Esileht Beebi ja mitmikud Loving mähkmed võrreldes teistega?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Loving mähkmed võrreldes teistega?

Postitas:

Kasutan lapsel enamasti Libero mähkmeid. Pampersit ei kasuta, ei kannata seda haisu. Huggiseid ostsin ka prooviks, samamoodi halva haisuga olid. Muumid meeldivad ka, aga hind on üsna krõbe. Tuttav andis prooviks paar Lovingut. Haisu ei tundnud, aga sain juba pakist väljavõetud mähkmed. Mida halba nagu öelda pole, poes vaatasin ka, tundus väga hea hinnaga. Ostab keegi kommenteerida nende mähkmete beebisõbralikkust? Pamperseid kirutakse liigse nafta ja mürkide kasutamise eest. Aga kuidas Lovingul? Kas on samasugune “saast” või parem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat tagasi olid lovingud suht sarnased liberoga. haisu polnud ja hästi pehmed. väga sarnased olid veel maximas müüdavad favorit mähkmed. igatahes hinna ja kvaliteedisuhe oli siis paigas. osta pakk ja proovi ära, nii kõige kindlam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele Lovingud ei sobinud, sest neil on see sisemise kummi äär väga kõva ja terav, hõõrus vorbid kintsudele. Kasutan Pamperseid ja Muumisid, mõlemad on head. Pampers iseenesest on kõige õhem, pehmem ja mugavam, aga lõhnab küll pahasti, ma tuulutan enne kasutamist mähkmeid mõnda aega. Saasta kohta ei oska öelda, ju nad kõik on sünteetilised ja üht-teist sisaldavad, aga olen proovinud ka kalleid ökomähkmeid ja need olid ainukesed, mis tekitasid lapsele tõsise mähkmelööbe. Pigem on mähkmetest ohtlikumad igasugused pesemisvahendid, kreemid ja puudrid, mida palju kasutatakse, nende koostis on küll jube. Mina olen kasutanud esimesel aastal mõlema lapse puhul ainult veega pesemist ja nahk on väga hea, perearst ka imestas, et nii punnivabad lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jaoks parimad mähkmed. Soodne hind ja istuvad ideaalselt. Käin neid lausa spetsiaalselt Rimist ostmas, kuigi kodupood on tegelikult hoopis Selver.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll laste mähkmeajast mitu aastat möödas, aga mõned aastad tagasi olid küll OK. Kasutasime prooviks ka teisi mähkmeid (Huggiesed tundusid nii kõvad, Pampers haises, Muumide ei istunud jalas ja olid ka kuidagi kõvad, Libero oli enam-vähem), aga lõpuks jäime Lovingu juurde, nooremal lapsel sai kasutatud nii tavalisi kui ka püksmähkmeid. Allergiat ei tekitanud, haisu ei olnud, püsisid ilusti ümber. Soodukate ajal varusin alati suurema koguse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus Loving kuidagi kõvavõitu. Seest jäi nagu veidi niiskemaks, aga kuna vahetasin iga sortsu peale kohe mähkme ära, siis see lühiajaline niiskus polnud probleemiks. See odav hinnaklass ei pannud nii sagedase vahetamise peale ohkima kah. Lemmikud ei olnud, Muumid olid põhilised, Huggies samuti.
Kui püksmähkme aeg kätte jõudis, siis proovisin neid ka. Veniv äär oli kuidagi väga terav ja torkiv, laps kippus end kratsima sealt ääre alt jätsin siis need mähkmed valikust välja. Aga mõne kuu pärast lapse isa tõi poest just neidsamu püksmähkmeid ja vist oli toimunud mingi tootearendus, sest enam ei olnud seda teravat “õmbluskohta”, ka olid mähkmed üleüldiselt pehmemad. Saigi neid ostma jäädud, ühtegi paha sõna öelda ei ole. Niigi odavaid mähkmeid ostan soodukate ajal mitu pakki korraga, siis saab ikka puhta muidu kätte. Meie lapsel on viimased 8 kuud mähkmed käigus olnud ainult ööunede ajal või väljaspool kodu, nii et saab kaua hakkama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogemus kolme-nelja aasta tagant, aga kui sai korra prooviks ostetud, siis edaspidi otsingi neid, hinna ja kvaliteedi suhe oli minu meelest turu parim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks parimad maxima favoritid. Ja norra lille go

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Loving mähkmed võrreldes teistega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.