Esileht Pereelu ja suhted Luksuslike pulmade eelarve

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Luksuslike pulmade eelarve

Postitas:

2 aastat tagasi oli 30 külalisega pulma eelarve ~9000. Ei olnud mõisapulm, pigem tagasihoidlik. 70-80 inimesele sa 20 tuhandega luksuslikku pulma küll ei korralda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20000 luksuspulma ilmselt ei saa, eriti juhul, kui pärast sõrmuste ja pruutpaari riiete ostmist nagu ei jäägi suurt midagi üle. Pakuks ka, et kui räägime ikkagi millestki erilisemast kui singirullid ja kodukootud karbonaad koos lauaviinaga, millel silt pruutpaari portreedega üle kleebitud, siis võiks selle summa kahega korrutada. Samas pulm on tore ka singirullidega, lihtsalt see on siis säästupulm, mitte luksus. Mina isiklikult ostaks nii kallid sõrmused kui soovin, registreeriks ära ja ülejäänud raha eest põrutaks reisile. Leiaks kohapealseid fotograafe, kes igas sihtkohas profifotod teeks ja pärast paneks oma pulmaalbumi kokku.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll vist puruvaene ja suhtlen ka vaestega aga selliste maksumustega pulmades pole minul olnud au käia. Siit küsimus, et kas pulma eelarve määrab hiljem ka kestva abielu? Kõik tahavad suuri pulmi aga keegi ei taha suurt abielu natuke nagu pubekate värk, saaks näidata teistele, et näe kui hästi me elame, sest olgem ausad Eesti palkade juures 20 000 lihtsalt pulmade alla panna on absurd. Loomulikult saan aru, et on inimesi, kes ka teenivad piisavalt, et seda kõike endale lubada aga siin on küll pigem tunne, et vaadake mind ma saan endale kallist pulma lubada, sest kui raha poleks argument oleks palgatud korraldaja ja arutatud asjade maksumust juba temaga. Sorri äkki olen lihtsalt kibestunud vanatüdruk aga siinkohal on küll tunne, et tehakse pigem näitamiseks teistele.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll vist puruvaene ja suhtlen ka vaestega aga selliste maksumustega pulmades pole minul olnud au käia. Siit küsimus, et kas pulma eelarve määrab hiljem ka kestva abielu? Kõik tahavad suuri pulmi aga keegi ei taha suurt abielu natuke nagu pubekate värk, saaks näidata teistele, et näe kui hästi me elame, sest olgem ausad Eesti palkade juures 20 000 lihtsalt pulmade alla panna on absurd. Loomulikult saan aru, et on inimesi, kes ka teenivad piisavalt, et seda kõike endale lubada aga siin on küll pigem tunne, et vaadake mind ma saan endale kallist pulma lubada, sest kui raha poleks argument oleks palgatud korraldaja ja arutatud asjade maksumust juba temaga. Sorri äkki olen lihtsalt kibestunud vanatüdruk aga siinkohal on küll tunne, et tehakse pigem näitamiseks teistele.

Teemaalgatajal juba on kestev abielu.
Loomulikult peaks peo tegema sellise, millest jõud üle käib. Samas, kui sa oled rikas, siis oleks veider, kui su pulmapidu on säästukas, odavama otsa veiniga, kuskil kehva toiduga maanteeäärses pubis. See oleks sama imelik kui siis kui vaene võtab majaostuväärilise laenu lihtsalt selleks, et pulmi pidada.

Nii et kahe otsaga asi. Teemaalgataja saaks endale luksuslikuma pulmapeo siis, kui tõmbaks külalisi kõvasti vähemaks. Inimesi vähem, aga peo kvaliteet parem. Või kui tahab rohkelt külalisi, siis lepib säästupeoga.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 19:03; 17.06 22:04; 18.06 14:19; 23.06 10:25; 23.06 14:55; 24.06 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele massile mõisapulmi 20k eest ei saa.

https://www.sagadi.ee/mois/peod-ja-vastuvotud/pulmad-sagadi-moisas/pulmapakett-60-le-2017

60-le koos majutusega alla 7000.- Alkota.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 17.06 19:54; 17.06 22:15; 17.06 22:21; 17.06 22:54; 18.06 14:55; 18.06 18:47; 18.06 22:02; 19.06 23:19; 20.06 11:26; 20.06 13:50; 20.06 15:58; 20.06 16:13; 26.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit küsimus, et kas pulma eelarve määrab hiljem ka kestva abielu?

Selline küsimus ei ole ju mõistlik.

Kunagine 20a tagasi tehtud miljonieurone pulm kestis 8 kuud kooselu.
20a tagasi mill krooni on tänases vääringus vast 600 tuhat €.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 18:33; 17.06 19:13; 17.06 19:14; 17.06 19:30; 17.06 21:09; 18.06 06:48; 18.06 15:11; 18.06 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat lugedes on hästi näha kui erinevad on inimesed ja mis kellele oluline on. Ma ei mõista üldse hukka inimesi, kes tahavad luksust ning suurejoonelisust ja kellel on olemas see vaba 40 000-50 000 EUR-i mida ühe õhtu peale kulutada.

Aga näiteks mina ja mu mees tahtsimegi väga pisikest ning lõbusat pidu ainult kõige kallimate inimeste seltsis. Külalisi oli 25 ning pidu läks maksma 4000 EUR-i. Väga palju kasutasime korraldamisel tutvusi või tegime asju ise.
Näiteks pulmakleidi, mis oli ääretult lihtne valge kleidikene, lasin õmmelda sõbrannal. Ka tagasihoidliku meigi ja soengu tegi tuttav. Toitlustuse tellisime sõbralt, kellel on oma söögikoht. Kõik kaunistused meisterdasin ise (mul oli ka veidi abilisi). Peomängude kohta tegime pika eeltöö koos mehega ning valisime oma lemmikud välja. Mänge viisid läbi kordamööda 2 meie hea esinemispisikuga sõpra. Sõrmused ostsime kõige lihtsamad ja klassikalisemad kuldsõrmused. Pidu ise toimus ühes armsas väikses turismitalus. jne

Pulm ise kulges väga vabas tempos ja loomulikult. Pea kõik külalised tundsid teineteist juba pikki aastaid, niiet tavalist eestlaslikku kohmetut vaikuses ootamist ei olnud. Meie korraldatud mängudele lisaks üllatasid sõbrad, ka meid pruutpaari, oma väljamõeldud katsumuste ja vingerpussidega. Tehti improviseeritud näitemängu ja õhtu lõpupoole korraldas üks muusikahuviline lähedane lõbusa disko erinevate ring-tantsudega. Kogu üritus kulges väga meeleolukalt ja nii meie kui me lähedased olid väga rahul.

Lõppude lõpuks arvan tuleb ikkagi teha selline pulm, mis endale kõige nauditavam oleks. Ühe jaoks see ongi suurejoonelisisus, luksus, kallid shampused, hobusekaarikul kohale sõitmised, uhke mõisahoone jne. Teiste jaoks võib see aga midagi täiesti teistsugust olla ja see on ka okei mu arust.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:20; 18.06 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see viimane pikk heietus teemasse läheb? Kuidas puutub siia üksikasjalik kirjeldus, kuidas sinul ja sinu mehel oli? Küll ikka inimestele meeldib endast vadrata.

20 000 euroga saab pulma peetud, aga keskmisest luksuslikumat küll mitte. Saabki pigem keskmise või alla selle.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see viimane pikk heietus teemasse läheb? Kuidas puutub siia üksikasjalik kirjeldus, kuidas sinul ja sinu mehel oli? Küll ikka inimestele meeldib endast vadrata.

20 000 euroga saab pulma peetud, aga keskmisest luksuslikumat küll mitte. Saabki pigem keskmise või alla selle.

Tõesti, see postitus teemaalgataja huvi luksusliku pulma planeerimise alla ei lähe. Pigem oligi lihtsalt teine vaatenurk siin varasemalt kommenteerinutele, et ainuüksi rahanumber 20 000 tähendab koheselt keskmise väärtusega või halvamaigulist säästupidu.

Paratamatult kõigil noorpaaridel ei ole sellist eelarvet kuskilt võtta ja ma arvan, et selle pärast ei pea keegi end halvemini tundma! Iga pruut väärib pidu, kus ta ei pea muretsema, et mingi kauge lehma-lellepoja-laps istub ta peol mossis-krimpsus näoga, sest pidu pole piisavalt glamuurne.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:20; 18.06 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma abiellusin üle kümne aasta tagasi. Siis oli vähemalt ühel pangal spetsiaalne laenutoode nimega Pulmalaen (kuni 100 000 krooni). Me laenu ei võtnud, tegime lihtsama registreerimise (eelarve oli 50 000 krooni).
Aga tänapäeval 20 000 eurost vist ei piisaks.
Olen käinud väga suurejoonelises pulmas – külalisi oli ca 400, osade külaliste transpordi jaoks telliti tšarterlend. Peokohaks Tallinna lauluväljaku ruumid. Ainuüksi muusikute palkamiseks kulus ca 5000 eurot. Pruutkleit, ülikond, pruudikimp, soeng, meik, kingad, ehted jt. Lilleseaded, dekoratsioonid. Transport külaliste toomiseks lennujaamast lauluväljakule. Pruutpaari enda transport. Toitlustamine (spetsiaalne cateringi teenus koos ettekandjatega). Pulmatort, alkohol. Eelarve oli nii suur, et nii pruudi kui ka peigmehe suguvõsa eluaegsed säästud läksid 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelarve oli nii suur, et nii pruudi kui ka peigmehe suguvõsa eluaegsed säästud läksid ????

No vaevalt, et omateenitud ja -säästetud rahast sellist idioodipidu keegi korraldaks.
400 inimest? See pole pulm, see on laulupidu. Ja selles osalemine oleks mõttetu, sa vblla jõuad pruudiga kaks sõna vahetada, see on ka kõik.

Selliseid asju tehakse ikka siis, kui raha ei teenita, vaid “raha tuleb”.
Kuskilt.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 18:33; 17.06 19:13; 17.06 19:14; 17.06 19:30; 17.06 21:09; 18.06 06:48; 18.06 15:11; 18.06 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagine 20a tagasi tehtud miljonieurone pulm kestis 8 kuud kooselu.
20a tagasi mill krooni on tänases vääringus vast 600 tuhat €.

Poolemiljoni kroonine ikka. Tänases vääringus ca 130 000-150 000

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 17.06 19:54; 17.06 22:15; 17.06 22:21; 17.06 22:54; 18.06 14:55; 18.06 18:47; 18.06 22:02; 19.06 23:19; 20.06 11:26; 20.06 13:50; 20.06 15:58; 20.06 16:13; 26.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jook in peale 150 (siiski odavad veinid-viinad)

Joogid on nii kallid?! Küll on hea, et meie mehega ei joo ja pulmadki selle võrra odavamalt tehtud said. Teemaalgatajat aidata ei oska, abiellusime 10+ a tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult on ju tore traditsioon, et makstakse külaliste majutus kinni.

Meil on ühed sõbrad, kellega suhtleme aastas korra-paar, kellega seob meid väga ammune tutvus-sõprus. Juubelitele oleme kutsutud, korralik söök ja jook, bänd jms. kaks korda on see toimunud mõisas (erinevad), korra erilises peosaalis. Paarist pool on välismaalane, sõbrad siis ka pool siit ja pool sealt. Meie oma sissetulekutega oleme sõprade seas, noh… sinna väiksemate kanti, kuigi Eesti konteksis mõlemil sissetulek tublilt üle keskmise, mehel mitu korda.
Sünnipäev tehakse välja, aga majutuse eest maksavad külalised ise (v.a vanemad ja lähemad sugulased,vist). Lihtsalt nii on nende ringkonnas kombeks.

Ehk on ka sõbrad sellised, kes ei pane pahaks kui pakkuda variant – soovite jääda ööseks, siis tuleb see ise enda eelarvest (või osaliselt) leida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20kilo + luksuslikud pulmad = sa elad muinasjutu maailmas.
Luksuslikult mõeldes pead sinna minimaalselt 50k+ peale mõtlema.
Ise abiellusime 12 aastat tagasi. Siis olid kroonid ja kõvasti teine väärtus rahal.
Meil oli luksuslik pulm – mõis, ööbimine, 2 päeva pidu, erinevad bändid, õhtujuhid, fotograafid jnejne. Meil läks ~320 tuhat krooni. Võrdluseks meie pärnu 3-toaline korter maksis sel ajal 450 tuhat krooni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on ka sõbrad sellised, kes ei pane pahaks kui pakkuda variant – soovite jääda ööseks, siis tuleb see ise enda eelarvest (või osaliselt) leida?

Seda võib pakkuda siis, kui ööseksjäämine ei ole “kohustuslik”. Kui tort tuleb kaugelt enne keskööd ja pärast seda on ainult vabakava. Või kui pidu toimub näiteks suurema linna restoranis ja külalised saavad igaüks oma maitse ja rahakoti järgi öömaja valida. Aga kui pidu toimub kuskil kõrvalises kohas ja kestab kaua, ehk et külalistel on sisuliselt valida peol mitteosalemise või pruutpaari poolt valitud kohas ööbimise vahel, siis oleks normaalne ikkagi, et maksab see, kes tellis selle muusika, mille järgi kõik tantsima peavad, piltlikult öeldes.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 19:59; 22.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jook in peale 150 (siiski odavad veinid-viinad)

Joogid on nii kallid?! Küll on hea, et meie mehega ei joo ja pulmadki selle võrra odavamalt tehtud said. Teemaalgatajat aidata ei oska, abiellusime 10+ a tagasi.

Ei ole kallid, ära saa valesti aru. Eelpoololev kommenteerija arvestas 25 pudelit veini/viina inimese peale(tuginedes sõnale “odav”.) Ju on kombeks suurem jooma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 17.06 19:54; 17.06 22:15; 17.06 22:21; 17.06 22:54; 18.06 14:55; 18.06 18:47; 18.06 22:02; 19.06 23:19; 20.06 11:26; 20.06 13:50; 20.06 15:58; 20.06 16:13; 26.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20k pulma peale või mitte, aga tahtsin lihtsalt snoobidele mainida.
Neile, kes Dom Perignonidest ja Krugidest räägivad võiks pimetestis midagi sellist nina alla proovida anda:
https://www.vivino.com/mas-fi-brut/w/1199785?year=N.V.
Robert Parker annab sõltuvalt aastakäigust 87-94 punni sajast ja hind on 9-16 euri pudel.
Blah 60€ mulli eest…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 00:25; 19.06 00:29; 19.06 01:13; 19.06 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20k pulma peale või mitte, aga tahtsin lihtsalt snoobidele mainida.

Neile, kes Dom Perignonidest ja Krugidest räägivad võiks pimetestis midagi sellist nina alla proovida anda:

https://www.vivino.com/mas-fi-brut/w/1199785?year=N.V.

Robert Parker annab sõltuvalt aastakäigust 87-94 punni sajast ja hind on 9-16 euri pudel.

Blah 60€ mulli eest…

Ahjaa, lihtsalt mainin ära, et 90+ punkti veine (Decanter, RP, WA) on võimalik osta 5€ eest pudel ka Eestis. If there’s a will, there’s a way!
Reklaami ei tee, vist enam siinmail ka ei müüda (paar aastat tagasi oli veel olemas), aga midagi sellist näiteks:
https://www.decantalo.com/en/beso-de-vino-old-vine-garnacha.html

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 00:25; 19.06 00:29; 19.06 01:13; 19.06 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub eriti kallitesse jookidesse, siis on täiesti ok, kui kellegi sissetulek on piisav 150€ mullijookide või samas hinnaklassis veinide tarbimiseks, aga see peaks olema siis tavaline igapäevane standard. Täiesti nõder oleks raisata selliseid summasid külalistele, kes tavaliselt kiidavad 5€-st Törley’t vms. Ma joon igapäevaselt ca 25-30€ hinnaklassis veine ja ausalt öeldes ei ole palju tuttavaid, kes sedasama hinnata oskavad (sõltumata sissetulekust). Ma peaksin olema täisidioot, kui pakuksin sellistele külaistele 100€-st veini, kes harjunud tarbima hoopis midagi muud, see oleks mõttetu raiskamine.

Pulma eelarvest niipalju, et meie kulutasime oma pulmadele 3000€ ja kõik, mida pakkusime-tarbisime, oli väga kvaliteetne. Küsimus on vaid külaliste hulgas. Ja “tavaline õmbleja” võib teha vägagi ilusa kleidi!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 01:07; 20.06 23:48; 02.08 05:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Word! Suurepäraselt sõnastatud.
Kas keegi teeb vahet, et klaasis pole just selle aastakäigu chateauneuf du pape või mitte? Ei tee.
Asjad maksavad nii palju kui oled nõus maksma.
Teemaalgatajale – panusta kohta. 7k eest vihje käis läbi koos snäki, buffee ja ööbimisega. Ka 10 pole palju, lisa hea vein ja kogu šaraad, hea lilleseadja ning fotograaf.
Aga 5k bändi eest nagu välja pakuti, hahaha, unustage ära.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 00:25; 19.06 00:29; 19.06 01:13; 19.06 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

joon igapäevaselt ca 25-30€ hinnaklassis veine ja ausalt öeldes ei ole palju tuttavaid, kes sedasama hinnata oskavad (sõltumata sissetulekust). Ma peaksin olema täisidioot, kui pakuksin sellistele külaistele 100€-st veini, kes harjunud tarbima hoopis midagi muud, see oleks mõttetu raiskamine.

Loodetavasti ei peetud siin silmas, et külalised samas pulmas saavad siis erinevad joogid (nt on nimekaartidega lauad). Ühes lauas 25eurone vein või šampus, teises sovetskoje ja late harvest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit inimese peale 150

Jook in peale 150 (siiski odavad veinid-viinad)

Ööbimine in peale: 100

Meelelahutus in peale: 50

Ainus loogika on meelelahutus.

Kujutad ette, et iga külaline joob nt 10 pdl veini? Või 5 pdl, arvestades 30 eur/pudel?

Mu väga hea toiduga sünna(valmistas ja serveeris Eesti tippkokk) on läinud 50 eur/inimene.

Milline luks sampanja maksab 30 eurot pudel?

Bollinger näiteks ca 60 euri

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkoholi hinna probleem on ka selles et kui pidada pidu kohas mis pakub teenusena ka toitlustust on peopaiga enda asi kas nad lubavad sul poehinnaga alkoholi sisse tuua.
Need hinnad millest siin räägite on poest ostes. Kui mõis või restoran ütleb et alkoholi võib vaid nende käest osta, on hinnad kahekordsed või rohkem.
Alla 25 euro pudel sulle restoran vahuveini ei anna.

+2.5
-0.5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 21:19; 19.06 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tagasihoidlik pulm 60 külalisega Tallinna lähedal olevas mõisas. Seitsmekäiguline õhtusöögk + 7 erinevat šampanjat. Muusikud ja ansambel. Fotograaf, lilled, meik & soeng, transport ( diskreetsed mustad MB Vitod külaliste jaoks) pluss kopter, pulmaauto oli meie enda luksuslik sõiduauto. Kleidi tegi mulle Liina Stein ca 4500 eurot. Ülikonnad mehele ja pojale õmbles Gowri kokku ca 3000 eurot. Väliskülaliste lennupiletid, pluss nende ja meie endi majutus Telegraafis ( saime hea hinna), pulmatort jms pudipadi läks hinnanguliselt ca 80 000.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külaliste transport pulma? Kas see on tavaline või liba? Olen käinud kaks korda üle ookeani pulmapeol ja korra Jaapanis, aga seda, et host kedagi kohale lennutaks kuulen küll esmakordselt.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 00:25; 19.06 00:29; 19.06 01:13; 19.06 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh see oli juba piinlik priiskamine. Oleks võinud seda raha heategevuslikul eesmärgil kasutada.

Palju sina ka oma palgast heategevuseks annetad? Ära on tüütanud need kommentaarid igal sammul, et rikkad ja poliitikud peaks hoopis oma raha annetama. Tegelikult nad annetavadki, aga ei jookse poolele ilmale kellama sellest. Ja kui tahavad, siis pühivad tagumikku rahaga, see pole teiste asi. Kui kellelgi on raha, siis ei pea tegema kodukootud säästupulma, kus hea suuvärgiga onu on pulmaisaks, naabri Vello tõmbab lõõtsa ja külalised magavad telkides.

Kuigi ülalpool toodud “tagasihoidliku” pulma näide on ilmselge liba.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:42; 19.06 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külaliste transport pulma? Kas see on tavaline või liba? Olen käinud kaks korda üle ookeani pulmapeol ja korra Jaapanis, aga seda, et host kedagi kohale lennutaks kuulen küll esmakordselt.

Mul on sõbrants minemas Maldiividele sünnipäevale. Peigmees tellis tšarteri ja maksab külaliste piletid kinni. Omal käel tuleb Moskvasse saada, sealt edasi on kõik tasuta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 17.06 19:54; 17.06 22:15; 17.06 22:21; 17.06 22:54; 18.06 14:55; 18.06 18:47; 18.06 22:02; 19.06 23:19; 20.06 11:26; 20.06 13:50; 20.06 15:58; 20.06 16:13; 26.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17000 maksvat pulma säästupulmaks nimetada on tõusiklik. Viimati tähendas säästupulm kartulisalatit ja grillvorsti vanematekodu hoovis ning makist üürgavat Meie Meest. Heast elust lolliks läinud.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine suvi sai käidud mingis säästupulmas, olevat 17 000 maksnud. Edaspidi pigem ei lähe.

Sa käid pulmas fassaadi pärast, mitte sellepärast, et sulle lähedane inimene on õnnelik ja sa tahad temaga koos jutustada, tantsida ja tema tähtsat päeva oma kohaloluga rõõmsaks muuta? Kes üldse läheb võhivõõra pulma, kellest ta kübetki ei hooli? Milleks?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted Luksuslike pulmade eelarve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.