Esileht Lapse ootamine Lühikeste naiste rasedariided

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lühikeste naiste rasedariided

Postitas:
Kägu

Lühikesed naised, kust olete leidnud endale rasedariideid ja just eriti rasedapükse?

Olen 160cm pikk ning nt H&M rasedapüksid on umbes 10-15 cm liiga pikad, samuti on veniv kõhuosa liiga kõrge.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mina olen 158cm pikk, kaal raseduse alguses 45kg. Mulle sobisid:

https://www.asos.com/prd/22749556?acquisitionsource=com.example.android.notepad         (suurus 34)

-https://www.gap.eu/gap/maternity-true-waistband-full-panel-skinny-jeans-with-washwell/000708562.html?dwvar_000708562_color=000708562000&dwvar_000708562_fit=regular&cgid=1030215#start=1&nav=hamnav%3AMaternity%3AClothing%3AJeans  (25 regular)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled muidu peenike ka? Mul on ühed mulle totaalselt kukekad, aga muidu pehmed ja mõnusad rasedateksad üle. suurus on 42/L. Ma olen 170cm ja nendega on pahkluud paljad ja mind see segab. võin tasuta ära anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled muidu peenike ka? Mul on ühed mulle totaalselt kukekad, aga muidu pehmed ja mõnusad rasedateksad üle. suurus on 42/L. Ma olen 170cm ja nendega on pahkluud paljad ja mind see segab. võin tasuta ära anda.

Suur aitäh pakkumast, aga kahjuks jääksid suureks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keerad sääred alla? Õmbled lühemaks? Kui masinat pole, siis need 1-2paari pükse võib ju ka käsitsi kuidagi ära traageldada, ajutine värk ju. Ja kui kitsa säärega püksid, siis ju võib alt ka natuke kortsu jääda. Ise olen 164 ja nt kitsad teksad jätangi alt kortsu. Viigipüksid või kui laiema säärega teksa, mis üle kinga kanna vajub, siiski õmblen lühemaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 161cm pikk ja enne rasedust kandsin XS suurust. Minule sobivad ideaalselt H&M S suuruses rasedapüksid + enamik muud XS ja S suuruses püksid. Kõhuosa ongi alguses natuke liiga suur sest kõht peab sisse kasvama. Viimasel kuul nüüd hakkas see kõhuosa pigem lausa soonima ja tahtsin suuremaid pükse just suurema kõhuosa pärast kuigi jalgadest oli S suurus jätkuvalt paras. Seega kannan M pükse nüüd. tagumikust ja jalgadest on suur aga kõhuosa paras ja hoiab pükse üleval.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Lühikeste naiste rasedariided