Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,311 kuni 5,340 (kokku 5,373 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
porgand1

Samal ajal on meespoole tiktoki uusimal videol tekst, et tahaks olla isa, aga ei ole veel suhteski. Viimase seaduslik ABIKAASA aga demonstreerib oma suhet rõõmsalt instas edasi ja eitab igasugu kuulujutte lahkuminekust. Kohutavalt piinlik.

+32
-5
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Samal ajal on meespoole tiktoki uusimal videol tekst, et tahaks olla isa, aga ei ole veel suhteski. Viimase seaduslik ABIKAASA aga demonstreerib oma suhet rõõmsalt instas edasi ja eitab igasugu kuulujutte lahkuminekust. Kohutavalt piinlik.

No üks läheb eluga edasi ja teine elab veel minevikus.

+24
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Misasja? Kas mitte vahepeal ei olnud jutt, et üldse viljatu pidi olema?

+26
-1
Please wait...

Postitas:
jaanuaris

Ja kui iga kord keegi teine viis ja parkis, kuidas need trahvid siis tema mure on, ma ei oska küll ette kujutada, et viiksin sõbranna arsti juurde, unustaks parkimise peale mõelda ja siis nõuaksin, et sõbranna trahvi kinni maksaks. Eriti uskumatu on, et tal mitte ühtegi inimest tutvusringkonnas ei leidu, kes ilma trahvita parkida suudaks ja tema on siis see, kes iga kord peab teiste parkimistrahve kinni maksma? Hmm 😀

Lisaks ma küsiks, et kas need sõbrad, vanaemad ja sõbrannad läksid temaga siis kaasa kõik arstijuurde? Kui ma viin enda tuttava arstijuurde, siis ta astub autost välja, ma sõidan ära ja nägemist. Hiljem vajadusel helistab ja lähen järgi ka. Miks ma peaksin enda auto haigla ette selleks ajaks parkima ja kuhu ma siis ise jala lähen vahepeal kuni sõbranna arstil? Kogu see jutt on nii haige lihtsalt 🤮

Ja kui keegi autos istub, ei pea parkimist panema.

peab küll

+3
-10
Please wait...

Postitas:
porgand1

THE Ukraine? 7-8 year OLD’S? 4 years OLD’ (ülakomad??)

????

Ma loodan, et see inimene õpetab kõige rohkem kunsti või kehalist kasvatust.

+33
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
astorias

????

Ka kunsti ja kehalise kasvatuse õpetamiseks on vaja vastavat haridust.

+25
-1
Please wait...
Postitas:
PiretTP

Ma pole siiamaani aru saanud et mida ta siis päriselt õpetab? Inglise või eesti keelt ainena?

+18
-1
Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

????

Milline õppeasutus on nii meeleheitel, et sellise on õpetajaks võtnud? Täiesti tunnistan, et lihtsalt puhtast uudishimust tahaksin teada.

+27
-2
Please wait...
Postitas:
jomibor

Kas käis kuskil et tagasi on v?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
porgand1

????

Milline õppeasutus on nii meeleheitel, et sellise on õpetajaks võtnud? Täiesti tunnistan, et lihtsalt puhtast uudishimust tahaksin teada.

Igivana küsimus, aga mis üheski nendest kommentaaridest ebasobivat on? Okei, haridus hariduseks, aga inimene on ju korduvalt tõestanud, et inglise keele õpetajaks tal asja ei ole. Ma oleks tulivihane, kui keegi mu lapsele sellist jama õpetaks. Kits kärneriks. https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=kits (igaks juhuks, et mind kitseks sõimamise eest kohtusse ei anta).

+21
-1
Please wait...
Postitas:
lynn

Ma oleks tulivihane, kui keegi mu lapsele sellist jama õpetaks. Kits kärneriks.

Olen nõus, et ta ei tohiks õpetaja olla. Aga väljend ‘kits kärneriks’ antud olukorras? Äkki täpsustad.

+1
-26
Please wait...
Postitas:
Mauno

Ma arvan, et ta ei ole ikkagi nö päris õpetaja, pigem lihtsalt viib lastega mingeid tegevusi läbi,ei?

+3
0
Please wait...

Postitas:
porgand1

Ma panin ju selleks tarbeks lingi…? 😀

kits kärneriks <br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />(kasut. teat. ameti v. ülesande jaoks täiesti ebasobiva, seda ametit enda huvides kurjasti ärakasutava inimese kohta). *Või uus tööstus-kaubandusminister? Kas leidub paremat kitse kärneriks, kui Potermann? Mahhinatsioonide meister, kohtualune kelm .. J. Semper.’

Teisest allikast:

“Kits kärneriks”. See keeleliselt vananenud sõnapaar paneb alati muigama. (Nooremale rahvale selgituseks, et sõna “kärner” on laensõna saksa keelest ja tähendab aednikku (Gärtner).) Kits oleks kõige parem aiamaa rohimise asjatundja, ainult et sügisel poleks peenardelt küll mingit saaki võtta… Seega on need sõnad üksteist välistavad – kits ei sobi aednikuks.

+18
-1
Please wait...
Postitas:
Igateine

Ma oleks tulivihane, kui keegi mu lapsele sellist jama õpetaks. Kits kärneriks.

Olen nõus, et ta ei tohiks õpetaja olla. Aga väljend ‘kits kärneriks’ antud olukorras? Äkki täpsustad.

No enam tabavamalt ju ei saaks antud kontekstis öelda!

Sulle lisati ka seletus 😉

+28
-3
Please wait...
Postitas:
lynn

#3996237: #3996229: Ma oleks tulivihane, kui keegi mu lapsele sellist jama õpetaks. Kits kärneriks. Olen nõus, et ta ei tohiks õpetaja olla. Aga väljend ‘kits kärneriks’ antud olukorras? Äkki täpsustad. No enam tabavamalt ju ei saaks antud kontekstis öelda! Sulle lisati ka seletus 😉

ma tean mida see tähendab😎

aga kuidas ta seda enda huvides kurjasti ära kasutab? Millised need tema huvid on, mida ta kurjasti ära kasutab, see jäi arusaamatuks.

+4
-24
Please wait...

Postitas:
MiladyWinter

Pigem toimib antud ültus TL puhul nii, et ta lihtsalt sobib sama “hästi” õpetajaks kui kits kärneriks ehk siis üldse ei sobi. Nagu öeldud – need sõnad on antud kontekstis üksteist välistavad. Rate this item:Submit Rating00

Ma ütleks: Nagu sea selga sadul!🤣

Oi kui naljakas!

+1
-24
Please wait...
Postitas:
preili567

Olen märkanud, et ta paneb palju pilte ajast kui oli K’ga koos.
endast, lapsest jne.

Aeg kus ta päriselt õnnelik ja siiras oli?

ps! Pange tähele kuidas esimeses stooris laps paneb emmele salvi peale, et katkine jalg. Teises stooris lükkab sama jalaga lapsele hoogu mànguautole🤷‍♀️

+20
-6
Please wait...
Postitas:
billa

Olen märkanud, et ta paneb palju pilte ajast kui oli K’ga koos.

endast, lapsest jne.

Paremas vormis oli vist vanasti, nii näo kui kehapildid paistavad talle endale nendest vanadest aegadest rohkem meeldivat.

+17
-2
Please wait...
Postitas:
krissukas47

Kahju

Kahju on vaadata, kuidas ta last kui karku koguaeg kasutab. Ta paneb oma oskamatusega lapsele sellise emotsionaalse koorma, et seda on paha vaadata. Seal ei ole üldse lapse ja vanema suhet. Ja tundub, et peale kodus toidutegemise ja ipadi nad muud nagu ei teegi. Lapsele peab ka kogemusi, sotsialiseerumist ja kasvõi huviringe võimaldama. Meenub jällegi mingi suvalise jörmi issiks kutsumine, võõra mehe koju sisse kolimine, lapse arenguvestlusel osalemine ja seejärel sama kiire lahkumine. Ta kohtleb oma last justkui beebit.

+28
-4
Please wait...
Postitas:
MadMom

Minu arvates on alatu kritiseerida tema emaks olemist. On mis ta on aga minu arvates on laps talle nr 1 ning ta on kõigele ( pean silmas eraelulisi fopaasid) vaatamata väga hea ema! Ilkuge välimuse või meeste valiku üle aga emadus järele rahule.  Kui ta näitab põgusa hetke päevast Instas siis see ei kajasta kogu nende elu.

Pole üldse ta mumm ega midagi vaid lihtsalt läks hinge, et hambusse sattub emaks olemise fakt.

+14
-33
Please wait...

Postitas:
uu

Minu arvates ka! Ta tundub hea ema. Ise mõtlen ka, et kas ma jaksan täiskohaga töö, koolituste ja argielu kõrvalt oma lastega piisavalt teha ja ta tuntub mulle tubli. Meisterdavad, kokkavad ja laps tundub õnnelik. Poiss kirjutab ka juba ilusasti!

+11
-24
Please wait...

Postitas:
krissukas47

Emadus ei ole mingi püha lehm, mida kommenteerida ei või. Eriti olukorras, kus ta on terve lapse elu avalikkuse ette toonud. Ma ei kommenteeri tema välimust ega väida, et ta on halb ema, aga tema valikud ja emotsionaalne koorem, mis lapsel lasub, on suur ja see ei ole õige. Oma käte sodida laskmine sellises vanuses lapsel, söögikordade ajal oma tite laua taga Ipadi vaadates söömine jne minu arvates need ei ole okei valikud ja mina tema asemel neid ei näitaks jälgijatele. Kõik vanemad teevad asju mugavusest, mis ehk pole parimad valikud, aga avalikult seda jagades peab arvestama tagasisidega. Sama moodi sai puid alla kaupluseblogija, kes ei mõistnud oma laste turvavarustust autos kasutada ja Jane, kes oma poiste juukseid nulli lasi. Psüühiliste probleemidega ja nõrga närvikavaga inimesed ei peaks pidama blogi, eriti kui selle sisuks ongi ainult see, mida su laps sööb, käele joonistab või magab. Sorri,minu arvamus.

+37
-8
Please wait...
Postitas:
ninakaru

Emadus ei ole mingi püha lehm, mida kommenteerida ei või. Eriti olukorras, kus ta on terve lapse elu avalikkuse ette toonud. Ma ei kommenteeri tema välimust ega väida, et ta on halb ema, aga tema valikud ja emotsionaalne koorem, mis lapsel lasub, on suur ja see ei ole õige. Oma käte sodida laskmine sellises vanuses lapsel, söögikordade ajal oma tite laua taga Ipadi vaadates söömine jne minu arvates need ei ole okei valikud ja mina tema asemel neid ei näitaks jälgijatele. Kõik vanemad teevad asju mugavusest, mis ehk pole parimad valikud, aga avalikult seda jagades peab arvestama tagasisidega. Sama moodi sai puid alla kaupluseblogija, kes ei mõistnud oma laste turvavarustust autos kasutada ja Jane, kes oma poiste juukseid nulli lasi. Psüühiliste probleemidega ja nõrga närvikavaga inimesed ei peaks pidama blogi, eriti kui selle sisuks ongi ainult see, mida su laps sööb, käele joonistab või magab. Sorri,minu arvamus.

Üldse ei peaks mitte keegi oma (era)elu avalikkuse ette tooma, kui kommentaaride ja kriitikaga ei suuda toime tulla.

+16
-4
Please wait...
Postitas:
maalijuuli

Ei saa aru emadest, kes lapsi kääridega retsivad või apaariga lõikavad. Põhjendades hiljem parema juuksekasvuga. 3 a + lastel tekivad kompleksid või vähe vanemas eas nt 5-7 aastat tõsised psühholoogilised häired. Sama ka riietusega

+8
-11
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Ma ei tea, kui mõistlik mõte on värvide selgeks õpetamine lastele nii, et lased neil enda tätoveeringuid klassis värvida?

+25
0
Please wait...
Postitas:
tinnu2003

See tätokate värvida laskmine ei ole normaalne. Mis signaali see lastele annab, et naha peale on täiesti normaalne joonisatada? Lapsevanemana ma küll ei taha, et mu laps sodib omale käe peale ja siis ütleb, aga õpetaja lubas küll enda kätt värvida. Joonistamiseks- värvimiseks on paberid välja mõeldud. Mis koolis tal küll lubatakse õpetajat mängida?

+29
-3
Please wait...

Postitas:
tikker111

Ma ei tea, kui mõistlik mõte on värvide selgeks õpetamine lastele nii, et lased neil enda tätoveeringuid klassis värvida?

Vaatasin ka seda ja mõtlesin, et vau. Selline inimene tuleks õpetajaametilt koheselt kõrvaldada. Asi ei olegi hetkel niiväga vastava hariduse puudumises, aga see inimene on ju psüühikahäiretega. Kas keegi teab, kus koolis ta töötab?

+24
-2
Please wait...
Postitas:
PiretTP

No see tatokate värvimine õpetaja keha peal?? On üldse mingi täitsa ebanormaalne värk. On ju värviraamatud olemas? Juba ammu olen imelikuks pidanud et ta oma lapsel pidevalt laseb oma keha peale joonistada aga see nüüd küll pole lihtsalt normaalne. Ei tea mis vanuses lapsed seal on aga õpetajal ei tohiks olla sellist kehalist kontakti lastega.

+23
0
Please wait...
Postitas:
Leenur

Lisan selle siia 🙂 https://theconversation.com/amp/its-ukraine-not-the-ukraine-heres-why-178748

0
0
Please wait...

Postitas:
T33l3k23

Arusaamatu värk

Kas ta võttis endal riided seljast ära, et lapsed saaksid värvida või käibki nii kooli peal ringi, et kõik oleks nähtaval?

+15
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 5,311 kuni 5,340 (kokku 5,373 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema