Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,475 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kägu

Jumal tasub kädistajatele ja kiusajatele kätte ja muudab nende elu ebamugavaks.

Universumi universaalse reegli Karma kõrval on Jumal mitte keegi ja Karma tasub Jumalale kuhjaga selle eest, kui ta inimese elu ebamugavaks teeb. Vana Testamendi jälkuste eest on tal juba üks lõputu keretäis ootel.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jumal tasub kädistajatele ja kiusajatele kätte ja muudab nende elu ebamugavaks.

Universumi universaalse reegli Karma kõrval on Jumal mitte keegi ja Karma tasub Jumalale kuhjaga selle eest, kui ta inimese elu ebamugavaks teeb. Vana Testamendi jälkuste eest on tal juba üks lõputu keretäis ootel.

Karma😂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just in case- tuletan prouadele ja härradele  lõvidele meelde, et proua oli enne seda, kui härra leidis pikemat aega varjusurmas olnud. Perekool on koht mille tõttu importkaubast rääkimine üldse moes on ja koht mille tõttu keegi üldse mingist justinist austraaliast teab.

+19
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See teema on juba üle piiri läinud. Te valimatult lahtmite absoluutselt kõige kohta mida nad teevad või mida ei tee.
Ma saan aru, et nad oma käitumise või suhtumise või millega iganes on tekitanud mitmetes pahameelt. Ma nõustun isegi, et on mitmeid asju, mille nad oleks võinud tegemata jätta, aga see kõik ei anna mingisugust õigust neid lihtsalt päevast päeva mutta trampida.
Oleks siis siin viisakas arutelu nende tegude üle, aga ei. Siin on kellegi spekulatsioonid pidevalt. Pidevad laimud, mõnitamised. See ei ole kuskilt otsast okei.
Alati tuleb kelleltki vastus “aga nad ju ise ajavad omi asju avalikult”. See on lollim põhjendus, mida saab välja tuua. Avaliku elu tegelaseks olemine ei tähenda seda, et võiks valimatult kogu aeg lahmida.
Ma lihtsalt ei saa aru, miks hoitakse enda jaoks ebameeldivate inimeste tegemistel silma peal? Nagu miks? Kas tõesti pole oma eluga muud pihta hakata? Mulle kui keegi ei meeldi, ma ei lähe ta insta storysid vahtima ja seejärel kuskile foorumisse kiruma. Ma hoian eemale kõikidest temaga seonduvatest asjadest. Proovige ka – elu muutub kohe paremaks.
Laduge nüüd miinuseid, aga sisimas teate ise ka, et see, mida te teete, on nii vale!

+23
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See teema on juba üle piiri läinud. Te valimatult lahtmite absoluutselt kõige kohta mida nad teevad või mida ei tee.

Ma saan aru, et nad oma käitumise või suhtumise või millega iganes on tekitanud mitmetes pahameelt. Ma nõustun isegi, et on mitmeid asju, mille nad oleks võinud tegemata jätta, aga see kõik ei anna mingisugust õigust neid lihtsalt päevast päeva mutta trampida.

Oleks siis siin viisakas arutelu nende tegude üle, aga ei. Siin on kellegi spekulatsioonid pidevalt. Pidevad laimud, mõnitamised. See ei ole kuskilt otsast okei.

Alati tuleb kelleltki vastus “aga nad ju ise ajavad omi asju avalikult”. See on lollim põhjendus, mida saab välja tuua. Avaliku elu tegelaseks olemine ei tähenda seda, et võiks valimatult kogu aeg lahmida.

Ma lihtsalt ei saa aru, miks hoitakse enda jaoks ebameeldivate inimeste tegemistel silma peal? Nagu miks? Kas tõesti pole oma eluga muud pihta hakata? Mulle kui keegi ei meeldi, ma ei lähe ta insta storysid vahtima ja seejärel kuskile foorumisse kiruma. Ma hoian eemale kõikidest temaga seonduvatest asjadest. Proovige ka – elu muutub kohe paremaks.

Laduge nüüd miinuseid, aga sisimas teate ise ka, et see, mida te teete, on nii vale!

Rahune maha ja ära loe teemasi, mis Sind nii ärritavad 😀

+20
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin TL ja Kristo pulmavideo, ta elu oli varem nii ilus ja täiuslik. Mäletan kui nad kolisid oma majja ja TL tegeles seal sisekujundusega. Kogu see elu oli nii täiuslik. Ja nüüd TL elu on nagu totaalne kaos. Kahju, et lapse sünd ja argimured viisid selle paari lahku. Nii paljud paarid lähevad lahku siis kui laps on alla 3 aastane, kuna pisikese lapsega on lihtsalt nii raske ja langetakse depressiooni. Imetlesin varem TL-i et ta on niivõrd siiras ja elas kui muinasjutulist elu. Kahju, et lahutus on teinud inimese elu nii õnnetuks. Sellest siirast, ilusast jaenesekindlast TL-ist ole enam midagi järel. Pulmavideos ei läinud talle korda ei hambad, lõualott ega midagi- ta oli enesekindel sellisena nagu ta oli ja see oli lihtsalt ilu ja imeline. Nüüd kui on oma välimuses niipalju muutnud ei ole enam enesekindlusest jälgegi.

+39
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et kui seoses petitsiooniga küsiti TL kommentaari, siis viitas, et tema kohta kirjutatakse perekoolis ebameeldivaid kommentaare ja tõi ainsa näitena, et meest peetakse geiks seal. Mis isegi ei ole tõsi, ei meenu küll, et seda oleks kirjutatud. Ei poolt sõnagi kasside teemast jne

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pole TL välimust iial kritiseerinud sest pean teda kenaks naiseks. Jah, ta selle võlts värgiga on üle võlli tõmmanud aga selle all on väga armas loomulik ilu! Armas naine!

Tema käitumises on palju häirivat, olen kohanud oma elus selliseid inimesi kes kohtleb teisi rämpsuna, heites kõike kõrvale kes enam ei kõlba või nendega nõus ei ole. Tavaliselt on sellised inimesed väga katkised inimesed.

Mida külvad seda lõikad ehk siis kui blogijad ise külvavad jama, solvavad, süüdistavad, käituvad halvasti siis nad saavad samasugust kohtlemist ka vastu. Nii lihtsalt on! Blogimaailmas ilmselgelt joonistunud muster. Palju on toredaid blogijaid kes ajavad rahulikult oma asja, neil on palju jälgijaid ja kõik toimib. Ja siis on sellised kellel pole tegelikult mingit tegu ega nägu sisu osas. Siis müübki ajuvabadus ja skandaal!

Kas see petitsioon pole mitte Jane enda trikk klikke saada? Ta blogi on kuivaks muutunud ja huvilisi kaotanud, kuidagi peab nad ju tagasi saama sest sissetulek ju seegi.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina pole TL välimust iial kritiseerinud sest pean teda kenaks naiseks. Jah, ta selle võlts värgiga on üle võlli tõmmanud aga selle all on väga armas loomulik ilu! Armas naine!

Tema käitumises on palju häirivat, olen kohanud oma elus selliseid inimesi kes kohtleb teisi rämpsuna, heites kõike kõrvale kes enam ei kõlba või nendega nõus ei ole. Tavaliselt on sellised inimesed väga katkised inimesed.

Mida külvad seda lõikad ehk siis kui blogijad ise külvavad jama, solvavad, süüdistavad, käituvad halvasti siis nad saavad samasugust kohtlemist ka vastu. Nii lihtsalt on! Blogimaailmas ilmselgelt joonistunud muster. Palju on toredaid blogijaid kes ajavad rahulikult oma asja, neil on palju jälgijaid ja kõik toimib. Ja siis on sellised kellel pole tegelikult mingit tegu ega nägu sisu osas. Siis müübki ajuvabadus ja skandaal!

Kas see petitsioon pole mitte Jane enda trikk klikke saada? Ta blogi on kuivaks muutunud ja huvilisi kaotanud, kuidagi peab nad ju tagasi saama sest sissetulek ju seegi.

Nagunii, Jane saab ju kuulsust ja klikke. TL välimuse kohta on kommenteeritud just,et kui nii palju filtreid ja võltsi ei kasutaks, siis oleks ta väga ilus naine. Mees peaks ta ju ses suhtes enesekindlamaks muutma?

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagunii, Jane saab ju kuulsust ja klikke. TL välimuse kohta on kommenteeritud just,et kui nii palju filtreid ja võltsi ei kasutaks, siis oleks ta väga ilus naine. Mees peaks ta ju ses suhtes enesekindlamaks muutma?

Nägin TL Tartus viimati  eelmine nädalavahetus, kui viibis Fastersis ja ma võin öelda, et on reaalselt ka väga kena suurte ilusate silmadega tüdruk, ma ei tea, mida te ajate siin, et ilma filtriteta on ta õudukas reaalses elus, no ei ole ikka küll nii, see punane pea ka ülihästi sobis talle.

Ja kui tahab kasutada filtreid, las kasutab siis, so what.

+14
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin TL Tartus viimati eelmine nädalavahetus, kui viibis Fastersis ja ma võin öelda, et on reaalselt ka väga kena suurte ilusate silmadega tüdruk, ma ei tea, mida te ajate siin, et ilma filtriteta on ta õudukas reaalses elus, no ei ole ikka küll nii, see punane pea ka ülihästi sobis talle.

Minu arvates on rohkem just öeldud, et filtrid on koledad ja need võlts asjad on koledad, ei mõistagi, kelle või mille jaoks talle neid vaja on. Sest meie teame teda juba ammu enne neid asju ja juba siis oli ta kena naine. Enesekindlus ei tule ühegi pikenduse või pruunistusega vaid see tuleb enda seest. Ükski filter seda ei muuda.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin TL Tartus viimati eelmine nädalavahetus, kui viibis Fastersis ja ma võin öelda, et on reaalselt ka väga kena suurte ilusate silmadega tüdruk, ma ei tea, mida te ajate siin, et ilma filtriteta on ta õudukas reaalses elus, no ei ole ikka küll nii, see punane pea ka ülihästi sobis talle.

Ikka tüdruk, teine juba peaaegu 30a. Aga venelased kutsuvad ju ka 50a devoshkaks.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ikka tüdruk, teine juba peaaegu 30a. Aga venelased kutsuvad ju ka 50a devoshkaks.

Kas enam kadedam olla ei saa?

+5
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas enam kadedam olla ei saa?

Irw

Mille peale? Oskad põhjendada ka?

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
krissukaks

Mulle ka meeldis Costany blogi lugeda ja kõik see elu tundus siis nii armas ja ehe. Praegusega ei kannata võrrelda- inimesed muutuvad, TL teises suunas kui tema kunagised lugejad.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldis Costany blogi lugeda ja kõik see elu tundus siis nii armas ja ehe. Praegusega ei kannata võrrelda- inimesed muutuvad, TL teises suunas kui tema kunagised lugejad.

Te ei olnud temaga siis ka rahul ju. Lõpetage ära see silmakirjalik inisemine. Siis jäid ka teile pooled asjad ette, mis ta tegi.

+5
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te ei olnud temaga siis ka rahul ju. Lõpetage ära see silmakirjalik inisemine. Siis jäid ka teile pooled asjad ette, mis ta tegi.

Mida sa lahmid, kes sa üldse selline oled, et annad hinnanguid, aga ei tea kellele?  Ja teise inimese arvamus on inisemine. Ise oled üks kiusupunn- vaata peeglisse.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa lahmid, kes sa üldse selline oled, et annad hinnanguid, aga ei tea kellele? Ja teise inimese arvamus on inisemine. Ise oled üks kiusupunn- vaata peeglisse.

Fakt on see, et TL kallal on siin perekoolis juba aastaid vingutud. Küll ta saab meestega liiga hästi läbi, küll tal pole haridust, küll ta ei teata lapse sünnist liiga kiiresti, teeb oma pulmast suurt numbrit jne. Mina isiklikult ei ole kedagi kiusanud ei siin ega kuskil mujal. Peeglist vaatab vastu täiesti normaalne inimene, kellel on normaalsele inimesele kohased käitumisnormid ja kes ei pea õigeks kiusamist.

+8
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks see mõttetu heietamine mineviku teemal? Teisel juba pikemat aega uus eluetapp, aga ikka jahutakse eelmisest abielust ja endisest käitumisest. Enda peale mõeldeski – kui väga ma ka tahaks, ei saa ma iial selliseks, nagu ma olin nt 3 aastat tagasi. Elu läheb edasi ja iga asi jätab oma jälje, inimene muutub iga päevaga natuke. Ega nende mõju üleöö ei märka.

See on huvitav lähenemine, et kuidas selles teemas ikkagi juttu teha. Ja olen nõus, et inimesed muutuvad ja see on väga ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida sa lahmid, kes sa üldse selline oled, et annad hinnanguid, aga ei tea kellele? Ja teise inimese arvamus on inisemine. Ise oled üks kiusupunn- vaata peeglisse.

Fakt on see, et TL kallal on siin perekoolis juba aastaid vingutud. Küll ta saab meestega liiga hästi läbi, küll tal pole haridust, küll ta ei teata lapse sünnist liiga kiiresti, teeb oma pulmast suurt numbrit jne. Mina isiklikult ei ole kedagi kiusanud ei siin ega kuskil mujal. Peeglist vaatab vastu täiesti normaalne inimene, kellel on normaalsele inimesele kohased käitumisnormid ja kes ei pea õigeks kiusamist.

No kui sinu meelest on ok öelda inisemine, siis jäägu sulle selline “normaalsus”.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui sinu meelest on ok öelda inisemine, siis jäägu sulle selline “normaalsus”.

Ja mis on viga sõnal “inisemine” ? Kui probleemi pole siis tuleb see tekitada? Võibolla see polnud küll kõige parem sõna kirjeldamaks sinu silmakirjaliku sõnavõttu, kuna reaalselt sinu häält ma ei kuule, aga mingi halva sõnaga nüüd ka tegemist pole. Kas tõesti tunneb kiusaja end solvatuna sõnast “inisemine”, aga teisi kritiseerima on küll kiire?

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja hakkab pihta..

Palun, moded, kustutage need lõvide teemad lihtsalt.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See tantsutrenn….

Appiii, otsi omale treener, kes on suuteline tantsima.

+21
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mina teda veel jälgisin (Costany) siis ma küll ei mäleta, et oleks selline “andmine” käinud, ära kujuta endale asju ette! Ilmselt oled ise käinud neid asju siin rääkimas. Iga kommentaar ei ole kohe KIUSAMINE. Kui inimene ise ei jagaks neid asju siis ei teaks keegi ka midagi kommenteerida.

Miks seda Lõvide teemat ei lõpetata modede poolt? Milleks lasta tülil kerida?!?! Poleks vaja mingist anonüümsuse kaotamisest rääkida kui moded kasutaksin SULGE või KUSTUTA nuppu rohkem.

Las nii blogijad kui kommenteerijad elavad rahulikult oma elu edasi!

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed mäletavad asju erinevalt ja mõni ütleb, et need teemad on ka ju nii, nii leebed olnud. Mina küll nii aru pole saanud, aga las ta olla. Igal ühel oma tõde.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mina teda veel jälgisin (Costany) siis ma küll ei mäleta, et oleks selline “andmine” käinud, ära kujuta endale asju ette! Ilmselt oled ise käinud neid asju siin rääkimas. Iga kommentaar ei ole kohe KIUSAMINE. Kui inimene ise ei jagaks neid asju siis ei teaks keegi ka midagi kommenteerida.

Jah, muidugi, kui ma tema kaitseks välja astun, siis olen ise kiusaja. Loogika pole sinu kõige tugevaim külg jah?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas TL enam tõesti ei tööta kinnisvaras? On ta ise kommenteerinud?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

selles lives kommis kus kasside kohtagi

+17
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ta siis ütles?

Kui see just sarkasm polnud

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis ta siis ütles?

Kui see just sarkasm polnud

Et ta sellest juba 1000 korda rääkinud :).

+19
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,475 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema