Esileht Ajaviite- ja muud jutud L*tsipükstega rannas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Teema: L*tsipükstega rannas

Postitas:
Kägu

Miks on vaja kanda rannas pükse, mis jätavad enamuse tagumikust paljaks.? Tõesti arvate, et teistele meeldib vahtida teie paljast p*rset?

+22
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõtled stringide moodi bikiine v?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordne de.biil, kes rannaskäigust tõmblema hakkab?

+12
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks ma ei või neid kanda, tahan ja kannan. Miks sa pead vahtima seda?

+13
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kuidas muidu kannid pruuniks saada?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Liis T

Kardad, et musil hakkab teatud kehaosa reageerima?

Paljudel ongi bikiinide alumine osa stringide kujuline. Täitsa ok minuarust. Ei ole ju vaja teiste tagumikke vaadata ning kui teiste tagumik jääb tahest tahtmata silma, saab ju pilgu ära pöörata! Imelik arusaam, et teised peaksid sulle meeldivalt riietuma. Seda enam, et jutt ei ole teatrist vms kohast, kus oleks viisakas etiketti järgida.

+15
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei oleks küsimust küll nii sõnastanud nagu TA, aga nõustun.

Kui tavalistes randades alasti päevitamine keelatud on ja politsei käib inimesi sel alal korrale kutsumas, siis miks peaks olema lubatud stringides ringi liikuda/päevitada?

+12
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamikel on tagumikul korralik tselluliidikiht ja seda on tõesti kole vaadata.

+11
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kardad, et musil hakkab teatud kehaosa reageerima?

Ilmselt “musi” hakkas lausa sellest rääkima.
Ega muidu poleks ju teemat teinud.

TA-l on perse suht vajunud.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestele muidugi meeldib!

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljudel kannikad nagu pannkook, treenimata.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestele muidugi meeldib!

See vajunud perse vaevalt, et meeldib.

Sulle vblla ainult, sest sul omal on samasugune.
Shit happens. Ehk kaka juhtub.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ei tööta kaelalihased või – keera pea sinna suunda kus vaatepilt on siivsam.Las nad olla oma stringidega, mina olen oma loppis kõhuga ikka kordades inetum vaatepilt, kuid ma ei pane randa sellepärast burkat selga ega käi pimeduse varjus ujumas.
Rand on täis igasuguseid erinevaid inimesi ja neil kõigil on seal õigus viibida.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rand on täis igasuguseid erinevaid inimesi ja neil kõigil on seal õigus viibida.

Perekoolika arvates mitte, tema tahab eriõigusi.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tavalistes randades alasti päevitamine keelatud on ja politsei käib inimesi sel alal korrale kutsumas, siis miks peaks olema lubatud stringides ringi liikuda/päevitada?

Sest on ikkagi vahe, kas olla alasti või riideribadega kaetud.
Suguorganid on peidetud, ei peaks ju probleemi olema?

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen perekooli mõistes vist lausa tolerast – ei häiri mind rannas ei stringikandjad, speedodes mehed, alasti lapsed ega paksud inimesed. Sandaale ilmselt veidi jõllitaksin, ka ilma sokkideta, sest minu meelest on sandaalidega väga ebamugav liiva sees käia. Aga üldiselt, kui mulle miski ei meeldi (näiteks noored väga aktiivselt musitavad), pööran pilgu ära. Üks kord ainult meenub, kui olen suurest üllatusest esimese hooga tõesti ammuli suu jõllitama jäänud – nägin ühes Tallinna veekeskuses põhimõtteliselt burkakandjat, aga selle vahega, et pea oli ikka väljas. Pikkade varrukate ja jalaosaga ürp, isegi kael oli kaetud, nii et lõuani välja kõik kinnine. Eriti üllatas mind see, et seda kandis meesterahvas, ma ei olnud kuulnudki, et on kultuure, kus mehed end niimoodi kinni peavad katma. Aga ka siis pöörasin ikka pilgu ära (ja hakkasin mõttes Perekooli postitust kirjutama), mitte ei jäänud vahtima.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varsti tuleb teema kuidas paks pirukat sõi rannas. Klassika jälle.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on ilus trimmis pepu, siis miks mitte. Aga mingi vedela pannkoogi vahele ei ole tõesti stringinööri vaja tõmmata.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see sinu 5cm suurem riidelapp on siis kuidagi ilusam? Tegele oma asjadega ja ära topi oma nina teiste stringidesse, usu mind, elu muutub hulga kergemaks.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

…ma ei olnud kuulnudki, et on kultuure, kus mehed end niimoodi kinni peavad katma.

Äkki oli tal mingi najahaigus/kole arm, mida ei soovinud presenteerida?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii vaenulik mõtteviis! Ja ise olen ka seda kunagi harrastanud… Kritiseerisin selliseid inimesi, sest mina ise ei julgenud riietuda nii, nagu oleksin tollal tahtnud. Olen aru saanud, et inimesed kannavad teatud asju, sest nad TAHAVAD ja neile MEELDIB. Ja nüüd riietungi enda, mitte mingite müstiliste Perekooli vanamuttide jaoks, kellel mees ei anna kätte või misiganes veel.

See, mis s*tta te siin teiste “pannkoogikannide” kohta ajate, on puhtalt teie enda iseloomu ja ebakindluse kajastus. Kes tunneb end nüüd puudutatult, peaks suunduma randa ja oma tekkivaid vihamõtteid analüüsima, kuna probleem peitub teis endis, mitte paljastatud pepu näitamises.

*Ausalt öeldes ma pole mõelnudki, et mis kujuga minu peps võib olla, aga selle teema peale tahaksin küll end mutikarja ees stringide väele tõmmata 😀 *

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sest on ikkagi vahe, kas olla alasti või riideribadega kaetud.

Suguorganid on peidetud, ei peaks ju probleemi olema?

Keegi ei räägi praegu eestvaatest, seal jah vahet pole!

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Maara

Stringide vanamehe pilt ka

https://www.elu24.ee/7229048/tallinna-sudalinnas-puudis-pilke-stringide-vael-aknaid-pesev-harra

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ma pole mõelnudki, et mis kujuga minu peps võib olla

😀 😀 Selle peale võiks küll iga naine mõelda. Vähemalt enne enda poolalasti eksponeerimist.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 😀 Selle peale võiks küll iga naine mõelda. Vähemalt enne enda poolalasti eksponeerimist.

Nii, ja mis siis juhtuma peaks sinu arvates?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isegi treenitud kann on kõigest rasva ja lihasmülgas, mille vahelt tuleb fekaal. Kus on seksikus kui olla ratsionaalne?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kord ainult meenub, kui olen suurest üllatusest esimese hooga tõesti ammuli suu jõllitama jäänud – nägin ühes Tallinna veekeskuses põhimõtteliselt burkakandjat, aga selle vahega, et pea oli ikka väljas. Pikkade varrukate ja jalaosaga ürp, isegi kael oli kaetud, nii et lõuani välja kõik kinnine. Eriti üllatas mind see, et seda kandis meesterahvas, ma ei olnud kuulnudki, et on kultuure, kus mehed end niimoodi kinni peavad katma.

Kalipso on ujumisriietus, aga veekeskuses seda otseselt just vaja ei ole. Võibolla vend lihtsalt testis seda enne avavette minekut?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kord ainult meenub, kui olen suurest üllatusest esimese hooga tõesti ammuli suu jõllitama jäänud – nägin ühes Tallinna veekeskuses põhimõtteliselt burkakandjat, aga selle vahega, et pea oli ikka väljas. Pikkade varrukate ja jalaosaga ürp, isegi kael oli kaetud, nii et lõuani välja kõik kinnine. Eriti üllatas mind see, et seda kandis meesterahvas, ma ei olnud kuulnudki, et on kultuure, kus mehed end niimoodi kinni peavad katma.

Kalipso on ujumisriietus, aga veekeskuses seda otseselt just vaja ei ole. Võibolla vend lihtsalt testis seda enne avavette minekut?

Ka sukeldujad teevad basseinis trenni

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks on vaja kanda rannas pükse, mis jätavad enamuse tagumikust paljaks.? Tõesti arvate, et teistele meeldib vahtida teie paljast p*rset?

No kas su musu vahtis terve rannas oldud aja teiste naiste tagumikke? Et Perekooli kurtma tulid?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, ja mis siis juhtuma peaks sinu arvates?

Juhtuma peaks see, et inimesel on teatud enesekriitika ja ta valib riided oma keha seisukorrale vastavalt. Kui sa aga valid tõmmata selga, mis iganes pähe tuleb, siis ära imesta, kui kriitilisema meelega kodanikud sulle viltuseid kõrvalpilke heidavad, sest sa riivad silma.

+6
-12
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud L*tsipükstega rannas