Esileht Ilu LPG vs rullmassaaž

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: LPG vs rullmassaaž

Postitas:
Kägu

LPG vs rullmassaaž

Kumb mõjub tselluliidile ja lümfiringlusele efektiivsemalt?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tselluliidile ei mõju kumbki. Mõjub toidulaua muutmine ja jõutrenn. Koos.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on raha proovi ära LPG. Mina uuesti enam ei läheks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd ei soovita mu meelest keegi kohe enam kumbagi. Arstiga tasuks nõu pidada, osade probleemide puhul on rangelt vastunäidustatud koguni.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähem saia süüa!

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teinud LPG-d. LPG kehale on mõnus massaaž ja aitab nahapinda ühtlustada küll, aga kokkuvõttes läheb see väga kalliks maksma, sest seda peaks tegema ikka väga tihti ja regulaarselt. Minu arvamuse kohaselt pole seda väärt.

Rullmassaaži saab kodus teha ka tavalise massaažirulliga. Mulle see väga meeldib kuigi see rullimine on ikka suhteliselt raske ja valus töö. Ma hakkasin seda tegema lihaste lõdvestamise eesmärgil kuna tegelen väga raske lihastreeninguga, aga kõrvalmõjuna märkasin kuidas nahk muutus palju siledamaks ja pehmemaks. Seda julgen küll soovitada 3 korda nädalas regulaarselt peale trenni.

Kes siin aga kaalule viitavad siis teadmiseks minu BMI on terve elu olnud 21 või alla selle. Rasvaprotsent on alati väga madal olnud ja teinud 3 korda nädalas 3 tunniseid trenne suurte  raskustega ja 2 korda nädalas kardiot. Tugevat tselluliiti mul pole, aga väike on siiski olemas. Tselluliit ei sõltu sellest kui treenitud sa oled vaid see oleneb sidekoe tugevusest ehk siis väga palju geenidest.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes siin aga kaalule viitavad siis teadmiseks minu BMI on terve elu olnud 21 või alla selle. Rasvaprotsent on alati väga madal olnud ja teinud 3 korda nädalas 3 tunniseid trenne suurte  raskustega ja 2 korda nädalas kardiot. Tugevat tselluliiti mul pole, aga väike on siiski olemas. Tselluliit ei sõltu sellest kui treenitud sa oled vaid see oleneb sidekoe tugevusest ehk siis väga palju geenidest.

Toidulaua muutmisest ja jõutrennist kirjutasin mina, aga mitte selles mõttes, et ülekaal tingimata peaks olema. Tselluliit esineb igas kaalus ning sõltub tõesti sidekoe tugevusest. Aga ilusamaks saab teda ikka toitumist muutes (minul aitas rafineeritud jahu ja suhkru ära jätmine) ja raskustega treenides. Näljutades ja joostes võib kaal langeda, aga tselluliit ilusamaks ei muutu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lpg on ainuke asi mis tselluliidi vastu mul aidanud on. Siin on ikka jube palju”spetsialiste”, aga tegu on mõlema ouhul lümfimassaažiga mille häire ongi ka tselluliit. Seega raha maha viskamisest olen kül hämmingus, et kas mõni suvaline inimene on seda teile teinud?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

LPG on väga hea, kui teha kuurina. Paar-kolm korda nädalas. Korralik toitumine, vee joomine ning trenn lisaks ning muutused tulevad kiiresti. Kord aastas mõistlik teha, ma teen ise aprillis/mais. Nahk on kindlasti siledam, muhklikkus kaob ning kehajooned joonistuvad välja.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

LPG on väga hea, kui teha kuurina. Paar-kolm korda nädalas. Korralik toitumine, vee joomine ning trenn lisaks ning muutused tulevad kiiresti. Kord aastas mõistlik teha, ma teen ise aprillis/mais. Nahk on kindlasti siledam, muhklikkus kaob ning kehajooned joonistuvad välja.

Ilma toitumist muutmata ja trennita ei joonistu sul seal midagi. LPG võib muidugi lisaks olla.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilma toitumist muutmata ja trennita ei joonistu sul seal midagi. LPG võib muidugi lisaks olla.

Ma just ju sedasama kirjutasin. Millest sa aru ei saa?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

tule meile, anname nõu) http://proage.ee/?utm_source=instagram&utm_medium=cpc&utm_campaign=forum&utm_content=perekool

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

LPG vs rullmassaaž

Kumb mõjub tselluliidile ja lümfiringlusele efektiivsemalt?

neist kahest kumbagi. Soovitan hoopis kupumassaaži. See annab reaalseid märgatavad tulemusi, nii miul, kui tuttavatel kellele olen soovitanud. Aga peab olema põsvust sellega regulaarselt teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

neist kahest kumbagi. Soovitan hoopis kupumassaaži. See annab reaalseid märgatavad tulemusi, nii miul, kui tuttavatel kellele olen soovitanud. Aga peab olema põsvust sellega regulaarselt teha.

😀 😀 😀

Kupumassaazh(järjepidevana) aitas, ga LPG (järjepidevana) ega rull (järjepidevana) mitte?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui jätta LPG maksumus kõrvale, siis kuidas reaalsed kogemused on, kas paari-kolme kuuriga saab tselluliidist lahti? Mõtlen just viimaste aastate kogemusi, st uuema põlvkonna LPG-aparaatidega.

Mul endal tugevat tselluliiti ei ole, aga piisavalt, et see mind häiriks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 😀 😀

Kupumassaazh(järjepidevana) aitas, ga LPG (järjepidevana) ega rull (järjepidevana) mitte?

jah, täpselt nii. LPG ja rull on lihtsalt silitamine kupumasaazi kõrval.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist ei ole kunagi LPG-s käinud, kui nii räägid 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist ei ole kunagi LPG-s käinud, kui nii räägid 😀

olen küll, ei olnud üldse intensiivne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erinevates kohtades mitmed kuurid? Ütlesid ikka, et juurde keerataks? Seal on ju mingi 10 erinevat tugevust sellel aparaadil.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erinevates kohtades mitmed kuurid? Ütlesid ikka, et juurde keerataks? Seal on ju mingi 10 erinevat tugevust sellel aparaadil.

ei ma ise ei öelnud midagi, ta tegi nii, nagu pidas vajalikuks. tegin 10x kuuri läbi. efekt null.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei ma ise ei öelnud midagi, ta tegi nii, nagu pidas vajalikuks. tegin 10x kuuri läbi. efekt null.

kupumassaaziga on ikka nii et peale 1-2 korda on juba vahet näha. et tulemus paraneks ja säiliks peab regularselt kuputama.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud ütlema. Pead ikka tundma, et nahk tõmmatakse rullikute vahele. Tunne, nagu tugev massaazh, mõnu ja valu piiril. Mulle mõjus juba teisel-kolmandal korral.

Vales kohas käisid järelikult.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud ütlema. Pead ikka tundma, et nahk tõmmatakse rullikute vahele. Tunne, nagu tugev massaazh, mõnu ja valu piiril. Mulle mõjus juba teisel-kolmandal korral.

Vales kohas käisid järelikult.

vabandust, miks klient peaks ütlema, kuidas teha? kust ma tean kuidas on õige ja ohutu. ma ei ei ütle ju juuksurile kui palju vesinikperoksiidi mulle värvisisse panna? tema vastutab tulemuse ja ohutuse eest!

kui ikka null tulemust, siis rohkem ei lähe ka

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vabandust, miks klient peaks ütlema, kuidas teha? kust ma tean kuidas on õige ja ohutu. ma ei ei ütle ju juuksurile kui palju vesinikperoksiidi mulle värvisisse panna? tema vastutab tulemuse ja ohutuse eest! kui ikka null tulemust, siis rohkem ei lähe ka

Kas sul suud peas ei ole? Kui mina lähen protseduurile, siis ma ju vestlen protseduuri ajal ometi. Teenindaja räägib, mida ja kuidas teeb ja millne kasu sellest on. Kui ei räägi, siis küsin ise. Ise oled süüdi, kui miski tummahammas oled, kes mingit muutust ei näinud, midagi ei tundnud ka ja muudkui käis edasi 😀 Äkki see masin ei töötanud üldse! Seda võib niisama ka edasi-tagasi liigutada.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

LPG ja rull on lihtsalt silitamine kupumasaazi kõrval.

Ilmselgelt oled liiga nõrga tugevusega teinud siis. Max tugevusega LPG on minu jaoks näiteks väljakannatamatult valus ja alati peab ikka veidi alla tulema tugevusega. Samuti rullmassaaž või mitahes muu massaaž, kõike on võimelik teha nii erineva tugevusega. Ma olen saanud rullmassaaži nii, et pisar silmanurgas, sest nii valus on. Olen teinud ka kuppudega ja minu arust kuppude ja LPG vahel suurt erinevust polegi. Mõlemad töötavad samal põhimõttel – vaakumiga tõmmatakse nahk sisse ja liigutakse mööda keha pidi edasi. Erinevus ilmselt ainult mugavuses – kuppudega oluliselt tüütum mässata kui LPG masinaga. Aga kui teenusepakkuja liiga pehmelt teeb, siis tõesti tuleb suu lahti teha ja öelda, et tugevust juurde keeratakse. Iga inimene on ju nii individuaalse valulävega, nemad ei tea mis kellelegi paras tugevus on.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

LPG ja rull on lihtsalt silitamine kupumasaazi kõrval.

Oot, vähe sellest, et LPG-s, mida tegi sulle keegi teine, oli silitamine, siis rullmassaazh, mille tugevust ise reguleerid, toimus ka silitamine? 😀

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui teenusepakkuja liiga pehmelt teeb, siis tõesti tuleb suu lahti teha ja öelda, et tugevust juurde keeratakse. Iga inimene on ju nii individuaalse valulävega, nemad ei tea mis kellelegi paras tugevus on.

Et endale naha alla purunenud kapillaarid saada?
Tselluliidiga võideldakse siiski köögis ja jõusaalis, mitte ei kakuta nahka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et endale naha alla purunenud kapillaarid saada? Tselluliidiga võideldakse siiski köögis ja jõusaalis, mitte ei kakuta nahka.

Purunenud kapillaarid?

Mis sõna see “kakuta” on? Ma ei teadnud, et siin 90-sed käivad.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et endale naha alla purunenud kapillaarid saada? Tselluliidiga võideldakse siiski köögis ja jõusaalis, mitte ei kakuta nahka.

Purunenud kapillaarid?

Mis sõna see “kakuta” on? Ma ei teadnud, et siin 90-sed käivad.

Autismispektri häire, mis takistab emakeelest aru saamast?
Ma 90 veel ei ole, sinna alles pool maad minna, aga erinevalt sinust mul tänu elustiilile tselluliiti ei ole. Aga sulle head masinatega nahavenitamist – usu edasi, et see aitab.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autismispektri häire, mis takistab emakeelest aru saamast? Ma 90 veel ei ole, sinna alles pool maad minna, aga erinevalt sinust mul tänu elustiilile tselluliiti ei ole. Aga sulle head masinatega nahavenitamist – usu edasi, et see aitab.

Minul on kõik hästi. Lisaks kenale kehale oskan ka tänapäeva inimese kombel rääkida 😀

Aga ega kõik ei olegi arenemisvõimelised, ei pane sulle seda pahaks.

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ilu LPG vs rullmassaaž