Esileht Ajaviite- ja muud jutud L*tsipükstega rannas

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: L*tsipükstega rannas

Postitas:
Kägu

Aga mina nägin täna ujumas vanadaami, kellel olid täitsa siivsad ujumispüksid ja rinnahoidja, kuid SALL kaelas. Sall. Selline valge, narmastega. Ja ta ujuski sellega, vähemalt 25 minutit suples ja sulistas, sall oli lõpuks nagu märg pikk sorakas, aga no ju siis loodetavasti ikka pakkus ta kurgule kaitset…

Äkki tal oli hiljuti haiglas trahheostoomia tehtud? Arm oli valulik või tundlik päikesele või midagi seesugust. Või sünnimärk või nahavähk eemaldatud?

Või lihtsalt nn päikeseallergia, mis teeb kaela kohutavalt punetavaks ja sügelevaks…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi on tagumikus. Kui on kena kann, siis olgu millised püksid tahes.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhtuma peaks see, et inimesel on teatud enesekriitika ja ta valib riided oma keha seisukorrale vastavalt. Kui sa aga valid tõmmata selga, mis iganes pähe tuleb, siis ära imesta, kui kriitilisema meelega kodanikud sulle viltuseid kõrvalpilke heidavad, sest sa riivad silma.

Kelle probleem see on? Minu või nende vaatajate? Mul ei ole ideaalne keha, küll aga tunnen end enda kehas enesekindlalt, sest see viib mind ühest punktist teise ja töötab, nagu peab. Isegi modellivormis olles oli neid inimesi, kelle arust oli okei kritiseerida minu rinna või tagumiku suurust. Ehk siis ole milline oled, aga kõigile sa ei meeldigi.

Elu on liiga lühike, et mõelda sellele, et ega ma teistele silma ei riiva. See on nende probleem, sest alati on võimalik pilk mujale heita või eemale kõndida. Mina oma keha nii lihtsalt muuta ei saa, ning mul on küll ükskõik, mida teised minu ümber kannavad või ei kanna.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi ei räägi praegu eestvaatest, seal jah vahet pole!

Kas leidub aastal 2021 inimest, kes pole (pool)alasti tagumikku näinud? Sa ei ole või millest selline hüsteeria?

Kui rannas sulle teiste peed silma jäävad, siis oled pervert, kes neid nimme vahib.
Juukseid, sõrmi või ninasid vahid? Ei vahi. Vahid ainult tagumikke ja see on sinu enda tekitatud probleem sulle endale.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas leidub aastal 2021 inimest, kes pole (pool)alasti tagumikku näinud? Sa ei ole või millest selline hüsteeria?

Kas sa oled kuulnud sõna esteetika? Paljas tagumik pole esteetiline. Kui sa näed pargis koerakakahunnikut, kas sa pöörad lihtsalt pea ära ja lähed edasi nagu poleks midagi näinud või käib peast läbi mõte, et “fuih, kui inetu”?

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida rõvedust 😀 😀 Esimene peaks küll ainult boxereid kandma! Mõned piirangud oleks ikka vajalikud!

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa oled kuulnud sõna esteetika? Paljas tagumik pole esteetiline. Kui sa näed pargis koerakakahunnikut, kas sa pöörad lihtsalt pea ära ja lähed edasi nagu poleks midagi näinud või käib peast läbi mõte, et “fuih, kui inetu”?

Koerakakahunnikuid on ikka päris palju, ja tõesti ei hakka seda lähemalt inspekteerima ega midagi fuihitama. Inimesi on ka igasuguseid ning mulle tõesti ei tule üllatusena, et nende inimeste küljes on ka erinevad kehaosad 😀

Esteetikameel on ka inimestel erinev, muide. Rubensile meeldisid ka vormikamad naised, mõnele teisele hoopis muskulatuursed kehavormid… Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid, ja näita mulle inimest, kes kõigile universaalselt meeldiks. Sellist pole.

Selle asemel tahetakse, et inimesed ennast oma keha pärast halvasti tunneks. No miks sul sellega nii suur probleem on? Minu arust on see lihtsalt elementaarne, et sa ei saa muuta teisi inimesi, aga sa saad muuta oma suhtumist.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esteetikameel on ka inimestel erinev, muide. Rubensile meeldisid ka vormikamad naised, mõnele teisele hoopis muskulatuursed kehavormid… Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid, ja näita mulle inimest, kes kõigile universaalselt meeldiks. Sellist pole.

Kristlikus kultuuriruumis on paljad intiimsed kehaosad tabu. Oma kehavorme võid vaadata kodus koos abikaasaga. Usu, teistele on sinu intiimsed kehavormid vastikud! Pole isegi vahet, kas su kehavormid on nö ilusad või koledad. Me ei taha näha su tisse, tagumikku ega mokkasid.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa käid rannas selleks, et mingit esteetilist elamust saada? Veits vales kohas pole oma esteetikaga? Rand on ikka selleks, et päikest võtta ja ujumas käia, esteetikat mine kunstimuuseumisse nautima.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kristlikus kultuuriruumis on paljad intiimsed kehaosad tabu. Oma kehavorme võid vaadata kodus koos abikaasaga. Usu, teistele on sinu intiimsed kehavormid vastikud! Pole isegi vahet, kas su kehavormid on nö ilusad või koledad. Me ei taha näha su tisse, tagumikku ega mokkasid.

Ma arvan, et ära käi siis rannas ega avalikus saunas, kus sa neid teiste tisse ja tagumikke näha võid, nii et see sind nii endast välja viib. Ma ise olen ka siinsamas “kristlikus kultuuriruumis” kasvanud, kus aktiivseid kristlasi on ehk 10% elanikkonnast, ja mulle ei tekita teiste kehad vastikust, nii et su “meietamine” kõlab veidralt nagu sa räägiks kõigi eest.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb meelde, et nagu oleks kuulnud… 🤔😁

Tegelikult on nüüd rand ja linnatänav kaks iseasja. Nagu ka ball ja simman või restoran ja piknik. Igal pool käitutakse ja riietutakse erinevalt.

Rannariietus on avatud, sest inimestele meeldib päikest võtta (loodetavasti ei ole sa siit mõni päevitamisvastane ja ei hakka seda teemat siin ümber vaidlema), nii on liikuda ja ujuda palaval päeval mugavam.

Oli aeg, kus paljastatud pahkluu oli fuih ja aih, ning on kultuure, kus samuti paljastatud kehaosa näitamine on tabu.
Õnneks elame tänapäevas ning vabal maal.

Tahan öelda, et kui minule ei meeldi midagi, mille vältimist saan ise reguleerida, siis ma lähen sealt kohast v seltskonnast ära.

Teemaväliselt meenub paar aastat tagasi üks RMK telkimisplats P-Eestis, kus saime omale naabriks kaks perekonda lastega.
Jah, neid oli seal muidugi teisigi, aga otsisimegi just kohta, kus neid (veel) ees poleks. Naiivselt arvasime, et õhtul kl 22 ei tule ka ja rahulik öö-hommik on garanteeritud.
Tutkit, brat!
Tulid ja lõid oma telklaagri ja lõuad lahti.
Oleks kell veidigi vähem olnud, oleks mujale kolinud, aga hakkas juba hämarduma ja kus sa seal ikka ringi kolid.
See-eest hommikul peale viit LÄKSIME ÄRA, SEST MEILE EI MEELDINUD nende naabrus.

Tsiteeritav võib nüüd küsida, et mis seos sel stringide ja esteetikaga on?
Ei, midagi ebaesteetilist polnud (telkide sisemuses toimuv mind ei huvita), küll aga tahan öelda, et kui ei kannata suure seltskonna ja eriti laste lärmi (loe: stringid), siis mine ära!
Ja just sina, keda see häirib!
Mitte see, kes neid kannab, vaid see, keda riivab, solvab, puudutab, ahistab – mida kõike veel. See lahkub.

Kui sa nüüd tahad jonnida, et miks sina pead minema, miks tema pantaloonedega ei võiks käia, siis siinkohal ongi kehtestatud reeglid ja seadused. Kui kaks inimest omavahel kokkuleppele ei saa, tuleb seadus vahele ja teeb asja selgeks. Seaduse (avaliku korra) kohaselt ei ole stringud keelatud. Esteetikakomisjon võib pahandada, aga võib ka samamoodi rannas mitte käia. Sina ka ära käi avalikes randades kui kardad saada silmapõletikku nähtud vaatepildist. Mann ja Kati käivad stringidega, sest neile nii meeldib.
Nad ei istu oma pepudega sulle peale, kõik on korras.

Saad sa nüüd aru, mida järgmine kord niisuguses õõvastavas olukorras teha kui string jälle nähtavale ilmub?

Muide, oled sa mõne juurde läinud ja kenasti öelnud, et: “Vabandage, MIND häirib selline ebaesteetiline vaatepilt – minge siit minema!”? Ei ole öelnud, miks? Miks sa siin piiksud?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga tahan öelda, et kui ei kannata suure seltskonna ja eriti laste lärmi (loe: stringid), siis mine ära! Ja just sina, keda see häirib!

Miks sa ajad ära mind?? Minul pole midagi inimeste vastu, kuid mulle ei meeldi liputajad.

Kui mõni võtab ennast rannas päris paljaks, kas sa siis ajad ka minema mind?

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi treenitud kann on kõigest rasva ja lihasmülgas, mille vahelt tuleb fekaal. Kus on seksikus kui olla ratsionaalne?

Väärib uuesti mainimist, kuna osad inimesed on lihas ja rasvapõsed oma elu prioriteediks teinud. Tegemist on kõduneva lihaga nagu teie isegi kõdunete.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks sa ajad ära mind?? Minul pole midagi inimeste vastu, kuid mulle ei meeldi liputajad.

Kui sa oled nt naisterannas ning tunned end ebamugavalt kui keegi end täiesti paljaks võtab, siis võid sa ise eemale liikuda. Tavarannas pole veel kohanud kedagi, kes ennast üleni paljaks võtab, ja ka sellisel juhul on sul õigus eemale minna.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole küll intiimsed kehavormid vastikud, räägi enda eest eks. Ja kobi eraranda kui eritingimusi soovid.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga tahan öelda, et kui ei kannata suure seltskonna ja eriti laste lärmi (loe: stringid), siis mine ära! Ja just sina, keda see häirib!

Kui nüüd sinu tasemel rääkida, siis: päriselt arvad, et ma saaks arvuti kaudu sind kuidagi kuhugi ajada?

Tegelikult aga räägin (kirjutan) siis aeglasemalt, et aru saaksid: kui SINULE ei meeldi, siis lahku ja leia parem koht.
Sa ju ei ole enesepiinaja, ega?

Liputaja tegevus on suunatud konkreetselt kellegi (sihtgrupi) suunas. Stringidega rannaline ei tulnud spetsiaalselt sind ärritama, vaid ta tahab nii riides olla ja nii päevitada.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa oled nt naisterannas ning tunned end ebamugavalt kui keegi end täiesti paljaks võtab, siis võid sa ise eemale liikuda. Tavarannas pole veel kohanud kedagi, kes ennast üleni paljaks võtab, ja ka sellisel juhul on sul õigus eemale minna.

Ta ilmselt ei saa aru sellest väga loogilisest jutust. Jonnib nagu laps, kes tahab seda vihmaussi poolt, mille isa ära sõi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult aga räägin (kirjutan) siis aeglasemalt, et aru saaksid: kui SINULE ei meeldi, siis lahku ja leia parem koht. Sa ju ei ole enesepiinaja, ega?

Lahkuma peab see, kes rikub üldkehtvaid kristlikke kõlblusnorme. Inimene peab mõistma, et oma p*rse tuleb kinni katta.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult aga räägin (kirjutan) siis aeglasemalt, et aru saaksid: kui SINULE ei meeldi, siis lahku ja leia parem koht. Sa ju ei ole enesepiinaja, ega?

Lahkuma peab see, kes rikub üldkehtvaid kristlikke kõlblusnorme. Inimene peab mõistma, et oma p*rse tuleb kinni katta.

Ei, lahkuja oled sina, sest sind ju häirib.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lahkuma peab see, kes ennast ebamugavalt tunneb.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Borat kannab küll trikoo paremini välja kui mõni naine

https://www.youtube.com/watch?v=Xda4a8wH_FQ

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu poolest võid sa selle kristlusega ka oma kaetud tagumiku pühkida, mind sa selle juraga küll ei veena.

Mul küll pole stringbikiine, aga nüüd on hirmus kiusatus ka endale soetada, et selliseid nimelt ärritada oma tagumikuga.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aa, nüüd sain aru, et provotseerid niisama 😂
Igatahes täitsa usutavalt tuli välja 😀

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on ilus peff, siis miks mitte kanda rannas stringe.

Võimalik, et 50.aastase jalas ei ole need just kenad, aga mina ei vahi rannas teiste tagumikke.

Igaüks kannab ikka seda, mida ise tahab ja kellegi arvamus ei peaks küll kõigutama.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine kirikusse või EKRE suvepäevadele, seal on sulle sobiv seltskond.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olin eile tütrega rannas, kõhuli veepiiril rannatoolides ja siis sättis üks ülisuur ja ülitsellune stringides pepu end otse meie ja mere vahele seisma. Oligi otse silmade kõrgusel, meeter maad vahet. No ei saanud mitte märgata😃

Avalikus rannas oma rannatooli (või lausa kahe) veepiirile sättimine on ka suhteliselt matslik tegu minu arust. Ise sa sinna ronisid, kannata siis ka ära need, kes tahavad madalas vees olla.

Ja rannatoolide laenutus rannas on milleks? Et nendega kuhugi kaugele parkla kõrvale istuma minna?

Terve rand oli selliseid “matse” täis. Minu poolest võib terve rand ka stringides tsellupepusid täis olla, mind ei häiri. Ma lihtsalt kirjeldasin situatsiooni, mis oli üsna naljakas tegelikult🙂

Kui ma seal liival oma rannalinaga oleksin olnud, siis oleks see situatsioon kuidagi teine olnud? Et kuna silmad oleksid madalamal, siis poleks meetri kaugusel mitte paljas pepu, vaid harkis jalad olnud no ja nende vahelt oleks ju merevaadet tegelikult edasi nautida saanud😁 Lihtsalt ise olime matsid…

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olin eile tütrega rannas, kõhuli veepiiril rannatoolides ja siis sättis üks ülisuur ja ülitsellune stringides pepu end otse meie ja mere vahele seisma. Oligi otse silmade kõrgusel, meeter maad vahet. No ei saanud mitte märgata😃

Avalikus rannas oma rannatooli (või lausa kahe) veepiirile sättimine on ka suhteliselt matslik tegu minu arust. Ise sa sinna ronisid, kannata siis ka ära need, kes tahavad madalas vees olla.

Ja rannatoolide laenutus rannas on milleks? Et nendega kuhugi kaugele parkla kõrvale istuma minna?

Terve rand oli selliseid “matse” täis. Minu poolest võib terve rand ka stringides tsellupepusid täis olla, mind ei häiri. Ma lihtsalt kirjeldasin situatsiooni, mis oli üsna naljakas tegelikult🙂

Kui ma seal liival oma rannalinaga oleksin olnud, siis oleks see situatsioon kuidagi teine olnud? Et kuna silmad oleksid madalamal, siis poleks meetri kaugusel mitte paljas pepu, vaid harkis jalad olnud no ja nende vahelt oleks ju merevaadet tegelikult edasi nautida saanud😁 Lihtsalt ise olime matsid…

Sa lähed rahvarohkesse avalikku randa ja eeldad, et just sinule avaneb privaatselt pepudeta ning harkjalgadeta merevaade?

Sa selle peale ei tule, et ka sina rikkusid oma taburetiga täpselt merepiiril kellegi vaate ära.

Aa, õige, sa oled ju Tallinnast ja maksad.

Ja oled sa ikka veendunud, et just sinu bikiinivorm on esteetiliselt kõikide randlejate silmis aktsepteeritav?

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu ikka millest mõni inimene probleemi näeb. Rand on avalik ruum ja mind absoluutselt ei huvita/häiri mis inimestel seljas. Ei käi rannas oma silmi nuumamas vaid päikest võtmas ja ujumas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

lähed rahvarohkesse avalikku randa ja eeldad, et just sinule avaneb privaatselt pepudeta ning harkjalgadeta merevaade? Sa selle peale ei tule, et ka sina rikkusid oma taburetiga täpselt merepiiril kellegi vaate ära. Aa, õige, sa oled ju Tallinnast ja maksad. Ja oled sa ikka veendunud, et just sinu bikiinivorm on esteetiliselt kõikide randlejate silmis aktsepteeritav?

Ma ei eelda mitte midagi. Ja Tallinnast ka pole.

Teema oli stringidest rannas. Mina vastasin, et pole enne tähele pannud, aga seekord märkasin. Selgitasin olukorra pisut lahti ka: ei piilunud ringi, lihtsalt jäi otse vaatevälja. No ja see, mis nüüd minu suunas tuli: mats, Tallinnast ja maksab, musu ka pole, kes telefoni ostaks jne jne jne🙄 Seos stringidega kadus nagu täitsa ära sinna laviini alla😃

Ühesõnaga, palju armsaid ja tolerantseid inimesi, keda teiste elu ja olemine ja riietus üldse ei huvita…

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida rõvedust 😀 😀 Esimene peaks küll ainult boxereid kandma! Mõned piirangud oleks ikka vajalikud!

Ei välistaks, et piltidel on üldse sama tagumik. Teisel pildil pepu uppis ja natuke vast fotokunstiga kaasa ka aidatud.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud L*tsipükstega rannas