Esileht Hobinurk Luger – palun abi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Luger – palun abi

Postitas:
Kägu

Olen otsimas/ostmas oma elu esimest lugerit. Palun andke nõu, olen võhik. Kas seal on nii, et pean ise raamatuid hankima/salvestama või on mingi nagu raamatukogu olemas, et lihtsalt valin ja avan ja loen? Mind huvitavad eestikeelsed raamatud ja teatud žanrid, kuidas ma saan teada, milline ja kui lai valik on nendes žanrites eestikeelseid raamatuid saada? Mu küsimused on vist väga lollid, palun ette vabandust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle kohta on siin juba teema olnud, kasuta otsingut. Kirjutasin ise sinna pika jutu, teist korda ei viitsi.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga nii palju veel lisaks, et nüüd, mil Mirko on Ellu on toimivad, võtaks ma hoopis iPad-i. Mirko ja Ellu on mõlemad päris OK raamatuvalikuga, kuid e-lugeritel veebi kasutada on ikka eriti nutune.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võtaks ka pigem tahvli, neile müüakse ka matte katteid peale, et siis on rohkem nagu kindle vms moodi. Kui ei raatsi Ipadi osta, siis odavama samsungi saab juba 130 euroga, lugerid on sellest palju kallimadki.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle kohta on siin juba teema olnud, kasuta otsingut. Kirjutasin ise sinna pika jutu, teist korda ei viitsi.

Otsing ei tööta. Proovisin erinevate sõnadega, ei tule  midagi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsing ei tööta. Proovisin erinevate sõnadega, ei tule midagi.

See otsing töötab guuglis – kirjuta “lugeri ostmine perekool” ja tuleb palju PKs olnud teemasid, vanemaid ja värskemaid. Teen ammu nii, otsin läbi guugli, kui siit midagi leida tahan.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen otsimas/ostmas oma elu esimest lugerit

Relvaluba on?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võtaks ka pigem tahvli, neile müüakse ka matte katteid peale, et siis on rohkem nagu kindle vms moodi. Kui ei raatsi Ipadi osta, siis odavama samsungi saab juba 130 euroga, lugerid on sellest palju kallimadki.

Pigem tahvel jah. Lugeri ainus pluss ongi, et voolupraktiliselt ei võta ja välja lülitada pole vaja. Kõik muu on miinus.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga nii palju veel lisaks, et nüüd, mil Mirko on Ellu on toimivad, võtaks ma hoopis iPad-i. Mirko ja Ellu on mõlemad päris OK raamatuvalikuga, kuid e-lugeritel veebi kasutada on ikka eriti nutune.

Ellu on vaid Tallinna elanikele. Mirkko jupsib (Androidis vähemalt) nii palju, et ma ei pea seda kasutuskõlbulikuks.

Ise olen hoopis tasulise Elisa raamatu kasutaja seetõttu. Loen ja kuulan mobiilis või tahvlis või arvutis. Eraldi lugeri soetamisel ei näe mõtet.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ellu on vaid Tallinna elanikele. Mirkko jupsib (Androidis vähemalt) nii palju, et ma ei pea seda kasutuskõlbulikuks.

Ise olen hoopis tasulise Elisa raamatu kasutaja seetõttu. Loen ja kuulan mobiilis või tahvlis või arvutis. Eraldi lugeri soetamisel ei näe mõtet.

Mul hakkas just Elisa raamat peale uuendust jupsima (Androidis) sel määral, et lõpetasin lepingu ära. Kasutan nüüd Mirkot ja sellega viimastel nädalatel probleeme pole olnud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasin just Elisa raamatu kasutajaks. Kas seda saab kasutada ka ilma internetiühenduseta, kas siis peab midagi endale salvestama ja kas seda saab ilma lisakuluta teha? Maksan praegu 9 eurot kuus. Tänan, kui keegi oskab vastata.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasin just Elisa raamatu kasutajaks. Kas seda saab kasutada ka ilma internetiühenduseta, kas siis peab midagi endale salvestama ja kas seda saab ilma lisakuluta teha? Maksan praegu 9 eurot kuus. Tänan, kui keegi oskab vastata.

Endale alla tõmmatud raamatuid saad lugeda ka ilma internetiühenduseta. Aga kui lepingu katkestad siis jäävadki sulle lugemiseks need raamatud, mis sul sel ajal endale seadmesse tõmmatud on. Ja korraga saad teadupärast 9 raamatut tõmmata. Ehk siis teenus on siiski mõeldud kuutasuliseks kasutamiseks, et saaksid kõiki hüvesid kasutada.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eraldi lugeri soetamisel ei näe mõtet.

Mõtet on siis, kui loed päevas palju. Tahvel või telefon hakkab ikka palju rohkem silmadele ja sellest saad alles siis aru, kui lugerit kasutama hakkad.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mirkko jupsib (Androidis vähemalt) nii palju, et ma ei pea seda kasutuskõlbulikuks.

Ma kasutan Mirkkot iPadis ja ka seal on ta väga lähedal kasutuskõlbmatusele. Kui töötab, on väga hea, kuid tihti tuleb ikka vaeva näha, et saaks raamatu ette. Paar korda olen seetõttu pidanud ka reinstallima. Kahju, et selle arendajad samasugused (või veel hullemad) käpardid kui Perekoolid arendajadki on, sest idee on tegelikult ju ülimalt hea.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsing ei tööta. Proovisin erinevate sõnadega, ei tule midagi.

Tõesti, enam ei tööta jah. Vanasti töötas, paistab, et Perekooli arendajatel on õnnestunud ka see ära “fixida”. Aga õnneks Googlet arendavad teised inimesed ja seal otsing “e-luger perekool” töötab hästi.

+1
0
Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Hobinurk Luger – palun abi