Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,191 kuni 5,220 (kokku 5,698 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kagggu

https://eteenindus.mnt.ee/public/juhiloaKehtivus.xhtml?fbclid=IwAR0AQOI3P44ctLFsptUphP0RNPiWXfcYuKN43rBRend1jEvJTZ7uygzC5rk

Tal ju puuduvad juhiload.. Jussi vana auto on ka 24.1 ümberkirjutatud kellelegi ja 25.1 alates kindlustuski peale pandud. sellele.

Ma kahtlen, et sa ta isikukoodi tead päringu tegemiseks. Siin ainult ees- ja perekonnanimest ei piisa ju otsinguks. 😀

Kui inimesel on enda neiupõlve nime peale tehtud ettevõte, siis ei ole isikukoodi leidmine just eriline raketiteadus. Auto nr oli samamoodi müügikuulutuse all kenasti nähtav.

Just, aga transpordiameti lehel saab vaadata olemasoleva juhiloa kehtivust, mitte seda kas on või ei ole, sest nii ei näita kui erinevate isikukoodide ja nimedega proovida näitab kõigil et ei ole, kuigi on.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

https://eteenindus.mnt.ee/public/juhiloaKehtivus.xhtml?fbclid=IwAR0AQOI3P44ctLFsptUphP0RNPiWXfcYuKN43rBRend1jEvJTZ7uygzC5rk

Tal ju puuduvad juhiload.. Jussi vana auto on ka 24.1 ümberkirjutatud kellelegi ja 25.1 alates kindlustuski peale pandud. sellele.

Ma kahtlen, et sa ta isikukoodi tead päringu tegemiseks. Siin ainult ees- ja perekonnanimest ei piisa ju otsinguks. 😀

Kui inimesel on enda neiupõlve nime peale tehtud ettevõte, siis ei ole isikukoodi leidmine just eriline raketiteadus. Auto nr oli samamoodi müügikuulutuse all kenasti nähtav.

Just, aga transpordiameti lehel saab vaadata olemasoleva juhiloa kehtivust, mitte seda kas on või ei ole, sest nii ei näita kui erinevate isikukoodide ja nimedega proovida näitab kõigil et ei ole, kuigi on.

Ma ei saa päris hästi aru, mida Sa mõtled? Kui inimesel ei ole juhiluba, siis tal ei ole juhiluba. Mismõttes kehtiva olemasolu?

+14
-1
Please wait...

Postitas:
tadi Horror

Jussu autoga jah, elan ise ka Viimsis ja näinud teda korduvalt sõitmas, lubade olemasolu kohta ei oska kommenteerida, ei jälgi teda nii pingsalt. Ei suuda neid “minu poja esimene lemmikloom” storysid vaadata.

Küll aga võiks ta oma last nõuetekohase turvavarustusega sõidutada, mitte esiistmel.

Kui see tõele vastab ja laim ei ole, siis peaks siinkohal küll juba politsei sekkuma.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
okasroos

Mul küll näitab, kui sisestan oma nime ja isikukoodi. Alla tuleb kiri “Juhiluba on kehtiv. Juhiluba kehtib kuni…”

+13
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Lubadeta sõitmisest tuleb teavitada politseid ja küsimata laste näitamisest tuleb teavitada õppeasutust ja haridusministeeriumit. Mis koolis ta õpetab? See pole nali! Inimene võib teha iseendaga, mida ta iganes soovib, aga kui tema käitumine ohustab teisi, siis tuleb tegutseda!

+21
-3
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Mul küll näitab, kui sisestan oma nime ja isikukoodi. Alla tuleb kiri “Juhiluba on kehtiv. Juhiluba kehtib kuni…”

Sõnastasin täitsa mööda, need mida mina vaatasin näitab et ei ole juhiluba (kuigi ma ju tean et on) seda siis nime ja isikukoodi alusel. Seega ma eeldasin, et seal on vaja ka juhiloa numbrit et kehtivusaega näha! Teiseks need, mida mina kontrollisin on max 2a juhiluba omanud vb selles asi? Seega ei saa 100% väita, et tal ei ole lube!

0
-16
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Ma lihtsalt ei suuda seda artiklit uskuda . Ta ise on ÕPETAJA väidetavalt ja suures ajalehes kirjeldab ima tupeprobleeme ja muidki asju. Issand jumal küll

Ja see sõitmine 🤮🤮🤮🤮

Inimene õpetab koolis lastele EESTI KEELT ja siis kirjutab avalikus kommentaariumis nii
SÕIDSIN… SÕITSIN on see sõnake, SÕITSIN..
Jaanus Sepp

Iga haigla juures on tasuline parkimine. Viimsi Fertilitase esine parkla ka erakätes. 2 Viimsis olnud aasta jooksul ehk peaks juba teadma, kas ja kuhu parkida, kui maksta ei soovi

4

• Triinu Liis McNairn

Jaanus Sepp ma olen terve elu viimsis olnud.. isegi vanas viimsi koolis käinud. Tôstatasin küsimuse aruteluks. Samamoodi on absurde maksta parkimistasu kui ma sünnitama sõidsin “
+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kady

Sõnastasin täitsa mööda, need mida mina vaatasin näitab et ei ole juhiluba (kuigi ma ju tean et on) seda siis nime ja isikukoodi alusel. Seega ma eeldasin, et seal on vaja ka juhiloa numbrit et kehtivusaega näha! Teiseks need, mida mina kontrollisin on max 2a juhiluba omanud vb selles asi? Seega ei saa 100% väita, et tal ei ole lube!

Mul on juhiload nädalaega ja näitab nime ja isikukoodiga, et load olemas ja kaua kehtib. Kui load olemas ja ei näita nt vb ei ole tehtud lõppastme koolitust või ei kehti tervisetõend. Sellisel juhul puudub ka juhtimisõigus.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Viimsilaste grupis täitsa olemas:

Lihtsalt küsimus suurele ringile.. kuidas saab olla nii, et kiiruga arstiabi saamiseks peab maksma parkimistasu (või parkimistrahvi) kas tõesti ei saa minna haiglasse kiirustades selle pärast muretsemata? See lihtsalt on juba täielik absurd. Kui ma jooksen oma palavikus lapsega ruttttu kontrolli hommikul (ainuke aeg mille saad, sest liin on alati hôivatud ja ajad kinnj), siis esimene asi millele ma mõtlen, ei ole see, et parkimine peale panna. Kas on mingi unknown parkla kuhu saavad inimesed parkida haigla ümber kus ei pea 40€ trahvi maksma kui on sos ja tervisehäda? Just asking for a friend! Kui keegi teab, öelge mulle ka.

Ja kommentaarides küsis üks tema käest, et kui raske on omale parkimiskell soetada ja TL vastab: usu.. kui sinul või su lapsel on 40 palavik ja täpne aeg analüüside andmiseks ja lapse riidesse panek votab rohkem aega kui eeldasid, siis jumal.. minu ma rõhutan MINU arvades peaks olema tervisega seotud teeninduse saamiseks võimalus tasuta parkida.. mitte, et ma jooksen haige lapsega üle ôue ja muretsen kellade pärast

Mnjah.

Äkki läheks siis natuke varem kohale? 😀

+11
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Mul juhiluba märtsis tehtud ja näitab ilusti.

+4
0
Please wait...

Postitas:
m6mmikas

Kui isik on vahetanud nime, aga ei ole tellinud uut juhiluba (plastikkaarti), siis see otsing ei tööta, sest seal on vastuolu: luba on välja antud vana nimega, aga isikul on juba uus nimi. Juhiluba ikkagi sel juhul kehtib, juhtimisõigus antakse isikule, mitte nimele.

+1
-17
Please wait...

Postitas:
Kady

Kui isik on vahetanud nime, aga ei ole tellinud uut juhiluba (plastikkaarti), siis see otsing ei tööta, sest seal on vastuolu: luba on välja antud vana nimega, aga isikul on juba uus nimi. Juhiluba ikkagi sel juhul kehtib, juhtimisõigus antakse isikule, mitte nimele.

Millise nimega tal siis juhiluba olemas on?

+10
0
Please wait...

Postitas:
Nustik

No kuulge, inimene, kes ei suuda isegi id-kaarti teha omale, saab nüüd nii kiirelt load tehtud 😀

Kõikide oma saagade tipuks peab ta ennast nüüd ilmselt aasta meelelahutajaks. Kas kassidest lahtisaamine on ka meelelahutus tänapäeval?

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Lõpetage ära 😀 inimene, kes igat oma mõttetumat liigutust tervele maailmale jagama peab, jätab nüüd sellise sündmuse nagu juhiloa saamine jagamata? 😀

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Moth

Olen ise Viimsi inimene ning nägin ka seda TL postitust seal grupis. Natuke vaatasin kommentaare ka, õnneks “mahlasemad” jäid märkamata. Korduvalt soovitati tal osta (automaatne) parkimiskell. Samuti tuletati talle meelde, et Grossi poe eest Viimsi haiglani ulatuv parkla on eraparkla (kaua ta Viimsis elanud on, et ta seda ei tea?). TL plähmis iga sellise vastuse peale nagu solvunud teismeline. Ausalt, ma ei saa aru, kuidas sellise suhtumisega üldse koolis saab töötada?

Endal on mul 2 last, mõlemaga käin Viimsi Perearstikeskuses ning kordagi ei ole tekkinud mingit probleemi parkimisega (või õigel ajal vastuvõtule jõudmisega)

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Lõpetage ära 😀 inimene, kes igat oma mõttetumat liigutust tervele maailmale jagama peab, jätab nüüd sellise sündmuse nagu juhiloa saamine jagamata? 😀

Sorry noh, ei mahu pähe et keegi linnas koos lapsega ilma juhtimisõiguseta liikleb 😀 uskumatu … ajakirjandus kaevab selle teema siit ülesse ma arvan.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
trikstraks

Olen ise Viimsi inimene ning nägin ka seda TL postitust seal grupis. Natuke vaatasin kommentaare ka, õnneks “mahlasemad” jäid märkamata. Korduvalt soovitati tal osta (automaatne) parkimiskell. Samuti tuletati talle meelde, et Grossi poe eest Viimsi haiglani ulatuv parkla on eraparkla (kaua ta Viimsis elanud on, et ta seda ei tea?). TL plähmis iga sellise vastuse peale nagu solvunud teismeline. Ausalt, ma ei saa aru, kuidas sellise suhtumisega üldse koolis saab töötada?

Endal on mul 2 last, mõlemaga käin Viimsi Perearstikeskuses ning kordagi ei ole tekkinud mingit probleemi parkimisega (või õigel ajal vastuvõtule jõudmisega)

TL ongi ainuke äpu kes pole aru saanud, et valesti parkimisele järgneb trahv. Julgeb isegi kuskil grupis ja ajakirjanduses paukuda sellel teemal 🤷‍♀️

+19
-1
Please wait...

Postitas:
tikker111

Mina olen see, kes Viimsi elanikuna teab pikemat aega, et ta sõidab autoga, aga pole kunagi sellele mõelnud, et tal juhilube pole, veendusin Maanteeameti lehel selles nüüd ise ka. :O Ausalt vau, pole sõnu. Selle inimese koht on kinnises asutuses – alaealise venna sebimine, peopidamine rannas, samal ajal kui teised vanemad oma lapse surnuna leidsid, kassisaaga jne jne jne. TL arvestagu, et teavitan politseid, kui näen teda veelkord autoga sõitmas.

+26
-3
Please wait...

Postitas:
tikker111

TL ongi ainuke äpu kes pole aru saanud, et valesti parkimisele järgneb trahv. Julgeb isegi kuskil grupis ja ajakirjanduses paukuda sellel teemal 🤷‍♀️

Endal pole juhilubegi.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Sorry noh, ei mahu pähe et keegi linnas koos lapsega ilma juhtimisõiguseta liikleb 😀 uskumatu … ajakirjandus kaevab selle teema siit ülesse ma arvan.

Eelmisel kevadel tal ei olnud veel lube. Siis kui tal ka pangakaarti ega ID-kaarti polnud. Eelmisel suvel kui toimis see mingist majutuskohast verise teki ära viimine (väidetav raseduse katkemine), siis tal ka polnud veel lube. Vähemalt nii ta on ise varem öelnud, et pole. Äkki siis ei rääkinud tõtt ja tegelikult ikka on…. Igatahes ma ei usu lihtsalt, et ta nüüd vahepeal vaikselt lihtsalt need load ära tegi ilma kuskil sõna lausumata selle kohta. Maanteeameti lehelt vaadates tal ka ei ole lube. Tema eelnevaid tegusid vaadates mina isiklikult küll usun, et ta vabalt võib ilma lubadeta sõita. Ise pole näinud ja kinnitada ei saa, aga kui keegi teda sõitmas näeb, siis võib oma kahtlusest politseid teavitada, kes saab siis lubade olemasolu kontrollida. Kui load olemas, siis kõik fine ju kui pole, siis lihtsalt imestama see mind konkreetselt ei paneks.

+18
0
Please wait...

Postitas:
tikker111

Maanteeameti lehelt vaadates tal ka ei ole lube.

Kui Maanteeameti lehel ei näita, siis tal polegi lube. Ma just sisestasin huvi pärast ka enda lapse isikukoodi, kes sooritas sõidueksami esmaspäeval ja plastikkaarti pole veel kätte saanud, ka tema isikukoodi sisestades näitab, et tal on kehtiv juhiluba.

+17
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Tal ei ole ju juhilube, AGA viimasel ajal tõesti ei ole ta enam taksosõidu stoorisid teinud nagu varem koguaeg tegi.. kuidagi inimene peab ju liiklema? Saab trahvi autole.. mis autole siis? Bolti ja Wolti taksole? Neid ei pea ju parkima.. siis on trahvi saamiseks vaja ikka ise midagi parkida, et trahavi saada.. aga mida sa pargid ilma lubadeta? Huvitavad paradoksid.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
jurakas

Olen tühmakas

ja ausalt ei tea, kas parkimistrahvi peab maksma auto omanik või sõitja? Loogika ütleb, et auto omanik.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

ja ausalt ei tea, kas parkimistrahvi peab maksma auto omanik või sõitja? Loogika ütleb, et auto omanik.

Normaalsel juhul maksab trahvi ära see, kelle parkimise tõttu see trahv vormistati. Sedasi teevad normaalsed inimesed. Kui ma laenen sõbralt autot ja parkimistrahvi saan, siis ma maksan selle loomulikult ise ära. Kui aga trahvid jäävad maksmata, siis jah, välja hakatakse neid nõudma lõpuks siiski auto omanikult. Kohtu ja kohtutäituri abiga.

+16
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Varsti tuleb kõigile siin nõue jälle laimamise eest…

+6
-6
Please wait...

Postitas:
tigekala

Tundub, et artiklit on täiendatud:

https://elu.ohtuleht.ee/1062303/arstilkaik-loppes-parkimistrahviga-maruvihane-triinu-liis-see-on-absurd-kuidas-blogija-aga-ringi-soidab-kui-tal-juhilube-pole

Kas nüüd on selgunud, on tal juhtimisõigus või mitte?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Nustik

Artikli autor käib siin ilmselt lugemas, sestap küsin siin, et miks sa päevakangelast blogijaks nimetad? Tal pole ju mingit blogi.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Tundub, et artiklit on täiendatud:

https://elu.ohtuleht.ee/1062303/arstilkaik-loppes-parkimistrahviga-maruvihane-triinu-liis-see-on-absurd-kuidas-blogija-aga-ringi-soidab-kui-tal-juhilube-pole

Kas nüüd on selgunud, on tal juhtimisõigus või mitte?

Artiklit on täiendatud tõesti. Valede ja hämamisega. Lube pole, seda tunnistab. Autokool on väidetavalt pooleli (😃). Tegelikult läks ta arstijuurde hoopis vanaema autoga. Kui küsiti, et kuidas kui lube pole, siis võttis vastuseks mõtlemisaega ja andis hiljem teada, et vanaema sõidutas. Miks siis vanaema ei tegelenud parkimisega? Ka ei jõudnud. Kuidas lood eelnevate trahvidega, mida ta ka väidetavalt saanud on? Ta pole kunagi ise autoga sõitnud, alati viis arstile sõber, sõbranna, Justin. Miks nemad siis parkimisega ei tegelenud? Vaikus. Kuidas kurat saab üks noor naine ainult valetada ja hämada kõiges, mida ta teeb või räägib 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Piinlik lihtsalt. Ausaltöeldes mul oleks häbi korteristki väljas käia kui ma ennast nii  täis oleksin teinud ja seda üha uuesti ja uuesti ja uuesti.

+41
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Jussu autoga jah, elan ise ka Viimsis ja näinud teda korduvalt sõitmas, lubade olemasolu kohta ei oska kommenteerida, ei jälgi teda nii pingsalt. Ei suuda neid “minu poja esimene lemmikloom” storysid vaadata.

Küll aga võiks ta oma last nõuetekohase turvavarustusega sõidutada, mitte esiistmel.

Kui see tõele vastab ja laim ei ole, siis peaks siinkohal küll juba politsei sekkuma.

Loodetavasti siis sekkubki.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Maryana32

Ja kui iga kord keegi teine viis ja parkis, kuidas need trahvid siis tema mure on, ma ei oska küll ette kujutada, et viiksin sõbranna arsti juurde, unustaks parkimise peale mõelda ja siis nõuaksin, et sõbranna trahvi kinni maksaks. Eriti uskumatu on, et tal mitte ühtegi inimest tutvusringkonnas ei leidu, kes ilma trahvita parkida suudaks ja tema on siis see, kes iga kord peab teiste parkimistrahve kinni maksma? Hmm 😀

+26
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,191 kuni 5,220 (kokku 5,698 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema