Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,921 kuni 4,950 (kokku 5,328 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
apunane

Kus sa siin mõnitusi näed, Vahalill? Mul on õigus oma arvamusele. Ei, ma ei ürita sellega kedagi aidata, ma lihtsalt nimetan asju nende õigete nimedega. Oma eraelu müüki paiskamine on tegevus, millega kaasnevaid riske peab teadvustama; teiseks on ilma sisuta “sisuloome” jabur kultuuriline nähtus, mida ma ikka imeks panen. Ja ma kordan, see käiib kõikide kohta.

Kus on minu sõnades mõnitus? Tõesta ära või su enda jutt on laim.

Ja ära ise ole nii kettas. Kui see on sinu meelest ühiskonna arengu loomulik faas, siis ei maksaks erutuda ka selle peale, kui keegi sellesse kriitiliselt suhtub, sest siis on ka kriitika asja loomulik osa.

Kuidas sa üldse elada suudad kogu selle sopa keskel mis meie ümber toimub?
Miks sa võtad kaks inimest ette ja hakid muudkui?
Vedas ja ei saanud kahjunõuet? Selle pika kommentaari peale võiksid saada küll. Ehk veel tuleb, ära kaota lootust! Teised siin nii vaikseks jäänud…
Kes sind vaesekest küll sinna lehele veab vigu otsima?

+6
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
K4gu

Kus sa siin mõnitusi näed, Vahalill? Mul on õigus oma arvamusele. Ei, ma ei ürita sellega kedagi aidata, ma lihtsalt nimetan asju nende õigete nimedega. Oma eraelu müüki paiskamine on tegevus, millega kaasnevaid riske peab teadvustama; teiseks on ilma sisuta “sisuloome” jabur kultuuriline nähtus, mida ma ikka imeks panen. Ja ma kordan, see käiib kõikide kohta.

Ja ära ise ole nii kettas. Kui see on sinu meelest ühiskonna arengu loomulik faas, siis ei maksaks erutuda ka selle peale, kui keegi sellesse kriitiliselt suhtub, sest siis on ka kriitika asja loomulik osa.

Vedas ja ei saanud kahjunõuet? Selle pika kommentaari peale võiksid saada küll. Ehk veel tuleb, ära kaota lootust! Teised siin nii vaikseks jäänud…

Kus ma olen neid inimesi hakkinud? Näita ära need kohad. Või su enda jutt on laim.

Kuidas ma olen nad ette võtnud? Kordan, ma isegi ei jälgi neid, loen ainult seda teemat ja imestan. Muuseas imestan ka selle üle, kuidas nii igava “sisu” tootjatel üldse jälgijaid on – inimkond on ikka veider.

Miks sa nii vihane oled kõigi peale, kes servapidigi julgevad suunamudijate veidrat fenomeni kritiseerida? Mis su vigastus on?

Ja mis puutub kahjunõudesse, siis näita palun ära, mis mu pikas kommentaaris üldse on nii halba, et selle eest peaks midagi nõudma? Selle pikkus? Tõsiasi, et päevakangelaste toodetav materjal on minu jaoks igav? Või see, et kogu suunamudimise fenomen üldse on minu meelest absurdne?

Kas sinu silmis väärivad õigust oma arvamust avaldada ainult need, kes sellele kõigele kaasa kiidavad ja aplodeerivad?

PS: argumente paluks, mitte lahmimist. Ühtlasi paluks inimesel, kes selle kommentaari ebasobivaks märkis, täpselt ära näidata, milline osa sellest kommentaarist on “isiklik solvang”.

+29
-10
Please wait...
Postitas:
apunane

Kus ma olen neid inimesi hakkinud? Näita ära need kohad. Või su enda jutt on laim.

Kuidas ma olen nad ette võtnud? Kordan, ma isegi ei jälgi neid, loen ainult seda teemat ja imestan. Muuseas imestan ka selle üle, kuidas nii igava “sisu” tootjatel üldse jälgijaid on – inimkond on ikka veider.

Miks sa nii vihane oled kõigi peale, kes servapidigi julgevad suunamudijate veidrat fenomeni kritiseerida? Mis su vigastus on?

Ja mis puutub kahjunõudesse, siis näita palun ära, mis mu pikas kommentaaris üldse on nii halba, et selle eest peaks midagi nõudma? Selle pikkus? Tõsiasi, et päevakangelaste toodetav materjal on minu jaoks igav? Või see, et kogu suunamudimise fenomen üldse on minu meelest absurdne?

