Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 2,431 kuni 2,460 (kokku 4,362 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
wamphiir

Googlest saab ka ideaalselt ühe kasutaja poolt postitatud kommentaare leida aga seda vist meie programmeerija ei tea, kui ainsaks otsingumeetodiks peab ctrl+f. 🙂

Touché… Vahi värki, iga päev õpid ikka midagi uut 🙂 Isegi 20 aastat programmeerinud inimene on blondiin mis blondiin mõnes asjas! Aitäh, saan oma programmijupi puhkusele saata 😀

13-aastaselt alustasid programmeerimist? 😛

+4
-3
Please wait...

Postitas:
vahalill

Googlest saab ka ideaalselt ühe kasutaja poolt postitatud kommentaare leida aga seda vist meie programmeerija ei tea, kui ainsaks otsingumeetodiks peab ctrl+f. 🙂

Touché… Vahi värki, iga päev õpid ikka midagi uut 🙂 Isegi 20 aastat programmeerinud inimene on blondiin mis blondiin mõnes asjas! Aitäh, saan oma programmijupi puhkusele saata 😀

13-aastaselt alustasid programmeerimist? 😛

Jah, mis seal imelikku on? 10-aastaselt vanema venna arvutis tõmbasin paintiga kriipse ja ringe ja nii see arvutihuvi algas 🙂 Tahad veel täpsustusi?

+5
-21
Please wait...

Postitas:
Karina-Kristiina

oleme ausad, keegi ei hakka kohtuga tegelema selle “kommis” kommentaari pärast. liiga kalliks läheb maksma

Kui mina lotoga 5 miljonit võidaks, siis ma annaks Triinu-Liisile ja Justinile selle advokaadi raha.

Jajah kindel see 😂😂😂

+12
-4
Please wait...

Postitas:
iseoled

oleme ausad, keegi ei hakka kohtuga tegelema selle “kommis” kommentaari pärast. liiga kalliks läheb maksma

Kui mina lotoga 5 miljonit võidaks, siis ma annaks Triinu-Liisile ja Justinile selle advokaadi raha. Mulle juba põhimõtte pärast ei istu selline kollektiivne kiusamine.

Maksa parem Viimsi valla trahv ära 🤷‍♀️

+22
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
RMH86

Kui inimesel on kombeks mingit oma keha/näoosa kuidagi varjata, siis see on psühholoogiline ja ei vaja minu arust mingit naermist.
Kui inimene üritab pildil võimalikult peenike näida, siis see ei vaja naeruvääristamist, et oii nii kramplik nõme vms.

Inimesi häirib kasside teema, jääge selle piiridesse. Mis see välimuse kommenteerimine annab? Või üldse igast muu eraelulise jama tootmine?

Te ise räägite kohati, et Triinu on nii habras ja sõltuv jne, aga kas need kommentaarid mõjuvad hästi?

Mul on lihtsalt nii kurb lugeda selliseid kommentaare täiskasvanud inimestelt ja paneb hirmuga mõtlema, et äkki mõni nende laps käib minu omaga ühes lasteaias ja sellisel juhul on kiusamine juba sisseprogrammeeritud.

Kõik see, mida teie siin võõra inimese kohta kirjutate – oleks see teie jaoks okei lugeda sellist teksti enda lapse kohta? Isegi kui ta on vigu teinud.. ja kõik inimesed teevad vähemal v rohkemal määral vigu.

Ma ei kaitse neid sel kassi teemal absull, aga kõik muu on siin küll ülevõlli. kui just inimesed ei kommenteeriks välimust ja asju enda reaalsete nimede ja piltidega.

+18
-19
Please wait...

Postitas:
ninja

Tõesti. Avaliku elu tegelased, kelle elu ongi kujunenud oma kuvandi loomise põhjal, ei kannata välja põhjendatud kriitikat. Kui on soov teatud tööd teha (influencer), siis järgi ka mõnda reeglit, nõuannet ja ära valeta.

+32
-8
Please wait...
Postitas:
hunden

GG, Justin, taas teed maha (pika ajalooga) Eesti asja ja pärast imestad, et miks sa inimestele ei meeldi.

Nad on riideid tootnud 100 aastat ja ilmselt toodavad kauem kui Justini üritus kestab.

/ei ole Marati fänn, kuid häirib, kuidas härra ühtegi asja süveneda ei viitsi.

+30
-2
Please wait...
Postitas:
p2rta

Kas proua stripiklubi karjäär on lõppenud? Enne olid pidevalt storyd, kuidas valmistub öövahetuseks, kuidas pikk tööpäev selja taga, lillepildid jne Nüüd tundub aega laialt käes olema, kõva kokkamine käib, vanad head hammastepesu storyd jne

+28
-3
Please wait...
Postitas:
T33l3k23

Ig

No ma ei tea, avalikud storyd ja ei tea ühtegi kus koduvideotes täiskasvanud mehel särk seljas oleks. Tatoveeringud, nibuneedid. Ütleme nii et lapsi mõjutab see mida nad näevad. Ja miks kõik videod j ja lapsega nii pingelised ja peale surutud tunduvad? See hambapesu ajal musi tegemine?

Et kaamera ees näidata suuri tundeid ja lapsele ennast peale suruda. Krisi olekust näha, et tal on ebamugav. Mis ema seda ei märka vaid filmib ja itsitab?

Less IG and  tegele your lapse uncertainty. 🤦‍♀️😉

+5
-11
Please wait...
Postitas:
Huviline

No ma ei tea, avalikud storyd ja ei tea ühtegi kus koduvideotes täiskasvanud mehel särk seljas oleks. Tatoveeringud, nibuneedid. Ütleme nii et lapsi mõjutab see mida nad näevad. Ja miks kõik videod j ja lapsega nii pingelised ja peale surutud tunduvad? See hambapesu ajal musi tegemine?

Et kaamera ees näidata suuri tundeid ja lapsele ennast peale suruda. Krisi olekust näha, et tal on ebamugav. Mis ema seda ei märka vaid filmib ja itsitab?

Less IG and tegele your lapse uncertainty. 🤦‍♀️😉

Kaine oled ikka? Ise ka aru saad, mida kirjutad?

+13
-2
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

Less IG and tegele your lapse uncertainty. 🤦‍♀️😉

TL- Sina jälle või? Mitte midagi ei saa sellest estoenglishist aru siin..

+14
-2
Please wait...
Postitas:
plixi

Juss otsib sponsoreid,et meeste pesu tootma hakata?

Muidu Marati alukad ongi sellised nimelt ja seda kutsutakse retroks. Lugegu Marati ajalugu.

+18
-1
Please wait...
Postitas:
wamphiir

Muidu Marati alukad ongi sellised nimelt ja seda kutsutakse retroks. Lugegu Marati ajalugu.

Kas ta mõned kuud tagasi ei pidanud alustama seksleludega? 😀

+19
0
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

Neil perekondlik värk see “alustamine”  vist.. mitte kunagi, mitte millegagi lõpuni ei jõuta..

+27
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Mida see Herelis valesti tegi, kui ta kirjutas täpselt sama nalja, mida J ise tegi. Siis oli küll Triinul ihhihii ja ahhaha. Nii naljakas nali, musu.

Oleks võinud sama energia panna ka J-le vastamiseks siis, näiteks: “omg J, you are a bully. Don’t you know I feel sad that I had to give my cats away. Don’t joke about it please”

Kuidas siis tavalised jälgijad ja fännid, kes perekooliga kursis pole, peaksid aru saama, et üks päev nali sobib ja teine päev oled sama nalja tehes bully 😀

+28
-2
Please wait...

Postitas:
Kristine

Pidi, aga see teema vajus ära, kui küsiti, et kas ta oma suguelundi mudeleid ka pakkuma hakkab.🤭

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Kellele ta neid tootma hakkab ? Tema maine eestis on “kassi äraandja” ja see enam ei muutu. Ehk ta strippar poisid jah ostavad, aga keegi muu mitte 🤷‍♀️

+19
-3
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Tegelt siis kui J Eestisse tuli siis nad ju hakkasid ka mingeid Meettheleos pusasid ja asju tootma ja panid mûüki…Miskipärast tundus, et keegi neid isegi siis ei ostnud kuigi maine oli veel enamvâhem. Kardetavasti ei hakata ostma ka neid alukaid, sest maine tundub olevat kordi halvem…

+20
-1
Please wait...

Postitas:
vahalill

Tegelt siis kui J Eestisse tuli siis nad ju hakkasid ka mingeid Meettheleos pusasid ja asju tootma ja panid mûüki…Miskipärast tundus, et keegi neid isegi siis ei ostnud kuigi maine oli veel enamvâhem. Kardetavasti ei hakata ostma ka neid alukaid, sest maine tundub olevat kordi halvem…

Sa räägid mainest perekooli klatšimooride ja mõne rõlge suunamudija seas? Mina küll oma elukaaslasele ostaks, kui need lahedad on.

+4
-31
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Ei, ei räägi. Nende maine on üleüldiselt kehv, need kassilood olid pea igas ajalehes ja sellest teavad ikka väga paljud inimesed.

Ja Marimellidele ja J ja TL-le ja mõnele teisele meeldib rääkida perekoolist kui mingite eriti haigete inimeste kogunemispaigast. Julgen arvata, et siin on täiesti tavaline läbilõige eesti inimestest. Enamus on siia sattunud last oodates ja sellest alafoorumist liikunud hiljem edasi ajaviite ja perejuttude alafoorumisse. Siin on üksikud väga kurjad ja ropu suuga tegelased, kes siinset üldpilti rikuvad, aga enamus inimesi siin tundub olevat täiesti keskmised ja tavalised eestlased. Samasugune läbilõige nagu suvalise kooli suvalisest klassis, ma kujutan ette.

Ja “rõlge suunamudija”? Sa tundud ise kuidagi eriti vihane olevat. Ilmselt on sul TL ja Marimellidega mingi seos, muidu võtaksid vähe rahulikumalt.

+32
-3
Please wait...
Postitas:
sadness

Mina küll oma elukaaslasele ostaks, kui need lahedad on.

Miks sa nii maitsetu oled?

+16
-7
Please wait...
Postitas:
ninja

PK on läbilõige tõesti ja mu meelest on siin pigem mõistlik seltskond. Pole ise lapsevanem, aga leian siit endale huvitavaid teemasid. Miks ma siia influencerivärki kinni jäin? Ei tea. Nagu rongiõnnetust või Jersey Shore’i vaataks. Ma ka kõigest inimene.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
vahalill

Jersey Shore oli äge, see teema siin on aga pesueht kiusamine. Mina ei ole vihane.

+2
-18
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Inimene kirjutas, et ostaks KUI need lahedad on. Aga võibolla lihtsalt tahtsidki “ära panna”.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Sa räägid mainest perekooli klatšimooride ja mõne rõlge suunamudija seas? Mina küll oma elukaaslasele ostaks, kui need lahedad on.

Rõlge? Kes täpselt? Need, kes kasside teemal sõna võtsid? Miks see nad rõlgeks teeb?

+9
-2
Please wait...
Postitas:
vahalill

Rõlge? Kes täpselt? Need, kes kasside teemal sõna võtsid? Miks see nad rõlgeks teeb?

No on teil alles võime järeldusi teha… Enamus sellest teemast on samasugune fantaasia, loetakse storydest ei tea mida välja.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

No on teil alles võime järeldusi teha… Enamus sellest teemast on samasugune fantaasia, loetakse storydest ei tea mida välja.

Aga palun,  ütle siis ise, kes ja miks need rõlged suunamudijad on. Ei pea me siin siis fantaseerima.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Inimene kirjutas, et ostaks KUI need lahedad on. Aga võibolla lihtsalt tahtsidki “ära panna”.

No kui maitsetu saab olla, kui kingid oma  kaaslasele mingeid suunamudijate pahna.

+14
-6
Please wait...

Postitas:
vahalill

Aga palun,  ütle siis ise, kes ja miks need rõlged suunamudijad on. Ei pea me siin siis fantaseerima.

Kindlasti mitte, minu arvates pole okei kusalgi netis avaliku elu tegelasi maha teha!

+3
-8
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Aga palun, ütle siis ise, kes ja miks need rõlged suunamudijad on. Ei pea me siin siis fantaseerima.

Kindlasti mitte, minu arvates pole okei kusalgi netis avaliku elu tegelasi maha teha!

😀 😀   jääb igatahes mulje, et sa viskasid lihtsalt õhku selle, ilma, et oleks tegelikult kedagi näiteks tuua

+2
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,431 kuni 2,460 (kokku 4,362 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema