Esileht Pereelu ja suhted Luksuslike pulmade eelarve

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Luksuslike pulmade eelarve

Postitas:

Meil on väga piisavalt õigeusklikke.

Uuri sõna katedraal tähendust enne kui haugatad.

Üksi õigeusklik pole nii rumal, et hakkab Itaalia katedraali laulatama sõitma. Veelkord sellise asjaga saab hakkama ainult paksu rahakotiga tõusiklik lollpea.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 14:39; 23.06 16:52; 23.06 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on väga piisavalt õigeusklikke.

Uuri sõna katedraal tähendust enne kui haugatad.

Üksi õigeusklik pole nii rumal, et hakkab Itaalia katedraali laulatama sõitma. Veelkord sellise asjaga saab hakkama ainult paksu rahakotiga tõusiklik lollpea.

Ah, kuule, jäta 🙂 Sinu väited oma kategoorilisuses on absurdsed. Et katoliiklased nagu võiksid olla nii rumalad, aga neid on liiga vähe, aga õigeusklikud ei saa olla nii rumalad.

PS paksus rahakotis pole midagi halba. Inimesed ei võta sinu käest midagi ära, kui nad abielluvad kasvõi Kuul.

Maailmas on muide ka miljoneid vaeseid inimesi, kes (kui nad oleksid samasugused rumalad õeluskotid) teada saades, et sa sõid hommikuks kaks muna ja kaks võileiba, võiksid ka kiljatada: KAKS muna! KAKS võileiba? Einoh, üks paksu rahakotiga laiaja, ülbitseja – tõsine lollpea, oleks võinud ühe muna homseks jätta!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.06 11:43; 23.06 09:47; 23.06 11:51; 23.06 15:56; 23.06 17:00; 23.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, kuule, jäta ???? Sinu väited oma kategoorilisuses on absurdsed. Et katoliiklased nagu võiksid olla nii rumalad, aga neid on liiga vähe, aga õigeusklikud ei saa olla nii rumalad.

Õigeusklikel oli ju korralik kisma juba selle pärast, mitme sõrmega risti ette lüüakse. Sinu jutt on stiilis, et mis vahet, kas mošee või kirik, jumal on ju sama.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 14:39; 23.06 16:52; 23.06 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, kuule, jäta ???? Sinu väited oma kategoorilisuses on absurdsed. Et katoliiklased nagu võiksid olla nii rumalad, aga neid on liiga vähe, aga õigeusklikud ei saa olla nii rumalad.

Õigeusklikel oli ju korralik kisma juba selle pärast, mitme sõrmega risti ette lüüakse. Sinu jutt on stiilis, et mis vahet, kas mošee või kirik, jumal on ju sama.

Millal ma midagi sellist rääkisin. Lihtsalt kui see kodanik kirjutas, et katedraalides võiksid abielluda katoliiklased, aga neid on vähe, ma täpsustasin, et katedraalid on ka õigeusklikel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.06 11:43; 23.06 09:47; 23.06 11:51; 23.06 15:56; 23.06 17:00; 23.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirvi pulmahange.ee lehte, saad aimu oma soovidest, pakutavast ning sellest, kas 20 000 jagub lisaks peale teie kahe miskit ka külalistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll võib mõni inimene ikka vastik olla

Miks sa nii halvasti ütled? Seda enam, et ma ei öelnud mitte midagi valesti.
Sa pead viharavi kohta hakkama uurima…sest see võib lõppeda ka su lähedastega suhete katkemisega, kui sa end ka igapäevaelus talitseda ei suuda.

Ja loe uuesti teema arengut ja näed, et kedagi pole rohkem huvitanud see sinu säästupulma”teema”.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 09:37; 23.06 06:09; 23.06 10:20; 23.06 14:11; 24.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii halvasti ütled? Seda enam, et ma ei öelnud mitte midagi valesti.

Sa pead viharavi kohta hakkama uurima…sest see võib lõppeda ka su lähedastega suhete katkemisega, kui sa end ka igapäevaelus talitseda ei suuda.

Ja loe uuesti teema arengut ja näed, et kedagi pole rohkem huvitanud see sinu säästupulma”teema”.

Sry aga ma ei ole ajanud mingit sästupulma juttu. Ma ütlesin, et 20 000 eest ei saa luksuslikku. Saab peo, aga mitte luksusliku. Ja kui tahab uhkemat pidu, võtku külalisi vähemaks. Sina hakkad lambist ründama, enne tee ikka selgeks, missuguse käoga sul tegemist on.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 19:03; 17.06 22:04; 18.06 14:19; 23.06 10:25; 23.06 14:55; 24.06 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 50 külalist ja saime hakkama 6000 euroga, aga hoidsime no nii kokku igalt poolt kust veel sai.
Bänd oli tasuta, kuna sõpradel on bänd ja nad ise pakkusid, et võiksid mängida.
Kaunistused tegime ise lihtsalt ja soodsalt.
Toidud ja joogid tavalised, traditsioonilised.
Riided tellisime Hiinast mõnekümne euro eest, nende puhul olin kõige enam hirmul, et mis kohale jõuab, aga jõudsid täiesti ilusad ja sobivad riided, vedas!
Väga uhket kohta ei rentinud, samas selles osas väga ei koonerdanud, kuna koht meeldis meile väga, kõik said ka kohapeal ööbida.

Ma arvan, et luksuslikke pulmi kindlasti 20 tuhande eest ei saa, aga sellised normaalsed küll.
Sellega ei taha ma muidugi öelda, et meie pulmad ebanormaalsed olid, ei, need olid täiesti meie näoga, ilusad ja lihtsad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah. Loodavad ehk, et luksuslik pulm toob ka abieluõnne…….

Samas pigem tahavad oma “luksusliku” pulmaga näidata teistele kui edukad ja rikkad nad on….

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tõusiklikkus? 17 000 maksev pulm ongi säästupulm, sellise summa eest saab ainult elementaarse, ei enamat. Minu tagasihoidlikus pulmas (2 aastat tagasi) oli ainult 13 kõige lähedasemat sugulast ja sõpra ning juba meil läks kogu üritus maksma üle 10000 – oligi säästupulm. Meil polnud ka tahtmist suurt pulma teha, sest olime mehega eelnevalt juba üle 15 aasta koos elanud ja lapsedki teismelisteks kasvatanud.

Päris juhm peab olema, kes suudab 10000 eest 13-le inimesele ainult elementaarse korraldada. Mul oli 20 inimest, kulu 3000 ja kõik oli ülimalt hea, palju parem kui elementaarne.

Ei usu su juttu, sest sa ei oska isegi funktsionaalselt lugeda. Ma nimelt ei öelnud kusagil, et minu pulmas oli ainult elementaarne – oma külalistele pakkusin ma selle raha eest parimat toitu ja jooki, mis läheduses saada oli. Märkimisväärne osa kogukulust kulus meie endi peale. Just 3000 eest 20 inimest toita-joota on säästupulm – selle eest ei saa isegi head šampanjat ja head veini mitte. Seega oma ülima hea pulma juttu võid rääkida vanavanaemale, tema ehk usub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.06 10:18; 20.06 10:26; 20.06 12:22; 20.06 15:49; 20.06 16:10; 20.06 16:39; 26.06 17:02; 02.08 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiti luksuslikku. Arvestasin restorani toitlustuse ja veinikaardi maksumusega inimese kohta, sh sees siis teenindus ka. Eesti tippkoka juurde tavakliendina minnes ongi joogikaart 150 eurot per inimene. Võibolla saab neiltki soodusdiile nii suure seltskonna kohta, ei tea. Sinult võeti küll ainult tooraine hind vist.

Tchaikovskys maksab 3 kolm käiku (kui võtta igast käigust kõige kallim) 70 eur. Millest 150 per inimene tuleb?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 17.06 19:54; 17.06 22:15; 17.06 22:21; 17.06 22:54; 18.06 14:55; 18.06 18:47; 18.06 22:02; 19.06 23:19; 20.06 11:26; 20.06 13:50; 20.06 15:58; 20.06 16:13; 26.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme arutanud mehega pulmadest. Hetkel on kõik alles idee tasandil.

Mees sooviks pigem suuri ja uhkeid pulmi, sest teeme seda ainult korra. Mulle meeldiks see ka aga mina jällegi mõtlen rohkem rahalisele poolele. Arvestades meie pere-, sõprade- ja tutvusringkonna suurust siis võiksime kutsuda laias laastus nii umbes 80 külalist. Võiks see toimuda ilmselt mõisas ja kindlasti ka ööbimisega. Ja sinna juurde lähevad veel igasugused kulutused: kleit, sõrmused, pulmaisa, soeng ja meik jne.

Mõtlesime, et eelarve võiks olla näiteks umbes 20,000€. Me mehega sooviks kindlasti kleiti ja ülikonda eritellimusel, sest riiete osas on meil väga kindlad soovid. Sõrmustki olen vaikselt otsinud, sinna läheb umbkaudselt 3000€ kanti. Ma siin mõtlen, et kas selliste ideede ja külaliste arvuga tuleb sellest 20tuh välja?

Ehk kellegil on siit olnud ka suured pulmad ja keskmisest ehk kallimad, palju teil umbes raha on läinud ja kas lõppkokkuvõttes jäite rahule?

Kullakene, selliste soovidega 20 tuhat on täiesti ebareaalne! 150 tuhat pakun reaalseks summaks. Ainuüksi tailor-made ülikond ju mitu tuhat:)
Luksus ongi sellepärast luksus, et see on kallis lubada igal pool.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu su juttu, sest sa ei oska isegi funktsionaalselt lugeda. Ma nimelt ei öelnud kusagil, et minu pulmas oli ainult elementaarne – oma külalistele pakkusin ma selle raha eest parimat toitu ja jooki, mis läheduses saada oli. Märkimisväärne osa kogukulust kulus meie endi peale. Just 3000 eest 20 inimest toita-joota on säästupulm – selle eest ei saa isegi head šampanjat ja head veini mitte. Seega oma ülima hea pulma juttu võid rääkida vanavanaemale, tema ehk usub.

Kirjutasid ju, et su pulm oli tagasihoidlik ja säästupulm (s.t. ei pakutud parimat, vaid lihtsat/elementaarset). Unustasid ise ära v?
Hea veini saab ca 25€ pudel (saab tegelikult palju soodsamaltki, kui Eestist ei osta). Kuna oleme mehega parajad veinigurmaanid, siis on tavaline, et toome oma veinivarud ise Itaaliast v laseme saata. Kehva veini meie peres kindlasti iialgi ei pakuta, ka muul ajal mitte.
Söögid valmistati väga tasemel koka poolt, kõik pakutu oli äärmiselt maitsev ja korralik. Ja 3000€ oli terve pulma eelarve, toidulauas läks pool sellest. Imesta nüüd. Täiesti normaalne on tegelikult, et korralikus restoranis kulutab üks inimene ca 50€ toidule ja selle raha eest saabki ûlimalt hâsti süüa.
Sain juba aru, et sul puudub absoluutselt raha lugemise ja teenuste hinna/kvaliteedi hindamise oskus, muidu poleks sa ju niimoodi laristanud, arvates veel ise, et said selle eest ainult tagasihoidliku.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 01:07; 20.06 23:48; 02.08 05:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu su juttu, sest sa ei oska isegi funktsionaalselt lugeda. Ma nimelt ei öelnud kusagil, et minu pulmas oli ainult elementaarne – oma külalistele pakkusin ma selle raha eest parimat toitu ja jooki, mis läheduses saada oli. Märkimisväärne osa kogukulust kulus meie endi peale. Just 3000 eest 20 inimest toita-joota on säästupulm – selle eest ei saa isegi head šampanjat ja head veini mitte. Seega oma ülima hea pulma juttu võid rääkida vanavanaemale, tema ehk usub.

Kirjutasid ju, et su pulm oli tagasihoidlik ja säästupulm (s.t. ei pakutud parimat, vaid lihtsat/elementaarset). Unustasid ise ära v?

Hea veini saab ca 25€ pudel (saab tegelikult palju soodsamaltki, kui Eestist ei osta). Kuna oleme mehega parajad veinigurmaanid, siis on tavaline, et toome oma veinivarud ise Itaaliast v laseme saata. Kehva veini meie peres kindlasti iialgi ei pakuta, ka muul ajal mitte.

Söögid valmistati väga tasemel koka poolt, kõik pakutu oli äärmiselt maitsev ja korralik. Ja 3000€ oli terve pulma eelarve, toidulauas läks pool sellest. Imesta nüüd. Täiesti normaalne on tegelikult, et korralikus restoranis kulutab üks inimene ca 50€ toidule ja selle raha eest saabki ûlimalt hâsti süüa.

Sain juba aru, et sul puudub absoluutselt raha lugemise ja teenuste hinna/kvaliteedi hindamise oskus, muidu poleks sa ju niimoodi laristanud, arvates veel ise, et said selle eest ainult tagasihoidliku.

???
Ei saa absoluutselt aru. Ma korraldasin oma pulmakülalistele söömingu sel ajal vaieldamatult Eesti parimaks hinnatud restoranis, kus nii toit, jook kui teenindus oli tipptase. Minu lähedased lihtsalt väärivad parimat, mitte lihtsalt head toitu, mis on odavalt saadud. Mille järgi sina kvaliteeti hindad, jääb arusaamatuks.
Säästupulm ei tähenda mitte elementaarse pakkumist, vaid eelkõige seda, et pulma kogukulu on mõistlik, säästsin kõikide nn lehmalellepoegade pulma kutsumata jätmise arvelt, bändi, pulmajuhi ja pulmakorraldaja arvelt – mul oli stiilipulm, kus massidele peale minev tilu-lilu oli välistatud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.06 10:18; 20.06 10:26; 20.06 12:22; 20.06 15:49; 20.06 16:10; 20.06 16:39; 26.06 17:02; 02.08 16:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted Luksuslike pulmade eelarve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.