Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 4,027 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kägu

Tuleb üks välismaalane siia ja hakkab eestlasi lammasteks kutsuma. Saab mingi elamisloa, ei räägi eesti keelt, sõimab eestlasi igal momendil ja selline võib siin veel vabalt meie inimesi maha teha?

Kallike, sa ikka lugeda oskad? Ta ei kutsunud eestlasi lammasteks. Lambad on need turumutid siin, ehk teie. Päris naljas jälgida, kuidas te iga asja peale infarkti saate, aga palun jätkake, see on lihtsalt komöödia 😄

Sul on ääretult veider huumorisoon. Ma kahtlustan, et TL ja J seda teemat enda jaoks komöödiaks ei pea. Ilmselt oled sa ainus, kes on lõbustatud.

No see on teatud vanuses naisterahvaste mood teisi alavääristada, et umbes kallike kuidas sa nii rumal oled. Sama tegelane figureeris ka teemas ” eestis kallis puhata” kus ta samamoodi püüdis inimest lolliks teha. Mäletan viimati  keskkooli õpetaja rääkis samamoodi  kui ei olnud enam argumente. Kurb lihtsalt kurb.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

selline meelelahutus, et võta või popcorn kõrvale, üks influentser mainib teist oma storydes ja siis see ärritub, et teda sinna tiriti ja siis tehakse tagasi ja vau, korralik show ikka:D

+2
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

🤢🤢🤢🤢🤢🤢

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Targem oleks vist tõesti koos oma kodinad pakkida ja Austraaliasse minema kolida…nad on siin oma jalgealuse juba nii kuumaks kütnud ja aina hullemaks läheb see rongiõnnetus

+30
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki mäletan valesti aga kas ei olnud juttu koos koera võtmisest millalgi. Kui nii oli siis ma südamest loodan, et keegi neile iialgi koera ei anna ega müü!

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki mäletan valesti aga kas ei olnud juttu koos koera võtmisest millalgi. Kui nii oli siis ma südamest loodan, et keegi neile iialgi koera ei anna ega müü!

Oli küll jah, mäletan isegi, see jutt oli vist enne J siia tulekut…

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatan oma tänavalt leitud kassi, kes tänaseks meiega üle 7 aasta elanud ja ma lihtsalt ei saa aru, mis mäda peab inimesel südame asemel olema, et aastaid seltsilisteks olnud loomad niimoodi hüljata. Lihtsalt jalust ära nagu mingi riidehilp, mis enam selga ei sobi. Ja sealjuures ilma igasuguse häbitundeta veel valetada ja vassida ka teema üle. Täiesti siiralt ei mõista, mis inimene nii teeb.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

#notojustinandtriinu

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu
  1. Kirjutasin ka, mõlemale firmale. Kahju, mulle Pändy tooted väga meeldivad, aga enam ei osta 😔
+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas nad nagu tõsimeeli arvasid, et see vale ei tule välja, või usub ta ise tõsimeeli seda hülgemöla mis ta toodab?

Ja isegi kui ta nüüd vabandaks, seda ei usuks mitte keegi. T on selline osav manipulaator, et ta suudaks nendest “kiisusilmadest” pisara ka välja pigistada (vist). Ja siis teha selle taustal veel Maks&Mooritsa nalja – TASE. Aasta suunamudijad/eeskujud tuhandetele!

Loetleme selle rõõmsa paari tulemused selle aasta jooksul:

1. Lapse otsingud ja samal ajal pidu – cancelled

2. Eestlaste pärast häbi – cancelled

3. Meesterahva poolt naisterahvale äärmiselt kole sõnavott/koduse kasvatuse puudumine – cancelled

4. BJ nali väikesele 4 aastasele lapsele – ema taustal naermas – CANCELLED

5. Maks&Moorits promo kui veel asjaosalised teadsid, et ilmselt tegelikus välja ei tule – cancelled

6. Kasside kohta valetamine/hämamine mis tegelikult juhtus…ja siis kui juba on näha, et asi läheb hapuks – valetame edasi

7. Tuleb pärast Larissa ametliku pöördumist (mis kahjuks võib olla kurb)

Poeta siia vahele ka vanema meesterahva avalik mõnitamine, kui ta Triinule kirjutada julges.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need lõvid on endale sellise margi maha teinud, et siin ei aita enam miski vaid vist ainult neilt telefonid käest võtta ja hakata normaalset elu elama! Kui nad oskavad olla ilma sotsiaalmeediata muidugi?! Igatahes good job TL, valetad niiet suu suitseb ja ma ei taha teadagi, mis veel vôib välja tulla… brrr

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kristine

https://www.facebook.com/401172510105/posts/10165742705565106/?d=n

On leidnud kinnitust, et kassid viis Sinirebasesse Justin McNairn, kes ütles, et “leidis nad tänavalt”.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh kui rõve ja kurb teema 🙁 Lihtsalt vastikud tegelased.

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://lemmik.postimees.ee/7310033/suunamudija-triinu-liisi-kassid-viis-varjupaika-abikaasa-justin

Ma nats ikka lootsin, et ei ole ehk nii, aga nüüd ma küll ütlen täiesti siiralt, et TL, Sa oled päriselt haige inimene ja palun otsi abi, enne kui on tõsiselt hilja. Ütlen ausalt mina lapse isa asemel kaaluksin pärast kogu seda tsirkust väga tõsiselt, kuidas lapse jagamiseks edaspidised ettepanekud teha. Ema ja eeskuju. Häbi lihtsalt.

+34
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult on kass väga iseseisev loom ja pikad tööpäevad üksinda kodus üle elada ei ole neile eriline probleem. Kui kasse on kaks, on neil koos väga lõbus. Pigem tekitab kassidele stressi uus inimene majas, uued helid, uued lõhnad jne. Stressiga võivad nad hakata pissima valesse kohta, sest kardavad näiteks pissikasti juurde minna sest liiga palju on häirivaid/hirmsaid elemente, või läheb neil karv lahti ja seda leidub rullide kaupa igas nurgas.  Selliste probleemide ilmnemisel tuleks tegeleda põhjustega, mitte esimese asjana kassidest loobuda. On olemas igasugu feromoone, mida piserdada stressirohkel ajal majapidamisse ja kassid on kohe leplikumad. Lisaks võiks majapidamises olla kasside arv pluss üks liivakast, et kassid saaksid hirmu tundmata endale sobivas kastis hädal käia.

Mul on kaks kassi, üks neist on tõeline sitapea- tige nagu kurat, puutuda ei lase, pissib mõnikord nurka, kell kolm öösel hakkab ta laulma tõeliseid kassiaariaid jne, jne, ta on juba 8a. 8a oleme kannatanud tema kehva iseloomu ja ilmselt peame kannatama veel teist sama kaua, aga no ei ole pähe tulnud talle uut kodu otsida või varjupaika viia. Selliselt käitudes oleks tema järelejäänud elu väga lühike, sest kes ikka tahab omale käitumishäiretega looma. Lasemegi tal siis olla, lihtsalt ilu pärast, söök on tal ees, pissikast puhas, las ta siis jalutab ja põõnab meil siin majapidamises. Pissiloigud koristame ära, öised aariad kuulame lõpuni, nässerdama teda ei kipu ja saame kõik kenasti hakkama.  Ma ei tea kuidas ma oma lastele tema äraandmist seletaksin, nad ei oleks elusees sellega nõus.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna loomade loovutamisel tuleb tasuda 300 eurone loovitustasu, on varjupaiga juhataja hinnangul tegemist kelmusega, et raha kokku hoida.

Siiralt loodan, et neile selle teo eest tagantjärgi ka mingi trahv määratakse…

+37
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb üks välismaalane siia ja hakkab eestlasi lammasteks kutsuma. Saab mingi elamisloa, ei räägi eesti keelt, sõimab eestlasi igal momendil ja selline võib siin veel vabalt meie inimesi maha teha?

Kallike, sa ikka lugeda oskad? Ta ei kutsunud eestlasi lammasteks. Lambad on need turumutid siin, ehk teie. Päris naljas jälgida, kuidas te iga asja peale infarkti saate, aga palun jätkake, see on lihtsalt komöödia 😄

Kas sina oled see “etunaasia” juuksehaldjas vist jah?

+35
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selles uues valguses hakkas mul kõhe ka nüüd selle BJ nalja osas….

+35
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et TL ise ei saaa aru, et ta hädade taga ongi see Justin. Jäi töötuks, kassidest sunniti ka loobuma( ei usu ma, et ta oleks ise need kassid ära andnud, kui J poleks survestanud). Last ka ei näe enam sama tihti kui varem, varsti ei imesta kui koduta ka jääb, kuna üür on kallis ja tänu J-le on ta oma maine ära rikkunud, et keegi enam koostööd teha ei soovi. Alates Justiniga tutvumist saaadab seda naist vaid häda.

+36
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas te saate siin kõik kaasa minna selle kasside hoiukodu jutuga, kui sinna viidud kasside vanus oli 1 aastat?? TL kassid ei olnud 1 aastased vaid 7 aastased või vanemad? Kassi vanust ei saa varjupaik panna nii mööda see jutt täiesti ebareaalne.

Te ise ikka saate aru ka, mida hetkel teete? Lihtsalt rikute kahe inimese rahalisi sissetulekuid ja rikute nende elu. Mõistust on kellelgi? Kambakesi firmadele kirjutada eesotsas thyme0utiga, kes sellise idiootse üleskutse tegi (kunagi mäletan, et ta oli sealt kambast, kes CR koostööparneritele ja kirjutama hakkas, et ei osta asju enam, kui temaga koostööd teevad jne) üsna sama muster eelnevalt juba. Keegi selle kiusu läbi ka näeb?

Samal ajal ma ei poolda seda, kuidas TL nende kasside kohapealt keerutab, oleks kerge ära öelda, mis neist tegelikult sai mitte enda mainet rikkuda alatute laimudega, mida varjupaigad ja võõrad inimesed teevad.

Häbi peaks teil olema. Ma ei saa aru, kas teil ikka empaatiat ka on teiste inimeste suhtes?

+5
-57
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tore, et tõde LÕPUKS välja tuli.

Nüüd siis teavad kõik, milline alatu, valelik petis ta on.

+29
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas te saate siin kõik kaasa minna selle kasside hoiukodu jutuga, kui sinna viidud kasside vanus oli 1 aastat?? TL kassid ei olnud 1 aastased vaid 7 aastased või vanemad? Kassi vanust ei saa varjupaik panna nii mööda see jutt täiesti ebareaalne.

Te ise ikka saate aru ka, mida hetkel teete? Lihtsalt rikute kahe inimese rahalisi sissetulekuid ja rikute nende elu. Mõistust on kellelgi? Kambakesi firmadele kirjutada eesotsas thyme0utiga, kes sellise idiootse üleskutse tegi (kunagi mäletan, et ta oli sealt kambast, kes CR koostööparneritele ja kirjutama hakkas, et ei osta asju enam, kui temaga koostööd teevad jne) üsna sama muster eelnevalt juba. Keegi selle kiusu läbi ka näeb?

Samal ajal ma ei poolda seda, kuidas TL nende kasside kohapealt keerutab, oleks kerge ära öelda, mis neist tegelikult sai mitte enda mainet rikkuda alatute laimudega, mida varjupaigad ja võõrad inimesed teevad.

Häbi peaks teil olema. Ma ei saa aru, kas teil ikka empaatiat ka on teiste inimeste suhtes?

Mul kass sattus kunagi varjupaika, sest pistis jooksu. (Sama varjupaik). Varjupaiga lehel oli kirjas, et ta on umbes 3-aastane kuigi tegelikult oli 10-aastane. Seega on vale järeldada vanuse põhjal mis seal kirjas. 🙂

+42
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule juuksur mine oma juuksuri pingi taha.

+30
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oo, maine parendamiseks toodud jälle laps mängu.. parim oli matsakate Maiede video hommikumantlite hõlmu laiali lüües, naersin ja jagasin tuttavatele, sain veel korra naerda- no enterteinment missugune 😀

peategelasest saan ka aru, ikkagi pikad päevad Rimi ostukärus, kõik teised yksikemad (isegi 3 lapsega)  ja jagatud hooldusõigusega ei tööta niiniii painavas kinnisvaras

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See kuidas inimene käitub loomaga näitab mis inimesega tegu. Loom on inimese ees abitu ja ennast kaitsta ei saa. Valega ja odavalt oma lemmikutest lahti saada.. seda enam, et kassid juba kunagi hüljatud. Sinna otsa veel eriti nõme nali lihaga. Ei imesta kui Tl varjupaiga nurga taga lökerdas naerda, et näe uskuma jäid.

Huviga ootan Kuuuurijat.

+37
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Petitsioon!! Pange neile klounidele “unfollow”- seda nad kardavad kõige rohkem.

+34
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa nagu lugesid ka, et varjupaiga omanik kinnitas, et need kassid J sinna viis. Või Sa siiralt usud, et samal ajal kui TL kodus kadusid müstiliselt 2 kassi, leidis J kaks samasugust tänavalt ja tassis varjukasse? Päriselt usud?

+45
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Usu siin neid ka kes ei TL-i ei salli, aga si**a keeerama ka ei hakkaks..

Tal on laps ja mul ta pojast kahju, et laps ei saaa enam veeta oma emaga kvaliteet aega. Emana ju õpetas ja arendas teda (osad emad ei suuda isegi oma last potile õpetada) . Mul kahju, et see väike poiss peab kannatama. Ema kaotas stabiilse sissetuleku ja mõistus läks samuti koos Justini tulekuga. Minujaoks ainus keda tümitama peaks on J.

+7
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis järgmiseks.. J viib TL lapse lastekodu ukse taha ütles, et leidis?

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.elu24.ee/7312301/lopuks-selgus-mida-triinu-liis-oma-kassidega-tegi

Tasuline artikkel. Kes lugeda sai, millised olid J ja TL kommentaarid?

Vahel siiski on õnn, et Eesti on nii väike. Tõde tuleb välja varem või hiljem. Kahju on sellest, et kogu nende “armastuslugu” oleks võinud välja tulla ka väga ilus – mees jätab kõik selja taha, et minna armastatu juurde, panna uues riigis püsti edukas äri ja elada elu lõpuni õnnelikult. Nüüd juhtus hoopiski nii ja siit on väga raske sirge seljaga edasi kõndida. Ja naine.. oeh. Ma kunagi tõesti imetlesin. Nii armas ja siiras ja kõik muu, mis sinna juurde kuulus. Kuidas saab elu ja elusse suhtumine küll nii drastiliselt muutuda?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 4,027 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema