Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 4,362 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
kanalaine

miks peab eesti meediaga suhtlema 80 prossa inglise keeles? see ei ole “cool”.

sest inglise keel on kultuurkeel ofkoors!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Amelie

ja eesti k. “refereerima” ei ole sama, mis inglise k. “refer”

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kagu22

ja eesti k. “refereerima” ei ole sama, mis inglise k. “refer”

Mis artiklist üldse ta räägib ?

+6
0
Please wait...

Postitas:
vahalill

Aga mis see teie asi on, mis keeles ta suhtleb? Miks te teda kiusate?

+3
-27
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Stripp ei too piisavalt sisse, et OnlyFansi vaja kolida?🙄

+14
0
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Äkki sellepärast, et tegemist tundub tegude ja sõnade järgi olevat äärmiselt hoolimatu  ja nartsissistliku inimesega, kes ei löö risti ette ühegi vale ees ja kelle peamine kaitse on teiste süüdistamine ja enda õigustamine. Paratamatult selline asi hakkab vastu. Ei pea välimuse kallal nokkimist ideaalseks lahenduseks ilmselgelt, aga tõele näkku vaadates — oleks ta heatahtlik  ja siiras inimene, ei usu, et üle ühe inimese siin tema kingi või põski arvustaks.

+23
-7
Please wait...

Postitas:
vahalill

Äkki sellepärast, et tegemist tundub tegude ja sõnade järgi olevat äärmiselt hoolimatu ja nartsissistliku inimesega, kes ei löö risti ette ühegi vale ees ja kelle peamine kaitse on teiste süüdistamine ja enda õigustamine. Paratamatult selline asi hakkab vastu. Ei pea välimuse kallal nokkimist ideaalseks lahenduseks ilmselgelt, aga tõele näkku vaadates — oleks ta heatahtlik ja siiras inimene, ei usu, et üle ühe inimese siin tema kingi või põski arvustaks.

Ja siis lahendus on mõnitada inimese välimust, kehahoiakut ja sõnakasutust? KELLE ajus see normaalne tegevus on? Kas siin on tegu mingite kolmanda Eesti kodanikega, kellel aju ei küündigi muu tegevuseni kui ainult klatšimine? Muidugi, kui inimese teguviis läheb vastuollu hea tavaga või teeb kellelegi liiga, siis on arutlemine põhjendatud… Aga pidevalt, kollektiivselt ja süstemaatiliselt inimest mõnitada ja tema üle naerda lihtsalt sel põhjusel, et tema välimus, kehahoiak või keelekasutus ei meeldi? See juba PEAB minema mingi paragrahvi alla! Triinu-Liis ja Justin, kui te seda loete ja ise siin neid halvustavaid kommentaare ei lao pidevalt, PALUN konsulteerige juristiga. Moderaatorid saavad ju kohtu loal vähemalt kindlaks teha need pidevad mõnitajad just välimuse jms teemal kasutajate kaupa nendes kümnetes teemades, mis on tehtud ning edaspidi kui kohus loa annab, ka IP-aadressid. Ma saan aru, kui kusalgi artikli all või foorumis ühekordselt kohatuid asju öelda, siis kohus luba ei anna, aga siin on ilmselgelt tegelasi, kes sadu ja sadu mõnitavaid kommentaare kirjutavad juba aastaid. Ma arvan, et iga kohtuniku arvates on see juba isikuvastane süütegu vähemalt.

+9
-29
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Stripp ei too piisavalt sisse, et OnlyFansi vaja kolida?🙄

Viimsi ootab ju trahvi maksmist

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Vaenukagu

+14
-1
Please wait...

Postitas:
vahalill

Äkki sellepärast, et tegemist tundub tegude ja sõnade järgi olevat äärmiselt hoolimatu ja nartsissistliku inimesega, kes ei löö risti ette ühegi vale ees ja kelle peamine kaitse on teiste süüdistamine ja enda õigustamine. Paratamatult selline asi hakkab vastu. Ei pea välimuse kallal nokkimist ideaalseks lahenduseks ilmselgelt, aga tõele näkku vaadates — oleks ta heatahtlik ja siiras inimene, ei usu, et üle ühe inimese siin tema kingi või põski arvustaks.

Vastan sellele kirjutisele ühe korra veel. Siit nähtub, nagu halvale käitumisele peaks halvaga alati vastama? Keegi kedagi koolis kiusab, siis tuleb teda vastu kiusata? Keegi teeb mingid vead, siis mõnitame tema otseselt asjasse mittepuutuvaid asju kuni ta teeb enesetapu? Palun seletage ära, kuidas see mõistlik on? Kas te pole kuulnud, et näiteks laste peale karjumine ei aita, vaid teeb olukorda ainult hullemaks? Kas te pole kuulnud, et kui keegi teeb kellelegi liiga, siis tuleb ta seaduslike vahenditega vastutusele võtta? Kas te pole kuulnud, et inimese vastu mõnitamine on teie enda madala IQ tunnuseks? Ma saan aru, et Justin ja Triinu-Liis ei ole just kõige viisakamad inimesed, aga kas selline süstemaatiline sõim peaks olema lahendus? Pigem võiks nende ühiskonna hea tava vastu minevaid tegusid hukka mõista (viisakalt), mitte alustada süstemaatilist mahategemist ükskõik mis liigutuse peale. See on süütegu juba ju!

+11
-17
Please wait...

Postitas:
Mauno

Tegelikult ei ole siin vist ühtegi sellist kommentaari, millega saaks kohtus midagi nõuda. Keegi ei sõima, levita laimu ega ähvarda. Viige ennast selle Korolevi looga kurssi, siis saate aru milliste alustel saab üldse Sarve poole pöörduda, et tal oleks kelleltki midagi välja pigistada.

+28
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
vahalill

Tegelikult ei ole siin vist ühtegi sellist kommentaari, millega saaks kohtus midagi nõuda. Keegi ei sõima, levita laimu ega ähvarda. Viige ennast selle Korolevi looga kurssi, siis saate aru milliste alustel saab üldse Sarve poole pöörduda, et tal oleks kelleltki midagi välja pigistada.

Jah, iga kommentaar eraldi tõesti mitte. Küll aga on siin tegu süstemaatilise, pideva ja kollektiivse kiusamisega. Seda tasub ikka eraldi uurida, kas see läheb arvesse või mitte. Soovitan soojalt konsulteerida!

+5
-25
Please wait...
Postitas:
vahalill

Soovitaks soojalt kõigepealt Viimsi vallale trahv ära tasuda.

Kuidas see trahv muidu välimuse kallal jms nokkimisega seotud on?

Kas tüüpilise kiusukäo mentaliteet ongi selline, et näed naine tänaval viskas koni maha, on ikka kole eit, kingad ka valet värvi ja juuksed sorakad, no ja mis krdi soeng tal veel peas on, juuksed ka nii mustad ja küüned katkised, kehahoiak ikka ka nii võssa ja miks ta veel nii imelikult räägib?

Ja seda kõike avalikult tuhandete inimeste ees, nii et kõik kuulavad ja näevad. Kas teil on aru kadunud? Miks te arvate, et foorum ja tänav on erinevad asjad? Täpselt samasugune avalik ruum, aga millegipärast teie arust on siin kõik lubatud.

+7
-24
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Kui koni maha viskab siis ongi seesmiselt kole eit 😀

+22
-3
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Ta peabki olema selline nagu ta on, sest muidu ta ei oleks kõige populaarsem inimene siin foorumis. Vaadake kommenteerimiste arvu. Kui ta oleks selline nagu me kõik, ei paneks teda keegi tähelegi, aga tähelepanu on talle väga vajalik. Nii et, lasku edasi!

+12
-2
Please wait...

Postitas:
hunden

Nad on ju pöördunud? Mitmeid kordi? Viimane kord, suve alguses, lubati 4 nädala pärast haamrit näidata, aga sellest on oma 4 kuud möödas.

Ei tundu väga tugev su teooria, sest Bobert Karv ei jätaks elusees sellist rahateenimisvõimalust realiseerimata.

Või kas keegi soovib kõik spekulatsioonid lõpetada ja öelda, et talle on nõudekiri või kohtukutse tulnud seoses nende kahega?

+19
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Kas sa nagu reaalselt lugesid ka, mida ma kirjutasin? Selline tunne, et oleks nagu tagasi aastas 1999 ja vaidleks külakooli pubekatega… Aga pole hullu, mul aega on 🙂

+5
-21
Please wait...
Postitas:
bugmenot

Need kommentaarid siin paar lehekülge tagasi, kus räägiti kindlas kõneviisis, et Triinu-Liis on kindlasti narkootikume teinud (pupillide suuruse järgi) on ikka üsna konkreetne laim. Sama puudutab väiteid, et tema ja/või Justin on “lasknud kassid eutaneerida”. Sama puudutab juttu, et Triinu-Liis lasti storyde tegemise eest lahti.

+7
-22
Please wait...

Postitas:
perek123

Need kommentaarid siin paar lehekülge tagasi, kus räägiti kindlas kõneviisis, et Triinu-Liis on kindlasti narkootikume teinud (pupillide suuruse järgi) on ikka üsna konkreetne laim. Sama puudutab väiteid, et tema ja/või Justin on “lasknud kassid eutaneerida”. Sama puudutab juttu, et Triinu-Liis lasti storyde tegemise eest lahti.

leia üks postitus, kus on väidetud, et tegi narkootikume kindlasti

+16
-2
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Kas sa nagu reaalselt lugesid ka, mida ma kirjutasin? Selline tunne, et oleks nagu tagasi aastas 1999 ja vaidleks külakooli pubekatega… Aga pole hullu, mul aega on 🙂

Ei lugend ausalt, sellise hullumeelse auraga verbaalse kõhulahtisuse peale küll aega ei viitsi raisata ☺️

+5
-6
Please wait...

Postitas:
bugmenot

OK, siin on üks postitus

Haha, nii kommis. Hea tähelepanek. See seletab ka ülemist jalgadega pilti 😀

+3
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

OK, siin on üks postitus

Noh, kahjuks (kiusajate õnneks) see “kommis” tähendab kommentaatori arvates hoopis midagi muud, eksole? Nii ta kohtus hakkab lolli mängima 🙂

+4
-10
Please wait...

Postitas:
perek123

OK, siin on üks postitus

Noh, kahjuks (kiusajate õnneks) see “kommis” tähendab kommentaatori arvates hoopis midagi muud, eksole? Nii ta kohtus hakkab lolli mängima 🙂

oleme ausad, keegi ei hakka kohtuga tegelema selle “kommis” kommentaari pärast. liiga kalliks läheb maksma

+22
-1
Please wait...
Postitas:
vahalill

oleme ausad, keegi ei hakka kohtuga tegelema selle “kommis” kommentaari pärast. liiga kalliks läheb maksma

Kui mina lotoga 5 miljonit võidaks, siis ma annaks Triinu-Liisile ja Justinile selle advokaadi raha. Mulle juba põhimõtte pärast ei istu selline kollektiivne kiusamine.

+3
-28
Please wait...

Postitas:
hunden

Kui mina lotoga 5 miljonit võidaks, siis ma annaks Triinu-Liisile ja Justinile selle advokaadi raha. Mulle juba põhimõtte pärast ei istu selline kollektiivne kiusamine.

Sa muidu ikka tead, et inimesed (sh mina) olid alguses väga toetavad nende suhtes? See, et nende negatiivseid tegusid siin meelde tuletatakse ja kommenteeritakse, ei ole tulnud tühjast kohast.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
vahalill

Sa muidu ikka tead, et inimesed (sh mina) olid alguses väga toetavad nende suhtes? See, et nende negatiivseid tegusid siin meelde tuletatakse ja kommenteeritakse, ei ole tulnud tühjast kohast.

Mina ei ole kunagi öelnud, et nende hea tavaga vastuollu minevaid tegusid ei või kritiseerida. Mind häirivad need pidevad välimuse, kehahoiaku jms mõnitamised. Kui kommenteeritakse iga nende liigutust halvustavalt.

+6
-16
Please wait...

Postitas:
vahalill

nad on ise alustanud seda siiski. üks hea näide on see et J ise sõimas eestlasi lammasteks

“nad ise alustasid” võiks ikka jääda eelmisesse sajandisse, kus ühiskond seda veel piisavalt normaalseks pidas. Ei saa isegi öelda, et lasteaed, sest lapsed on tänapäeval juba targemad selles vallas kui siin räuskavad täiskasvanud. Muidugi teiesugused toodavad kahjuks sarnast järelkasvu, aga küll teile ja nendele ka lõpuks kohale jõuab, et kiusamine ei ole okei.

+4
-21
Please wait...

Postitas:
perek123

nad on ise alustanud seda siiski. üks hea näide on see et J ise sõimas eestlasi lammasteks

“nad ise alustasid” võiks ikka jääda eelmisesse sajandisse, kus ühiskond seda veel piisavalt normaalseks pidas. Ei saa isegi öelda, et lasteaed, sest lapsed on tänapäeval juba targemad selles vallas kui siin räuskavad täiskasvanud. Muidugi teiesugused toodavad kahjuks sarnast järelkasvu, aga küll teile ja nendele ka lõpuks kohale jõuab, et kiusamine ei ole okei.

Ma ei saa aru, kas me peaksime tegema kõik pai neile? juba ainuüksi kasside pärast on nad selle põlastuse ise tekitanud.

+19
-5
Please wait...
Postitas:
vahalill

Ma ei saa aru, kas me peaksime tegema kõik pai neile? juba ainuüksi kasside pärast on nad selle põlastuse ise tekitanud.

Miks sa ühest äärmusest teise kohe kargad? Võib-olla lihtsalt jätaks nende välimuse ja iga liigutuse halvustamise järele? Ise olete inglid? Kui tee siin niimoodi klatšite, siis ilmselgelt teete seda ka mujal, kõvad moraalijüngrid nüüd välja tulnud.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Mina ei ole siin tema välimust või riideid kommenteerinud, ütlesin vaid, et millest selline asi tõenäoliselt tuleneb. Mis põhjusel inimesed hakkavad nokkima ja märkama. Kui inimene on kellelegi ebameeldiv või tema käitumine vastik, siis hakataksegi märkama ka muid pisiasju tema juures. Jah, ma ei arva, et neid peaks kuskile kirja panema, aga puhtinimlikult nii on, et kui kellegi sisu on mäda, siis häirivad ka selle raamatu kaaned ja võibolla isegi font.

Ja ei tasu unustada, et enne kassisaagat ja TL valesid ja J halvustavaid kommentaare teiste naiste suhtes, oldi siin hoopiski toetavad. Lehekülgede kaupa. Isegi need, kes ei uskunud, et suhtest midagi võiks tulla, olid üllatunud ja positiivselt. Samuti meeldis Justini suhtlus lapsega (enne blowjobi kommentaare jms) ja kuidas ta kultuuriruumi üritab sulanduda. Ei ole nii, et siin ainult valimatult kiusatakse inimest kiusamise pärast.

+27
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 4,362 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema