Esileht Beebi ja mitmikud Lumega kärutamas

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Lumega kärutamas

Postitas:

Kuidas te praegu, kui lumi põlvini ja igal pool hanged, kärutate? Kõnniteid lukatakse siis, kui sinna on juba rajad sisse käidud ja siis ka tundub et pigem pühitakse.

Ilmselgelt ei ole mul metsarajale mõeldud läru, kuid jutt on Tallinnas käruga jalutamisest.

 

Laps konkreetselt rappub seal sees, sest teed on nagu kuumaastik.

 

Magalas majade vahel saab hädaga nö sõiduteel käia, seal autode poolt sile ja kinni sõidetud kõik. Kõnniteed jällegi veel hullemad, sest kojamehed ju ka inimesed.

 

Tahaks välja saada, poodi või apteeki jalutada, aga lapsest hakkab kahju nii :/

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:22; 05.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jalutan üksinda. Laps jääb koju :=)

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõsta käru salvokelgu peale ja siis kärusangast lükka. siis raputab tunduvalt vähem.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:43; 05.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vanemate lastega oli 17 a ja 9 a tagasi suurte ratastega, ees fikseeritud asendiga 3-rattaline käru – sellega sai edukalt sõita ka ainult inimeste sisse tallatud kitsal rajakesel – tõstsin tagumised rattad õhku ja liiklesin nagu 3-rattalise aiakäruga.  Aga kui lapsed juba istusid, nii ca aastaselt  ja vanemana, siis sai ka vanakooli jalastegu kelguga käia.  https://handymann.ee/toode/beebikelk/  umbes sellisega, mul oli nõuka-aegne .

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käin laps kõhu peal praegu, lihtsam on teda tassida kui käruga rammida

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks variant, kui jope meid mõlemaid mahutaks. Mul kandmiseks lina ja sellega jope peale teda ei pane väga. Ka ei ole seal tal ilmselt mugav kombes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:22; 05.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmel õnneks päris võimalik kärutada väiksematel autoteedel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:01; 12.03 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta suuresti sõltub kärust. Meil oli suur tank, korralikud suured rattad, kõrge raam, korralik vedrustus (kusjuures ei olnud mingi hirmkallis, vaid lihtsalt vaatasimegi seda, et läbi lume ikka läheks, mitte et kohvikus oleks tore käia 😀 ). Esimese lapsega oli üldse nii, et sahk käis kell 22 õhtul, kui üldse käis, hommikuks oli taas paks lumi maas. Lükkasingi oma tankiga raja ette.

ma ei kujuta ette, kuidas pisikeste rataste ja olematu vedrustusega vankriga praegu liikuda…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul thule suurte peenikeste ratastega käru, kus kaks last sees, saab kärutatud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vanemate lastega oli 17 a ja 9 a tagasi suurte ratastega, ees fikseeritud asendiga 3-rattaline käru – sellega sai edukalt sõita ka ainult inimeste sisse tallatud kitsal rajakesel – tõstsin tagumised rattad õhku ja liiklesin nagu 3-rattalise aiakäruga. Aga kui lapsed juba istusid, nii ca aastaselt ja vanemana, siis sai ka vanakooli jalastegu kelguga käia. https://handymann.ee/toode/beebikelk/ umbes sellisega, mul oli nõuka-aegne .

17a ja 9 a last kärutad? mismõttes nagu? mismoodi kärutad? mingi uus släng?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:43; 05.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Cybex Priam ja ma andsin alla. Ma ei jaksa seda rammida läbi lumevallide ja lükkamata teede. Muidu on minu jaoks super käru (ülejäänud aasta). Nii et niikaua kuni afalt ei paista, on mu poeg sunnitud tegema lõunaund rõdul.

Mul oli eelmise lapsega tank, mida ma kuidagi ei saanud trepist üles ega alla ja ta oli hirmus kobakas ja temast oli rohkem häda kui kasu. Nii et see jäi kohe mängust välja kui teise lapse sündi ootasin. Eramajas ja maal oleks kindlasti superluks, aga kotermajad kindlalt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mina elan maal ja siin lükatakse teid veel vähem lahti, siis sageli käin laps lihtsalt kõhul ja poekraamiga seljakott seljas ringi. Vahel võtan hoopis kelgu kaasa. Aga kelguga ettevaatust vallide tagant teed ületades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljunga Edge, nn klassikaline tank. Ostsin kasutatuna kohe kui esimene lumi tuli ja aru sain, et meie uuena ostetud ilusa disainiga 1000-eurone käru ei toimi. Neid “tanke” kuidagi peljatakse ja tehakse maha foorumites ning ma ei teagi, miks ma sellega kaasa läksin, kuna treppidest ma käru tassima ei pea, pagasnik on suur ja nagunii eriti kuskil kaugel titaga ei käi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb mainida, et Tallinnas peaks ikkagi olema maastiku võimekusega käru.  Alatasa, kui veel lastetu tulevane ema otsib kerget käru ja rõhutatakse, et ikkagi sõidetakse linnas, siis ma muigan ja soovitan siiski midagi toekamat. Nimelt isegi magala rajoonides on palju äärekive (mida jalamehena ei oskagi tähele panna), palju jama lumega talvel ja mitte ideaalselt planeeritud kõnniteed (vt instas mittetallinn).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks last veebruaris sündinud ja kolmas juulis. Veebruarikad sõitsid vana 4-rattalise EJ-ga (ostsin kasutatud mudeli, õhkrehvidega). Kui tervet ‘tanki’ ei jaksanud trepist üles sikutada, siis jätsin raami lihtsalt õue, välisukse kõrvale (mees tõi töölt tulles ise üles). Juulikale sai ka vana EJ toodud – sõitis korvis kuni järgmise suve alguseni. Raam seisiski kogu aeg õues, tõin lihtsalt korvi tuppa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme käinud terve sügise ja talve iga päev õues mitu korda. Ma enam ei mäletagi, millal see suurem lumi tuli, aga mitmeid nädalaid oli ikka selline olukord, et Nõmme väikestel tänavatel oli liikumine nagu tugev jõusaali trenn. Aga käisime ikka, kuna beebi magab lihtsalt õues nii hästi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:01; 12.03 15:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lumega kärutamas