Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 4,363 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
perek123

Huvitav, kas Viimsi vallale on kasside eest trahv tasutud?

looda sa

+11
-1
Please wait...

Postitas:
perek123

TL ootab J-d jõusaalist, aga J istub (ilmselt) PPA teeninduses? 😀

See ei ole kellegi solvamine ega laimamine – nende endi storyde põhjal

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Tont

Kui mitu korda võib üht asja tähistada :D?

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kristine

Nagu nad ilma selle elamisloata täna õhtul ei sööks, et tavalist õhtusööki hulluks celebrationiks pidada 😄😄

+19
-6
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

Kui mitu korda võib üht asja tähistada :D?

See vist ikka tähtajaline?

+3
0
Please wait...

Postitas:
ninja

Lisaks on dokumendi nimi “residence permit”. Just sayin’

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
plixi

TL, kui siin nüüd seda loed, siis sa näed nii ilus ilma meigita välja. Nagu tõesti! Sul on ilusad suured silmad. Palun ära topi seda jama nii palju endale näkku!

+13
-13
Please wait...
Postitas:
sokisahtel

Mis siis muutub nii hirmsalt? Mees läheb “tööle” ?

+4
0
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

Inimene läheb moeshowle sügisel ..  lühikeste lõhkistega tekspükste, valge rinnahoidja-topi ja tagiga? Moeshowle? Much wow..

+36
-6
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Inimene läheb moeshowle sügisel .. lühikeste lõhkistega tekspükste, valge rinnahoidja-topi ja tagiga? Moeshowle? Much wow..

TL ei oska vastavalt oma vanusele ja aasta-ajale riides käia. Ta uskumatult maitsetu naine.

+40
-7
Please wait...
Postitas:
preili567

Jälle peidab oma küüsi

+11
-2
Please wait...
Postitas:
perek123

Jälle peidab oma küüsi

Ei ole vahepeal neid korda ju teinud. Seal, kus kreemi käes hoiab on hästi näha kah

+16
-1
Please wait...
Postitas:
lymic

TL teeb salenemise nimel absoluutselt kõike (salongi protseduurid, dieedid, nüüd mingi imeline jumal-teab-mis kahtlaseid kemikaale täis fitness kreem?), peale füüsilise tegevuse.

Ta abikaasa käib iga jumala päev trennis, miks ta kaasa ei lähe? Või vähemalt mingu õue jalutama vms 😀 See salanemiskreem aitaks ilmselt paremini, kui ise ka end veits liigutada, mitte toas istuda 24/7

Lisaks panin juhuslikult tähele, et meettheleos instagrami kirjelduses on ”long distance | excitement | controversy

Ei teadnud, et see on asi, millega hoobelda 😀

+28
-1
Please wait...
Postitas:
Ingunn

Samal ajal kui TL muretseb, mis on sobivam sügisesse, kas lühikesed püksid + tennised või lühikesed püksid + kingad, kasutavad teised suunamudijad oma mõju kasside aitamiseks. Aitäh Getter, Mallukas, Eveliis. Vabandan kui ei ole pannud tähele kui keegi veel on kasside varjupaiku toetamas.

+32
-2
Please wait...
Postitas:
ninja

Nüüd siis ka sitanaljad… hirnu või surnuks

+15
-1
Please wait...
Postitas:
Mauno

TL teeb salenemise nimel absoluutselt kõike (salongi protseduurid, dieedid, nüüd mingi imeline jumal-teab-mis kahtlaseid kemikaale täis fitness kreem?), peale füüsilise tegevuse.

Ta abikaasa käib iga jumala päev trennis, miks ta kaasa ei lähe? Või vähemalt mingu õue jalutama vms 😀 See salanemiskreem aitaks ilmselt paremini, kui ise ka end veits liigutada, mitte toas istuda 24/7

Lisaks panin juhuslikult tähele, et meettheleos instagrami kirjelduses on ”long distance | excitement | controversy

Ei teadnud, et see on asi, millega hoobelda 😀

vanasti oli long distance love, aga vist sai otsa see love 😂

+15
0
Please wait...
Postitas:
Kagu22

TL, sa pole juba ammu “sales manager in a real estate development ” sa oled “bartenders at stripclub” 👌

+22
-4
Please wait...
Postitas:
Mauno

Veider see kaalualandamise teema.. väidab endal olevat söömishäiret, lisaks kogu see kehapositiivsuse teema ja siis kasutab ise mingit pekkipõlevatat kreemi? Issand anna kannatust

+21
-3
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Ja kuhu lühkade ja nabatopp outfiti pildid siis jäid? 🧐

Isegi meespool sai esimest korda särgi selga, ei patseerinudki oma maikaga ringi.

+16
-1
Please wait...
Postitas:
okei

<p style=”text-align: left;”>Mida TL üldse selga panna tohib, et teile sobiks? Kas eale vastab pükskostüüm? Madala kontsaga tagasihoidlikud kingad? Klassikaline kaamlivillane mantel, mis kahe euro eest kaltsukast saadud?</p>
Las inimene kanda, mida tahab.

+7
-39
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Kas eale vastab pükskostüüm? Madala kontsaga tagasihoidlikud kingad? Klassikaline kaamlivillane mantel,

Pükskostüüm oleks päris vinge küll, aga ma pole kindel, et ta selle välja kannaks. Mis madalatel kontsadel viga on? Ma ise kannan vahel Louboutini madalaid kontsi ja alati olen saanud komplimente.
Klassikalised mantlid on väga ilusad, soovitan Max Marat. Old money style oleks kena, mitte mingid tiinekate kaltsud. Aga nagu ma ennist olen ka öelnud – ta on maitsetu naine.

+27
-9
Please wait...
Postitas:
perek123

See pilt tiktokkeriga… 🤯 Selline võimlemine pildi jaoks (juuksed ja käsi põskede ees) ja seetõttu teistega võrreldes täiesti kreenis asend torkab rohkem silma kui need põsed, mida elu eest varjata üritatakse. On’s foto nüüd sedasi paremini välja tulnud?

inimene ei õpi

+10
0
Please wait...

Postitas:
Tont

Ma vaatasin hiljaaegu ta blogi.. mis on saanud sellest naeratavast, kaunist, enesekindlast ja ambitsioonikast noorest naisest? Kurb 🙁

+11
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Inimene läheb moeshowle sügisel .. lühikeste lõhkistega tekspükste, valge rinnahoidja-topi ja tagiga? Moeshowle? Much wow..

Läkski vaatama, millised on ilusad riided.

Kontorikostüümid pole kindlasti tema rida kuna ta on nii lühike.

Näiteks lihtsad mustad teksad, must polo/pluus, peal erksam/ heledam kardigan või jakk- väga soliidne aga stiilne ja sobib kõikjale.

Skater kleit jakiga.

Tal on küll ilusaid riideid aga mingil põhjusel paneb mingeid imelikke teismelise outfite.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Millest mina aru ei saa et miks ta seal maakleri ametis pidevalt ketsides ringi ajas nagu väike tüdruk?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
perek123

Millest mina aru ei saa et miks ta seal maakleri ametis pidevalt ketsides ringi ajas nagu väike tüdruk?

mugavus ja tahtmine näida välja 20-aastane

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kristine

Kontorikostüümid pole kindlasti tema rida kuna ta on nii lühike.

Tegelikult saavad ka lühikesed naised kontorikostüüme väga edukalt välja kanda. Olen ise üks neist.

Ja kui vaadata tema varasemaid pilte maakleri ajast, siis on tal väga viisakaid kontoririideid seljas istunud.

+16
0
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Huvitav jah, et kaalulangetamise puhul nii elementaarne asi nagu liikumine ei ole temal kavas. Selle asemel on mingid protseduurid ja kreemid.

Jõusaalis rassimine ei ole kõigi meelistegevus. Rühmatrennide vahel saaks valida, aga spordiklubid on koroonapiirangute taga. Õues liikumine on vaba ja tasuta, aga seal hakkaks tal ilmselt külm, sest tal pole kombeks end vastavalt ilmale riidesse panna.

Natuke hämmastav, et promob mingeid kaalulangetusprotseduure ja -kreemi, samas, kui talle alla võtmise kohta kompliment tehakse, siis on paha-paha.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
pipipupupo

Kas eale vastab pükskostüüm? Madala kontsaga tagasihoidlikud kingad? Klassikaline kaamlivillane mantel,

Pükskostüüm oleks päris vinge küll, aga ma pole kindel, et ta selle välja kannaks. Mis madalatel kontsadel viga on? Ma ise kannan vahel Louboutini madalaid kontsi ja alati olen saanud komplimente.

Klassikalised mantlid on väga ilusad, soovitan Max Marat. Old money style oleks kena, mitte mingid tiinekate kaltsud. Aga nagu ma ennist olen ka öelnud – ta on maitsetu naine.

Oi, milline peen preili sa oled. Saad ikka aru, et suuremal osal inimestest ei ole võimalik Louboutineid ja Max Marat osta? Vaevalt sa tegelikult ise ka neid kannad, kellele sa siin muljet avaldada üritad.
Noh, ja isegi kui TL riietaks end Maison Margiela mantlisse ja viskaks Blahnikud jalga, oleks ikka häda – EPUTRILLA! Ostab kalleid riideid, aga kasside arvet ikka ei maksa! On nõmedik!

+14
-15
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Oi, milline peen preili sa oled. Saad ikka aru, et suuremal osal inimestest ei ole võimalik Louboutineid ja Max Marat osta? Vaevalt sa tegelikult ise ka neid kannad, kellele sa siin muljet avaldada üritad.

Noh, ja isegi kui TL riietaks end Maison Margiela mantlisse ja viskaks Blahnikud jalga, oleks ikka häda – EPUTRILLA! Ostab kalleid riideid, aga kasside arvet ikka ei maksa! On nõmedik!

Peen preili? 😀 Ja kellele ma peaks siin muljet avaldama? Ma vastasin lihtsalt küsimusele.
Ja mis puutub kallitesse riietesse, siis less is more. Kapp ei pea olema täis odavaid mitte kvaliteetset kraami, saab osta edukalt ka vähem, aga kvaliteetseid asju. Ma ei usu, et see oluliselt kallimaks läheb.

+16
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 4,363 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema