Esileht Pereelu ja suhted Lubadused, sõnad ja käitumine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lubadused, sõnad ja käitumine

Postitas:

Mina ei saa aru inimestest, kelle sõnad ja lubadused ei lähe kokku. Isegi pisikestes asjades. Kui keegi lubab mingi asja ära teha mingiks ajaks ja ei tee. Mõni lubab maa ja taeva kokku. Ma ei mõtle isegi suitsetamisest loobumist või kaalu langetamist.
Inimsuhetes nt asjade ostmist või siin lugedes meeste sõnu, et saame lapse ja siis…. Kas need inimesed valetavad või mis juhtub?
Mind on nii kasvatatud, et lubadused on täitmiseks. Kui pole kindel mingis asjas, siis nii ütlegi. Kui olen lubanud ja midagi tuleb vahele, siis ikka üritan teha.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa peaksid nendest inimestest arusaama? Endast tuleb arusaada. Sa pole elus ühtegi lubatust pidanud täitmata jätma? Räägid, et üritad täita, aga kui palju oled jätnud ise täitmata? Ise sa tead, et oled üritanud ja pole väljatulnud. Aga teised ju ka võivad üritada, aga pole väljatulnud. Miks sa alati enda antud lubadusi ei pea? Et kas see on siis põhjendus, et kui üritad, et ei tule välja? Sul on võimalik enda elu elada, pidada sõna ja olla kindel ,et kõik, mida lubad, selle ka täidad. Teised vaadaku ise kuidas oma elu elatud saavad. Kui korra olen märganud, et teine ei tunne kella ja ei pea sõna, siis ma edaspidi arvestan, et see inimene ei tunne kella ja sõna ei pea. Ongi kõik. Aga milleks neist inimestest aru peab saama? Mis see sulle annab ?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hullem on eeldamine, et justkui peadki kõiksugu asju lubama, et kvalifitseeruda kuhugi, et “olla keegi”. Mina küll mingeid lubadusi kellelegi ei loobi, eriti veel spontaanselt ja suuri lubadusi. Iga lubaduse jaoks peab olema nende täitmiseks soodne pinnas, ehk küps aeg ja usaldus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabariigi Valitsusest räägid või?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli elukaaslane selline, nüüd on eks. Ise tuli oma lubadustega, mida juba 2h pärast rikkus või hiljemalt järgmiseks päevaks oli hoopis vastupidine jutt. Olgu mainitud, et ma isegi ei algatanud ega pressinud talt mingeid lubadusi välja.
Lihtsalt vastik oli sellisega suhtes olla, need valelikud lubadused tegid asja kindlasti raskemaks.
Sama oli mul ühe sugulasega kunagi. Küll lubas üht ja teist kokku lõpuks ei teinud midagi.
Nüüd lihtsalt hoian eemale sellistest.
Nagu mingi haigus see lubaduste pildumine mõnel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur osa poliitikuid käitub nii. Enne valimisi lubatakse maad ja ilmad kokku. Pärast valitsuses olles hakatakse oma sõnu sööma. Vaata või Jüri Ratast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru inimestest, kelle sõnad ja lubadused ei lähe kokku. Isegi pisikestes asjades. Kui keegi lubab mingi asja ära teha mingiks ajaks ja ei tee. Mõni lubab maa ja taeva kokku. Ma ei mõtle isegi suitsetamisest loobumist või kaalu langetamist.

Inimsuhetes nt asjade ostmist või siin lugedes meeste sõnu, et saame lapse ja siis…. Kas need inimesed valetavad või mis juhtub?

Mind on nii kasvatatud, et lubadused on täitmiseks. Kui pole kindel mingis asjas, siis nii ütlegi. Kui olen lubanud ja midagi tuleb vahele, siis ikka üritan teha.

Lubadus, ükskõik kui suur või väike, on igal juhul täitmiseks. Aga ka omaenda sõnade järgi võiks inimene toimida. Näide: mu mehel on aastaid üks klassiõde südames olnud. Ma tean seda, me oleme sest rääkinud, ta on mulle ta sõnumeid näidanud. Mees on see aktiivsem pool olnud. Aga see naine? Kirjutab, et tema ei taha kellegi vahele tulla, ilus ja intelligentne jutt. Samas vastab ja saadab emotikone jne kohe, kui temaga ühendust võetakse. Kui mees oma ajajoonel üksi figureerib/postitab, on see klassiõde kohe laikimas. Kui mind on ka mainitud v olen pildil, pole teda kuskil.
Lapsik jah (see laikimine jne), aga näitab kujukalt inimese tegelikku käitumist. Nii teha on nõme, Liina!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mehel on aastaid üks klassiõde südames olnud. Ma tean seda, me oleme sest rääkinud, ta on mulle ta sõnumeid näidanud. Mees on see aktiivsem pool olnud.

Sinu probleem on kohe kindlasti mehes, mitte tema klassiões.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mehel on aastaid üks klassiõde südames olnud. Ma tean seda, me oleme sest rääkinud, ta on mulle ta sõnumeid näidanud. Mees on see aktiivsem pool olnud.

Sinu probleem on kohe kindlasti mehes, mitte tema klassiões.

Ma lisan oma kogemusest veel seda, et muretsema ei peak smitte nedne pärast, kes kohe laigivad, vaid nende, kes kunagi EI laigi, kuid sõnumeid vahetavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru inimestest, kelle sõnad ja lubadused ei lähe kokku.

Mina ei saa aru mis vahet on sõnadel ja lubadustel. Kas lubadused polegi sõnad? Ja milliste sõnadega need lubadused kokku ei lähe neil inimestel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Lubadused, sõnad ja käitumine