Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,341 kuni 5,370 (kokku 5,715 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
K4gu

Mida arvab sellest veebipolitsei?

0
-8
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Millest veebipolitsei midagi arvama peaks? Et TL laseb lastel enda käsi sodida? Kuidas see veebipolitsei asi peaks olema.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
K4gu

Millest veebipolitsei midagi arvama peaks? Et TL laseb lastel enda käsi sodida? Kuidas see veebipolitsei asi peaks olema.

Vaata kust otsast tahad, selline tegevus ei ole OK. On parimal juhul ebasobiv, tegelikult aga ebaeetiline lasta oma õpilastel enda kehale sodida. Kuna ma saan aru, et pilte või videoid sellest tegevusest postitati sotsiaalmeediasse (ma ise ei jälgi kõnealust isikut, ainult loen siinset teemat) siis on see veebipolitsei asi küll arvamust avaldada. Kasvõi niipalju, et ta ütleks, kas see on seaduserikkumine või lihtsalt piiripealne tegevus.

+8
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
ninakaru

See küsimus oleks sobilikum õpetajate kutse-eetika komisjonile vms.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kiira

Kui mu laps tuleks koolist koju jutuga, et ta sodis koolis õpetaja tätoveeringuid, siis ma pöörduks kuhu iganes, et see inimene enam minu lapsega kunagi kokku puutuda ei saaks.

+28
-4
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kui mu laps tuleks koolist koju jutuga, et ta sodis koolis õpetaja tätoveeringuid, siis ma pöörduks kuhu iganes, et see inimene enam minu lapsega kunagi kokku puutuda ei saaks.

Mind paneb ka imestama, kuidas nende ukraina laste emad sellele ei reageeri – kas lapsed kodus ei räägi? Või nad mõtlevad, et eestis nii tehaksegi?

+11
-3
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Mind paneb ka imestama, kuidas nende ukraina laste emad sellele ei reageeri – kas lapsed kodus ei räägi? Või nad mõtlevad, et eestis nii tehaksegi?

No mida nad arvavad? Eks muidugi mõtlevad et imelik aga mis neil üle jääb.

+17
0
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Ukraina põgenikud on üldjuhul liiga tänulikud, et selliste “pisiasjade” üle kuskile kaebama minna.

+25
0
Please wait...

Postitas:
hel007

No esiteks nn staarpedagoog alles täna päeval esmakordselt jagas pilte selle kehasodimise tulemusest. Ei saa ju eeldada, et Ukraina emad peaksid sellisele teemale kohe kuidagi kiirreageerima ja see peaks siis ka juba avalikkuse ees olema, et sa teaksid? Mõelgem nüüd, mis seisus nad on – reaalseid muresid niigi kuhjaga (töö ja kodu leidmine, mure kodumaa saatuse ja seal sõdivate meeste pärast jne), nii et kui laps tuleb koolist jutuga, mis tundub ilmselt eelkõige üliveider, mitte otseselt ohtlik talle, siis vist ei kipu võõras riigis, mille koolisüsteemi jm nii hästi ei tunne, kohe kuhugi pöörduma.

+29
0
Please wait...
Postitas:
jomibor

🤦🏼‍♀️

+2
-1
Please wait...
Postitas:
lillernes

Mis lahingutest ja ülesaamistest proua pidevalt räägib? Hunnik krüpteeritud sisuga stoorisid, noomivalt raputav ilus peake ja salapärane sisutu tekst. Kas olen midagi olulist maha maganud?

+28
-2
Please wait...
Postitas:
Huviline

Mis lahingutest ja ülesaamistest proua pidevalt räägib? Hunnik krüpteeritud sisuga stoorisid, noomivalt raputav ilus peake ja salapärane sisutu tekst. Kas olen midagi olulist maha maganud?

Ei ole. See ongi see sisu mida ta toodab 😂

+39
-1
Please wait...
Postitas:
Krydener

Rott lõikelaua kõrval ja köögi tasapinnal? Kas ta mitte cateringi teenust ei pakkunud inimestele? 😳🤮

+32
0
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Öakkk. Mida mu silmad just nägid?

Rott on laual, kratsib ja sügab end ja sealsamas tehakse süüa.

See on rõve,ausalt 🤢🤮🤢

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Rott lõikelaua kõrval ja köögi tasapinnal? Kas ta mitte cateringi teenust ei pakkunud inimestele? 😳🤮

Suurt vahet pole minu silmis, ta lakkus nuga ka, millega võttis võileivatordi jaoks toorjuustu ja pani seda tordi kihtide vahele. Iga kord käis nuga suust läbi. Ja see tort polnud talle koju, vaid kellelegi teisele. Lisaks mäletavad ilmselt kõik makaronisalati tegu, mida segati käega, juuksepikendused rippumas kausis sees.

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Tegelikult on ta enda välimuse ja tegudega ammu ju näidanud, et ta on üsna rõvedalt räpane inimene. Pidevalt kooruv küünelakk; megamustad sokitallad; puhastamata pintslid ja meigitarvikud; paljakäsi salati segamine (nendesamade õudsete küüntega); juuksed toidus; nugade lutsutamine jne. jne. Niiet ma küll ütleks, et kes temalt mingit cateringi tellib, see ilmselt just sellist asja armastabki ja ilmselgelt on igaühel õigus ka rotipabulatega segatud wrappe endale tellida. Midagi varjanud ega ilustanud TL ei ole ja kõiksugu räpafetishi käes vaevalevad inimesed võivad vabalt kohe livesse lennata ja tellimused ausalt sisse anda 😃

+34
-3
Please wait...
Postitas:
lonelyguy

Pole seal midagi erilist. Ma tean mitu inimest, kes lubavad kassil söögilaual ja köögitasapinnal käia. Kass või rott, vahet pole. Mõlemad räpased loomad.

+4
-23
Please wait...
Postitas:
billa

Pole seal midagi erilist. Ma tean mitu inimest, kes lubavad kassil söögilaual ja köögitasapinnal käia. Kass või rott, vahet pole. Mõlemad räpased loomad.

Ka siis kui tehakse raha eest teistele inimestele toite?

+35
-1
Please wait...
Postitas:
lonelyguy

Ah et ise süües on ok, kui kass mööda lauda käib? Mis te siis ökitate siin, keegi käseb antud isiku käest toitu tellida?

+5
-22
Please wait...
Postitas:
PiretTP

Kes see kogu aeg teavitab kommentaaridest? Ja kuhu ja kellele? Ja kellele see korda läheb?

+16
0
Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Ah et ise süües on ok, kui kass mööda lauda käib? Mis te siis ökitate siin, keegi käseb antud isiku käest toitu tellida?

Mina ausalt ei tea mitte ühtegi inimest, kes teeks sedasi süüa, et loom reaalselt sealsamas kausis passiks ja vahepeal veel toitu käest ära veaks. Mul on endal ka kass ja koer ja muidugi ma ei saa väita, et nad never ei käi laual, kindlasti käivad kui mind kodus ei ole, aga ausalt sedasi ma süüa küll ei tee, et nad mul kapipeal kõrval istuks ja kausist samalajal endale paremaid palasid välja veaks 🤦‍♀️🤦‍♀️ Lisaks olles ise ka kunagi rotti omanud, siis tema seedimine käib ikka väga kiirelt läbi ja erinevalt koerast ei lähe ta uksetaha kraapima ega kassikombel enda liivakasti. Pabuldab sinna, kus parajasti tunne peale tuli. Samas on see TL isiklik asi ja lasku aga käia. Issanda loomaaed ongi kummaline.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
polenime

Tegelikult on ta enda välimuse ja tegudega ammu ju näidanud, et ta on üsna rõvedalt räpane inimene. Pidevalt kooruv küünelakk; megamustad sokitallad; puhastamata pintslid ja meigitarvikud; paljakäsi salati segamine (nendesamade õudsete küüntega); juuksed toidus; nugade lutsutamine jne. jne. Niiet ma küll ütleks, et kes temalt mingit cateringi tellib, see ilmselt just sellist asja armastabki ja ilmselgelt on igaühel õigus ka rotipabulatega segatud wrappe endale tellida. Midagi varjanud ega ilustanud TL ei ole ja kõiksugu räpafetishi käes vaevalevad inimesed võivad vabalt kohe livesse lennata ja tellimused ausalt sisse anda 😃

mulle on ka jäänud selline “kasinalt puhtust pidava” inimese mulje

+19
0
Please wait...

Postitas:
hel007

Oma koduköögist cateringiteenust müües tuleb tegelikult teavitada põllumajandus- ja toiduametit ning järgida tingimusi, mis puudutavad toiduohutust ja -hügieeni. Selles mõttes ei ole see ainult isiklik asi. Ja no pidevalt köögis ringisibav rott, kes on kokkamisel ninapidi sees… mis hügieenist siin üldse rääkida saab.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Oma koduköögist cateringiteenust müües tuleb tegelikult teavitada põllumajandus- ja toiduametit ning järgida tingimusi, mis puudutavad toiduohutust ja -hügieeni. Selles mõttes ei ole see ainult isiklik asi. Ja no pidevalt köögis ringisibav rott, kes on kokkamisel ninapidi sees… mis hügieenist siin üldse rääkida saab.

Kui tal oleks kliente, kes temalt süüa telliks, siis me kõik teaksime sellest kindlasti. Ilmselgelt huvilisi ja tellimusi ei ole.

+18
-1
Please wait...
Postitas:
polenime

pidevalt köögis ringisibav rott, kes on kokkamisel ninapidi sees

õpilased, kes sodivad õpetaja soosingul tema käsi

töökaaslased, keda pidevalt filmitakse

jne.jne

+19
-1
Please wait...
Postitas:
jomibor

Multikas ka ju tegi rott süüa, miks siis päriselt ei või rott kokkamisel osaleda? Telekas ka oli ju, miks tal ei või siis

+7
-16
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Mul on endal ka kass ja koer ja muidugi ma ei saa väita, et nad never ei käi laual, kindlasti käivad kui mind kodus ei ole, aga ausalt sedasi ma süüa küll ei tee, et nad mul kapipeal kõrval istuks ja kausist samalajal endale paremaid palasid välja veaks 🤦‍♀️🤦‍♀️ Lisaks olles ise ka kunagi rotti omanud, siis tema seedimine käib ikka väga kiirelt läbi ja erinevalt koerast ei lähe ta uksetaha kraapima ega kassikombel enda liivakasti. Pabuldab sinna, kus parajasti tunne peale tuli.

Pakun, et selliseid ekstreemseid asju tehakse provotseerimiseks, et jälgijaid saada. Ka negatiivne tähelepanu on tähelepanu.

Konkreetset isikut ei jälgi.

+3
-10
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Mul on endal ka kass ja koer ja muidugi ma ei saa väita, et nad never ei käi laual, kindlasti käivad kui mind kodus ei ole, aga ausalt sedasi ma süüa küll ei tee, et nad mul kapipeal kõrval istuks ja kausist samalajal endale paremaid palasid välja veaks 🤦‍♀️🤦‍♀️ Lisaks olles ise ka kunagi rotti omanud, siis tema seedimine käib ikka väga kiirelt läbi ja erinevalt koerast ei lähe ta uksetaha kraapima ega kassikombel enda liivakasti. Pabuldab sinna, kus parajasti tunne peale tuli.

Pakun, et selliseid ekstreemseid asju tehakse provotseerimiseks, et jälgijaid saada. Ka negatiivne tähelepanu on tähelepanu.

Konkreetset isikut ei jälgi.

Ma tema tegemistega kursis alates J kolimisest Eestisse ja usu mind, tegemist ei ole provokatsiooniga.

Jälgijana ennast kirja ka pole pannud instas, kui siin teemas midagi kirjutatakse, vaatan mittejälgjana üle vahel. Piinlik oleks follower olla sellisel inimesel mul oma pärissõprade ees instas.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
mutukas1

See uus tätokas jalal on ju nii masendava sisuga quote.. Ei kujutaks ette, et igaveseks oma kehale need sõnad lasen jäädvustada. Aga eks igal inimesel erinev vist, mu meelest on nii sõnad kui ka tätoveeringud suure energiaga laetud alati.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Minu arvates on ta selle soenguga väga ilus! Loomulikum ja kenam kui nende nartsude pikendustega. Värv võiks loomulikum olla aga igatahes väga kift näeb välja. Tätokas on sügavalt isiklik ning ei näe põhjust kritiseerida.

+8
-8
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 5,341 kuni 5,370 (kokku 5,715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema