Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 2,461 kuni 2,490 (kokku 4,362 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
hunden

Lol @vahalill taas enda arvates maailma päästmas. Et siis on okei öelda, et Marati meeste aluspesu on kole (vahet pole, et tegu on ajaloolise Eesti ettevõttega, mis ei ole kunagi üritanudki olla mingi meeste pesubränd), aga nende eelmise “kollektsiooni” ja tulevase brändi osas sama ei kehti?

Su loogika on omapärane ja üldse mitte parem sellest, mida kägudele omistad 🤞

+13
-3
Please wait...

Postitas:
newadd

Lol @vahalill taas enda arvates maailma päästmas. Et siis on okei öelda, et Marati meeste aluspesu on kole (vahet pole, et tegu on ajaloolise Eesti ettevõttega, mis ei ole kunagi üritanudki olla mingi meeste pesubränd), aga nende eelmise “kollektsiooni” ja tulevase brändi osas sama ei kehti?

vahalillel samasugused topeltstandardid nagu TLil.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kagu22

No olgem nüüd ausad, ükski pesubränd ei tee nendega koostööd. Ei täna, ega aasta pärast.

Vaadates nende feedi on koostööd üldse ära kadunud, kas nad ise lõpuks ei taipa, et done and dusted.

+28
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Jayaya

Kas TL ongi nüüd töötu? Ei ole enam stripibaaris baaridaami töö ja lillesülemite esitlemist, seetõttu tekkis see küsimus. Samuti pole kuulda olnud ööklubi Manageri ametist ja suurejoonelisest avamisest. Käis GW kaudu ettekandjaks 🤷Mitte, et sellel tööl midagi viga oleks aga lihtsalt äärmiselt kurb, et tublist maakler realiseerib oma potentsiaali keldribaaris ja ettekandjana 🙁

+29
-3
Please wait...
Postitas:
Jayaya

Tegelt siis kui J Eestisse tuli siis nad ju hakkasid ka mingeid Meettheleos pusasid ja asju tootma ja panid mûüki…Miskipärast tundus, et keegi neid isegi siis ei ostnud kuigi maine oli veel enamvâhem. Kardetavasti ei hakata ostma ka neid alukaid, sest maine tundub olevat kordi halvem…

Sa räägid mainest perekooli klatšimooride ja mõne rõlge suunamudija seas? Mina küll oma elukaaslasele ostaks, kui need lahedad on.

Nende maine on väga kehv ka väljaspool perekooli. Arvan, et perekoolis käib ainult väike osa inimesi kaasa rääkimas. Perekoolist väga kaugel olevad inimesed ei arva ka neist midagi head, algusest peale nende (MTL) üle naerdud. Nii nende enda tuttavad kui ka võõrad kes lihstalt omavahel arutavad suunamudijaid ja üldse maailma asju.

Triinu oli varem hinnatud ja austatud blogija. Nüüd on ta ennast ikka nii põhja töötanud maine mõttes. Juss on lihtsalt üks kekspüks.

+34
-7
Please wait...
Postitas:
siidrinahk

Tegelt siis kui J Eestisse tuli siis nad ju hakkasid ka mingeid Meettheleos pusasid ja asju tootma ja panid mûüki…Miskipärast tundus, et keegi neid isegi siis ei ostnud kuigi maine oli veel enamvâhem. Kardetavasti ei hakata ostma ka neid alukaid, sest maine tundub olevat kordi halvem…

Sa räägid mainest perekooli klatšimooride ja mõne rõlge suunamudija seas? Mina küll oma elukaaslasele ostaks, kui need lahedad on.

Nende maine on väga kehv ka väljaspool perekooli. Arvan, et perekoolis käib ainult väike osa inimesi kaasa rääkimas. Perekoolist väga kaugel olevad inimesed ei arva ka neist midagi head, algusest peale nende (MTL) üle naerdud. Nii nende enda tuttavad kui ka võõrad kes lihstalt omavahel arutavad suunamudijaid ja üldse maailma asju.

Triinu oli varem hinnatud ja austatud blogija. Nüüd on ta ennast ikka nii põhja töötanud maine mõttes. Juss on lihtsalt üks kekspüks.

Kuidas sa seda kõike nii täpselt tead?

+5
-15
Please wait...

Postitas:
siidrinahk

Kas TL ongi nüüd töötu? Ei ole enam stripibaaris baaridaami töö ja lillesülemite esitlemist, seetõttu tekkis see küsimus. Samuti pole kuulda olnud ööklubi Manageri ametist ja suurejoonelisest avamisest. Käis GW kaudu ettekandjaks 🤷Mitte, et sellel tööl midagi viga oleks aga lihtsalt äärmiselt kurb, et tublist maakler realiseerib oma potentsiaali keldribaaris ja ettekandjana 🙁

Inimene ilmselt otsib lihtsalt kohta oma elus. Äkki maaklerina töötamine ammendas ennast tema jaoks? Teie kõlakaid pole vaja siia vastu kirjutada, nendega olen kursis neid teemasid lugedes. Mina olen peaaegu samal arvamusel kui vahalill, va see nõme ilkumine ühe “paljastatud” perekoolika suunal, silmakirjalik.

+9
-23
Please wait...

Postitas:
siidrinahk

Tõesti. Avaliku elu tegelased, kelle elu ongi kujunenud oma kuvandi loomise põhjal, ei kannata välja põhjendatud kriitikat. Kui on soov teatud tööd teha (influencer), siis järgi ka mõnda reeglit, nõuannet ja ära valeta.

Kuidas pidev välimuse kallal ilkumine põhjendatud kriitika on, seleta palun mulle ära see.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Tiivatuul

10-aastaselt vanema venna arvutis tõmbasin paintiga kriipse ja ringe ja nii see arvutihuvi algas 🙂

Ma usun seda on meist paljud teinud. Kas sellepärast tasub end 20-aastase kogemusega programmeerijaks nimetada? Ma leian, et mitte. Aga jäägu sulle sinu arvamus.

+24
-6
Please wait...

Postitas:
vahalill

10-aastaselt vanema venna arvutis tõmbasin paintiga kriipse ja ringe ja nii see arvutihuvi algas 🙂

Ma usun seda on meist paljud teinud. Kas sellepärast tasub end 20-aastase kogemusega programmeerijaks nimetada? Ma leian, et mitte. Aga jäägu sulle sinu arvamus.

Kui sinu ajupotentsiaal võimaldab ainult sellist varianti välja mõelda, siis pole see minu probleem.

+2
-16
Please wait...
Postitas:
Tiivatuul

Isegi 20 aastat programmeerinud inimene on blondiin mis blondiin mõnes asjas!

Kuidas muudmoodi seda lauset siis mõista?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
vahalill

Isegi 20 aastat programmeerinud inimene on blondiin mis blondiin mõnes asjas!

Kuidas muudmoodi seda lauset siis mõista?

Mis siin mõista on? Alustasin programmeerimist varateismelisena ja siiamaani pole veel lõpetanud. Mis siin keerulist on?

+1
-11
Please wait...

Postitas:
vahalill

Oot mida, mina pole ennast 20-aastase kogemusega programmeerijaks üldse nimetanud, seda tegid sina, Tiivatuul. Mina ütlesin, et olen 20 aastat programmeerinud, ilmselgelt enne tööle asumist hobikorras ja õppimise eesmärgil. Sellised haiged sõnaväänajad te oletegi 🙂

+1
-22
Please wait...

Postitas:
billa

Kuule “programmeerija”, tee omale uus teema.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
vahalill

Kuule “programmeerija”, tee omale uus teema.

Nagu mina kisuks siin seda teemavälist paska üles?

+5
-19
Please wait...
Postitas:
lehmalellepoeg

Oot mida, mina pole ennast 20-aastase kogemusega programmeerijaks üldse nimetanud, seda tegid sina, Tiivatuul. Mina ütlesin, et olen 20 aastat programmeerinud, ilmselgelt enne tööle asumist hobikorras ja õppimise eesmärgil. Sellised haiged sõnaväänajad te oletegi 🙂

😀 siin pole midagi väänata ju – 20-aastase kogemusega programmeerija tähendabki inimest, kes on 20 aastat programmeerinud. Kas tööna või niisama, see ei ole ju tähtis, sisu jääb samaks.

+16
0
Please wait...

Postitas:
ninja

Genka, miks? 🙁

+8
-1
Please wait...

Postitas:
monic77

Genka, miks? 🙁

No ntx sai odavalt. Või teab, et halb reklaam on reklaam ja töötab.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

Genka, miks? 🙁

<p style=”text-align: left;”>No ntx sai odavalt. Või teab, et halb reklaam on reklaam ja töötab.

Mjah, ma mõtlesin ise ka midagi sellist, et võtad omale videosse mingi klouni, aga tegelikult naerad ise ka.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

😀 siin pole midagi väänata ju – 20-aastase kogemusega programmeerija tähendabki inimest, kes on 20 aastat programmeerinud. Kas tööna või niisama, see ei ole ju tähtis, sisu jääb samaks.

Räägi seda sellele Tiivatuulele või mis iganes asi see oli

+2
-5
Please wait...

Postitas:
preili567

On tõesti kurb. Triinu on minust vaid aastake vanem ja veel kaks aastat tagasi ma imestasin kui tubli ta on ja kui edukas ja finantsi oli vähemalt piisavalt kui mitte isegi rohkem… 😏😔

töö on töö, see allalangus… kurb. Aga vähemalt üritab kuidagi kuskil töötada. Mina võtaks nende asemel odavama üürika.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
vahalill

On tõesti kurb. Triinu on minust vaid aastake vanem ja veel kaks aastat tagasi ma imestasin kui tubli ta on ja kui edukas ja finantsi oli vähemalt piisavalt kui mitte isegi rohkem… 😏😔

töö on töö, see allalangus… kurb. Aga vähemalt üritab kuidagi kuskil töötada. Mina võtaks nende asemel odavama üürika.

Nagu reaalselt, mida te halate? Teil pole ju tegelikult nende rahalisest seisust aimugi, teie mõttetud spekulatsioonid ei loe mitte midagi. Kujutate endale mingit allakäiku siin ette pidevalt

+10
-14
Please wait...

Postitas:
ninja

Raha on maal vanaema juures.

+27
-5
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Raha on maal vanaema juures.

Raha on elu ja turvalisuses

+27
-3
Please wait...

Postitas:
Kristine

Kellegi rahakoti paksus mind isiklikult ei huvita, aga allakäiguna näen mina Triinu mainet. Paari aasta eest oli ta armastatud blogija. Tänaseks on temast saanud naerualune isegi sellises ringkonnas, kus poleks uskunud, et temast (või üldse mingitest blogijatest) räägitakse.

Vahalill ja Bugmenot võivad siin rääkida mida iganes. Oma mainet saab see naine päästa üksnes ise. Kui siin veel üldse midagi päästa on… Ja just selles tema allakäik seisnebki.

+35
-5
Please wait...

Postitas:
preili567

Nagu reaalselt, mida te halate? Teil pole ju tegelikult nende rahalisest seisust aimugi, teie mõttetud spekulatsioonid ei loe mitte midagi. Kujutate endale mingit allakäiku siin ette pidevalt

Ise ta on maininud, et rahaline seis ei ole kiita.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Kellegi rahakoti paksus mind isiklikult ei huvita, aga allakäiguna näen mina Triinu mainet. Paari aasta eest oli ta armastatud blogija. Tänaseks on temast saanud naerualune isegi sellises ringkonnas, kus poleks uskunud, et temast (või üldse mingitest blogijatest) räägitakse.

Vahalill ja Bugmenot võivad siin rääkida mida iganes. Oma mainet saab see naine päästa üksnes ise. Kui siin veel üldse midagi päästa on… Ja just selles tema allakäik seisnebki.

Te nagu ise ka saate aru, et see „maine kaotamine“ on ainult perekooli klatšimooride hallutsinatsioon? Mina küll ei näe mitte kusalgi seda halba mainet. Halb maine on teil endil tema pideva materdamise pärast.

+3
-34
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Te nagu ise ka saate aru, et see „maine kaotamine“ on ainult perekooli klatšimooride hallutsinatsioon? Mina küll ei näe mitte kusalgi seda halba mainet. Halb maine on teil endil tema pideva materdamise pärast.

Mind täiesti siiralt huvitavad need ringkonnad, kus üheks teemaks on ühe blogija maine ja lisaks on ta veel naerualune. Et tuleme sõbrannadega kokku ja naerame võõra inimese üle? Ma räägin seltskonnas ikka endast ja seltskonnas viibivate inimeste elust-olust. Aga võibolla ma pole ka normaalne.

+4
-29
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Kas vaesel Jussul muid pükse pole nende lõhkiste 2nr väiksemate retuuside?

+22
0
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Mulle nii meeldib, kuidas Kaidi ja vahalill ikka üritavad siin midagi tõestamas käia aga mitte kedagi siiralt ei koti nende arvamused. 😀

+29
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,461 kuni 2,490 (kokku 4,362 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema