Esileht Koolilaps Lugemishuviline 13-aastane

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lugemishuviline 13-aastane

Postitas:
Kägu

Soovitage ulmepõnevikke, praegused lemmikud on Rubiinpunane, Safiirsinine… Midagi sellist põnevat vaja Jõuluvana kingipakki.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samal autoril on veel eesti keeles raamatuid ilmunud, mõni nendest ehk?

Või kui veel ei ole lugenud, siis Eragon ja selle järjed võiksid ka ehk huvi pakkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harry Potter, Sõrmuste isand

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Percy Jacksoni sari ja selle järjed on loetud? Kõike pole eesti keelde tõlgitud, aga minu laps alustas just nendega ingliskeelse kirjanduse lugemist – ei ole väga raske keelega raamatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 14 aastane lugemishuviline hakkas Harry Potterit lugema inglise keeles. Ta teisigi võlukunsti raamatuid inglise keeles lugenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see meeldis, siis soovitaks Cinder seeriat, ei mäleta, mis järgnevad olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsid midagi, mis oleks raamatupoodides praegu saadaval?
Näiteks Pullmani “Tema tumedate ainete” triloogia ja “Põrmu raamat” on head, aga “Tumedate ainete” esimene raamat on läbi müüdud. See-eest järgmised on praegu soodushinnaga.
Berit Sootaki “Hingelinnu laul” ja “Viimane ilmalind” võiksid sobida. Autor on ise noor, raamatute sihtgrupp on noored ja neid raamatuid on ulmeringkondades täitsa kiidetud.
Eesti noortekirjandusest võiksid sobida näiteks ka mõned Reeli Reinausi raamatud.
Laini Taylori “Tütar suitsust ja luust” on praegu Apollos väga hea hinnaga, aga see on triloogia esimene raamat ja ülejäänud kahte pole minu teada eesti keelde tõlgitud. Ega vist enam ei tõlgita ka, arvestades, et too esimene osa tõlgiti juba kaheksa aasta eest. Aga kui laps on või oleks varsti suuteline lugema ka inglise keeles, siis see oleks täitsa hea valik.
Võib-olla meeldiksid talle ka S. Collinsi “Näljamängud”. Praegu on saadaval triloogia kõik kolm raamatut ühes köites ja ilmunud on ka neljas romaan, mis on nende eellugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin riiulis raamatuid ja tahtsin hakata sulle ohtralt soovitama aga sa tahtsid ju kinkida jõuludeks. Ma kahjuks ei tea, kas kuskilt saab seda sarja.

“SILBERI” unenägude triloogia (Kerstin Gier)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Lugemishuviline 13-aastane