Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lühike tsükkel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lühike tsükkel

Postitas:

Uuriks ,et kes vaatamata lühikesele tsüklile rasestunud? Mul 24 päevane ja 3 päeva verega ,erakas arst oli mures ,et ei pruugi ov toimuda ,ja kui toimub siis teine pool tsüklist jääb lühikeseks.reedel vereproovid ja eks näis mis edasi .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:05; 12.08 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam – tee ov testidega ja basaali mõõtmisega kindlaks, millal ov toimub.
Minul ka jäi peale tabletiaborti tsükkel 23-25 päevaseks. Algul jälgisin äppe, et millal ov võiks toimuda – no ei õnnestunud üle aasta rasedaks jääda. Äpi järgi pakkus ov aega juba cd10 paiku.
Võtsin appi basaali mõõtmise ja digitaalsed Clearblue ja voilaaaaa – ov toimub cd17-20. Täiesti valel ajal panustasin.
Rasedaks ideeliselt olen jäänud 3-l korral nüüd, kuid päevad on nii tugevalt ikka peale pressinud et lõpuks kukuvad ikka ära. (4.ndal+…, 6+3 nädal, 5.nädal – ehk kogu see periood kuhuni jõudsin vähemal rohkemal määral lekkinud vaatamata hcg kasvule)
Hetkel saan siis lõpuks ravi, et 2.poolt tsüklist pikendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:12; 13.08 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinud ov teste ,need negatiivsed õhkõrn triip testil olemas ,aga rasvast triipu pole näinud .Tsükli esimese poole proovid arsti sõnul piiripealsed .Kuidas sul tsükli teist poolt pikendatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:05; 12.08 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli enne lapse sündi tsükkel 21-23 päeva (menses 3-4 päeva) ja jäin ilusti ja kiiresti, ilma igasuguse abita rasedaks. Ma küll ei oska enam öelda, kui pikk oli periood enne ovulatsiooni, kui pikk tsükli teine pool, aga ehk vähemalt teadmine, et on võimlik küll lühikese tsükliga rasestuda, annab lootust 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tsükkel 24-26 päeva, veritsust sellest 6-7 päeva. Rasestumine on võtnud aega 1-7 kuud, kuidas kunagi. OV teste ei ole teinud, aga kui seekord üle 6 kuu läheb, siis peaks neid proovima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinud ov teste ,need negatiivsed õhkõrn triip testil olemas ,aga rasvast triipu pole näinud .Tsükli esimese poole proovid arsti sõnul piiripealsed .Kuidas sul tsükli teist poolt pikendatakse?

Algul proovisime duphastoniga aga jäi lahjaks minu puhul. Nüüd Utrogestan kapslid – 1.tsükkel oli nüüd kui kasutasin ja tundub, et toimis paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:12; 13.08 23:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lühike tsükkel