Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 20 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,300 (kokku 2,300 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kaegu417

Inimene teeb 2 asja köögis valmis ja see oleks nagu mingi ilmaime. Ban her from the kitchen already.

Kana praeb ka, omaigaaad 🤣 Need nii tavapärased kodused tööd/kokkamine jms on tema jaoks iga liigutus nii märkimisväärne ja suur asi.

Welcome to the real life ütleks selle peale.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kateriine

Oskab keegi seletada miks on TL pmst igal videol keel suunurgast väljas ja näpud juustes?

+11
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Oskab keegi seletada miks on TL pmst igal videol keel suunurgast väljas ja näpud juustes?

Nägi kuskil välismaal videost, mis ikka muud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kagu22

See on sama igikestev küsimus, kui “Millal Tallinn valmis saab ? “

+8
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Või nagu küsimus ” Kus kassid on?”

+9
0
Please wait...

Postitas:
billa

“Kodus ja turvalisuses, kus nad siis olema peaksid.”

Uus suur küsimus on, et millal trahv kasside eest Viimsi vallale makstud saab?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
lymic

Soovilood jälle täidetud, proua on õues jalutamas 😀

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Tret

Raporteerija ( aka TL ilmselt), otsi abi, ausalt. Raporteerid, et postitus tehti kellegi teise nime alt?!Ma olen kõik kommentaarid teinud sama mine alt. 🙈

+9
-2
Please wait...

Postitas:
perek123

Raporteerija ( aka TL ilmselt), otsi abi, ausalt. Raporteerid, et postitus tehti kellegi teise nime alt?!Ma olen kõik kommentaarid teinud sama mine alt. 🙈

Teise nime alt kirjutamine tähendab, et väidad olevat ennast see inimene, kellest kirjutad.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Tont

Sama probleem mul. Ju keegi Tont arvab et ma ta identiteedi varastasin 🤷‍♀️

+7
-3
Please wait...

Postitas:
jarv

Pole mõtet selle raporteerimise peale leili minna. Ainult juhmakad arvavad, et see nupp teeb midagi, näiteks saadab kommentaari otse Sarve lauale. 😀

+14
-1
Please wait...

Postitas:
silko

Inimene läheb moeshowle sügisel .. lühikeste lõhkistega tekspükste, valge rinnahoidja-topi ja tagiga? Moeshowle? Much wow..

Läkski vaatama, millised on ilusad riided.

Kontorikostüümid pole kindlasti tema rida kuna ta on nii lühike.

Näiteks lihtsad mustad teksad, must polo/pluus, peal erksam/ heledam kardigan või jakk- väga soliidne aga stiilne ja sobib kõikjale.

Skater kleit jakiga.

Tal on küll ilusaid riideid aga mingil põhjusel paneb mingeid imelikke teismelise outfite.

Kunagi oskas küll..

http://www.costany.ee/2015/05/ootd-seekord-nagu-peter-pan.html

Isegi küüned korras, uskumatu! 😀

+9
0
Please wait...

Postitas:
kellukas

Mis sellest Kuuuurija teemast sai? On siis saade ka tehtud proua kiusamisest?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Mis sellest Kuuuurija teemast sai? On siis saade ka tehtud proua kiusamisest?

Ma tahaks ka teada, mis nendest kassidest lõpuks sai- kas vallale sai tasutud see arve, mis igalpool artiklites levis, mis sellest singlist sai selle välismaa mehega,mis raamatust sai, mis sellest sarve teemast sai?

+15
0
Please wait...

Postitas:
jomibor

Väga huvitav et tänapäeval pannakse tavalisele õhtusöögile nimetus “date-night” .. meil igapäev siis mehega järelikult date-morning, date-day ja date-night. Küll on elu põnev.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kristine

mis sellest singlist sai selle välismaa mehega

See mees rääkis mingi aeg, et TL andis talle nii palju katteta lubadusi, ei aidanud looga üldse ega õppinud sõnugi selgeks, seega tüüp andis alla ja loobus.

+12
0
Please wait...

Postitas:
ninja

mis värk siis sellega oli, et pani üles video, kus kellegi autoraadiost väidetavalt “tema singel” tuli?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

See mees rääkis mingi aeg, et TL andis talle nii palju katteta lubadusi, ei aidanud looga üldse ega õppinud sõnugi selgeks, seega tüüp andis alla ja loobus.

Ei imesta jah, tunduski tema jaoks lihtsalt mingi järjekordne storydes-eputamise projekt. Mees oli nagu rohkem hingega asja juures. Ju mõistis ise ka, et sellise eputrillaga polegi mõtet mingit koostööd teha.

+7
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Ei imesta jah, tunduski tema jaoks lihtsalt mingi järjekordne storydes-eputamise projekt. Mees oli nagu rohkem hingega asja juures. Ju mõistis ise ka, et sellise eputrillaga polegi mõtet mingit koostööd teha.

Mees ju storys ütles ka, et “i hope so”, et mees hästi hoiab teda

+3
-1
Please wait...

Postitas:
ruby

FB’s Soodsad Kodused Toidud grupis jäi silma: pilt

Imelik, endal oli küll täitsa ok Maks ja Mooritsa kassiliha nalja teha ja selle üle veel hirnuda.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,300 (kokku 2,300 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema