Esileht Pereelu ja suhted Lugedes siinseid teemasid…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lugedes siinseid teemasid…

Postitas:

…kuidas naine tahab mehest lahku minna, teda välja visata.. Kas mõni naine siin reaalselt ka seda teinud on või kannatavad edasi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen seda teinud, aga ega see ei juhtu üleöö. Paraku on nii, et ega see mees ei taha vabatahtlikult kuskile minna, kui talle öelda, et koli välja. Minu jaoks oli see arusaamatu. Kui mulle keegi ütleks, et koli välja, ma ei istuks seal edasi nagu nui.

Mul võttis ka oma pool aastat aega enne kui lahti sain ja siis ka mees ise vabatahtlikult ei kolinud, vaid mina pakkisin tema asjad ja kutsusin endale abiväge, et mehest lahti saaks.

Ma saan väga hästi aru ka neist naistest, kes kannatavad ja ei julge erinevatel põhjustel nii dramaatiliselt ise välja viskama hakata. Kui mul ei oleks olnud võimalik endale kedagi appi saada, mine tea, mis seisus ma siis täna oleksin, äkki härra endiselt platseeruks siin, ülbitseks ja ähvardaks ja laseks kätel käia.

Kui mees ise, lihtsalt ütlemise peale ära ei lähe, siis ongi sellisest keeruline lahti saada. Lihtsam oleks ise minema minna, aga kui mees elab naise pinnal, siis seda ka nagu ei saa, siis tuleb ikka mees sealt kuidagi välja saada ja see ei käi sugugi kuidagi sõrmenipsust.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:19; 19.01 21:21; 20.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib küll sõrmenipsust, tuleb lihtsalt tema asju pakkima hakata ja mehele selgeks teha, et sul on tõsi taga (mis on raskem, kui naine on ennetavalt aastaid vingunud ja edasi kannatanud). Kui lihtsalt vinguda ja mitte midagi teha, isegi mitte mehega rääkida (paljud teemad on siin lihtsalt vingu ja auru väljalaskmise teemad, mitte et nad kohe midagi pakkima hakkaks)- ei saagi midagi juhtuma hakata.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:29; 20.01 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib küll sõrmenipsust, tuleb lihtsalt tema asju pakkima hakata ja mehele selgeks teha, et sul on tõsi taga

kas sa räägid seda oma kogemusest või on lihtsalt teoorias hea teisi õpetada? Tundub, et oled kõva teoreetik.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:19; 19.01 21:21; 20.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib küll sõrmenipsust, tuleb lihtsalt tema asju pakkima hakata ja mehele selgeks teha, et sul on tõsi taga (mis on raskem, kui naine on ennetavalt aastaid vingunud ja edasi kannatanud). Kui lihtsalt vinguda ja mitte midagi teha, isegi mitte mehega rääkida (paljud teemad on siin lihtsalt vingu ja auru väljalaskmise teemad, mitte et nad kohe midagi pakkima hakkaks)- ei saagi midagi juhtuma hakata.

Mõne mehega pole võimalik rääkida. Eirab sind, kui hakkad tõsistest teemadest rääkima. Ütleb iga asja kohta okei või süüdistab sind tüli üles tõmbamises. Vahel lihtsalt vaikib. Peaasi, et see vestlus läbi saaks. Tulemus null.
Mis teed sellisega?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kuidas naine tahab mehest lahku minna, teda välja visata.. Kas mõni naine siin reaalselt ka seda teinud on või kannatavad edasi?

Jah, olen, kaks korda. Mehel välja tõstnud, st palunud lahkuda ja selle ka saavutanud. Muidugi erinevad mehed 🙂

Asi käib suhteliselt “sõrmenipsust”. Ega see periood lihtne pole, mingi paar-kolm nädalat on täielik hullumaja, aga läbi valu ja vaeva nad mõlemad ka välja kolisid. Nädal-kaks võtab kindlasti aega. Juba kasvõi on viisakas anda oma elukaaslasele mingid päevad, et ta saaks leida koha, kuhu minna. Ja siis veidi aega, et ta saaks rahus pakkida. Kui teine pool ka on olnud alatu või julm, siis ega ise ei pea samale tasemele laskuma. Jätkem mehele võimalus lahkuda tema eneseväärikust liigselt muserdamata tema asjade aknast välja loopimise või kuskile vanematekoju tõstmisega. Viisakus, nii palju kui see vähegi sellistes oludes võimalik on, võidab maailma ja aitab iseennast jääda austama.
Ma tean, et PKs teenib see miskipärast tohutult miinuseid, olen sellest ka varem kirjutanud, aga mina lahkusin kodust selleks ajaks, kui ta nädalakene uut kodu otsis ja asju pakkis. Koos samas korteris oleks olnud veel rohkem pingeid. Ka oleks see võimaldanud mehel minu kohalolekut tõlgendada a la näe, kõik kestab endist moodi ja küll naine rahuneb. Kui mind kodus polnud, sai ta selgemini pildi ette, et asi on lõplikult muutunud, päriselt läbi.

Andes mehele vabad käed, mis ta kaasa otsustab võtta, tundsin ennast paremini. Kumbki mees ei kuritarvitanud mu usaldust ega võtnud liigset (tõsi, vandaalitsemise jms ohus ma toimetasin enne kodust ära tööle oma dokumendid, olulisemad ehted ja mõned mälestusesemed. Ka paar komplekti rõivaid, millega see nädal siis mööda saata).

Piisavalt konkreetne tuleb olla. Selgelt, otsekoheselt ja lõplikult sõnastada. Selles etapis, kui otsus on selge, pole enam vaja midagi vestelda. Tuleb teha oma otsus teatavaks konkreetsel, kõigutamatul ja vastuvaidlemist mittevõimaldaval toonil, aga võimalikult austavalt. Mitte anda vähimatki lootust, mitte veerand sõnagagi. Ei mingit ilujuttu, niiskeid hirvesilmi ega kauniste mälestuste meenutamist ega halamist. Seda teeme pärast üksi. Läheb, mis tal üle jääb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen seda teinud, aga ega see ei juhtu üleöö. Paraku on nii, et ega see mees ei taha vabatahtlikult kuskile minna, kui talle öelda, et koli välja. Minu jaoks oli see arusaamatu. Kui mulle keegi ütleks, et koli välja, ma ei istuks seal edasi nagu nui.

Mul võttis ka oma pool aastat aega enne kui lahti sain ja siis ka mees ise vabatahtlikult ei kolinud, vaid mina pakkisin tema asjad ja kutsusin endale abiväge, et mehest lahti saaks.

Ma saan väga hästi aru ka neist naistest, kes kannatavad ja ei julge erinevatel põhjustel nii dramaatiliselt ise välja viskama hakata. Kui mul ei oleks olnud võimalik endale kedagi appi saada, mine tea, mis seisus ma siis täna oleksin, äkki härra endiselt platseeruks siin, ülbitseks ja ähvardaks ja laseks kätel käia.

Kui mees ise, lihtsalt ütlemise peale ära ei lähe, siis ongi sellisest keeruline lahti saada. Lihtsam oleks ise minema minna, aga kui mees elab naise pinnal, siis seda ka nagu ei saa, siis tuleb ikka mees sealt kuidagi välja saada ja see ei käi sugugi kuidagi sõrmenipsust.

Tegelikult väga õudne ju. Oma kodust ei saa “puuki” välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen seda teinud, aga ega see ei juhtu üleöö. Paraku on nii, et ega see mees ei taha vabatahtlikult kuskile minna, kui talle öelda, et koli välja. Minu jaoks oli see arusaamatu. Kui mulle keegi ütleks, et koli välja, ma ei istuks seal edasi nagu nui.

Mul võttis ka oma pool aastat aega enne kui lahti sain ja siis ka mees ise vabatahtlikult ei kolinud, vaid mina pakkisin tema asjad ja kutsusin endale abiväge, et mehest lahti saaks.

Ma saan väga hästi aru ka neist naistest, kes kannatavad ja ei julge erinevatel põhjustel nii dramaatiliselt ise välja viskama hakata. Kui mul ei oleks olnud võimalik endale kedagi appi saada, mine tea, mis seisus ma siis täna oleksin, äkki härra endiselt platseeruks siin, ülbitseks ja ähvardaks ja laseks kätel käia.

Kui mees ise, lihtsalt ütlemise peale ära ei lähe, siis ongi sellisest keeruline lahti saada. Lihtsam oleks ise minema minna, aga kui mees elab naise pinnal, siis seda ka nagu ei saa, siis tuleb ikka mees sealt kuidagi välja saada ja see ei käi sugugi kuidagi sõrmenipsust.

Ei lähe mu oma ka kuskile. On seda otse öelnudki. Ju siis meeldibki kiusata naisterahvast, sest näha on, et hästi läbi ka saada ei taha. Mitte midagi arutada ei saa vahest, vastab klähvides ja alustab lausega, et mis vahet sel on jne blaa blaa ninatarga pikk ja mõttetu jutt lõppu. Käib ka ringi nina vingus peas ja tige nägu ees, mis mind juba nii õudselt häirib, et kolin ise varsti oma kodust minema. Nagu kibestunud ja kiuslik vastik vanamees, aga ise on veel noor mees vanuse poolest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mehe väljaviskamise juures vahet ka, kas on naise või
mehe või ühisomandis olev või koos üüritud või emma-kumma poolt üüritud korter/maja?

Või võib mehe asjad ka temale kuuluva korteri ukse taha tõsta ja öelda, et vaata nüüd ise, kuidas edasi saad? Politseisse ta ju vaevalt pöördub (häbi ja hirm).

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mehe väljaviskamise juures vahet ka, kas on naise või
mehe või ühisomandis olev või koos üüritud või emma-kumma poolt üüritud korter/maja?

Või võib mehe asjad ka temale kuuluva korteri ukse taha tõsta ja öelda, et vaata nüüd ise, kuidas edasi saad? Politseisse ta ju vaevalt pöördub (häbi ja hirm).

Kas sa oled juhmakas või? Loomulikult läheb korteriomanik politseisse, kui mingi tema pinnal elav naiska ta ukse taha jätab. Kas sa ise ei läheks? Mille üle ta täpsemalt hirmu peaks tundma, et sa räägid politseile, missugune siga ta on ja siis politsei annab õiguse sulle? Asi käib ikka omandisuhete järgi, kelle oma, selle otsustusõigus. Ühisvaraga ongi keeruline, seal on mõlemal õigus olla.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:29; 20.01 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mehe väljaviskamise juures vahet ka, kas on naise või
mehe või ühisomandis olev või koos üüritud või emma-kumma poolt üüritud korter/maja?

Sa oled ikka tõesti päris uhhuu.

Aga teeme puust ja punaseks: Kui eluase kuulub naisele, siis peab välja kolima mees ja kui ta seda ei tee vabatahtlikult, siis tuleb ta välja tõsta. Paraku see väljatõstmine ei saa toimuda üleöö, esimese hooga nagunii loodad, et kolib ise, annad talle mingi aja, et ta saaks ISE leida koha, kuhu minna. Minu eksil oli oma korter ka olemas, aga seal elasid üürnikud sees, neid ei saa ka üleöö välja tõsta ja mina ei saa minna neile ütlema, et nüüd on nii, et korteriomanik kolib ise siia tagasi, teie nüüd kolige välja.

Kui on ühisomand, siis oleks niisuguse mehe puhul, kes ei taha välja kolida, lihtsam ise minna. Sellisel juhul on tõenäoliselt abielu, lahutus sisse anda ja vara jagada. Viimane võtab muidugi aega, võib isegi mitu aastat minna, seega sellel, kes kolima hakkab peab kolimiseks olema ka mingi ressurss, ei saa loota sellele, et kohe on pool kinnisvara müügi raha käes ja saab eluga edasi minna.

Kui eluase kuulub mehele, siis ei ole mingit teematki sellega, et meest välja tõstma hakata, sest see on ju mehe kinnisvara. Siis on eriti lihtne, pakid oma asjad või eriti hullu mehe puhul lähed lihtsalt minema. Tunnen naist, kes vägivaldse mehe juurest lahkudes vaikselt nädal aega enne viis kilekoti kaupa oma asju minema, tööle. Kuni ühel päeval enam ei läinud tagasi. Ise minnes saab ajutiselt kasvõi vanematekoju minna või turvamaja uksele koputada.

Kui lahku minnakse nii, et suhtes vägivalda ei ole esinenud, siis niisuguste inimeste vahel siiski saab asjad rahulikult kokku lepitud. Ma olen omal algatusel veelgi ühe suhte ära lõpetanud, sellega ei olnud mingit probleemi ja saame tänaseni ka rahulikult suheldud kui kuskil samas seltskonnas kokku satume, ei ole mingit vaenu. Aga mõni mees on puuk, kui pole varem sellistega kokku puutunud, siis ei tunne ära ja hiljem ei mahu pähegi, et kuidas nii saab üldse. Ja vot selline puuk mees ongi pigem seda tüüpi, et arvab, et kuigi eluase kuulub naisele, siis peaks hoopis naine olema see, kes minema kolib. Müstika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:19; 19.01 21:21; 20.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen seda teinud, aga ega see ei juhtu üleöö. Paraku on nii, et ega see mees ei taha vabatahtlikult kuskile minna, kui talle öelda, et koli välja. Minu jaoks oli see arusaamatu. Kui mulle keegi ütleks, et koli välja, ma ei istuks seal edasi nagu nui.

Mul võttis ka oma pool aastat aega enne kui lahti sain ja siis ka mees ise vabatahtlikult ei kolinud, vaid mina pakkisin tema asjad ja kutsusin endale abiväge, et mehest lahti saaks.

Ma saan väga hästi aru ka neist naistest, kes kannatavad ja ei julge erinevatel põhjustel nii dramaatiliselt ise välja viskama hakata. Kui mul ei oleks olnud võimalik endale kedagi appi saada, mine tea, mis seisus ma siis täna oleksin, äkki härra endiselt platseeruks siin, ülbitseks ja ähvardaks ja laseks kätel käia.

Kui mees ise, lihtsalt ütlemise peale ära ei lähe, siis ongi sellisest keeruline lahti saada. Lihtsam oleks ise minema minna, aga kui mees elab naise pinnal, siis seda ka nagu ei saa, siis tuleb ikka mees sealt kuidagi välja saada ja see ei käi sugugi kuidagi sõrmenipsust.

Ei lähe mu oma ka kuskile. On seda otse öelnudki. Ju siis meeldibki kiusata naisterahvast, sest näha on, et hästi läbi ka saada ei taha. Mitte midagi arutada ei saa vahest, vastab klähvides ja alustab lausega, et mis vahet sel on jne blaa blaa ninatarga pikk ja mõttetu jutt lõppu. Käib ka ringi nina vingus peas ja tige nägu ees, mis mind juba nii õudselt häirib, et kolin ise varsti oma kodust minema. Nagu kibestunud ja kiuslik vastik vanamees, aga ise on veel noor mees vanuse poolest.

Mis põhjusel sa politseisse ei anna asja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib küll sõrmenipsust, tuleb lihtsalt tema asju pakkima hakata ja mehele selgeks teha, et sul on tõsi taga (mis on raskem, kui naine on ennetavalt aastaid vingunud ja edasi kannatanud). Kui lihtsalt vinguda ja mitte midagi teha, isegi mitte mehega rääkida (paljud teemad on siin lihtsalt vingu ja auru väljalaskmise teemad, mitte et nad kohe midagi pakkima hakkaks)- ei saagi midagi juhtuma hakata.

Mõne mehega pole võimalik rääkida. Eirab sind, kui hakkad tõsistest teemadest rääkima. Ütleb iga asja kohta okei või süüdistab sind tüli üles tõmbamises. Vahel lihtsalt vaikib. Peaasi, et see vestlus läbi saaks. Tulemus null.

Mis teed sellisega?

Siis ei suuda sa oma sõnumit piisava veenvusega edastada. Kogu lugu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kaks kogemust.
Esimesel juhul oli tegu ühisvaraga. Laen oli minu nimel ning sissemaksuks läks minu korteri müügist saadud raha. Mehe isiklik korter oli välja üüritud. Mees ei tahtnud minna. Ootasin kui üürileping läbi ja viisin tema asjad tema korterisse. Vara jagamisel jäi maja mulle. Selleks hetkeks oli mees aru saanud, et targem on lahku minna. Omalt poolt olin nõus väikese elatisega lastele.

Järgmise suhtega astusin korralikult ämbrisse. Mehel oli üürikas ja kolis minu juurde. Oli vaimselt ja kohati füüsiliselt vägivaldne + pettis. Ei tahtnud kuhugi minna ja palus ja anus alati. Lõpuks uurisin välja armukese nr ja aadressi. Pakkisin mehe asjad ja viisin sinna. Mitu kuud oli hull draama, kutsusin talle lõpuks ka korduvalt politsei.

Olen tänulik oma emale, kes alati on öelnud, et tuleb ise hakkama saada. Töö, vara ja lapsi peab olema nii palju, et ise saad hakkama. See on aidanud halva suhte lõpetada. Nüüd olen 3a suhtes, aga kokku pole kolinud ja ei taha ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Lugedes siinseid teemasid…