Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 5,671 kuni 5,700 (kokku 5,715 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
astorias

Kas enam õpetajana ei tööta?

+7
0
Please wait...

Postitas:
MadMom

Eile ta tegi mingi kummalise ” eestlaste kolmnurga” pundiga live Tiktokis.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Lives rääkis, et tal 3 töökohta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Soome põhiharidusega ehitajatega ilmselt. Lõpuks leidiski “omad”.

+28
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tuuletiib

Täna on täpselt sama teema. Arutavad, kes kui “retakas” on ja kes kui täis end eilsel peol jõi.

Milline eeskuju õpilastele…

+26
0
Please wait...

Postitas:
MadMom

Täna on täpselt sama teema. Arutavad, kes kui “retakas” on ja kes kui täis end eilsel peol jõi.

Töövälisel ajal võib õpetaja teha, mida iganes. Selle kallal küll ei tasu norida.

+4
-43
Please wait...
Postitas:
foxtrot

Praegu ka TikTokis laiv käib

+3
0
Please wait...

Postitas:
astorias

Töövälisel ajal võib õpetaja teha, mida iganes. Selle kallal küll ei tasu norida.

Päris ikka nii ka pole.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
ninja

ma ei suudaks tõsiselt võtta ühtegi inimest, kes kasutab regulaarselt sõna “retakas”. see paigutab ta automaatselt ühte “kaadrisse”

+22
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Mis asi on ” retakas”?

+9
0
Please wait...

Postitas:
tsikipriki

Mis asi on ” retakas”?

Niimoodi puusalt tulistades pakun,  retarded? 😁

+9
0
Please wait...

Postitas:
Melss

Parim on muidugi see et teil endal on võimalik keset tööpäeva nii eestlaste kolmnurgal (???) kui tiktoki laividel silma peal hoida, ennast seejuures neist paremaks pidades  😂

+7
-27
Please wait...

Postitas:
hunden

Parim on muidugi see et teil endal on võimalik keset tööpäeva nii eestlaste kolmnurgal (???) kui tiktoki laividel silma peal hoida, ennast seejuures neist paremaks pidades 😂

Mitte igaüks ei seisa terve tööpäeva kuskil liini taga, et kohe üldse pole võimalik samal ajal mitut asja teha.

+28
-4
Please wait...

Postitas:
ninja

Parim on muidugi see et teil endal on võimalik keset tööpäeva nii eestlaste kolmnurgal (???) kui tiktoki laividel silma peal hoida, ennast seejuures neist paremaks pidades 😂

sa oled seega osa sellest elitaarsest gängist, kes saab keset tööpäeva hoida tiktoklastel kätt pulsil läbi perekooli pööbli prisma?

+12
-9
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Minu meelest on ülivõrdes “retakas” hoopis see, et ta teeb praegu süüa, hakib sibulaid täpsemalt, rott lõikelaual sibulate sees seismas 😀 Ma päriselt ka mõtlen, et kas olen mina imelik või on mul väga kahju nendest aeg-ajalt tema käest cateringi tellijatest 😀

+40
-1
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Minu meelest on ülivõrdes “retakas” hoopis see, et ta teeb praegu süüa, hakib sibulaid täpsemalt, rott lõikelaual sibulate sees seismas 😀 Ma päriselt ka mõtlen, et kas olen mina imelik või on mul väga kahju nendest aeg-ajalt tema käest cateringi tellijatest 😀

Minu meelest on ülivõrdes “retakas” hoopis see, et on olemas inimesi, kes kohe peale võõra inimese story postitamist tulevad foorumisse kedagi haletsema. 😀

+3
-29
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

TL on siiski ju nn suunamudija. Ei ole nii, et tegemist on suvalise võõra inimesega, kellel 72 pereliikmest ja sõbrast jälgijat ja kelle story peale kogemata satutud sai ja keda Perekooli siis kommenteerima tuldud 😀

Ta on ikkagi ju isik, kes on isegi endast elulooraamatu kirjutanud inimestele lugemiseks 😀

Ei tunne, et rikuks taolise kommentaariga tema privaatsust.

Rott lõikelaual toidu sees on üsna ebaharilik ja märkimisväärne nähtus.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ilma hariduseta õpetaja on samuti ebaharilik ja märkimisväärne nähtus, pluss kindlasti avalikku huvi objekt.

+27
0
Please wait...

Postitas:
ageta

Ilma hariduseta õpetaja on samuti ebaharilik ja märkimisväärne nähtus, pluss kindlasti avalikku huvi objekt.

Minus tekitas palju küsimusi tema matemaatika õpetamise viis. Ükskõik, mis õpetaja või abiõpetaja võiks teada, et õppemetoodika on tähtis ning kedagi hiljem ümber õpetada on palju keerulisem.

+29
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Minus tekitas palju küsimusi tema matemaatika õpetamise viis. Ükskõik, mis õpetaja või abiõpetaja võiks teada, et õppemetoodika on tähtis ning kedagi hiljem ümber õpetada on palju keerulisem.

Kui tal on nii puudulik üldharidus kui ka üleüldse puuduv pedagoogiline haridus, siis polegi väga loota, et ta metoodika oleks… kasvõi hädapärast kõlblik.

+30
0
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Jaa, ma ka eile vaatasin, et laps liidab kõigepealt kümnelise dja siis ühelised. Niipidi ei saa ju! Kui tehe liigub ühest kümnendist teise, tekib probleem… Vaene laps.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Miks neist peaks kahju olema? Kui nad sellelt midagi tellida oskavad, siis on nad ka nende storydega ilmselgelt kursis. Igasuguseid inimesi ja kõrvalekaldeid on olemas, ilmselt neile just sobivadki sellised viisid toidu valmistamiseks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
lynn

See storie tõestaski, miks ei tohi üks põhiharidusega inimene olla õpetaja.

+26
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

See storie tõestaski, miks ei tohi üks põhiharidusega inimene olla õpetaja.

Tekkis sama mõte… mul ka omajagu lapsi kodus, no ma parem ei õpeta neid, sest mu matemaatika on koguaeg kehv. Õpetab neid isa, kes küll kirjalikult nii ei arvuta. Ja ta on alusa õpetaja 🧐 mul hakkab siis ukraina lastest kahju, kes sellist eesti keelt saavad tundma.

+17
0
Please wait...

Postitas:
coral0

Kui ma töötaksin söögikohas või einestaksin kõrvallauas ja keegi oleks seal rotiga koos, rott laua peal rõõmsalt ringi siblimas… ma oleks vist keeletu ja täiesti šokeeritud. 😵‍💫

+27
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

Kui ma töötaksin söögikohas või einestaksin kõrvallauas ja keegi oleks seal rotiga koos, rott laua peal rõõmsalt ringi siblimas… ma oleks vist keeletu ja täiesti šokeeritud. 😵‍💫

see on tal kodus vist ikka. mu poolest tehku, mis tahab kodus või sõprade juures, kui need lubavad

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

see on tal kodus vist ikka. mu poolest tehku, mis tahab kodus või sõprade juures, kui need lubavad

Mina olen ise näinud vähemalt kahte videot, kus tal on see rott lihtsalt välja sööma minnes kaasas ja passibki lauapeal. Ühel korral oli rotile lauale ka väike alustass juustutükkide ja veega tõstetud. Mitte tema kodus. Täiesti avalikus söögikohas.

+21
-2
Please wait...
Postitas:
ninja

haha, mul on vahel tunne, et ta arvab, et ta on kuulus vms ja võib rohkem kui “tavalised inimesed”

+15
-2
Please wait...
Postitas:
MImikker

TL rääkis just Mikk Pärnitsa TikToki laivis, et töötas hiljuti TERVE AASTA Hiltoni Olympic  kasiinos?! Hakkas hullult puterdama, kui jutt liikus töölepingu reeglistikule, alguses väitis, et tal on lepingust lähtuvalt terve elu keelatud kasiinodes käia (??!!), siis keegi teadlik kommenteerijatest võttis ta nö. valega vahele, siis väitis, et tal leping kehtib veel. Jutustas laia suuga ja kirjeldas detailselt kuidas ta on näinud kasiinodes inimesi suuri summasid kaotamas, samas selgitas, et kõik kasiinoga seonduv on konfidentsiaalne ja tal on keelatud rääkida.

Tegelikkus on see, et teda on nähtud üksikud korrad tööampse tegemas hotellides lihttöödel.

Ühesõnaga, see inimene lihtsalt valetab, valetab ja veelkord valetab.

+34
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

TL rääkis just Mikk Pärnitsa TikToki laivis, et töötas hiljuti TERVE AASTA Hiltoni Olympic kasiinos?! Hakkas hullult puterdama, kui jutt liikus töölepingu reeglistikule, alguses väitis, et tal on lepingust lähtuvalt terve elu keelatud kasiinodes käia (??!!), siis keegi teadlik kommenteerijatest võttis ta nö. valega vahele, siis väitis, et tal leping kehtib veel. Jutustas laia suuga ja kirjeldas detailselt kuidas ta on näinud kasiinodes inimesi suuri summasid kaotamas, samas selgitas, et kõik kasiinoga seonduv on konfidentsiaalne ja tal on keelatud rääkida.

Tegelikkus on see, et teda on nähtud üksikud korrad tööampse tegemas hotellides lihttöödel.

Ühesõnaga, see inimene lihtsalt valetab, valetab ja veelkord valetab.

See on juba haiglane… ja mulle tundub, et ta ise usub ka neid luulusid.

+9
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 5,671 kuni 5,700 (kokku 5,715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema