Esileht Beebi ja mitmikud Loving mähkmed….

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Loving mähkmed….

Postitas:

palun jagage oma kogemusi.kuidas öösel vastu peavad,ega ei leki,kui paksud on,kas pepu jääb kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need, mida Säästukas müüakse? Küsin, sest mul sai Säästuka pakk just tühjaks, ja ei mäleta nende mähkmete nime, aga arvan, et on Loving.

Väga rahul olen, umbes Libero paksusega on minu meelest. Ei leki, ei haise, on mõnusa struktuuri ja hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 laps joob 150 mil vett ja 120mil piima öösel, lisaks õhtune piim on kõhus mis kõik on hommikuks mähkmest tekitanud lõhkeva pommi, ja loving, haiseb,lekib,praktiliselt plahvatab… seega kasutan seda vaid päevasel ajal , ja ööseks ikka korralikult libero mis ei leki vähemalt, haiseb ta hommikuks ikka, sest suurel lapsel suurelapse piss juba:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasutame just ööseks neid mähkmeid ja meeldivad kõige rohkem. Päevaks on natuke paks või kange kuidagi. Minu arust nad küll kuidagi ei haise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me kasutame lovingu püksmähkmeid juba mitu kuud ja panen ka ööseks, laps 2,5 aastane. oleme rahul.
ja väga meeldivad lovingu niisked lapid.

minu arvates parim hinna ja kvaliteedi suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobinud üldse. Odavad käkid. Vastikult paksud ja krabisebad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja küsin – kui palju kummi on? Pampers näiteks on väga kooner selle koha pealt, kallimatel külje peal natuke on, aga sleep&play-l on terve ülemine ring kummivaba. Siiani olen täheldanud, et ainult Libero tootjad on olnud piisavalt arukad mõistmaks, et mähe peaks olema ümberringi veniv ja nende püksmähkmed on meil tänu sellele ainsad, mis kakat kinni hoiavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Loving mähkmed….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.