Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,161 kuni 5,190 (kokku 5,698 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
polenime

https://elu.ohtuleht.ee/1062303/arstilkaik-loppes-parkimistrahviga-maruvihane-triinu-liis-minu-ainus-eesmark-on-et-lapsel-poleks-palavikku-ja-mu-tupp-ei-veritseks-50-miljonit-korda-paevas

Ma ei suuda 😀

Misajast tal load on või üldse auto? Kellel tellitud on ja läbi lugenud, andke teada 😀 😀

Lugesin läbi. Mis ajast tal on load või auto, seda pole märgitud. Artiklist sain teada hoopis, et tal on insuldi saanud vanaisa, kelle perse peab olema pühitud (tema enda sõnad). Tal jookseb 50 miljonit korda päevas tupest verd. Viimati jooksis ta perearstile ühes kaenlas palavikus laps ja teises kaenlas insuldi saanud vanaisa, endal tal lahmas samalajal tupest verd ja oli väga valus. Seetõttu ta ei saanud auto parkimisega tegeleda. Eelmistel kordadel ka ei saanud auto parkimisega tegeleda, aga ei olnud öeldud, mis siis takistas. Ilmselt lihtsalt talle peab olema parkimine tasuta. No nagu talle pidi olema ka enda kasside varjupaika viimine tasuta. Seal sobis vale, et leidis kassid tänavalt, parkimise kohta sobib vabanduseks tupeveri ja sitase tagumikuga vanaisa. Ilmselge ju.

Ausaltöeldes seda lugedes tahaks küsida, et kas see inimene on ikkagi adekvaatne üldse enda ja enda lapse elu korraldama? Kas ta oli purjus või millegi mõju all sellist asja kirja pannes? Kas keegi on päriselt nii rumal? Need ei ole väited, need on küsimused. Lisaks ma paluksin politseil kontrollida tema juhtimisõiguse olemasolu kui ta tõesti ise roolis on. Kui mitte, siis ma ei saa muidugi üldse aru, kuidas see vanaisa ja tupeveri asjasse puutuvad, roolis olija saaks ju parkimisega seljuhul tegeleda kui tema perearst poole tormleb 🤦‍♀️🤦‍♀️

tänan mahlaka huumori eest 🙂

jääb üle ainult öelda- send help!

+15
-1
Please wait...

Postitas:
tikker111

Viimsilaste grupis täitsa olemas:

Lihtsalt küsimus suurele ringile.. kuidas saab olla nii, et kiiruga arstiabi saamiseks peab maksma parkimistasu (või parkimistrahvi) kas tõesti ei saa minna haiglasse kiirustades selle pärast muretsemata? See lihtsalt on juba täielik absurd. Kui ma jooksen oma palavikus lapsega ruttttu kontrolli hommikul (ainuke aeg mille saad, sest liin on alati hôivatud ja ajad kinnj), siis esimene asi millele ma mõtlen, ei ole see, et parkimine peale panna. Kas on mingi unknown parkla kuhu saavad inimesed parkida haigla ümber kus ei pea 40€ trahvi maksma kui on sos ja tervisehäda? Just asking for a friend! Kui keegi teab, öelge mulle ka.

Ja kommentaarides küsis üks tema käest, et kui raske on omale parkimiskell soetada ja TL vastab: usu.. kui sinul või su lapsel on 40 palavik ja täpne aeg analüüside andmiseks ja lapse riidesse panek votab rohkem aega kui eeldasid, siis jumal.. minu ma rõhutan MINU arvades peaks olema tervisega seotud teeninduse saamiseks võimalus tasuta parkida.. mitte, et ma jooksen haige lapsega üle ôue ja muretsen kellade pärast

Mnjah.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Lihtsalt küsimus suurele ringile.. kuidas saab olla nii, et kiiruga arstiabi saamiseks peab maksma parkimistasu (või parkimistrahvi) kas tõesti ei saa minna haiglasse kiirustades selle pärast muretsemata? See lihtsalt on juba täielik absurd. Kui ma jooksen oma palavikus lapsega ruttttu kontrolli hommikul (ainuke aeg mille saad, sest liin on alati hôivatud ja ajad kinnj), siis esimene asi millele ma mõtlen, ei ole see, et parkimine peale panna. Kas on mingi unknown parkla kuhu saavad inimesed parkida haigla ümber kus ei pea 40€ trahvi maksma kui on sos ja tervisehäda? Just asking for a friend! Kui keegi teab, öelge mulle ka.

Ja kommentaarides küsis üks tema käest, et kui raske on omale parkimiskell soetada ja TL vastab: usu.. kui sinul või su lapsel on 40 palavik ja täpne aeg analüüside andmiseks ja lapse riidesse panek votab rohkem aega kui eeldasid, siis jumal.. minu ma rõhutan MINU arvades peaks olema tervisega seotud teeninduse saamiseks võimalus tasuta parkida.. mitte, et ma jooksen haige lapsega üle ôue ja muretsen kellade pärast

Mnjah.

Loll on see, kes vabandust ei leia. Kui ikka jauramine on eesmärk, siis peab jaurata saama.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
tikker111

Loll on see, kes vabandust ei leia. Kui ikka jauramine on eesmärk, siis peab jaurata saama.

Oh need mis välja tõin, on vaid üksikud näited tema enese õigustamisest. Postitusel on üle 200 kommentaari, millest pooled on tema kirjutatud.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Elless

Kas ma saan õigesti aru, et Tiirnu Liis kommenteeris kinnises grupis ja tõi välja mingeid võimalikke olukordi, kus pole aega parkimisega tegeleda ja ajakirjanik lihtsalt tegi sellest absurdse ja alandava peakirjaga “uudise”?

+2
-18
Please wait...

Postitas:
tikker111

Kas ma saan õigesti aru, et Tiirnu Liis kommenteeris kinnises grupis ja tõi välja mingeid võimalikke olukordi, kus pole aega parkimisega tegeleda ja ajakirjanik lihtsalt tegi sellest absurdse ja alandava peakirjaga “uudise”?

Kuidas see alandav on, kui kõik uudises olevad laused on sõna-sõnalt võetud TL-i postitusest ja tema vastustest kommentaaridele?

Pigem TL võiks mõelda, mida internetis postitab, aga noh seda on ilmselgelt liiga palju eeldada. Kui normaalne on inimene, kes oma tupeverejooksust avalikus (jah mis-sest, et ainult liikmetele nähtavas, sest siiski igaüks, kes sinna liituda soovib, võetakse vastu) kogukonnagrupis räägib?

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Siinkohal meenub jälle kasside story, nende loomakeste ära andmise põhjused olid väidetavalt nii super isiklikud, et ei saanud mitte mingil juhul avaldada. A samas nüüd oma tupeveritsemisest rääkida mitmekümne tuhande liikmelises grupis, no problem 🙂

+27
-3
Please wait...

Postitas:
kat78

Kui parkimiskella ei leia ja kiire on võib ju suvalisele paberitükile kellaaja kirjutada. Ikka odavam on uus silmapliiats osta kui trahvi maksta. Olen pabertaskurätile huulepulgaga kellaaja kirjutanud, ja silmapliiatsiga kassatsekile 🙂

Rohkem mõtlemisvõimet!

Parkimise algusaeg peab olema fikseeritud, kuidas seda on tehtud, pole seaduses kirjas

+21
-1
Please wait...

Postitas:
tikker111

Siinkohal meenub jälle kasside story, nende loomakeste ära andmise põhjused olid väidetavalt nii super isiklikud, et ei saanud mitte mingil juhul avaldada. A samas nüüd oma tupeveritsemisest rääkida mitmekümne tuhande liikmelises grupis, no problem 🙂

Kõige küünilisem selle juures on võtta uus loom ja teha päevas kümneid stoorisid, et tema poja esimene lemmikloom. Varjupaika viidud kassidest pole sooja ega külma.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Elless

Kuidas see alandav on, kui kõik uudises olevad laused on sõna-sõnalt võetud TL-i postitusest ja tema vastustest kommentaaridele?

Pigem TL võiks mõelda, mida internetis postitab, aga noh seda on ilmselgelt liiga palju eeldada. Kui normaalne on inimene, kes oma tupeverejooksust avalikus (jah mis-sest, et ainult liikmetele nähtavas, sest siiski igaüks, kes sinna liituda soovib, võetakse vastu) kogukonnagrupis räägib?

Ma eeldan, et ta rääkis hüpoteetilises võtmes, sest kui ta päriselt hooldaks oma vanaisa, siis kõik ta jälgijad juba teaks seda. Isegi kui ta tõesti rääkis enda veritsemisest, on ajakirjanikust nõme kirjutada sellest (tõenäoliselt Triinu Liisi teadmata) artikkel. Mina ei tahaks olla praegu Tiinu Liisi nahas, väga nõme oleks Õhtulehte avades näha enda pildi kõrval sellist pealkirja.

+4
-28
Please wait...

Postitas:
tikker111

väga nõme oleks Õhtulehte avades näha enda pildi kõrval sellist pealkirja.

Siis ei räägita ka avalikult internetis selliseid asju, sa ikka saad aru, et need on tema enda öeldud laused?

+23
-3
Please wait...

Postitas:
monic77

Ma eeldan, et ta rääkis hüpoteetilises võtmes, sest kui ta päriselt hooldaks oma vanaisa, siis kõik ta jälgijad juba teaks seda. Isegi kui ta tõesti rääkis enda veritsemisest, on ajakirjanikust nõme kirjutada sellest (tõenäoliselt Triinu Liisi teadmata) artikkel. Mina ei tahaks olla praegu Tiinu Liisi nahas, väga nõme oleks Õhtulehte avades näha enda pildi kõrval sellist pealkirja.

No meil räägitakse juba lasteaia lastele neti kasutamisest. Mida sa ise netti paned, siis see ka oma elu elama hakkab.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Elless

No meil räägitakse juba lasteaia lastele neti kasutamisest. Mida sa ise netti paned, siis see ka oma elu elama hakkab.

Arusaadav, samamoodi õpetatakse juba lasteaias, et kiusamine on halb, mistõttu ma leian endiselt, et ajakirjanikust on inetu vaimselt kehvas seisus inimest sedasi klikkide nimel ekspluateerida.

+6
-19
Please wait...

Postitas:
monic77

Arusaadav, samamoodi õpetatakse juba lasteaias, et kiusamine on halb, mistõttu ma leian endiselt, et ajakirjanikust on inetu vaimselt kehvas seisus inimest sedasi klikkide nimel ekspluateerida.

Aga ajakirjanikud ei ole psühhiaatrid, et panna kellegil diagnoos. Minu teada, ei ole ta ise oma vaimset diagnoosi avaldanud. Seega, miks ajakirjanikud peaks oletama, et keegi on vaimselt kuidagi teistmoodi?
Minu arvates on meil kõigil mingi diagnoos, ka kroonika kuulsuste, aga ikka kirjutatakse. Ka Putinist kirjutatakse, kuigi minu arvates ta pole vaimselt ok.

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Elless

Aga ajakirjanikud ei ole psühhiaatrid, et panna kellegil diagnoos. Minu teada, ei ole ta ise oma vaimset diagnoosi avaldanud. Seega, miks ajakirjanikud peaks oletama, et keegi on vaimselt kuidagi teistmoodi?

Minu arvates on meil kõigil mingi diagnoos, ka kroonika kuulsuste, aga ikka kirjutatakse. Ka Putinist kirjutatakse, kuigi minu arvates ta pole vaimselt ok.

Isegi kui Triinu Liis ei oleks vaimselt kuidagi teistmoodi, siis antud artikli uudisväärtus jääb endiselt kaheldavaks. Nii-öelda probleemi asemel tõmmatakse tähelepanu Triinu Liisi veritsevale tupele… Milleks see vajalik on? See on lihtsalt järjekordne näide ebaeetilisest kollasest ajakirjandusest, kus loevad ainult saadavad klikid ja eurod, suva see tühine Triinu Liis, kes on nüüd inimeste hammaste vahel nii siin kui mujal.

+12
-13
Please wait...

Postitas:
RMH86

See ajakirjanik ei saa ka vaimselt okei olla kui sellise pealkirja paneb.

Päris vastik mõelda, kuidas üks naine (ema), teisele naisele (emale) niimoodi “ära paneb” ja seejuures veel kasutab lapsega pilti. Väga alatu!

+14
-17
Please wait...

Postitas:
tikker111

Isegi kui Triinu Liis ei oleks vaimselt kuidagi teistmoodi, siis antud artikli uudisväärtus jääb endiselt kaheldavaks. Nii-öelda probleemi asemel tõmmatakse tähelepanu Triinu Liisi veritsevale tupele… Milleks see vajalik on? See on lihtsalt järjekordne näide ebaeetilisest kollasest ajakirjandusest, kus loevad ainult saadavad klikid ja eurod, suva see tühine Triinu Liis, kes on nüüd inimeste hammaste vahel nii siin kui mujal.

Et nüüd on ajakirjanik süüdi, et TL kaheldaval viisil tähelepanu otsib? Kui sa teada tahad, siis TL ootabki, et ajakirjandus ta üles korjaks. Alati kui ta nö. rahule jäetakse, siis tuleb mõne aja pärast mõni stoori või postitus, mida terve mõistusega inimene ei teeks mitte kunagi.

+23
-6
Please wait...

Postitas:
Elless

Et nüüd on ajakirjanik süüdi, et TL kaheldaval viisil tähelepanu otsib? Kui sa teada tahad, siis TL ootabki, et ajakirjandus ta üles korjaks. Alati kui ta nö. rahule jäetakse, siis tuleb mõne aja pärast mõni stoori või postitus, mida terve mõistusega inimene ei teeks mitte kunagi.

Tõepoolest, sellisel juhul on ajakirjanik süütu ohver, minu viga…

+6
-14
Please wait...

Postitas:
tikker111

Tõepoolest, sellisel juhul on ajakirjanik süütu ohver, minu viga…

Ajakirjanik tegi lihtsalt oma tööd antud hetkel. Probleem oleks siis, kui ajakirjanik oleks selle oma peaga välja mõelnud, et TL-i laimata, aga antud hetkel on TL kogu selle jutu ise netiavarustesse üles riputanud eesmärgiga saada tähelepanu.

+21
-5
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

https://eteenindus.mnt.ee/public/juhiloaKehtivus.xhtml?fbclid=IwAR0AQOI3P44ctLFsptUphP0RNPiWXfcYuKN43rBRend1jEvJTZ7uygzC5rk

Tal ju puuduvad juhiload.. Jussi vana auto on ka 24.1 ümberkirjutatud kellelegi ja 25.1 alates kindlustuski peale pandud. sellele.

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Jussu autoga jah, elan ise ka Viimsis ja näinud teda korduvalt sõitmas, lubade olemasolu kohta ei oska kommenteerida, ei jälgi teda nii pingsalt. Ei suuda neid “minu poja esimene lemmikloom” storysid vaadata.

Küll aga võiks ta oma last nõuetekohase turvavarustusega sõidutada, mitte esiistmel.

Kui see peaks päriselt tõele vastama, et inimene sõidab lubadeta ja nõuetekohaselt kinnitamata väikelapsega pidevalt rahus ringi, siis on ta ikka väga sassis omadega. Kas endale ja teistele ohtlikku inimest ei saa mitte sundravile suunata? See pole ju normaalse 30-aastase inimese käitumine. Loodan, et see tegelikult tõsi ei ole, sest tema tupeveritsused ja muud jamad on ta isiklik asi, aga lubadeta ja nagu näha korduvate parkimistrahvide järgi, ka oskusteta inimene ei tohi rooli istuda ega teiste inimeste elu ja tervist sellega ohtu seada. Viimsis liigub väga palju lapsi tänavatel, tipptundidel on ka tihe autoliiklus. See pole okei.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ja kommentaarides küsis üks tema käest, et kui raske on omale parkimiskell soetada ja TL vastab: usu.. kui sinul või su lapsel on 40 palavik ja täpne aeg analüüside andmiseks ja lapse riidesse panek votab rohkem aega kui eeldasid, siis jumal.. minu ma rõhutan MINU arvades peaks olema tervisega seotud teeninduse saamiseks võimalus tasuta parkida.. mitte, et ma jooksen haige lapsega üle ôue ja muretsen kellade pärast

Mnjah.

Kui on kiireloomuline erakorraline häda, saab ka kiirabi järgi kutsuda. Kui pole kiirabi lugu, peaks olema aega ka korrektselt parkida….

+18
0
Please wait...

Postitas:
wamphiir

https://eteenindus.mnt.ee/public/juhiloaKehtivus.xhtml?fbclid=IwAR0AQOI3P44ctLFsptUphP0RNPiWXfcYuKN43rBRend1jEvJTZ7uygzC5rk

Tal ju puuduvad juhiload.. Jussi vana auto on ka 24.1 ümberkirjutatud kellelegi ja 25.1 alates kindlustuski peale pandud. sellele.

Ma kahtlen, et sa ta isikukoodi tead päringu tegemiseks. Siin ainult ees- ja perekonnanimest ei piisa ju otsinguks. 😀

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Kas ta siis ei võinud vahepeal load ära teha? Ei suuda uskuda, et nii ringi sõidab.. Turvavarustuse ju saaks lapse isa autost võtta kui laps temaga või siis äkki ongi laps koos tooliga ees ..mis ei ole ju keelatud, aga võiks muidsugi taga olla.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
emmeM

Ma kahtlen, et sa ta isikukoodi tead päringu tegemiseks. Siin ainult ees- ja perekonnanimest ei piisa ju otsinguks. 😀

Isikukood täitsa avalikult e-krediidiinfos olemas

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ta isikukood on täiesti olemas ju krediidiinfos näiteks. Vaata näiteks ettevõte Costany alt. Minuti võttis hetkel, et see sealt leida. Ja kui ta just nime pole vahepeal vahetanud, siis tema nime ja isikukoodiga inimesel tõesti autojuhilube ei ole.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Leenur

Kas te tõesti arvate, et ta ei teeks stoorisid sellest, et ta juhiload ära tegi? 😄😄

+33
-3
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Või siis värskelt load saanud ja seal ei näita veel andmeid

0
-18
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Malluka andmeid ka ei näe seal kui võtta ta isikukood (avalik info oü malluka alt) ja proovisin uue ja vana nimega, ometi tal load olemas jupp aega juba

0
-12
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Kui inimesel on enda neiupõlve nime peale tehtud ettevõte, siis ei ole isikukoodi leidmine just eriline raketiteadus. Auto nr oli samamoodi müügikuulutuse all kenasti nähtav.

+11
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,161 kuni 5,190 (kokku 5,698 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema