Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,521 kuni 5,550 (kokku 5,685 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
saiko

Need kohtus tehtud, ilmselgelt poseeritud fotod on ikka päris kentsakad. Mehe perekonnanime alles jätmine, kuigi eelnevalt väideti, milliste julmustega see härra hakkama on saanud, annavad tunnistust, et asjast üle saamiseni on ikka jupike maad minna veel.

+34
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mette-Merithh

Pedagoogikatudengid ju käivad samuti praktikatel

Pigem ongi ju koolidel võtta abiõpetajaid (ilma haridusnõudeta) käsunduslepingutega tööle

Täpselt sellest ma räägingi, et tudengeid ja muid korralikke inimesi leidub küll. Ükski kool ei peaks leppima näiteks pedofiilist vanahärraga või mõne vaimse tervise hädades vaevleva prouaga, kui jutt käib abiõpetaja kohast, millel pole isegi haridusnõuet.

Kus neid siis leidub? Tudengid võetakse juba praktika ajal võimalusel tööle, st kui kooligraafik vähegi võimaldab. Nn juhuslikud inimesed, kooli sekretär gümnaasiumile keemiat õpetamas (sest ta on kõige hiljem seda õppinud – lugu päriselust) jms võetaksegi seetõttu, et valikut ei ole. Nii koolis kui ka lasteaias on täpselt sama lugu.

Kui me räägime siin praegu konkreetselt haridusnõudeta ja käsunduslepinguga töötavast inimesest, siis loomulikult on valikut kui kool võtaks vaevaks jalad persealt välja vedada ja asjaga tegeleda. Võtta lihtsalt tööle enda sõbranna, kes ei ole elus kuulnud aususest, empaatiast, intelligentsist, elementaarsest normaalsest käitumisestki, on küll viimane asi mida teha. Ma ei tunne mitte ühtegi nii vähe õpetajaks sobivat inimest kui kõneall olev isik. Niiviisi käituvaid ja elavaid inimesi Sa leiad kusagilt maakoha poetagant ehk. Keskmine tänapäeva põhikoolilõpetaja on oluliselt intelligentsem ja väikestele lastele oluliselt paremini eeskujuks sobiv kui see inimene. Hariduse puudumine on väikseim probleem konkreetsel juhul. Mu kodupoes töötab taaraoperaatorina viis talve koolis käinud vanahärra. Konkreetselt väärikas, viisakas, arukas ja sümpaatne inimene. Millest me räägime, et peale rinnahoidjas ringi jalutava eneseimetlejast valevorsti kedagi ei leiaks 🤦‍♀️🤦‍♀️

+47
-5
Please wait...
Postitas:
Yeanne

Ma ei saanud täpselt aru mis lahkumineku põhjus oli?

Kõik ilus tore, kooselu, pereelu, lilled,töö, vabaaeg, abielu.

Kaugsuhe kestis juba eelnevalt pikemat aega..

Oligi meediatrikk? Klikke ja tähelepanu saada?

Mis Tshästin Austraalias nppd teeb?

+6
-8
Please wait...
Postitas:
monic77

Ma ei saanud täpselt aru mis lahkumineku põhjus oli?

Kõik ilus tore, kooselu, pereelu, lilled,töö, vabaaeg, abielu.

Kaugsuhe kestis juba eelnevalt pikemat aega..

Oligi meediatrikk? Klikke ja tähelepanu saada?

Mis Tshästin Austraalias nppd teeb?

Ma eeldaks, et teeb strippi. Vaevalt temast juuksur sai.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Tont

Instas laiv

+2
0
Please wait...

Postitas:
astorias

Instas laiv

Kasside teemal?

+6
-3
Please wait...
Postitas:
retrograad

Perekonnanime jätmist ei suuda ma ise kuidagi mõistusepäraselt põhjendada. Kas selle kohta oli midagi?

+27
-1
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Perekonnanime jätmist ei suuda ma ise kuidagi mõistusepäraselt põhjendada. Kas selle kohta oli midagi?

Ta ütles, et tal pole midagi muud panna. Neiupõlvenime ta ei taha, sest ta ei saa ema ja isaga läbi.
Ma ise mõtlen, et neid valikuid on ju veel, ta ei pea võtma oma vanemate nimesid, võtab mingi teise. Seega, ma ei usu, et see on põhjus.

+31
-3
Please wait...
Postitas:
jomibor

Endale võib ju valida uue perekonnanime, millel pole eelnevalt sinuga mitte mingit pistmist. Ma ei tea kas Eestis ka nii aint et ei tohi nime varem olemas olla. Üks “suunamudija” on ka omale uue perekonnanime võtnud kuna ei saanud isaga läbi ja ei tahtnud tema nime. Muidugi see uus nimi mis valis on mis on 😂

+19
-1
Please wait...
Postitas:
retrograad

Intervjuust loen: “Ma olen teinud kõik selleks, et temast enam mitte midagi kuulda.” Kas siis Eestis võõrapärane nimi ei tekita mingeid seoseid? Iga päev selle nimega elada?

+32
-1
Please wait...
Postitas:
Kurrnjauu

Nimi: tõesti arusaamatu, miks vägivaldurist eksabikaasa nime alles jätta?Vanaema “tibu” nimi oleks ju igati vaiant, kui neiupõlvenime ei taha.

Ja kui vaadata ta IG kontot, siis härra abikaasaga pildid on endiselt üleval ja veel eile oli Bios ka viide meettheleole 😁

Äge värk

+26
-2
Please wait...
Postitas:
jarv

Nime võib ju muuta kasvõi Cassia Shaktiks või Carmiola de Santuraks. Mingi igav Mcnairn küll ei peegelda seda suurt sisemise jõu kasvu ja valgustumist.

+27
-1
Please wait...
Postitas:
trikstraks

Loogiline otsus oleks muidugi pojaga sama nimi aga samas Kristo võis sellele ka vabalt “ei” öelda. Aga see McNairni nime alles jätmine on küll väga kummaline- eriline stage 5 clinger 🤷‍♀️

+37
-1
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Mind huvitab jälle et kui reisima lähed koos lapsega kellel erinev nimi kuidas sa tõestad piiri peal et su laps on?

+2
-24
Please wait...
Postitas:
ageta

Mind huvitab jälle et kui reisima lähed koos lapsega kellel erinev nimi kuidas sa tõestad piiri peal et su laps on?

Tõlgitud/kinnitatud sünnitunnistuse ja  lapse (ajaliselt adekvaatse pildiga) isikut tõndava dokumendiga. Täpselt nii peaks ka iga sama nimega lapsevanem reisima, sest välismaal piiripunktis piisab mingi ametniku suvast, et heal juhul tunde piiri peal kinni hoida. Minu mõistus ei võta, kuidas reisitakse nt nelja aastase lapsega, kellel passis vastsündinuna tehtud pilt.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

See on küll parajalt rumal küsimus. Perekonnanimi ju ei tõenda kuidagi põlvnemist 🤦‍♀️🤦‍♀️ Sünnitunnistus on selle dokumendi nimi.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
PiretTP

See on küll parajalt rumal küsimus. Perekonnanimi ju ei tõenda kuidagi põlvnemist 🤦‍♀️🤦‍♀️ Sünnitunnistus on selle dokumendi nimi.

Nojah, võib olla, ega kõigil pole selliseid kogemusi. Ja mitut meest, erinevaid perekonnanimesid jne. Mis teha.

+1
-18
Please wait...
Postitas:
Noobel Soobel

Loogiline otsus oleks muidugi pojaga sama nimi aga samas Kristo võis sellele ka vabalt “ei” öelda. Aga see McNairni nime alles jätmine on küll väga kummaline- eriline stage 5 clinger 🤷‍♀️

Ma ei jälgi seda inimest, aga eeldan, et jutt käib eksmehest. Tema ei saa nime võtmist keelata. Ka K Toots ju lihtsalt võttis oma elukaaslase nime, abielus nad minu teada polnud. Võid võtta omale nimeks Kallas, Savisaar või Biden, mitte keegi ei keela.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Mis nimega Justin TikTokis on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Nojah, võib olla, ega kõigil pole selliseid kogemusi. Ja mitut meest, erinevaid perekonnanimesid jne. Mis teha.

Kuidas see mitu meest siia puutub? Tegemist on elementaarsete ja loogiliste teadmistega. Isikut tõendab isikut tõendav dokument, põlvnemist tõendab sünnitunnistus jne. Iga asjaga ei pea isiklikku kogemust olema. Täiskasvanud inimesed lihtsalt teavad mõndasid elementaarseid asju.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Mul on hea meel, et see hull paar laiali läks. See oli nii toksiline lihtsalt, mõlemapoolselt!

Sellest ei sa aru, et miks ta selle jobu nime endale jättis.

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kiira

Kuidas see mitu meest siia puutub? Tegemist on elementaarsete ja loogiliste teadmistega. Isikut tõendab isikut tõendav dokument, põlvnemist tõendab sünnitunnistus jne. Iga asjaga ei pea isiklikku kogemust olema. Täiskasvanud inimesed lihtsalt teavad mõndasid elementaarseid asju.

Lisaks veel see, et kui lapsel ja emal erinev perekonnanimi on, ei tähenda automaatselt, et emal mitmeid mehi on. Vahel ei võta naine ka abielludes endale mehe perekonnanime.

+13
0
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Lisaks veel see, et kui lapsel ja emal erinev perekonnanimi on, ei tähenda automaatselt, et emal mitmeid mehi on. Vahel ei võta naine ka abielludes endale mehe perekonnanime.

Jep mina ka olen abielus, jätsin enda perenime ja lapsele võtsin ka enda nime. 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
ruby

Sellest ei sa aru, et miks ta selle jobu nime endale jättis.

Eile live’s rääkis, et neiupõlvenime ei taha tagasi võtta perekonna/vanemate pärast ja vanaema “tibu” nimi on sama, mis neiupõlvenimi. Eksmehe K nime ka millegipärast enam ei tahtnud.

+10
0
Please wait...

Postitas:
billa

Ehk pigem olgu selle mehe nimi, kes väidetavalt oli vägivaldne, kes väidetavalt ta elu ära rikkus, kassid varjupaika viis ja kelle pärast ka juuksed välja kukkusid (kõiki neid asju on ta ise väitnud). Aga see ei olnud piisav põhjus, et selle mehe nimest loobuda või ta pildid oma instakontolt kustutada.

Neiupõlvenime vabandus ei päde, ta võib endale ükskõik, mis nime perekonnanimeks valida. Sealhulgas tagasi võtta endise perenime, et pojaga sama nime kanda.

+31
-4
Please wait...
Postitas:
alexxx

Mis nimega Justin TikTokis on?

justinleo.x

+1
0
Please wait...

Postitas:
sinisilm123

Vaatasin ta laivi ja viimaseid stoorisid, no ma ei tea, natuke nagu mõistlikumaks jutt läinud. Tore kui on tervenemas, samas nagu keegi siin ütles, kui veerandit usud siis saad poolega ikka petta 😀 Ja siiski mingeid vanu mustreid näha, ebakindel eputamine jms. Ilmselt talle endale oleks parem kui sotsiaalmeediast end võõrutaks, sest siis saab edasi puid alla ja raudselt käib siin lugemas kah, nii ta küll kunagi terveks ei saa.

+17
-1
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

“Ütle paremale elule ja?” Kirjutab ta enda stooris..

Ja on sidesõna

Jah on nõusolek..

“Ütle paremale elule jah” peaks kirjutama üks algklasside õpetaja…

+34
0
Please wait...
Postitas:
Tret

Kas Juss on ametlikult kapist välja tulnud? Mitu videot viskas Tiktokis ette, kui räägib, et on gei. Mitte, et ma oleks üllatunud sest olen koguaeg teda selleks pidanud. Videotel politsei mundris kepsutab.

Tore, et T on elu rööpasse saamas aga ma siiski olen natuke skeptiline. Mul on lihtsalt arvamus, et ta varsti kolistab kuskil uues ämbris sest ta ei ole seni osanud olla ilma mehe/suhtega, kohe uude tormanud.

Mis välimusse puutub siis minu arvates poisipea sobib talle nii hästi ningta näeb kena välja. Tore on näha teda naeratamas aga igasugused fake asjad võiks ta oma elust välja visata ja mitte elada valetades, nagu seni. Usu , et eks ta ise ka nii mõndagi õppinud.

+20
-4
Please wait...
Postitas:
Chary

Kas Juss on ametlikult kapist välja tulnud? Mitu videot viskas Tiktokis ette, kui räägib, et on gei. Mitte, et ma oleks üllatunud sest olen koguaeg teda selleks pidanud. Videotel politsei mundris kepsutab.

Keegi on fake konto teinud. Loe kommentaare. Pole tegelikult tema konto.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,521 kuni 5,550 (kokku 5,685 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema