Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 4,362 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kägu

Cirkle K pls spons me” kas eggo lõpetas sponsimise ? 😃

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Arvamus:

Minule tundub kuidagi võõrastav vaadata seda, et J räägib muidu oma tööst väga suure entusiasmi ja uhkusega, aga samal ajal näeme storydest tema tüdinenud nägu, kui ta peab sõitma esinema kas kuskile “pärapõrgusse” või küllaltki kaugele tema kodukohast.

Minul tellijana oleks kuidagi ebamugav vaadata neid storysid, justkui oleksin tekitanud inimesele lisatööd, mida ta ei soovi. Kuidas teistele tundub?

+30
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi peaks talle ütlema, et Alexelast ja Olerexist saab palju paremaid wrape 🤭

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

</p>

<p style=”text-align: center;”>Keegi peaks talle ütlema, et Alexelast ja Olerexist saab palju paremaid wrape 🤭

Nii, ja mis takistab SUL seda teha? Ei julge ise?</p>

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvamus:

Minule tundub kuidagi võõrastav vaadata seda, et J räägib muidu oma tööst väga suure entusiasmi ja uhkusega, aga samal ajal näeme storydest tema tüdinenud nägu, kui ta peab sõitma esinema kas kuskile “pärapõrgusse” või küllaltki kaugele tema kodukohast.

Minul tellijana oleks kuidagi ebamugav vaadata neid storysid, justkui oleksin tekitanud inimesele lisatööd, mida ta ei soovi. Kuidas teistele tundub?

Täpselt sama mulje jäänud…

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tellijad võiks ju ise tulla Tallinna pidu pidama 🙂

Või kui ikka kuskil pärapõrgus esined, siis küsi majutus kah.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ta nii teeks enne ja pärast esinemist, siis jääks mulje, et just esinemine on talle tüütu. Sellega kaugele ei purjetaks. Kui aga näitab tüdimust sellepärast, et peab aega raiskama autosõidu peale, siis sellest poleks küll midagi. Põhiline on ikka see, et esinemine oleks oma hinda väärt.

Aga ta ju esitabki seda tüdimust seepärast, et teda on tellitud sellisesse kohta. See “aja raiskamine” on tal tõenäoliselt hinnakirja sissegi kirjutatud (ma eeldan) ja sellest on vägagi midagi, kui ta avalikult sellise asja üle silmi keerutab. Jällegi avaldan vaid oma arvamust: minul tellijana oleks ebamugav vaadata storysid, kus mulle teenust pakkuvale isikule ei meeldi, et minuni sõit tema aega raiskab.

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta nii teeks enne ja pärast esinemist, siis jääks mulje, et just esinemine on talle tüütu. Sellega kaugele ei purjetaks. Kui aga näitab tüdimust sellepärast, et peab aega raiskama autosõidu peale, siis sellest poleks küll midagi. Põhiline on ikka see, et esinemine oleks oma hinda väärt.

Aga ta ju esitabki seda tüdimust seepärast, et teda on tellitud sellisesse kohta. See “aja raiskamine” on tal tõenäoliselt hinnakirja sissegi kirjutatud (ma eeldan) ja sellest on vägagi midagi, kui ta avalikult sellise asja üle silmi keerutab. Jällegi avaldan vaid oma arvamust: minul tellijana oleks ebamugav vaadata storysid, kus mulle teenust pakkuvale isikule ei meeldi, et minuni sõit tema aega raiskab.

Aga sa ju ei telli, milleks siis siin virisemisele aega raisata? Kõik, kes tellinud, ei ole ju siiani virisenud, seega mis see sinu probleem järsku on?

+7
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina imestan, et meesstrippari teenus üldse nii hästi peale läheb. Olen tähele pannud, et tüdrukuteõhtuks tellitakse enamasti, aga minul tulevase pruudina oleks ebamugav, külalisena võib-olla nalja mõttes natuke meelelahutuslikum, aga kummaski rollis ma sellist etteastet ei naudiks. Antud juhul mingit suuremat üllatust sellest “show”-st vist ei tule ka, neid “tantsusamme” on instagramis juba palju demonstreeritud.

+27
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina imestan, et meesstrippari teenus üldse nii hästi peale läheb. Olen tähele pannud, et tüdrukuteõhtuks tellitakse enamasti, aga minul tulevase pruudina oleks ebamugav, külalisena võib-olla nalja mõttes natuke meelelahutuslikum, aga kummaski rollis ma sellist etteastet ei naudiks. Antud juhul mingit suuremat üllatust sellest “show”-st vist ei tule ka, neid “tantsusamme” on instagramis juba palju demonstreeritud.

Nii? Mis nüüd see foorum selle teadmisega peale hakkab, et SINA ei naudiks, sina ei tahaks? Paljudes seltskondades toob selline asi lõbusa tuju, paljudele läheb peale jne. Miks sul vaja teistele positiivseid asju maha teha?

+8
-31
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii? Mis nüüd see foorum selle teadmisega peale hakkab, et SINA ei naudiks, sina ei tahaks? Paljudes seltskondades toob selline asi lõbusa tuju, paljudele läheb peale jne. Miks sul vaja teistele positiivseid asju maha teha?

Miks sa nii närviline oled? Kui teistelt positiivsust nõuad, siis tuleks vist kõigepealt ise sellega algust teha 🙂

+27
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa nii närviline oled? Kui teistelt positiivsust nõuad, siis tuleks vist kõigepealt ise sellega algust teha 🙂

Mina ei soovi sellega algust teha, mina ei käi ka suvalisi asju maha tegemas, küll aga ei mõista selliseid, kes nagunii teenuseid ei telli, aga on suurimad kirujad. Samamoodi iga teise teemaga, ise elus kunagi asjaga kokku ei puutu, kogemus puudub, aga suured kirujad.

+4
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil pere või tööd ei ole, et jõuate teie meelest ebameeldivate influencerite lehtedel istuda ja refreshida neid ning analüüsida iga nende tegu, sõna, näoilmet jne?

+9
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

1. No kui talle autosõit ei meeldi, mis ta siis sinna teha saab? Peaasi, et kohale jõuab.

Telligu kopter

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

1. No kui talle autosõit ei meeldi, mis ta siis sinna teha saab? Peaasi, et kohale jõuab.

Telligu kopter

Missugune effekt, super boom stripper kopteriga, not a bad idea tglt.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Telligu kopter

Missugune effekt, super boom stripper kopteriga, not a bad idea tglt.

Kusjuures ma praegu mõtlen,et elu äge,kui tuleks limuga ja serveeriks šampust seal naistele ja pärast teeb pruudile sületantsu. Ja see pole üldse halvaga mõeldud idee mul😂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah:) Nagu segane lärmab iga asja peale. Ma arvan, et see on see sama mitme kasutajaga tulihingeline kaitsja. Kusjuures torkab ise veel kõige rohkem negatiivsuse ja kriitilisusega silma. Et kui 1 perekooli kasutaja viisakalt avaldab lihtsalt arvamust, et tema tõenäoliselt sellist teenust ei naudiks, siis saab kohe puid alla jne jne jne.  Iga asja peale on midagi öelda. Kas sa saad palka kaitsmise eest või miks sa teed seda? Tundub lausa täiskohaga töö, sest põhimõtteliselt iga kommentaari peale, mis lõvisid ei kiida, on vaja reageerida. Ka konstruktiivse kriitika ja lihtsalt arvamuse peale (jah, ka seda on siin piisavalt, mitte ainult kius, nagu lastakse arvata). Rahune maha, sa võitled tuuleveskitega. Austuse ja lugupidamise enda suhtes teenib inimene ise oma käitumise ja hoiakutega, sinu tuututamine seda ei muuda.

+20
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teil pere või tööd ei ole, et jõuate teie meelest ebameeldivate influencerite lehtedel istuda ja refreshida neid ning analüüsida iga nende tegu, sõna, näoilmet jne?

Sotsiaalmeedia ongi mu töö 😉

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esiteks on “peret” see sõna. Teiseks – ega seda instagrami ei tule pool tundi ümber maja käima joosta, et mitte midagi muud paari story vaatamise kõrvalt enam teha ei jõua.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On jah:) Nagu segane lärmab iga asja peale. Ma arvan, et see on see sama mitme kasutajaga tulihingeline kaitsja. Kusjuures torkab ise veel kõige rohkem negatiivsuse ja kriitilisusega silma. Et kui 1 perekooli kasutaja viisakalt avaldab lihtsalt arvamust, et tema tõenäoliselt sellist teenust ei naudiks, siis saab kohe puid alla jne jne jne. Iga asja peale on midagi öelda. Kas sa saad palka kaitsmise eest või miks sa teed seda? Tundub lausa täiskohaga töö, sest põhimõtteliselt iga kommentaari peale, mis lõvisid ei kiida, on vaja reageerida. Ka konstruktiivse kriitika ja lihtsalt arvamuse peale (jah, ka seda on siin piisavalt, mitte ainult kius, nagu lastakse arvata). Rahune maha, sa võitled tuuleveskitega. Austuse ja lugupidamise enda suhtes teenib inimene ise oma käitumise ja hoiakutega, sinu tuututamine seda ei muuda.

Ja teistes teemades lastakse arvata, et lõvide teemas oli vaid murdosa kommentaridest kius jm taoline.  Parim kaitse on alati rünnak olnud. Ja seda kasutatakse siin ohtralt 😀

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis seal ikka enam vaadata, proua on baaridaam ja härra on strippar. Sisu eriti pole, härra võimlemist ei viitsi vaadata koos kiljuvate keskealiste naistega ja noh baaridaami töös ka midagi exiting pole. Tsjah.

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas TL on baaridaam või kuulub see koht neile? Nad pidid ju mingi klubi avama vms.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas TL on baaridaam või kuulub see koht neile? Nad pidid ju mingi klubi avama vms.

TL pidi ka kassidest rääkima-0

Neitsoviga singli välja andma-0

T.Leega singli välja andma-0

Neid asju võibki siia loendama jääda, mida ta/nemad pidid tegema😅

+25
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisame siia veel – pidi raamatu välja andma 😀 (ps. vihik ei ole raamat 🤷‍♀️)

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui oleks, siis oleks promo juba tükk aega käinud.

Kuigi jah, kunagi kuulutasid, et nad on väga exzzaited vms oma uue klubi avamise pärast

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal ikka enam vaadata, proua on baaridaam ja härra on strippar. Sisu eriti pole, härra võimlemist ei viitsi vaadata koos kiljuvate keskealiste naistega ja noh baaridaami töös ka midagi exiting pole. Tsjah.

Mis vanusest need naised sinu jaoks keskealisteks muutuvad? Et nii kui 25 + kukub ongi v? 😀

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis tööd sa siis ise teed, kohtuarst oled?
Tundub, et Eestis on see tõsiseks probleemiks, et inimesi häirib see, mis tööd keegi teeb. Mis vahet sel on, kui inimene on õnnelik? Saage ükskord üle nendest ühiskonna poolt seatud normidest!

+18
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja teistes teemades lastakse arvata, et lõvide teemas oli vaid murdosa kommentaridest kius jm taoline. Parim kaitse on alati rünnak olnud. Ja seda kasutatakse siin ohtralt 😀

Neid influentserite teemasid loetakse siin piisavalt palju ja eks teavad kõik, mida kui palju ja vähe on öeldud ja on ka piisavalt analüüsivõimelisi inimesi, kes saavad aru, milline on labane kius ja milline lihtsalt arvamuse avaldamine. Minu point oli see, et öelda ei tohi mitte midagi, mis ei kiida. Ja teine point oli see, et imelik on kraaksuda “kiusajad”, “haiged inimesed” jms, olles ise negatiivsuse kehastus ja pannes kõik ühte patta, ka need kes on öelnud konstruktiivselt ja viisakalt. See on kiusajate tasemele laskumine ja topeltmoraal.

Minu südametunnistus on selle koha pealt väga puhas, sest see on täpselt teine kommentaar, mille ma teen suunamudijate suunal. Aa ei, pp kohta ka kunagi ammu ühe kommentaari kirjutasin, kui ta seda koroonavastast jama hakkas tootma. TL ja teise lõvi kohta pole elu sees midagi kirjutanud, sest TL on nii katkine ja ebakindel inimene, et see oleks sisuliselt maaslamaja löömine.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisame siia veel – pidi raamatu välja andma 😀 (ps. vihik ei ole raamat 🤷‍♀️)

Lisaks eelnevatele, lisaks juurde ka selle fakti – lubas et tal tuleb tantsu show ja midagi ägedat. See oli siis kui neid tantsuklippe demonstreeris.

Kas eelmine teema kustutati seepärast, et tööga seonduv oli arutlusel? Jäin juurdlema selle üle. Oletame, lihtsalt oletus. Juhul kui, peab paika väide, et üks ettevõte vabastas töötaja, kuna filmis notari juures lepinguid ja jagas neid avalikult. Tekkis küsimus, kas sel juhul ettevõte on ka kiusaja rollis? Kui Käod samal teemal arutlesid negatiivsel toonil, automaatselt olid nad kiusajad.

Ja üldse, keegi käitub järjepidevalt väga häirivalt, üleolevalt, teeb totraid asju. Teeb seda avalikult teistele vaatamiseks. Tegevust kommenteeritakse. Kuidas kellegi üli nõmedat tegevust, ebameeldivat häirivat käitumist saab edasi kirjeldades, kirjapildis ilusa(ma)ks muuta. Võimatu.

Palju võib end õigustada? Triinuliisi konto vaatamine ei ole kohustuslik vaatamine! Miks sa käid seda häiriva käitumisega inimest üldse vaatamas ma ei saa aru? Teeb avalikult.. ta teeb seda enda kontol, kus sina vahtimas käid, ta ei käi sul ukse taga ega midagi, et see päriselt olekski häiriv su jaoks.

+10
-21
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen sarnast mõelnud, et kui kõik kriitika (kriitika pole negatiivne mõiste) ära kustutada, maha salata või häbiposti panna, siis paratamatult hakkab tulema rohkem ja halvema tooniga kommentaare.

Tegid midagi lolli, ütle siis, et ei läinud väga hästi.

Naiivne oleks loota, et sind vaatab igapäevaselt selline hulk inimesi ja kõik ainult kiidavad takka ja imetlevad.

+25
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 4,362 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema