Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,251 kuni 5,280 (kokku 5,715 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Nustik

Ja ikka proua võtab õiguse otsustada, mis on “fine” ja mis mitte. Ja kui tema juba on kommentaari andnud, siis see on tõde ja rohkem asi arutamisele ei kuulu. Kõik muu on “udujutt ja välja IMMITSETUD…”

+28
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
K4gu

Sellisel juhul tekib ikkagi küsimus, miks see inimene, kes tegelikult roolis oli, ei parkinud?

“Sest nad mõlemad koos vanaemaga olid ähmi täis” 😀

Ma saan aru, ma saan aru… täiskasvanud inimesel on kohutav köha ja paha olla ja sellepärast unustab ta vanaema korralikult parkida. Aga TL ju ise kirjutas, et on sama probleemiga korduvalt kokku puutunud ja ennegi emo parklas trahvi saanud? Ei? Kas ma sain valesti aru?

+22
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Kui haiglate ümber oleks tasuta parkla, siis oleks need kohad täis pargitud kõrvaliste inimeste poolt ja tegelik haiglakülastaja peaks hakkama kohta otsides tiirutama (võtab rohkem aega kui parkimiskell) või ei leiagi kohta ja liipab kuskilt kaugemalt kohale (võtab ka rohkem aega vastuvõtule jõudmiseks). Kui teha tasuta parkimine haigla külastajatele, siis tuleb lisada tõkkepuu, kust saab pileti, mille registratuuris regada. (Võtab jälle rohkem aega kui parkimiskell.) Kahte head korraga ei saa, et sulle on haigla ees alati vaba koht ja tasuta veel ka.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Jussu autoga jah, elan ise ka Viimsis ja näinud teda korduvalt sõitmas, lubade olemasolu kohta ei oska kommenteerida, ei jälgi teda nii pingsalt. Ei suuda neid “minu poja esimene lemmikloom” storysid vaadata.

Küll aga võiks ta oma last nõuetekohase turvavarustusega sõidutada, mitte esiistmel.

Päriselt? Aga kas Justini autot mitte maha ei müüdud?  Ja kui sa näed ilma nõuetekohase turvavaruseta last esiistmel, siis peaksid ikka politseile helistama.

Praegu teada oleva info alusel tuleks politseisse helistada muidugi ka juhul, kui näed Viimsi vahel lihtsalt TL-i auto roolis.

+18
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kui teha tasuta parkimine haigla külastajatele, siis tuleb lisada tõkkepuu, kust saab pileti, mille registratuuris regada. (Võtab jälle rohkem aega kui parkimiskell.)

Tegelikult ei võtaks. See oleks iseenesest päris hea idee – tõkkepuu nagu kaubakeskuste parkimismajades ja pileti registreerimine. Sest registratuurist peab ju niikuinii läbi käima, ilma selleta ei saa isegi EMO-s abi. Mingi ajalimiit peaks muidugi isegi sel juhul olema, sest haiglate parklad on pisipisikesed.
Aga see selleks, praegu on nii nagu on ja kui inimene, kellel kogu aeg midagi juhtub, ei suuda parkimisreegleid meeles pidada, siis pole tal hiljem küll õigust kisada.

+14
0
Please wait...

Postitas:
adeelia

Kui teha tasuta parkimine haigla külastajatele, siis tuleb lisada tõkkepuu, kust saab pileti, mille registratuuris regada. (Võtab jälle rohkem aega kui parkimiskell.)

Tegelikult ei võtaks. See oleks iseenesest päris hea idee – tõkkepuu nagu kaubakeskuste parkimismajades ja pileti registreerimine. Sest registratuurist peab ju niikuinii läbi käima, ilma selleta ei saa isegi EMO-s abi. Mingi ajalimiit peaks muidugi isegi sel juhul olema, sest haiglate parklad on pisipisikesed.

Aga see selleks, praegu on nii nagu on ja kui inimene, kellel kogu aeg midagi juhtub, ei suuda parkimisreegleid meeles pidada, siis pole tal hiljem küll õigust kisada.

Kas mitte Mustamäe EMOs polegi nii, tõkkepuu ja registreerimisega?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Oot, mis ta nüüd tahab jätta muljet, et kõik, kes teda roolis on näinud, on silmavärdjad ja ta pole elus roolis olnud?

Kuidas on võimalik, et inimene ainult valetab, valetab, valetab ja vassib. Millal tuleb see hetk, kui ta tunnistab, et on valesti midagi teinud?

+37
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Sellisel juhul tekib ikkagi küsimus, miks see inimene, kes tegelikult roolis oli, ei parkinud? Tol viimasel korral, kui TL läks arstile mitte iseenda vaid lapsega, polnud tal ju endal sellist tervisehäda, mis oleks tingimata nõudnud kellegi kolmanda juuresviibimist? Oo, ja üks küsimus veel, kelle autoga seal siis ikkagi sõideti? Trahvid laekuvad ju auto omanikule, mitte kaasareisijale. Oot, aa, okei, trahvi sai TL vanaema, sest TL oli haige ja tal oli paha olla? Aga kuhu see lugu jäi, et arstisabi vajas hoopis kõrge palavikuga väikelaps?

Appi, ma ei saa aru! Mitte midagi ei saa aru!

Ei tasu unustada ka insuldi saanud vanaisa 🤦‍♀️

+16
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Oot, mis ta nüüd tahab jätta muljet, et kõik, kes teda roolis on näinud, on silmavärdjad ja ta pole elus roolis olnud?

Kuidas on võimalik, et inimene ainult valetab, valetab, valetab ja vassib. Millal tuleb see hetk, kui ta tunnistab, et on valesti midagi teinud?

Kassid on ka turvalises paigas.. ja siis J peksis ja siis enam ei peksnud..

Mind pigem huvitab, kus on lapse isa ning miks ta oma last ebastabiilse närvikavaga ema eest ei kaitse?!

+33
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kassid on ka turvalises paigas.. ja siis J peksis ja siis enam ei peksnud..

Mind pigem huvitab, kus on lapse isa ning miks ta oma last ebastabiilse närvikavaga ema eest ei kaitse?!

Ebastabiilne närvikava on selline hinnagute ja vaidlemise küsimus, aga lapse sõidutamine ilma turvavarustuseta on küll kindel ohumärk.

+16
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Jussu autoga jah, elan ise ka Viimsis ja näinud teda korduvalt sõitmas, lubade olemasolu kohta ei oska kommenteerida, ei jälgi teda nii pingsalt. Ei suuda neid “minu poja esimene lemmikloom” storysid vaadata.

Küll aga võiks ta oma last nõuetekohase turvavarustusega sõidutada, mitte esiistmel.

Päriselt? Aga kas Justini autot mitte maha ei müüdud? Ja kui sa näed ilma nõuetekohase turvavaruseta last esiistmel, siis peaksid ikka politseile helistama.

Praegu teada oleva info alusel tuleks politseisse helistada muidugi ka juhul, kui näed Viimsi vahel lihtsalt TL-i auto roolis.

No sai jälle pilti nö. Rahvas oli ta ammu juba unustanud. Küll libiseb sellest ka välja nagu kassi looga. Hämab mitu kuud lihtsalt.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

Isegi Ämber USA tõsieluseriaalis ei valeta niipalju. Kodumaine komöödia 😀

Bollywood ootab sind!

PS: Ootan põnevusega järgmist!

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Kes teda sõitmas näinud saate 100% kindlusega öelda, et see oli tl? Jussu auto tal siis maja parklas?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Kuidas  ta saab õpetaja olla, kui tema eesti keel on alla arvestust. Näiteid tänasest ig-st.

*artikklit, kellegil

+31
0
Please wait...

Postitas:
Seleina

Ja ikka proua võtab õiguse otsustada, mis on “fine” ja mis mitte. Ja kui tema juba on kommentaari andnud, siis see on tõde ja rohkem asi arutamisele ei kuulu. Kõik muu on “udujutt ja välja IMMITSETUD…”

Ja ikka staarkommentaator Nustik võtab õiguse otsustada, mis on “fine” ja mis mitte. Ja kui tema juba on kommentaari andnud, siis see on tõde ja rohkem asi arutamisele ei kuulu. Kõik muu on udujutt ja välja IMMITSETUD…

+3
-18
Please wait...

Postitas:
Seleina

Kuidas  ta saab õpetaja olla, kui tema eesti keel on alla arvestust. Näiteid tänasest ig-st. *artikklit, kellegil

Eks pead rinna ette ajama ja ise õpetajaks minema.

Aga muidu, kui siin perekoolis kellegi tähelepanu juhtida sellele, et ta kirjutab vigaselt, siis tuleb sada vastust, et foorumites jm kui ametlikus kirjavahetuses ei peagi eesti keelt õigesti kirjutama. Nii et miks peaks seda üks blogija tegema? Kas ta on kuidagi kõrgemast klassist kui perekoolikas?

+3
-18
Please wait...

Postitas:
Seleina

Bollywood ootab sind!

Miks Bollywood? Amber Heard on ju Hollywoodi (nüüdseks endine?) staar?

PS! Midagi muud põnevat su elus polegi?

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

Bollywood ootab sind!

Miks Bollywood? Amber Heard on ju Hollywoodi (nüüdseks endine?) staar?

PS! Midagi muud põnevat su elus polegi?

See on nagu tüdrukute õhtu – lihtsalt nii halb, et juba hea! 😀

Sa ikka tead mis Bollywood on või ei saa sarkasmist aru? Täpsusta mis sul segaseks jäi? Aitan järgi.

PS: Ei ole jaa 😞

+16
-3
Please wait...

Postitas:
MiladyWinter

See on nagu tüdrukute õhtu – lihtsalt nii halb, et juba hea! 😀 Sa ikka tead mis Bollywood on või ei saa sarkasmist aru? Täpsusta mis sul segaseks jäi? Aitan järgi. PS: Ei ole jaa 😞

Sa pead ennast ikka maru targaks pidama, kui arvad, et keegi ei tea, mis Bollywood on. Ja sarkasmist oli su kommentaar ikka mägede ja merede kaugusel.

+1
-24
Please wait...

Postitas:
Seleina

See on nagu tüdrukute õhtu – lihtsalt nii halb, et juba hea! 😀 Sa ikka tead mis Bollywood on või ei saa sarkasmist aru? Täpsusta mis sul segaseks jäi? Aitan järgi. PS: Ei ole jaa 😞

– Vau! Keegi reaalselt vaatab ka seda “Tüdrukute õhtut”. Ise arvasin, et see konstantselt meedias avaldatav pilt peaks potentsiaalsed vaatajad küll eemale peletama.

– Kui su elu nagunii nii tühi on, et pead seda ämberite, triinu-liisude ja tüdrukute õhtutega täitma, siis võtad ehk hetkeks aja maha ja teed endale selgeks, mida sarkasm tegelikult tähendab.

+5
-25
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

– Vau! Keegi reaalselt vaatab ka seda “Tüdrukute õhtut”. Ise arvasin, et see konstantselt meedias avaldatav pilt peaks potentsiaalsed vaatajad küll eemale peletama.

– Kui su elu nagunii nii tühi on, et pead seda ämberite, triinu-liisude ja tüdrukute õhtutega täitma, siis võtad ehk hetkeks aja maha ja teed endale selgeks, mida sarkasm tegelikult tähendab.

Show must go on!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Seleina

Show must go on!

Ega te enne ei jäta jah, kui keegi teeb endale viga või sureb.

+5
-18
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Järjekordne jutt sellest, kuidas teised on süüdi ja ainult temal on õigus. Kust selline käitumismall? Venemaalt?

Palun infot, mis koolis ta õpetab, saadan ise sinna kirja.

No ja nagu näha saab karma teda ka päris usinalt kätte, et päris hane selga vesi kõik see talle ei ole.

+27
-6
Please wait...

Postitas:
Nustik

Show must go on!

Kui keegi lubadeta roolis on pidevalt, siis võib tõesti keegi surma saada!

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Seleina

Kussa hullu, see pole ju ometi võimalik, sest Nustik hoiab oma kullipilku ööpäevaringselt peal ja teab millisekundi täpsusega, mida kõnealune blogija teeb. Ära siis ainult autu ette koperda, eks. Juba vanem provva ikka ja need mutikingad on jube ohtlikud.

+3
-25
Please wait...
Postitas:
JoshuaTree

Show must go on!

No see on ju mingi nustikud-saunas-rääkisid jutt, mitte fakt.

+3
-18
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

Järjekordne jutt sellest, kuidas teised on süüdi ja ainult temal on õigus. Kust selline käitumismall? Venemaalt?

No ja nagu näha saab karma teda ka päris usinalt kätte, et päris hane selga vesi kõik see talle ei ole.

Päris lolliks läinud. Kust sellised välja tulevad? Ehkki ma arvan, et kuna miinustajate arv on alati täpselt sama, siis on neid hulle siin ca 3-4 korda vähem kui tundub (mitme konto alt postitajad).

+2
-22
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Päris lolliks läinud. Kust sellised välja tulevad? Ehkki ma arvan, et kuna miinustajate arv on alati täpselt sama, siis on neid hulle siin ca 3-4 korda vähem kui tundub (mitme konto alt postitajad).

See, et sul neid varikontosid nii palju on, ei tähenda, et kõik on nii meeleheitel 😀

+16
-3
Please wait...
Postitas:
JoshuaTree

See, et sul neid varikontosid nii palju on, ei tähenda, et kõik on nii meeleheitel 😀

Kahju, sest see tähendaks, et pooletoobiseid ongi nii palju siin.

0
-18
Please wait...

Postitas:
gunnarpastorteet

Kust see info insuldi saanud vanaisast ja tupeverejooksust pärineb? Lugesin FaceBookis teema läbi, aga seal küll midagi taolist ei olnud ja Postimeest ka selle pärast tellima ei hakka. Kustutas kommentaari ära? Praegu vaatan, et kui ma paar tundi tagasi teemat lugesin, oli seal ~140 kommentaari, nüüd on ainult 33. Ma olen tegelikult FaceBooki koha pealt võhik, täitsa tõenäoline, et panen ise pange.

Nagu ma aru saan, siis TL on tige, et riigiasutuse parkla on tasuline ja miks üldse haiglal ei ole oma “lapsi/vanureid kiiresti transportivat parklat”, mida iganes see ka tähendab. Kuna temal ei tulnud “jälle” meelde, et parkimine on tasuline, sai järjekordselt  40€ trahvi. Kui inimesed ütlesid, et Fertilitas ei ole riigiasutus, vastas TL, et “never pole seda väitnud”. Tõele au andes- kui ma transpordiks oma just insuldi saanud vanaisa, 40-kraadise palavikuga väikelast ja minu tupp veritseks 50 miljonit korda päevas, siis ma ka vist ei prioritiseeriks parkimisega jändamist. Samas, nii kohutavas olukorras ei oleks ka see 40€ nii hull katastroof, et selle üle avalikult ahastada.
Kui tuli välja, et TL-il lube ei ole, muutus ka jutt- mitte tema ei saanud trahvi, sõbrad ja vanaema said. Ei olnud tal ka ühtegi neist eelnevatest probleemidest, lihtsalt tõi näiteid. Tegelikult oli kole köha hoopis ja vanaema oli roolis. Haigla parklasse jõudes oli vanaema sellest tapjaköhast nii ärev, et ka tal läks täitsa meelest, et parkimine maksab.
Oma Instagrami story-des jagab TL kirja, kus keegi mainib, et vanaema ise kommenteeris FaceBookis ja teab täpselt kus ja kuidas parkida, mille peale TL vastab: “Tegemist on näitega jumal hoitku”.

Niisiis, ei TL ega ta vanaema pole trahvi saanud, need kõik on lihtsalt näited. Samuti ei veritse ta tupp, aga kõik muud jubedused, mis temaga juhtunud on, on sulatõsi ja väga õudne. Kuni selle hetkeni, kus ta ütleb, et tema pole midagi sellist väitnud ja jätku meedia ta rahule. Alustades tema kohutavast skuutriõnnetusest ja lõpetades poole pea juuste ilusa sirge joonena väljakukkumisega.

Täiesti tüüpiline õilishing TL muretseb lihtsalt omakasupüüdmatult teiste heaolu pärast ja tõstatab tähtsa teema: “Kuidas aidata teisi mäluprobleemide ja Munchauseni sündroomiga hüpohondrikuid tasulises parklas”.

Loo ilmestamiseks saatis TL toimetusele pildi oma paistes pahkluust ja kipsis sõrmest, millest ta siiamaani vapralt taastub. Samal ajal ei ole tema meediaga üldse suhelnud, kõik on tema üllast üleskutsest arutelule kontekstist välja kisutud ja artikliks vorbitud. Kõik, mis temast räägitakse, on puha vale ja ülim tõde on see, mis ta ütleb, me oleme lihtsalt lollid, et aru ei saa.

Kas teil ka TL Instagrami tutvustuses see meettheleos link ei tööta? Ja mis J konto nimi oli? Pole juba tükk aega teda näinud ja ma ei suuda meelde tuletada, kas lõpetasin ise jälgimise ära, et mitte iga päev öökida ta “tantsu” peale või ütlesin kogemata välja, mis ma ta aelemisest arvan ja sain bloki.

Jumal hoidku, et TL mu Instagrami kontot selle jutu peale kuskilt välja ei kaeva ja mulle blokki ei pane. Tunnistan ausalt, et ma olen ise nii rumal ja mõttetu inimene, et absoluutselt kõik, mis ta teeb või ütleb paneb mind ennast paremini tundma. “Olen loll küll, aga vähemalt mitte nii loll” tunne. Teate küll.

+34
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,251 kuni 5,280 (kokku 5,715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema