Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lume lükkamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: lume lükkamine

Postitas:

Kuidas Te lume lükkamisega hakkama saate, kellel muidugi vajadus lükata? Mul meest ei ole iga päev kodus ja täna hommikul paari lükkega tulid juba toonused, pärast ei saanud käiagi, olin pikali. Lund oli nii metsikult palju tuisanud, et kohati põlvini aga laps oli vaja lasteaeda viia autoga.
Õnneks oli plaaniline ultraheli pärast ja sain arstilt kinnituse, et kõik korras. Toonused läksid muidugi ka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tuleb teha enesetunde järgi ja keha vaikselt harjub koormusega. Alguses ongi sellised asjad raskemad. Kuigi mina muidugi lund lükkama ei pea nii et vbl ei tea millest räägin. Aga alguses olin ma ise igasuguse füüsilise koormuse suhtes tundlikum kui praegu. Tasa ja targu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 39+ ja ka lükkan lund ja tõstan oma pooleteise aastast last ka igapäev ja toon puid tuppa, harjutamise asi, eks sa ise pead tegutsema oma tunde järgi, aga jah organism harjub ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise rasedusega olid probleemid ja mina jätsin lume rahulikult sinna, kuhu see looduse poolt loodud on ning sumpasin läbi. Auto õnneks sõitis ka läbi hange. Aeg-ajalt delegeerisin lumelükkamist külalistele, eriti kui mõni meesterahvas (reeglina küll sugulane) külla tuli.

Mul veel majaees kõnnitee ka mida linn kohustab puhastama. Saatsin seenele nad koos oma seadustega 🙂

Mu meelest eriline totrus, et tööandjal on kohustus suunata rase kergemale tööle, aga linnatänavalt lumelükkamisest ei vabasta isegi see kui katkemisohuga selili oled :S
Käigu kukele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei võta labidat lund täis nagu siis kui pole rase. vähe haaval, kihi kaupa. kauem aega võtab aga mis teha, kindlam tunne endale et ei tee liiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on 39+ ja ka lükkan lund ja tõstan oma pooleteise aastast last ka igapäev ja toon puid tuppa, harjutamise asi, eks sa ise pead tegutsema oma tunde järgi, aga jah organism harjub ära.[/tsitaat]

Sama siin. Laps aga juba 2 aastat ja 9 kuud. Ja ka poes vaja käia. Kui vaja, siis vaja. Kui loodaks, et keegi ära teeks, siis oleksin vist lumevangis ja külmasurnud :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lükkan lund ja toon puid tuppa, kuna samuti ei ole mees koguaeg kodus ja ei ole siiani midagi, muidugi enesetunne on oluline kindlasti. Esimese lapse ootuse ajal ka tõstsin ja tegin füüsilist tööd, aga kui ikka tunned et ei jõua siis ei tohi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan seda laia kaheinimese labidat, võtan korraga vähem ja sellega ei pea ju tõstma, saab järel vedada ja veangi kaugemale. Kasutan ka väiksemat laste labidat. Lihtsalt korraga vähem ja rahulikumalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenna poistega- lugesin Su postitust ja veendusin, et meie naised mõistame asju ikka ühtmoodi. Mina ütlesin ka kaheinimese labidas kuni mees selgitas, et tegemist on käsisahaga. 🙂 🙂 Aga jah, selle aparaadiga teen ka ise tööd, kergem igal juhul kui suure labidaga lund loopida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest eriline totrus, et tööandjal on kohustus suunata rase kergemale tööle, aga linnatänavalt lumelükkamisest ei vabasta isegi see kui katkemisohuga selili oled :S
Käigu kukele :)[/tsitaat]

Mul ei jää raseduse poolest ükski kodutöö tegemata, ka lumelükkamine mitte aga oma tööga seaksin küll tahtlikult lapse ohtu ja tööandja ise pole ka sellega nõus riskima, et lapsega midagi halvasti võib minna. Kuidas sina kujutad ette päevläbi ohtlike kemikaalidega mässamist, oma kõhuga turnimist mööda tellinguid ja niigi raske aparaadiga busside lihvimist? Kõik ei tööta siiski kontoris või kassas. Olen koguaeg lund lükanud ja uskuge, see on mu töö kõrval ikka pigem lõõgastumine. Uskumatu siis, et mõni siin valab oma viha välja nende peale, kes ei saa rasedana tõesti oma tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lume lükkamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.