Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lume rookimine.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lume rookimine.

Postitas:

Kuna meil oma maja ja suht suur hoov , siis on seda lumekest palju. Mees on Rootsis ja tuleb alles järgmisel nädala vahetusel. Vaja aga ju natuke liikuda. Kardan aga endale liiga teha. Täna natuke proovisin, õnneks küll lumi kerge. Mida arvate. Kas julgete lume rookimist ette võtta. Mõtlen tavalist lumelabidat, mitte mingit suurt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lükkan labidaga lund enda ees, kuid ei tõsta. Eks see veidi ebaefektiivne ole, kuid teeraja saan puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, roogin. Teen kõiki muid töid ja tegemisi ka, mis ennegi.
Sama ka eelmise lapse ajal. Väike trenn teeb ainult head.

Kui oled ka varem teinud samu asju, siis keha harjunud. Aga loomulikult tuleb jälgida ka raskusi (koguseliselt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka juba rasedus suht lõpupoolel, 36 nädalat , ja mees on soomes ning hoov vajab samuti rookimist. Teen nii ,et lükkan labidaga enda ees lume ära ja lõpus ettevaatlikult ka tõstan seda vajadusel.
Kuna sul rasedus nii alguses veel, soovitan ka ainult ehk enda ees lükata ja puhastada vaid vajalik ,sestpärast ei jõua sa ära kahetseda ,kui midagi juhtuma peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 08:29; 15.01 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka palju lund ja pean ise hakkama saama:)aga vaatan ,et neid emmesid ikka päris palju kellel mehed välismaal -mina ka:(aga küsin ,et kuidas te siis hakkama saate kui pisike sünnib kas mehed jäävad Eestisse või siis saate üksi hakkama?Ma esimese beebiga olin üksi ja päris karm:(Nüüd õnneks jääb mees koju kui teine sünnib:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kaireen kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil ka palju lund ja pean ise hakkama saama:)aga vaatan ,et neid emmesid ikka päris palju kellel mehed välismaal -mina ka:(aga küsin ,et kuidas te siis hakkama saate kui pisike sünnib kas mehed jäävad Eestisse või siis saate üksi hakkama?Ma esimese beebiga olin üksi ja päris karm:(Nüüd õnneks jääb mees koju kui teine sünnib:)[/tsitaat]

Esimese lapse sünni ajal oli mees esimese kuu ka kodus ,siis jälle välismaale tööle. Sain hakkama ja kurta polnud midagi ,muidugi mängis ilmselt siin rolli ka see ,et laps oli rahulik ja igati mõnus oli temaga ka kahekesi kodus olla. Nüüd teise sünni ajal on mees kodus ,aga ilmselt vähem kui kuu ,ilmselt kuni 2 nädalat ,kuna tööd on ette planeeritud ja peab minema jälle. Aga seekord on ilmselt veidi raskem ,sest sel ajal kui laps sünnib on esimene laps kohe kaheseks saamas ,seega ka pisike veel ,ja iseloomuga juba nüüd ka 😀 Tuleb ise positiivselt mõelda ,ja siis saabki hakkama 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 08:29; 15.01 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 23 nädal käsin ja lund lükkan mõnuga. Nii hea kerge liigutamine. Teen nagu siin paljud, et algul enese eest labidaga mööda maad ja siis tõstan hunnikusse. Rahulikus tempos ja ilm täna ka super selliseks tegevuseks.

Eelmise rasedusega sai tunduvalt rohkem lükatud ja pealegi hakkab õues igav kui pean ainult lapse järel jooksma. Laps võtab ka oma pisikese labida ja lükkab koos minuga. Nii liigutame mõlemad ja pole kummalgi igav.

Talv pole minu lemmik aastaaeg, aga lumelükkamine on küll üks lemmiktegevus just sellepärast, et saab teha omas tempos ja samal ajal ka laps kogu aeg silmaall. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 20ndl ja olen rookinud kogu see aeg lund. Jätkan niikaua kui miskit häda pole, küll keha siis teada annaks kui liiga endale teeks.Rasedus pole haigus mida tuleb karta ja kodutööd tuleb ikka ära teha, seda muidugi mõistuse piires:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen sellest hoidunud, aga 37 ndl, siis hakkan kühveldama :D.[/tsitaat]

et sünnitust esile kutsuda?
Mida veel välja ei mõelda..suht haige ikka ja kannatust nendel rasedatel ka ei ole.
Ja kas te ei arva et beebi tuleb välja siis kui sobiv aeg on TALLE! Ju siis on ikka mingi põhjus miks mõned beebid ajast üle lähevad ja mõni õigeaegselt sünnib…aga ikka vaja kiirendada kõigil seda protsessi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee vastavalt enesetundele, kui tundub ebamugav, siis hoia end.
mina olen kõigi raedustega teinud kodutöid nagu enne, pole kuidagi halvasti mõjunud. teisega läks suuremaks lumerookimiseks 38ndl tormiga ja mõjus hästi – mõned päevad hiljem kohtusimegi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lume rookimine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.