Esileht Koolilaps Lume/lörtsisaapad teismelisele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Lume/lörtsisaapad teismelisele?

Postitas:
Kägu

Tere,

Minu meelest on 38-39 suuruses talvesaabaste valik täiesti kohutav meie kaubanduses. Milliseid saapaid teie varateismelised kannavad? Nii poisid kui tüdrukud? Kust saapad ostate tavaliselt? Mis kaubamärgi omad neile meeldivad? Et saaks käia nii koolis kui õues toimuvas kehalise tunnis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige klassikalisemad unisex Timberlandid.

Minusugune külmavares villaseid sokke ei vaja ja esimesed talved võib ka vabalt lompidest läbi käia.

Tüdrukutega soovitaks ka Soreleid, nii soojad, et saab ainult miinus kraadidega kanda.

Enda laps eelistab villase sokiga Doc Martenseid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps valis ka mustad nöörsaapad. Ei ole Dr Martinsid, aga midagi sarnast. Ütlesin küll, et need ei ole -20 klraadi juures piisavalt soojad aga tema valik. Eks näis, mis külmemate ilmade puhul  saama hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi ikka oma teismelise käest. Laste maitsed erinevad oleneb ju kas linnalaps vôi maal elav laps. Meil olid Vikingid. Tüdrukul praegu mitu saapapaari nagu teismelistel ikka ühed lukuga vikingid on ka, erilisi lumesaapaid ta jalga vist ei paneks. Poiss käib matkasaabastega, samuti mingeid erilisi lumesaapaid ei paneks jalga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Timberlandid, ainult lumega UGG, lumi+lörts ka moonboot.
Aga ükski lume+lörtsisaabas ei tohiks toimida kehalise jalanõuna (vä kui kelgutamist just silmas ei pea).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vaja 13aastasele tüdrukule aru pähe panna, et talvel ikka jordanitega hanges ei sumpa … täna läks jälle, sest “kõik kannavad”. Ma ise käin ka Timberlandidega sügisest kevadeni ja väga mugavad on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin jah silmas lumes sumpamist, ehk kelgutamist kehalises ja ka vabal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vaja 13aastasele tüdrukule aru pähe panna, et talvel ikka jordanitega hanges ei sumpa … täna läks jälle, sest “kõik kannavad”. Ma ise käin ka Timberlandidega sügisest kevadeni ja väga mugavad on.

mul poisiga sama teema 🙂 hirmutasin küll, et sool sööb tema kallisetele pasteldele augud sisse, aga ei midagi …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin jah silmas lumes sumpamist, ehk kelgutamist kehalises ja ka vabal ajal.

Vikingid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38-39 suuruses oli veel võimalik osta madalamad vikingid vms soojemad saapad poistele. max vast 40 poiste puhul. sealt edasi (muidugi sõltuvalt vanusest, aga enam-vähem sedasi see suurus-vanus läheb) käiakse aastaringselt igasuguste tossudega +30 – -30. ja loomulikult võib ju ema öelda ja osta kõige popimad ja kallimad jalanõud, mida ei kanta.

mina ostsin sellised vikingid, mis nagu naga moodi, aga peavad ka lörtsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poeg kannab Timberlande, need on ka veekindlad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie 11a poisi jalanumber on 42/43. Kannab nahast nöörsaapaid, küljelt lukuga. Nime ei mäleta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Weekendshoesis on väga suur valik neid suurusi, lisaks veel poolsaapad, matkasaapad. Ma tellin koju või kauplusesse 3-4 paari ja siis valime välja, nad postitavad ülikiiresti, täna tellid ja tihti on homme juba kaup kohal ja ülejäänud saadad tasuta tagasi. Minu lastel on väga suured jalad 44 – 47 ja oleme leidnud trendikaid saapaid sealt piisavalt.

https://www.weekendshoes.ee/lastele/saapad/talvesaapad.html?size_filterable=3854

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks eelmainitud Moon Bootile ja Ugg saabastele, lisaks Inuikii saapad. Vähem kobakad kui Moon bootid ???? aga ehk tiinekale sobivad sellised valikud, need moes kah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB reklaamib mingeid FreshFashion saapaid, mis on kõrgema sääreosaga tossu (või siis suusasaapa) välimusega. Tossu austajale võiks variant olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks eelmainitud Moon Bootile ja Ugg saabastele, lisaks Inuikii saapad. Vähem kobakad kui Moon bootid ???? aga ehk tiinekale sobivad sellised valikud, need moes kah.

neil neid mitte nii kobakaid ka nt https://www.kaubamaja.ee/et/moon-boot-saapad-f0673418

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma teismelisele ostsin sellised https://www.kingaklubi.ee/rogne-girl

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vaja 13aastasele tüdrukule aru pähe panna, et talvel ikka jordanitega hanges ei sumpa … täna läks jälle, sest “kõik kannavad”. Ma ise käin ka Timberlandidega sügisest kevadeni ja väga mugavad on.

minu 13a poeg pani see nädal õnneks ikka talvesaapa jalga kuna jalad hakkasid külmetama. Muidu enne mõtlesin juba nendele jordanitele topelt tallad sisse osta kuna need suht õhukese tallaga. Aga sõbrad käivad ikka jordanitega ringi jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgatajaga nõus, et korralikke lörtsi- ja lumekindlaid saapaid on väga vähe ja need mis on, on koledad. Minu lapsel oli nõudmine, et saabastel poleks krõpse ega paelu ja neisse saaks kiirelt sisse hüpata. Vaatasin Kuoma lumesaapaid, aga meile vajalikku numbrit polnud ja ostsime Catmandood, mis olid Stockmannis üsna soodsa hinnaga (44.-).

Kui laps käib ainult mööda kõnniteed või sõidutatakse teda autoga, siis pole tõesti vahet, mis jalanõud jalas on, aga varateismeline, kes sumpab veel läbi hangedest ja ronib lumekuhjade otsa, käib kelgutamas, sellisel on vaja sooje ja veekindlaid saapaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetsed ja soodsad täisnahast tüdrukute või naiste saapad on järgmisel lingil:

Naiste Jalatsid • Happyfamly.ee

 

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kvaliteetsed ja soodsad täisnahast tüdrukute või naiste saapad on järgmisel lingil:

Täisnahast Naiste Talve Poolsaapad &Bull; Happyfamly.ee

 

 

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õnneks soostus 13-aastane poiss täiesti tavaliste krõpsudega veekindlate nn lumesaabastega, kallid olid ja minu meelest suht koledad, aga jumala eest suva, kui tal jalad soojas püsivad nendega. Muidu tunnistab ta ainult Adidase tosse, väidab, et ainsad jalanõud, mis mugavad ja tema jalale sobivad. Ise ka imestasin, et saabaste soetamine nii lihtsalt läks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No peab see ikka ilm olema, et nad peale valge tossu midagi muud jalga paneks:)) Lumesaapad… hoidku… Aga no meil ka ühed siiski on, sest vahest matka jaoks läheb vaja, siis nad on nõus vastavalt ilmale riietuma, muidu järgitakse soojadest maadest tulnud trende tahtejõu varal terve talv. Weekendshoes abiks alati riiete ja jalatsitega. Nr 1 – küsida nende enda käest, nad ei kanna neid asju, mida me neile välja valime. Meil seisab üks ilus soe Disriksons talveparka – iga ilmaga pressitakse lühike sulejope selga. Kindad, müts, sall – mitte iial!!! Poiss 15 siis. Ma olen ka raha kulutanud, et laps ju peaks soojas olema, aga mõttetu vist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin ikkagi nr 38 Vikingid Kaup24st 87 euroga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiss 13, eks üritas ka viimase momendini talve eirata. Sellisele midagi ette pole võimalik osta kahjuks enam. Nüüd kui korra läbi külmus siis oli äkki vaja soojemaid jalanõusid ja ostetud said Kuoma saapad Prismast. Lisaks soe pesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh see nii tuttav teema, poeg juba täiskasvanu ja ostab ise mida tahab aga tütar teismeline ja mõlemaga läbi käidud see vanus kus -20 mindi tossudega kooli sest kõik käisid :O Praegu tüdruk 15, pani saapad (timberland vist viimane kui ei eksi) jalga ja koolis kantakse nüüd plätusid (kes nike, kes muid). Ja see on väga populaarne. Eriti praegu, kõigil on jõuluteemalised sokid jalas ja plätud otsas (ilu suhtes ei oska midagi öelda, aga väga mugav ja praktiline lahendus). Trendi tingis hädavajadus, sest kooli personal lihtsalt seisis kooli ukse ees ja mitu nädalat järjest kontrollis kõiki lapsi, kas on vahetusjalanõud kaasas. Kui ei olnud, üks hoiatus kirja ja teist korda märkus ja pakuti asenduseks võimlemissusse (see tegi vist suurema töö oma vahtusjalanõude kaasa võtmise motivatsioonid suurendamisel ise ära 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma teismelisele ostsin sellised https://www.kingaklubi.ee/rogne-girl

Su teismeline paneb jalga krõpsudega väikelapse saapad?!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma teismelisele ostsin sellised https://www.kingaklubi.ee/rogne-girl

Su teismeline paneb jalga krõpsudega väikelapse saapad?!

Kujutad ette et panebki. Sinu tite saapaid on muideks ka suurusi 40. Seega teen järelduse et sul on ikka hiigel titt ja sellepärast môistus järele ei jôuagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma teismelisele ostsin sellised https://www.kingaklubi.ee/rogne-girl

Need näevad küll välja nagu lasteaialaste saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tütar teismeline ja mõlemaga läbi käidud see vanus kus -20 mindi tossudega kooli sest kõik käisid :O P

Kusjuures käisin ka ise tossudega koolis suure lume ja külmaga – ei mäleta, et oleks kordagi külm olnud, st mäletan suht konkreetselt, et ei olnud. Kooli oli muidugi ka alla kilomeetri kõndimist. Ainuke rõve asi oli siis kui lund säärevahelt sisse läks.
Samas aga nüüd vanemana hakkabki tunduvalt kergemini külm – kõige külmem hakkab nt bussipeatuses seistes – siis on kohe aru saada kui soojad jalanõud on, kuna talla alt lähevad külmaks.

Samas kui pubekas olin siis olid ju moes ka nabajoped – käisingi ise talvel ja samuti – no ei olnud külm. Nüüd aga paneks ma ei tea mitu kihti selga.

St kui ikka päriselt külm oli siis panin ikka soojad jalanõud ja soojema jope. Naljalt ikka ilu pärast ei külmetanud ja haige ka ei olnud.

Ainuke ebameeldiv asi oma pubekapõlvest mäletan olid laiade säärtega püksid – no need olid küll märja ja poriga vastikud vastu jalgu 😀 Kuid samas tundusid ainuõiged, tükk aega kui kitsad teksad moodi tulid siis tundusid nii valed, et ei pane neid kunagi jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koolilaps Lume/lörtsisaapad teismelisele?