Kas sinu silmis väärivad õigust oma arvamust avaldada ainult need, kes sellele kõigele kaasa kiidavad ja aplodeerivad?

Hakka oma elu elama.

+6
-20
Please wait...
Postitas:
K4gu

Hakka oma elu elama.

Mina elangi oma elu. Aga sina?

+5
-7
Please wait...
Postitas:
apunane

Hakka oma elu elama.

Ei, sa elad siin teemas ja inimestel seljas. Ma iial ei viitsi niimoodi teisi vahtida ja peensusteni arvustada. Täiesti haiglaslik, pisidetailideni välja arvustad.

+9
-20
Please wait...
Postitas:
ninja

Hakka oma elu elama.

Ei, sa elad siin teemas ja inimestel seljas. Ma iial ei viitsi niimoodi teisi vahtida ja peensusteni arvustada. Täiesti haiglaslik, pisidetailideni välja arvustad.

No aga viitsid ju, nagu su entusiasmist teiste kasutajate kommentaaride suhtes näha on.

+12
-8
Please wait...
Postitas:
apunane

Hakka oma elu elama.

No aga viitsid ju, nagu su entusiasmist teiste kasutajate kommentaaride suhtes näha on.

Ei viitsi, ma isegi ei süvene kellele vastan. Kamp haigeid ja midagi on teil puudu, et teisi jälitate.

+6
-23
Please wait...
Postitas:
alexxx

Ei viitsi, ma isegi ei süvene kellele vastan. Kamp haigeid ja midagi on teil puudu, et teisi jälitate.

See kipub nende manitsejate viga olema, jah, et ei viitsita millessegi süveneda. Kägu X ei ole süüdi Käo Y sõnavõtus, vastasel juhul võiks sind ennast ju samades asjades süüdistada.

+18
-5
Please wait...
Postitas:
oisahullu

Hakka oma elu elama.

Hakka oma elu elama.

Milline topeltmoraal😁Kõige kõvemini  räuskad ja mõnitad siin hetkel+ vastad kõigile ja siis süüdistad teisi jälitamises💁🏻‍♀️

+17
-5
Please wait...
Postitas:
Kaidi31

Ja hakkab jälle see vaata, mis ise teed,  jutt pihta. Samamoodi räägitakse, kuidas pole nähtud sõimu ega muud jama. Eks see muidugi hea viis uuesti vanale reele asuda, kuigi jah, siin tõesti on jäänud rahulikumaks.

+7
-12
Please wait...
Postitas:
Lill156

Neist ju pole midagi rääkida. Veider, et see teema siin üldse püsib.

+26
0
Please wait...
Postitas:
plixi

Naljakas, et sellised pooletoobised kellelegi nii korda lähevad, et siin sõda hakata kiskuma😂

+12
-4
Please wait...
Postitas:
liisimari

Maria rannaväli

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

0
-17
Please wait...
Postitas:
apunane

See kipub nende manitsejate viga olema, jah, et ei viitsita millessegi süveneda. Kägu X ei ole süüdi Käo Y sõnavõtus, vastasel juhul võiks sind ennast ju samades asjades süüdistada.

Miks ma peaks süvenema mingisse lolli pikka sõnavõttu. Kõik need on ühesugused:aga mis nad siis…
Kirjutangi kõigile korraga.
Aga tuvastamise hirmus on siin nüüd suht vaikseks jäänud.
Värisege edasi siin omaette. 🥱🥱🥱 😴😴😴

+4
-14
Please wait...
Postitas:
astorias

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Ühest teemast jäi sulle väheseks?

+8
-1
Please wait...
Postitas:
K4gu

Miks ma peaks süvenema mingisse lolli pikka sõnavõttu. Kõik need on ühesugused:aga mis nad siis…

Kirjutangi kõigile korraga.

Aga tuvastamise hirmus on siin nüüd suht vaikseks jäänud.

Värisege edasi siin omaette. 🥱🥱🥱 😴😴😴

Ära kujuta endale ette. Inimestel on oma elu, tuhandeid muid asju teha, keegi ei viitsi su sügavalt võhiklikele lahmimistele vastata, nii võid rahus omaette siin sappi pritsida. Go, babe!  Vahet pole, mida sa just kirjutad, kuna sa ei loe läbi, millele vastad, siis paned mööda igal kümnel juhul.

+13
-6
Please wait...
Postitas:
K4gu

Naljakas, et sellised pooletoobised kellelegi nii korda lähevad, et siin sõda hakata kiskuma😂

Mõnikord last oodates hea aega parajaks teha.
Kui Candy Crushis elud otsa saavad.

Tavaliselt ma siin kirjutada ei viitsi, liiatigi ei meeldi mulle ka teise inimese välimuse kallal irisemine, aga kui see paarike KÄITUB veidralt ja ülekohtuselt (kassid, lapsed, advokaadid), siis ütlen ka sõna sekka. Muuhulgas on mul väga raske kaasa tunda inimestele, kes palkavad endale raha nõudma advokaadi, kes on esindanud rebase haamriga surnuks tagunud tippametnikku.

https://www.err.ee/1608257628/rebase-tapnud-ametnik-nouab-kommentaatoritelt-huvitist

+19
-8
Please wait...
Postitas:
Lill156

Mõnikord last oodates hea aega parajaks teha.

Kui Candy Crushis elud otsa saavad.

Tavaliselt ma siin kirjutada ei viitsi, liiatigi ei meeldi mulle ka teise inimese välimuse kallal irisemine, aga kui see paarike KÄITUB veidralt ja ülekohtuselt (kassid, lapsed, advokaadid), siis ütlen ka sõna sekka. Muuhulgas on mul väga raske kaasa tunda inimestele, kes palkavad endale raha nõudma advokaadi, kes on esindanud rebase haamriga surnuks tagunud tippametnikku.

https://www.err.ee/1608257628/rebase-tapnud-ametnik-nouab-kommentaatoritelt-huvitist

Oled kindel, et palkavad. Vb inimesel tööd vaja ja otsib need õnnetud kiusamisohvrid ise ülesse ja pakub abi? Neid maksjaid ju leidub alati, kes kohtusse ei soovi minna ja nõus maksma.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kagggu

https://elu.ohtuleht.ee/1054276/kriminaaluurimine-strippar-justini-vaidetavas-vagivallatsemises-kuriteokahtlustust-esitatud-pole

On seal mingit uut ibfot?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
BellaBee

https://elu.ohtuleht.ee/1054276/kriminaaluurimine-strippar-justini-vaidetavas-vagivallatsemises-kuriteokahtlustust-esitatud-pole

On seal mingit uut ibfot?

ei ole uut infot, kasutu artikkel.

Politsei on kriminaalmenetluse alustanud. Selgitame asjaolusid, kellelegi kahtlustust esitatud ei ole, „ sõnas menetluse praeguse seisu kohta Põhja ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Marie Aava.

+16
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Siin oli juttu vahepeal TL juuksurist Kadyst. Praegu sattusin tema storysid vaatama ja kas see kirjaviga või kasutabki “ja”asemel “ia”?

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

J storysid vaadates siis tema ei kannagi abielusõrmust🤔

+19
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

kui ma strippar oleks, siis samuti ei kannaks. Vallaline olemine tuleb selles äris pigem kasuks.

+19
0
Please wait...
Postitas:
perek123

Miks TL jala peale markeriga “ho*r” kirjutatud

+17
-2
Please wait...

Postitas:
ninja

Miks TL jala peale markeriga “ho*r” kirjutatud

peol, kus “külakuhja” tehakse, vahel juhtub

+21
-3
Please wait...

Postitas:
alexxx

See ei ole tegelikult mingi näitaja, sõrmus ei ole abielus olles kohustuslik. Aga jah, stripparina ma ka ei kannaks nagunii.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Mis vahet sel üldse enam on? Kannab või mitte 😀

+8
0
Please wait...
Postitas:
bomz

не понимаю??

https://www.ohtuleht.ee/1055315/robert-sarv-arvati-advokatuurist-valja-ta-kaitus-korduvalt-ebakohaselt

+14
-1
Please wait...

Postitas:
marleen1995

не понимаю??

https://www.ohtuleht.ee/1055315/robert-sarv-arvati-advokatuurist-valja-ta-kaitus-korduvalt-ebakohaselt

Miks ma ei imesta.

Muide, kuidas siin nõude saajatel läinud on?

+21
-1
Please wait...

Postitas:
avokaado

Vaikus siin pool samuti, ootan kutset, mis muud.

Huvitab, kas keegi maksis nõude ära ka?

+19
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,921 kuni 4,950 (kokku 5,328 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema