Esileht Pereelu ja suhted L*ts mees?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 201 )

Teema: L*ts mees?

Postitas:
Kägu

No minu arust ka ikka imelik lugu. Kolm nädalat tagasi said tuttavaks ja sellepärast juba lahutus. Naine mingi kunstjuuste ja kunstrindadega tibi. Täielik klišee tõesti.

Mida helli? Kui on tunded, siis on tunded. Mis su probleem on?

Seda muidugi. Loodetavasti need tunded jäävad ka püsima.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene Jan. Revolvriga naine, kelle esimene abikaasaon endine kupeldamisärikas, politseid ja asjad teemas olnud. Loodan, et eksin vb saab sellisest naisest malbe poti, panni ja revolvriga kodumiisu.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jani kaitseks veel nii palju, kui see äärmiselt ebameeldiv kroonika reporter neid mikker näkku peedistama poleks tulnud, ei teaks me sellest vist tükk aega kui üldse. Ilmselgelt tabatigi nii värske asi, et asjaosalistel endilgi oli raske sõnastada. Ja kui sellest tulebki vaid lühike romanss, siis mis Janil kaotada. Agavôib ka pikk lugu tulla. Kaks last juurde ja peretoetus käes.

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi veider tegelt see kõik kokku. Uuspõllul ilmselge keskeakriis. Kolme nädalaga suhe? OMG….

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka arvamus sellest mehest langes… ja milline valik, oh jah…

Minu arvates on piltilus naine. Aga, miks selline naine tahab koos olla oma isaealisega, seda ei mõista.

+4
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

asub kott kogu aeg pakituna hoida! Ei tea millal tunded peale viskavad. Lastel ka kotid pakitud,ei tea millal ema-isa igatsus võib peale visata.

Ma saan aru, et üritasid nalja teha, aga nii elu käibki, lollakas ????

Ma olen oma mehega koos elanud 38 aastat. Ma poleks selle pealegi tulnud, et iga tundevirvendus peale peaks koti võtma ja minema… Loomulikult on pika elu jooksul meeldinud mulle veel mõni mees peale mu oma mehe, aga see ju ometi ei tähenda, et peaksin saba seljas kohe uue objekti poole jooksma.

Kui oled veel noor ja lapsi ei ole, siis pole muidugi vahet, aga muul juhul, on mulle sinu arusaam elust täiesti mõistmatu.

On ikka kummalisi inimesi olemas!

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

asub kott kogu aeg pakituna hoida! Ei tea millal tunded peale viskavad. Lastel ka kotid pakitud,ei tea millal ema-isa igatsus võib peale visata.

Ma saan aru, et üritasid nalja teha, aga nii elu käibki, lollakas ????

Ma olen oma mehega koos elanud 38 aastat. Ma poleks selle pealegi tulnud, et iga tundevirvendus peale peaks koti võtma ja minema… Loomulikult on pika elu jooksul meeldinud mulle veel mõni mees peale mu oma mehe, aga see ju ometi ei tähenda, et peaksin saba seljas kohe uue objekti poole jooksma.

Kui oled veel noor ja lapsi ei ole, siis pole muidugi vahet, aga muul juhul, on mulle sinu arusaam elust täiesti mõistmatu.

On ikka kummalisi inimesi olemas!

Ja kui su abikaasa koos lastega kolib 1,5 aastaks Indiasse ja ei teagi, millal ja kas ta tagasi tuleb, kas sa siis peaksid seda ka abieluks?

 

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui su abikaasa koos lastega kolib 1,5 aastaks Indiasse ja ei teagi, millal ja kas ta tagasi tuleb, kas sa siis peaksid seda ka abieluks?

Jättes konkreetse paari kõrvale, siis sina ju ütlesid, et elu ju niimoodi käibki, et kui keegi teine natukene meeldib, siis tule kohe vana kaaslane välja vahetada.

Sinu arvates siis tõesti elu nii käibki, et igale ihale tuleb järele anda? Ja et pere lõhkumine on täiesti normaalne, kui tunne peale tuleb.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene Jan. Revolvriga naine, kelle esimene abikaasaon endine kupeldamisärikas, politseid ja asjad teemas olnud. Loodan, et eksin vb saab sellisest naisest malbe poti, panni ja revolvriga kodumiisu.

See oli nüün küll imelik kommentaar. Kui see ülinõme revolvriga poseerimine kõrvale jätta, siis mismoodi need potid-pannid asjasse puutuvad? Et abielus/kooselus tuleb naisel oma töö ja kutsumus jätta ning malbeks kodumiisuks muunduda?

Ma ei saanud su kommentaari sisust aru.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui su abikaasa koos lastega kolib 1,5 aastaks Indiasse ja ei teagi, millal ja kas ta tagasi tuleb, kas sa siis peaksid seda ka abieluks?

Jättes konkreetse paari kõrvale, siis sina ju ütlesid, et elu ju niimoodi käibki, et kui keegi teine natukene meeldib, siis tule kohe vana kaaslane välja vahetada.

Sinu arvates siis tõesti elu nii käibki, et igale ihale tuleb järele anda? Ja et pere lõhkumine on täiesti normaalne, kui tunne peale tuleb.

Selgita nüüd blondile, kes siin perelõhkuja on? Abikaasa, kes kolib aastateks ära või abikaasa, kes maha jääb?

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jättes konkreetse paari kõrvale, siis sina ju ütlesid, et elu ju niimoodi käibki, et kui keegi teine natukene meeldib, siis tule kohe vana kaaslane välja vahetada.

Sinu arvates siis tõesti elu nii käibki, et igale ihale tuleb järele anda? Ja et pere lõhkumine on täiesti normaalne, kui tunne peale tuleb.

Pole see, kellele vastad, aga jah (jättes konkreetse paari kõrvale), siis minu arust ei ole see pereelu jaoks hea lahendus. Mees ja naine erinevatel kontinentidel oma unistusi teostamas on täiesti okei, aga selle jaoks ei pea need kaks ju abielus olema. Kui armastad, siis annad vabaks– ongi ka unistuste realiseerumise teel vähem takistusi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

asub kott kogu aeg pakituna hoida! Ei tea millal tunded peale viskavad. Lastel ka kotid pakitud,ei tea millal ema-isa igatsus võib peale visata.

Ma saan aru, et üritasid nalja teha, aga nii elu käibki, lollakas ????

Ma olen oma mehega koos elanud 38 aastat. Ma poleks selle pealegi tulnud, et iga tundevirvendus peale peaks koti võtma ja minema… Loomulikult on pika elu jooksul meeldinud mulle veel mõni mees peale mu oma mehe, aga see ju ometi ei tähenda, et peaksin saba seljas kohe uue objekti poole jooksma.

Kui oled veel noor ja lapsi ei ole, siis pole muidugi vahet, aga muul juhul, on mulle sinu arusaam elust täiesti mõistmatu.

On ikka kummalisi inimesi olemas!

Ja kui su abikaasa koos lastega kolib 1,5 aastaks Indiasse ja ei teagi, millal ja kas ta tagasi tuleb, kas sa siis peaksid seda ka abieluks?

Abikaasa võib samal ajal Indias teise mehega kokku elada ja pärast tuleb koju kui õige naine muiste. Sellist suhet pole mõtet pidada kus teine nii pikaks ajaks suhtest minema läheb.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene Jan. Revolvriga naine, kelle esimene abikaasaon endine kupeldamisärikas, politseid ja asjad teemas olnud. Loodan, et eksin vb saab sellisest naisest malbe poti, panni ja revolvriga kodumiisu.

See oli nüün küll imelik kommentaar. Kui see ülinõme revolvriga poseerimine kõrvale jätta, siis mismoodi need potid-pannid asjasse puutuvad? Et abielus/kooselus tuleb naisel oma töö ja kutsumus jätta ning malbeks kodumiisuks muunduda?

Ma ei saanud su kommentaari sisust aru.

Ma jälle ei saa sinu tekstist aru. Nii kui tänapäev kukkus, viskasid kõik naissoost isikud potid-pannid nurka ja hakkasid Boltima ning Woltima toitu koju? Kujutad ette, et siiani on naisi, kellele meeldib kokata, ka selliseid mehi on. Ja kellele meeldib süüa teha, teebki seda enamasti ju kodus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa võib samal ajal Indias teise mehega kokku elada ja pärast tuleb koju kui õige naine muiste. Sellist suhet pole mõtet pidada kus teine nii pikaks ajaks suhtest minema läheb.

Kui ühele meeldib elada Indias ja teisele Eestis, siis tegu ei ole abieluga. Abielus elatakse tavaliselt koos. OK mees töötab välismaal ja käib korra kuus kodus on ka niivõrd kuivõrd abielu, aga kui juba aasta otsa ollakse Indias, siis mis abielust me räägime. Vaatame kuidas näitlejal selle uue neiuga minema hakkab, neiu minevik on küll tormiline pehmelt öeldes, lugesin seda Eesti Ekspressi artiklit.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa võib samal ajal Indias teise mehega kokku elada ja pärast tuleb koju kui õige naine muiste. Sellist suhet pole mõtet pidada kus teine nii pikaks ajaks suhtest minema läheb.

Kui ühele meeldib elada Indias ja teisele Eestis, siis tegu ei ole abieluga. Abielus elatakse tavaliselt koos. OK mees töötab välismaal ja käib korra kuus kodus on ka niivõrd kuivõrd abielu, aga kui juba aasta otsa ollakse Indias, siis mis abielust me räägime. Vaatame kuidas näitlejal selle uue neiuga minema hakkab, neiu minevik on küll tormiline pehmelt öeldes, lugesin seda Eesti Ekspressi artiklit.

Näitlejal ei pea selle uue naisega kuidagi minema, sest näitleja soovis lõpetada oma vana suhte ja see et tal on nüüd uus suhe, siis seda ta ju otsibki. See uus suhe ei pea lõppema mingi kooseluga vms. Eksnaise huvi oli minna indiasse, oma mehe juurest minema, ehk ka tema soovib suhet lõpetada, kes elus läheks armastatud elukaaslase kõrvalt minema ja nii kauaks veel eks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksnaise huvi oli minna indiasse, oma mehe juurest minema,

Sel Indiasse läinud naisel sai armastus otsa, selge see. Aga kuidas näitlejal uue neiuga minema hakkab, seda näitab tulevik. Mina ennustama ei hakka ja lõpuks mis see minu asi on, igaüks elab nii nagu tahab ja oskab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

+4
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

Pigem ikka kuulsus, naised ei saa orgasmi ja pole mingit vahet kui suur on mehe varustus, kui varustusest sõltuks naise õnn, oleks kõigil meestel elevandilondid püksis. Õnneks nii ei ole.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

Pigem ikka kuulsus, naised ei saa orgasmi ja pole mingit vahet kui suur on mehe varustus, kui varustusest sõltuks naise õnn, oleks kõigil meestel elevandilondid püksis. Õnneks nii ei ole.

Elevandilont on teine äärmus ja õnnetus mehe püksis. Sellega ka naisi ei püüa!

Kui noor sa oled, et sellist juttu ajad? Muidugi sõltub mehe varustusest naise heaolu. Keemia sealjuures on elementaarne. Ilma selle olemasoluta normaalse intellektiga naine ei ronigi mehega voodisse. Peab ikka esmalt jala värisema võtma 😀 Südame trummeldama niikuinii.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

Pigem ikka kuulsus, naised ei saa orgasmi ja pole mingit vahet kui suur on mehe varustus, kui varustusest sõltuks naise õnn, oleks kõigil meestel elevandilondid püksis. Õnneks nii ei ole.

Elevandilont on teine äärmus ja õnnetus mehe püksis. Sellega ka naisi ei püüa!

Kui noor sa oled, et sellist juttu ajad? Muidugi sõltub mehe varustusest naise heaolu. Keemia sealjuures on elementaarne. Ilma selle olemasoluta normaalse intellektiga naine ei ronigi mehega voodisse. Peab ikka esmalt jala värisema võtma ???? Südame trummeldama niikuinii.

Keskmine peenise pikkus on 13 cm ja kõigil meestel ongi nii suur. Keskmise peenisega sa orgasmi ei saa kui varustus on oluline, st naine ei saa orgasmi. Mis mees sinna parata saab?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

Pigem ikka kuulsus, naised ei saa orgasmi ja pole mingit vahet kui suur on mehe varustus, kui varustusest sõltuks naise õnn, oleks kõigil meestel elevandilondid püksis. Õnneks nii ei ole.

Elevandilont on teine äärmus ja õnnetus mehe püksis. Sellega ka naisi ei püüa!

Kui noor sa oled, et sellist juttu ajad? Muidugi sõltub mehe varustusest naise heaolu. Keemia sealjuures on elementaarne. Ilma selle olemasoluta normaalse intellektiga naine ei ronigi mehega voodisse. Peab ikka esmalt jala värisema võtma ???? Südame trummeldama niikuinii.

Keskmine peenise pikkus on 13 cm ja kõigil meestel ongi nii suur. Keskmise peenisega sa orgasmi ei saa kui varustus on oluline, st naine ei saa orgasmi. Mis mees sinna parata saab?

Tuleb leida sobiva varustusega mees.

On ju ka kitsa vagiinaga naisi, kelledele ei sobiks need ka keskmise varustusega mehad.

Tore mõelda ja kirjutada, aga praktikas keerulisem: ei  hakka ju kõiki huvilisi läbi proovima :S

Ise suht samas seisus. Omamoodi põnev, aga ka pettumus juba eos mehe võimekuse osas (mis rumal, tean; ise tiptop veel, heh) Näis…

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap sel Janil on hää varustus!? Neil joppab veel ka kõrgemas eas…

Miniverisooniga noori neide naljalt ei murra.

Pigem ikka kuulsus, naised ei saa orgasmi ja pole mingit vahet kui suur on mehe varustus, kui varustusest sõltuks naise õnn, oleks kõigil meestel elevandilondid püksis. Õnneks nii ei ole.

Elevandilont on teine äärmus ja õnnetus mehe püksis. Sellega ka naisi ei püüa!

Kui noor sa oled, et sellist juttu ajad? Muidugi sõltub mehe varustusest naise heaolu. Keemia sealjuures on elementaarne. Ilma selle olemasoluta normaalse intellektiga naine ei ronigi mehega voodisse. Peab ikka esmalt jala värisema võtma ???? Südame trummeldama niikuinii.

Keskmine peenise pikkus on 13 cm ja kõigil meestel ongi nii suur. Keskmise peenisega sa orgasmi ei saa kui varustus on oluline, st naine ei saa orgasmi. Mis mees sinna parata saab?

Tuleb leida sobiva varustusega mees.

On ju ka kitsa vagiinaga naisi, kelledele ei sobiks need ka keskmise varustusega mehad.

Tore mõelda ja kirjutada, aga praktikas keerulisem: ei hakka ju kõiki huvilisi läbi proovima :S

Ise suht samas seisus. Omamoodi põnev, aga ka pettumus juba eos mehe võimekuse osas (mis rumal, tean; ise tiptop veel, heh) Näis…

Mingi elundi järgi kaaslast valid siis saad elult väga mööda pükse. Kui siiani kaaslast otsid, siis sind mehed ei taha, muidu oleksid ammu võetud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemast välja aga uuringud, mis on meeste genitaalide mõõtmisel läbi viidud, on jõudnud ühesele tulemusele: keskmine riist on 12,9-15 sentimeetrit pikk. Mis üldse mõjutab peenise suurust? Üheks oluliseks faktoriks on hormoonid, eriti testosteroon, negatiivsetest faktoritest olulisim on aga suitsetamine. Suitsetavatel meestel on alati oht, et see harjumus mõjutab negatiivselt ka nende peenise suurust. Seda seost on näidanud nii mõnedki uuringud. On ka leitud, et mõjurite hulgas on keskkonnategurid ja geneetilised faktorid.

Peenise suurus riigiti Põhjalikust tabelist aga selgub, et Eesti mehed on üsna tavalised ja ei peaks üldse kurvastama – selles edetabelis on Eesti 13,74 sentimeetriga 84. kohal, meile eelneb Saudi Araabia (13,8 cm) ja meiega nii-öelda sama jalga astuvad soomlased (13,74). Rootslased asuvad 14,88 sentimeetriga 56. kohal ning esimene koht tabelis on antud Kongole (Kongo DV on 3., Ecuador 2. kohal). Euroopa riikidest on tabeli on tabeli eesotsas Island (9. koht, 16,51 cm)

Tabeli lõpuosas on mõlemad Koread 9,66 sentimeetriga, aga ka Tai (10,16) ja Kambodža mehed (10,04). Eestist aga jäävad veel tabelis maha näiteks Prantsusmaa (90 ja 13,53 cm), Venemaa (94 ja 13,21 cm), USA (96 ja 12,9 cm) ja Iirimaa (97 ja 12,78 cm). Koostatud andmeid võidakse kasutada ka kondoomitööstuse tarbeks, et leida veelgi paremini istuvamaid kondoome.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemast välja aga uuringud, mis on meeste genitaalide mõõtmisel läbi viidud, on jõudnud ühesele tulemusele: keskmine riist on 12,9-15 sentimeetrit pikk. Mis üldse mõjutab peenise suurust? Üheks oluliseks faktoriks on hormoonid, eriti testosteroon, negatiivsetest faktoritest olulisim on aga suitsetamine. Suitsetavatel meestel on alati oht, et see harjumus mõjutab negatiivselt ka nende peenise suurust. Seda seost on näidanud nii mõnedki uuringud. On ka leitud, et mõjurite hulgas on keskkonnategurid ja geneetilised faktorid.

Peenise suurus riigiti Põhjalikust tabelist aga selgub, et Eesti mehed on üsna tavalised ja ei peaks üldse kurvastama – selles edetabelis on Eesti 13,74 sentimeetriga 84. kohal, meile eelneb Saudi Araabia (13,8 cm) ja meiega nii-öelda sama jalga astuvad soomlased (13,74). Rootslased asuvad 14,88 sentimeetriga 56. kohal ning esimene koht tabelis on antud Kongole (Kongo DV on 3., Ecuador 2. kohal). Euroopa riikidest on tabeli on tabeli eesotsas Island (9. koht, 16,51 cm)

Tabeli lõpuosas on mõlemad Koread 9,66 sentimeetriga, aga ka Tai (10,16) ja Kambodža mehed (10,04). Eestist aga jäävad veel tabelis maha näiteks Prantsusmaa (90 ja 13,53 cm), Venemaa (94 ja 13,21 cm), USA (96 ja 12,9 cm) ja Iirimaa (97 ja 12,78 cm). Koostatud andmeid võidakse kasutada ka kondoomitööstuse tarbeks, et leida veelgi paremini istuvamaid kondoome.

Teed suitsu siis peenise pikkus väheneb? Kas suitsetavatel naistel on väiksed rinnad? Testosteroon ei mõjuta ka peenise pikkust, sest peenis areneb nooruki eas välja ja ei suurene ega vähene ta enam kuhugi. Olen kindel, et naine ei tee mingit vahet kas peenis on 13 või 15 cm, rohkem visuaalne emotsioon nagu meestel kellele siis meeldivad suured või väiksed rinnad. Aga naised ei saa orgasme, sest sellest jutustavad kõik naiste ajakirjad ja perekool on ju täis seda, kuidas naine ei tunne midagi jne. Keegi ei kurda meeste orgasmi puudust, tähendab seda probleemi ei ole.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgita nüüd blondile, kes siin perelõhkuja on? Abikaasa, kes kolib aastateks ära või abikaasa, kes maha jääb?

Siis lõugame ja karjume Oma Aega Peab Olema. Mis inimesi tänapäeval üldse enam seob? ei miski, nüüd on iga seksitung suhe.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgita nüüd blondile, kes siin perelõhkuja on? Abikaasa, kes kolib aastateks ära või abikaasa, kes maha jääb?

Siis lõugame ja karjume Oma Aega Peab Olema. Mis inimesi tänapäeval üldse enam seob? ei miski, nüüd on iga seksitung suhe.

A mida sa lõugad ja karjud? Ajad mingit seosetut juttu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed suitsu siis peenise pikkus väheneb?

Eks pidas silmas vereringehäireid suguelundite piirkonnas. Muidugi lõhub suitsetamine noku ära.

Kas suitsetavatel naistel on väiksed rinnad?

Ei. Rinnad koosnevad peamiselt rasvkoest.

Keegi ei kurda meeste orgasmi puudust, tähendab seda probleemi ei ole.

On ikka probleem, siis algab jooksuaeg kui enam midagi välja ei tule.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mida sa lõugad ja karjud? Ajad mingit seosetut juttu.

Kas dildo kadunud, et kirema ajab?  Abielu läheb muidugi lõhki kui oma aega uue suhtega sisustad,

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga uus kriisipaar teeb juba sooja, igapäevane võimlemine peale hakanud ja vihjed naise ebakindlusele. Ei hea.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmine peenise pikkus on 13 cm ja kõigil meestel ongi nii suur. Keskmise peenisega sa orgasmi ei saa kui varustus on oluline, st naine ei saa orgasmi. Mis mees sinna parata saab?

Keskmine peenis on 17-18 cm. 13 cm on miniversioon peenisest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted L*ts mees?