Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,611 kuni 5,640 (kokku 5,715 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Huviline

Kasside Sinirebasesse viimine oli ikka PALJU varem, kui lahutus pildile tuli.

Aga no savi, nagu üteldakse, et valed muutuvad kogu aeg, tõde mitte kunagi.

Ostsin ka lugemiseks Eveliisi blogi viimase artikli ja nüüd kukkus küll lõug maani, pole võimalik, et keegi selline patoloogiline valevorts on.

Raske uskuda, et inimene on otsustanud pildil püsida mis iganes hinnaga.

+22
0
Please wait...

Postitas:
kagu365

No kui ta kindlalt teab, et kassid elus on ja seda olevat lihtne tõestada, siis miks mitte tõestada? Või tõesti keegi naudib kassitapja mainet nii väga?

Oijah, sinirebase varjupaik ei ole küll koht, kust vanemas eas probleemse käitumisega kassid paari nädalaga armastava kodu leiavad, get real, beibi.

+24
0
Please wait...

Postitas:
ninja

mind üllatas see, et kardo on ju lihtsalt rumal ja igav? tema kohta on alati pigem head räägitud, aga no tõesti miinus viis iseloom ja kuidagi taipu ka pole

+9
-1
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

mind üllatas see, et kardo on ju lihtsalt rumal ja igav? tema kohta on alati pigem head räägitud, aga no tõesti miinus viis iseloom ja kuidagi taipu ka pole

Mulle tundus, et tal oli ka lihtsalt väga ebamugav ja tead, sellisega vesteldes, nagu TL seal laivis oli, ongi raske ise mingit jube põnevat muljet jätta.

See TL jutt, et jõi AINULT 2 longerot ja klaasi veini… Arvestades, kui väike ta on, on minu arust see küll korralik kogus. Ma olen palju suurem, aga kaks purki longerot on minugi jaoks juba arvestatav kogus. Pluss veel vein sinna otsa. Ja no häälestki oli aru saada, kogu see kõnemaneer ja olek.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Mis E. oma blogis kirjutas?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Sellest, mida TL temale otse näkku on valetanud

+9
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Mulle tundus, et tal oli ka lihtsalt väga ebamugav ja tead, sellisega vesteldes, nagu TL seal laivis oli, ongi raske ise mingit jube põnevat muljet jätta.

See TL jutt, et jõi AINULT 2 longerot ja klaasi veini… Arvestades, kui väike ta on, on minu arust see küll korralik kogus. Ma olen palju suurem, aga kaks purki longerot on minugi jaoks juba arvestatav kogus. Pluss veel vein sinna otsa. Ja no häälestki oli aru saada, kogu see kõnemaneer ja olek.

Tallinn on väike, siit-sealt on ikka kuulda olnud, et TL-il on alkoholiga üsnagi soojad suhted. Eks seda viimast abielu lõhkus ka alkohol, petmine ja valetamine.
Ma ise olen olnud seltskonnas, kus üks noormees ootas TL-i pikkisilmi, sest nad pidid kokku saama. Tema TL “kuulsusest” ja abielust ei teadnud mitte midagi. Ta oli vàga üllatunud kui ta sai teada, et TL on abielus.

Mis puutub Kardosse, siis minu jaoks oli see laiv arusaamatu. Minu arus oli see pisut eidelik tegu(jah, ma kasutasin seda sõna teadlikult). Selline kergelt intriigi hõnguline ja tobe. Mitte eriti mehelik, aga ma polegi Kardot kunagi eriti mehelikuks pidanud.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Tret

See oli Kardo live (ta teeb neid sageli) ning TL oli seal no külaline. Kardo nüüd küll pole süüdi, mis juttu see näkk seal kokku rääkis. Ise ta seda teha soovis ja sai oma kuulsuse minutid. Kardo sageli on Tiktokis livedes, aeg-ajalt on ka igasuguseid opakaid seltsiks, seega polnud TL midagi erilist.

TL võiks selle Kajaga live teha, kes ka koguaeg jommis on kaadris. Aga Kaja vähemalt ei valeta vist nii palju.

Mis TL puutub siis minu sugulasel oli kogemus, kus ta ei ilmunud töövestlusele kuigi eelnevalt oli rõhutanud, kui väga seda vaja on. See oli see periood kui ta seal stripibaaris töötas vist.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

See oli Kardo live (ta teeb neid sageli) ning TL oli seal no külaline. Kardo nüüd küll pole süüdi, mis juttu see näkk seal kokku rääkis. Ise ta seda teha soovis ja sai oma kuulsuse minutid. Kardo sageli on Tiktokis livedes, aeg-ajalt on ka igasuguseid opakaid seltsiks, seega polnud TL midagi erilist.

TL võiks selle Kajaga live teha, kes ka koguaeg jommis on kaadris. Aga Kaja vähemalt ei valeta vist nii palju.

Mis TL puutub siis minu sugulasel oli kogemus, kus ta ei ilmunud töövestlusele kuigi eelnevalt oli rõhutanud, kui väga seda vaja on. See oli see periood kui ta seal stripibaaris töötas vist.

Et siis Kardo ei osanud oodata, et TL nii käituma hakkab? Kardo mõtles, et vot kus tore tots, teeks temaga koos laivi.
Või ta teadis suurepäraselt, mis seal toimuma hakkab ja see oligi ta eesmärk. Mõlemal juhul üsna tobe.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Mina küll ei usu, et Kardo eesmärk oli selle live’ga kuidagi draamat toota või kuulsust saada, ta lihtsalt ei tundu ÜLDSE sellist tüüpi inimene 🤷‍♀️

Ja nagu siin ka mainitud, siis ta ongi tiktokis tihti lives erinevate inimestega.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Noh ma ei tea, TL järgnevad storyd olid vestlustest Kardoga peale live, kus nad sisuliselt mõlemad Malluka üle irvitasid. Ma küll ei näinud, et Kardo aru sai selle live nõmedusest.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Tret

Ma tervet lugu ei viitsinud kuulata aga väga palju oli seal ju suvalist möla, nagu nendes livedes ikka aetakse. Ei saa küll üldse aru, mille üle Kardo peaks süüd tundma, et lasi sel toimuda. TL sõnade eest ta ei saa ju vastutada.

Storydest ei tea midagi sest ei jälgi kumbagi.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma tervet lugu ei viitsinud kuulata aga väga palju oli seal ju suvalist möla, nagu nendes livedes ikka aetakse. Ei saa küll üldse aru, mille üle Kardo peaks süüd tundma, et lasi sel toimuda. TL sõnade eest ta ei saa ju vastutada.

Storydest ei tea midagi sest ei jälgi kumbagi.

Miks ta süüd peaks tundma? Ei pea ja ma pole seda ka arvanud. Lihtsalt sellega ta näitas millist masti mees ta on.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

ma siiski jään oma sõnade juurde, et kardo oli kuidagi sisutu ja basic. TL on mis ta on, aga igav ta pole oma veidras, põhjendamatus enesekesksuses kindlasti. ja tõsi – 2 x 5,5% longerot pluss klaas veini ei ole vähe alkoholi. ma olen endine alkašš, nii et kujutan väga hästi ette, mis efekt sellel väiksemat sorti inimesele on.

pole nagu kõige targem tegu sellega hüpata, et ma lähen siin lapsega sauna ja jõin ainult niiiii vähe. kõlab nagu oma reaalsuse “ilustamine”.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Simone2

Noh ma ei tea, TL järgnevad storyd olid vestlustest Kardoga peale live, kus nad sisuliselt mõlemad Malluka üle irvitasid. Ma küll ei näinud, et Kardo aru sai selle live nõmedusest.

Mida nad siis rääkisid? Raske uskuda, et Kardo võiks Malluka üle irvitada.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Tret

Suur M ise on veel piinlikumaid videosid/storysis jms aegade jooksul üllitanud, kui see K ja Tl live. Polnud see midagi enneolematut midagi.

Kardo teeb sageli Tiktokis selliseid livesid mingite suva jorssidega ja vaata Kardot või keda iganes siis ega nendes livedes muud polegi kui suht tühja iba aetakse. TL jäi lihtsalt kõrvu oma ajuvabade valedega sest ilmselt oli teisigi uskujaid, et äkki ta muutunud veidi valetamise suhtes….aga ei midagi uut.

+22
0
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Lausvaletaja ja õpetaja? Kuidas nii saab?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Suur M ise on veel piinlikumaid videosid/storysis jms aegade jooksul üllitanud, kui see K ja Tl live. Polnud see midagi enneolematut midagi.

No ma ei tea, on see suur M mis ta on, aga valetaja ta pole, pigem liiga avameelselt aus.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
tadi Horror

Tuttaval on kogemus tema kui maakleriga. Ütleme nii, et ei sujunud see koostöö kohe kuidagi neil ja palus lausa firmalt maaklerit vahetada.

Ometi mina nagu mäletaks mingeid stoorisid sellest perioodist, kui “kõvasti tööd vihuti teha”.

+19
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kaegu324

No ma ei tea, on see suur M mis ta on, aga valetaja ta pole, pigem liiga avameelselt aus.

Püha naiivsus.

+8
-11
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ta algul ütles, et on 100% kaine ja veidi aega hiljem selgus, et siiski 2 GIN-i ja pokaal veini ka hinge all.

Oli käinud Perekooli lugemas ja ütles, et enne Itaaliasse lendamist oli samuti täiesti kaine, temal koroonast silmad lihtsalt väsinud ning rahvas kohe valetab, et tema purupurjus.

Rõhutas mitu korda, millises sviidis ta puhkab, ei pea receptionis hommikusööki sööma ja toas wc ja dušinurk 👍

See oli üks hea live, pole ammu niimodi nalja saanud.

See tähendab ju seda, et ta oli juba koroonas kui läks lennuki peale?? Miks ta haigena Itaaliasse ronis? Oeh, sel vaesekesel on kõik juba nii puder ja kapsad, ei mäleta ise ka mida kõike on kokku luuletanud.

Jaa see oli hea pirn, receptionis ei pea hommikusööki sööma. Kujutage ette!

No lennujaamas oli tal jumala kindlalt veinipokaal ees :)))

+11
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Sellest, mida TL temale otse näkku on valetanud

Omal ajal jäi E ise ka vägagi huvitavate äriliste valedega vahele.

Kuigi tundub, et tema vähemalt oma vigadest õppis.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Valetamisharjumus iseenesest ei sega õpetaja olemist, aga hariduse täielik puudumine peaks küll segama.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Eks ole ka tema luisanud aga loomulikult on need T asjadega võrreldes pisivaled.

+8
0
Please wait...

Postitas:
porgand1

“Mina ei tahtnud ja ei teadnud, et seal kohtus keegi fotograaf oli, mina tahtsin lihtsalt lahutada.” See siis ei olnudki seesama sõbranna, kes kogu aeg neid lugusid treib?

”Perekoolis kirjutati, et ma olen lennujaamas mälus.” Ei kirjutatud. Kirjutati, et sind nähti lennujaamas veiniklaasiga, kui sa väitsid, et sa alkoholi ei tarvita.

“Mina ainult mainisin, et võiks kassid ära anda, aga tema viis nad minema, kui ma tööl olin. Aga nad on elus!” Jajah, kui kassid on elu ja tervises, miks sellest aasta aega sõnagi ei kõssatud? Sus. “Tegelesin samal ajal saja asjaga, sh lahutus…” jne. Kassid viidi ju minema üldse enne abiellumist?!

+26
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mette-Merithh

Valetamisharjumus iseenesest ei sega õpetaja olemist, aga hariduse täielik puudumine peaks küll segama.

Algklassi laste puhul segaks mind isiklikult pigem see kui mu lapse õpetaja oleks haiglaslik valetaja kui see, et tal pole vastavat haridust. Eeldusel, et see inimene oskab siiski kirjutada, arvutada, omab mingitki silmaringi ja teab elementaarseid käitumisreegleid.  Mis TL-i puutub, siis tema puhul karjub rumalus, harimatus ja silmaringi puutumine muidugi kaugele. Tõesti ei oska ette kujutada, millistel kaalutlustel selline inimene kooli tööle võeti.

+36
-1
Please wait...

Postitas:
Tret

“Mina ei tahtnud ja ei teadnud, et seal kohtus keegi fotograaf oli, mina tahtsin lihtsalt lahutada.” See siis ei olnudki seesama sõbranna, kes kogu aeg neid lugusid treib?

”Perekoolis kirjutati, et ma olen lennujaamas mälus.” Ei kirjutatud. Kirjutati, et sind nähti lennujaamas veiniklaasiga, kui sa väitsid, et sa alkoholi ei tarvita.

“Mina ainult mainisin, et võiks kassid ära anda, aga tema viis nad minema, kui ma tööl olin. Aga nad on elus!” Jajah, kui kassid on elu ja tervises, miks sellest aasta aega sõnagi ei kõssatud? Sus. “Tegelesin samal ajal saja asjaga, sh lahutus…” jne. Kassid viidi ju minema üldse enne abiellumist?!

Ta väitis, et polnud ” mälus” vaid koroona pärast olid silmad paistes ….kuigi tegelikult nähti teda ju veini joomas. Sellest kerkis üles küsimus, et miks ta koroonahaigena Itaaliasse läks? Ja seal siis surmasuust oli väidetavalt? Ma isiklikult ei usu, et ta üldse mingis haiglas oli. Ega koroonas.

Äkki on ta veel mingid loomad siis lahutuse ajal ära andnud? Või mis lahutusest ta räägib?

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ta väitis, et polnud ” mälus” vaid koroona pärast olid silmad paistes ….kuigi tegelikult nähti teda ju veini joomas. Sellest kerkis üles küsimus, et miks ta koroonahaigena Itaaliasse läks? Ja seal siis surmasuust oli väidetavalt? Ma isiklikult ei usu, et ta üldse mingis haiglas oli. Ega koroonas.

Äkki on ta veel mingid loomad siis lahutuse ajal ära andnud? Või mis lahutusest ta räägib?

K-ga lahutust pidas silmas ehk? Et sel perioodil tekkisid kassidega probleemid? 🤔

Kuigi ilmselgelt see on mingi järjekordne bullshit mida ta kokku ajas. Pole mõtet oma pead vaevatagi.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Tret

K-ga lahutust pidas silmas ehk? Et sel perioodil tekkisid kassidega probleemid? 🤔

Kuigi ilmselgelt see on mingi järjekordne bullshit mida ta kokku ajas. Pole mõtet oma pead vaevatagi.

K-st oli ta lahutatud selleks ajaks juba ammu. Kassid anti ära kui Juss juba siin oli ja neil abiellumise avaldus sisse antud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
wamphiir

K-st oli ta lahutatud selleks ajaks juba ammu. Kassid anti ära kui Juss juba siin oli ja neil abiellumise avaldus sisse antud.

Jep, paaris konkreetses Justini TikTokis ju isegi kassid kõndisid taustal. 😀

+9
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,611 kuni 5,640 (kokku 5,715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema