Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,371 kuni 5,400 (kokku 5,476 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
suuredrinnad12

Jaanitulel käis ka rott kaenlas🙊

+7
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
cygney

Jaanitulel käis ka rott kaenlas🙊

kas individuaalselt, või oli saatjaks mummude armee, lillede ja kingitustega?

+5
-6
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

Vana sõbraga, aga tantsis sõbra Insta stooris lõkke taustal, rott õlal.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

Viimsi haiglas kindlasti autoga ei käinud kuna ei oska sõitagi, aga rekkaga oskan küll 😀

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Tont

Oh god.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Tont

Panna avalikule kontole video sellest, kuidas liiklusseadust rikud (eeldusel, et isik ei ole vahepeal vastava kategooria juhtimisõigust omandanud)? Geniaalne.

Mis järgmiseks – mina 90 alas 130ga sõitmas? Mina täispeaga roolis?

Peaasi, et kellelegi instastooride põhjal jumala eest muljet ei jääks, nagu elaksid tavalist 30aastase “igavat ja halli” elu. Mkm, ereda leegiga, popp ja noortepärane, megapõnev-slay-yolo-swag, not like the regular mom!

C- kati saab teha alles siis kui esmasest juhtimisõiguse omandamisest on möödunud 3 aastat 🙄

+19
-3
Please wait...

Postitas:
trikstraks

“National” habitat 🤦‍♀️

+19
-3
Please wait...
Postitas:
billa

Huvitav, mida Lassila-Tikanoja OY sellest arvab, et suvaline juhtimisõiguseta naine nende kalli veokiga ringi vurab? “Allowed by the law”…

+24
-4
Please wait...
Postitas:
Tont

Lisaks lubade puudumisele oli ka konks autol korralikult algasendisse tagasi tõmbamata, ehk ka ohutusnõudeid on rikutud. 30 kmh sõitva rekka ette jäämine aga tähendab suuri vigastusi, tihti surma. Inimene ei suuda parkidagi normaalselt ja siis ronib rekka rooli, kus pimenurgad on hiiglaslikud. Vabandust aga kui suur jobu peab olema, et sellist prouat rooli lasta?

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Jättes korraks kõrvale isiku, siis sõit toimus kinnisel territooriumil. Liiklusseadus seal liiklemist ei reguleeri.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
jarv

Minu jaoks iseenesest pole hullu, kui kinnises parklas keegi juhtimisõiguseta natuke sõita prooviks. Aga ta ju vajutas gaasi põhja?! Mul hakkas hirm selle filmija üle, kui ta filmis eespool seistes tema suunas sõitvat veokit. Oleks mingi vääratusega suuna filmija poole võtnud, siis poleks enam jõudnud tagasi pöörata ja õnnetus oleks olnud suur.

“By law” muidu kehtib ka kinnisel alal liiklusseadus, kui see ala on maaomaniku poolt ettenähtud sõidukitele liiklemiseks.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Lozerz

“By law” muidu kehtib ka kinnisel alal liiklusseadus, kui see ala on maaomaniku poolt ettenähtud sõidukitele liiklemiseks.

LS §1 selgesõnaliselt ütleb, kus see kehtib ja kus mitte. Ettevõtte kinnine territoorium ei ole seaduse mõistes tee.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Viimsi haiglas kindlasti autoga ei käinud kuna ei oska sõitagi, aga rekkaga oskan küll 😀

Jep, tal ei pidavat olema õrna aimugi kuidas autot juhtida. Vale valede otsa. Ja seda presenteeritakse suure uhkusega.

+26
-3
Please wait...
Postitas:
billa

Jättes korraks kõrvale isiku, siis sõit toimus kinnisel territooriumil. Liiklusseadus seal liiklemist ei reguleeri.

Küll aga reguleerib kinnisel territooriumil territooriumi (ja tehnika) omanik. Vaevalt ettevõte sellest huvitatud on, et nende tööline suvalisel juhtimisõiguseta tsikil nende veokeid lubab juhtida ja riskib õnnetusega. Kes kulud katab kui midagi valesti läheb? Proua isiklikult?

+22
-4
Please wait...
Postitas:
jarv

LS §1 selgesõnaliselt ütleb, kus see kehtib ja kus mitte. Ettevõtte kinnine territoorium ei ole seaduse mõistes tee.

Ja §2 ütleb sulle selgesõnaliselt, mis on LS mõistes tee:

tee on jalakäijate või sõidukite liiklemiseks avatud rajatis või maaomaniku poolt liikluseks ettenähtud muu ala. 

Palun ära seleta asjadest, millest sa hästi ei tea.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kadriann27

Ma ei saa lihtsat sellest aru, et miks ta terve selle kuumalaine lapsega rõdul onnis istus, kui tema kodu ligidal on ju super ilusad rannad, pargid, mänguväljakud… iga päev olid rõdu stoorid kus ainult piknikke pidasid. Sellises vanuses lapsega ju käiks ja avastaks ja arendaks teda 🙂

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ma ei saa lihtsat sellest aru, et miks ta terve selle kuumalaine lapsega rõdul onnis istus, kui tema kodu ligidal on ju super ilusad rannad, pargid, mänguväljakud… iga päev olid rõdu stoorid kus ainult piknikke pidasid. Sellises vanuses lapsega ju käiks ja avastaks ja arendaks teda 🙂

Rotiga deit ja rõdupiknikud…kogu elu 🙈

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Nustik

Seejuures tundub veel endale, et see elu on väga äge. Mingit komöödiaõhtut viisid ka inglitest sõbrad ükskord vaatama, see oli elusaavutus. Täiesti sisutu elu.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
jurakas

Mis te nokite. Laske inimesel olla.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Tret

Minu arvates lapse arendamise ja tegelemisega tal küll probleeme pole, K on alati olnud tunduvalt nutikam kui teised temaealised.

Mina ka veetsin lastega kuumalaine ajal palju aega toas sest ma ise ei kannata kuumust ja ka väga pisikese lapsega ei tohi olla õues kaua. Ma ei usu, et ta päev läbi oli piknikul rõdul. Küll käisid ringi ka.

+15
-10
Please wait...

Postitas:
KuuS

Tõepoolest, ka mina olen üle nädala lastega kodus istunud, rulood ees ja teeme tubaseid asju. Alles õhtupoole käime õuetiirul või kuskil.

+9
-11
Please wait...

Postitas:
KuuS

Seejuures tundub veel endale, et see elu on väga äge. Mingit komöödiaõhtut viisid ka inglitest sõbrad ükskord vaatama, see oli elusaavutus. Täiesti sisutu elu.

Ühe instagrammeri istumise ja astumisega pidevalt kursis olemine ja selle teema nii pikaajaline elushoidmine ei tundu ka nagu sisukam elukene.

+15
-16
Please wait...

Postitas:
Rullike

Rott toidu valmistamisel abiks? Ka lemmikust rottidel on haigusi, mis inimesele nakkavad on, eriti lastele!

+12
-4
Please wait...

Postitas:
KuuS

Rott toidu valmistamisel abiks? Ka lemmikust rottidel on haigusi, mis inimesele nakkavad on, eriti lastele!

See rotivärk on jah…  mõistetamatu. Teades, kui palju närilised igale poole oma hädasid teevad (ja ise ka seal sees lamavad/kõnnivad) ja oma pabulaid söövad…..

Aga üldiselt olen arvamusel, et las inimene elab oma elu, kuidas tahab. On jälgijaid, kes leiavadki, et oo äge Yoda rott. Ja on jälgijaid, kes teavad teistsugust poolt elust närilistega ega näe nii idüllilist pilti. Kuni ta looma kuidagi ei kahjusta ega piina, siis tehku mis tahab.  Öeldakse, et s*tasurma pole veel keegi surnud ja kui ikkagi on, siis järelikult polnud õige s*tt.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
kr6ps

Te räägite aiaaugust ju. Vahet ei ole, kus ta sõitis. EV annab välja mootorsõiduki juhtimisõigust, mitte “teel sõitmise õigust” või “liikluses osalemise õigust”. Kui juhtimisõigus puudub, ei ole õigust istuda ükskõik missuguse mootorsõiduki rooli, mis vajab juhiluba ja sellega ringi sõita. Isegi mitte põllul või “eraterritooriumil”. Muidu võiks ju juhiloata isikud maantee kõrval põlluveerel sõita Tallinnast-Tartusse. 😀 Lisaks ei olnud turvavöö kinnitatud jne.

Kui juba paragrahvidega lehvitama hakati, siis LS § 90 ja 94 võiks ka läbi lugeda. Üldse kui vaadelda LS sõnastust, siis juhtimisõigusest rääkides ei räägita kuskil eraldi “liikluses osalemise õigusest” vms asjast, mille üle te siin spekuleerite. Juhtimisõigus on juhtimisõigus ja see annab õiguse istuda juhikohal ja vajutada pedaale, keerata rooli. Liikluses osaleda võid ka ilma juhiloata, näiteks jalakäija või jalgratturina. Juhiloa näol on tegemist liikluses osalemise õigusega mootorsõiduki juhina. Toon näite: kui autokoolis B-kat omandav isik, kes on saanud sõiduõpetajalt koolituskursuse õpingukaardi koos märkega teeliiklusesse lubamise kohta sõidab üksinda autoga kasvõi oma hoovis ilma, et kõrval oleks juhendajapaberiga isik, on tegemist lubadeta sõiduga ja seetõttu ka karistatav.

Vähe siis ka sellest, et nimetet ettevõttel on Eesti filiaal ja suure tõenäosusega sõitis antud isik ringi küll võib-olla mõne ettevõtte territooriumil, aga sellegipoolest ilma juhtimisõiguseta. Siin lõpus võib siis lugeda LS § 201 ja 202. Kuskil ei räägita mootorsõidukiga liikluses osalemisest, vaid ikka ja ainult mootorsõiduki juhtimisõiguse puudumisest.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
hunden

Vähe siis ka sellest, et nimetet ettevõttel on Eesti filiaal ja suure tõenäosusega sõitis antud isik ringi küll võib-olla mõne ettevõtte territooriumil, aga sellegipoolest ilma juhtimisõiguseta. Siin lõpus võib siis lugeda LS § 201 ja 202. Kuskil ei räägita mootorsõidukiga liikluses osalemisest, vaid ikka ja ainult mootorsõiduki juhtimisõiguse puudumisest.

Kuidas seletad seda, seda ja teisi sarnaseid ettevõtmisi?

Arvad, et tuntud ettevõtted lasevad endast promoklippe teha, ilma, et tegevus legaalne oleks?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
kr6ps

Arvad, et tuntud ettevõtted lasevad endast promoklippe teha, ilma, et tegevus legaalne oleks?

Linnaosavalitsuses või muus KOV üksuses (vallavalitsus) registreeritakse filmivõtted. Filmivõtete raames võib näitleja näidelda, et ta sõidab mõne masinaga, kui liiklus on suletud või liiklusohutus muul moel tagatud. Samuti ei tea sa ju, kas saatejuhil-näitlejal on ehk T-kategooria juhtimisõigus. Bussivideos on näha, et saatejuht teeb õppesõitu. Õppesõit ongi vastava kategooria juhiloa saamiseks vajalik toiming. Kõnealuse isiku puhul on teada, et B-kat juhtimisõigust talle antud ei ole, veel vähem C-kategooriat.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
okei

Mis seis J-ga on? Endiselt Austraalias?

+3
0
Please wait...

Postitas:
hunden

Mis seis J-ga on? Endiselt Austraalias?

Austraalias, võttis koera, siia ei plaani niipea tulla ja abielu staatuse kohta ütles, et ei kommenteeri, aga et ametlikest allikatest on võimalik info ise üles leia.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Tont

Kaks viimast on ju autokoolis tehtud videod. Sellisel juhul ongi see legaalne.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,371 kuni 5,400 (kokku 5,476 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema