ja räigelt. Mis lõpeb paljudele depressiooni, ärevuse, eneselõikumise, toitumishäirete ja mille kõigega veel, sest ei suuda välja näha nagu mingi äge tüüp/tibi kuskil filtritega fotol. Haige maailm ja nii õudne tegelikult. Sisutu sisu, mida need sisuloojad loovad ja haige suund, mida mudivad.

Loodan, et kunagi liigub asi sinna poole, kus võidutsema hakkavad päris sisuloojad. Inimesed, kes tõesti midagi teevad, oma töös ja hobides edukad ning eeskujuks on. Päris rollimudelid mitte keegi, kel pole muud peale tuunitud välimuse ja piltide…

Tegele siis oma lastega. Minu lapsed küll kuskil tiktokis vms ei passi. Teised ikka süüdi, kui oma lapsed pekki keerad? Igast jama on terve internet täis, see paar mudijat nüüd küll kõige hukutavam koht ei ole.😂

+7
-25
Please wait...
Postitas:
vahalill

Suunamudijad, kellel pole peale oma isikliku elu mitte midagi muud müüki panna, on jah üks uuema aja kahetsusväärseid nähtusi. Eks see tundub üsna magus diil olevat – lihtsalt filmi oma igapäevast elu, paiska see netti ja oota koostööpakkumisi…

Paraku kaasneb iga rammusa palaga ka suutäis aganaid ja suunamudijate elus on selleks tõsiasi, et iga jälgija on ühtlasi kriitik ning kritiseeritakse ju seda, mida inimesed ise letti laovad. Loogiline. Kui letti laotakse välimus ja mis seal oli… toidutegemine ja armuelu… siis ei ole mõtet pahaks panna, et ka neid aspekte kritiseeritakse. Kui suunamudija esitleks mingit muud sisu, nt “teeme ise kodus remonti” sisu, siis oleks rumal küüsi või juuksepikendused kritiseerida, aga kui muud sisu pole, siis on selle välimuse arvustamine täiesti ootuspärane. Ehkki maitsetu.

Aga nagu öeldud, lõvisid mina ise jälgida ei suudaks, proovisin ja see oli tapvalt igav (ja ma tahaks näha, kes küll julgeb mind sellise arvamuse pärast kohtusse kaevata), kogu oma mulje neist olen ma loonud siinse teema põhjal (mis on olnud tunduvalt põnevam, selline perekoolikate kirglik ühislooming, niisugune kestev seebiromaan, kus külalisesinejana teeb olulise rolli ka keegi R. S.) nii et minu arvamused on pigem üldist laadi ja kehtivad vabalt ka teiste suunamudijate kohta. Moodsa aja haigus on see eimillestki mudimine. Võiks isegi öelda, et digitaalne katk. Ma kahjuks ei usu, et see kaob või paraneb. Kirjaoskustki kasutatakse tänase päevani peldikuseintele kritseldamiseks. Mis siis veel sellisest, khm, eneseväljendusest tahta.

Las ma pakun, teie sõnavõtud on heatahtlikud püüdlused neid aidata, nagu väga paljud siin üritavad oma mõnitusi õigustada. Mis viha peab küll enese sees olema, et nii kettas olla? See on üks faas, mis tuleb ühiskonnal arenemiseks läbida, miks nii kuri küll olla?

+6
-29
Please wait...
Postitas:
K4gu

Kus sa siin mõnitusi näed, Vahalill? Mul on õigus oma arvamusele. Ei, ma ei ürita sellega kedagi aidata, ma lihtsalt nimetan asju nende õigete nimedega. Oma eraelu müüki paiskamine on tegevus, millega kaasnevaid riske peab teadvustama; teiseks on ilma sisuta “sisuloome” jabur kultuuriline nähtus, mida ma ikka imeks panen. Ja ma kordan, see käiib kõikide kohta.

Kus on minu sõnades mõnitus? Tõesta ära või su enda jutt on laim.

Ja ära ise ole nii kettas. Kui see on sinu meelest ühiskonna arengu loomulik faas, siis ei maksaks erutuda ka selle peale, kui keegi sellesse kriitiliselt suhtub, sest siis on ka kriitika asja loomulik osa.

+33
-6
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 4,891 kuni 4,920 (kokku 5,328 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema