Esileht Ilu ja tervis Lumi tooted?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lumi tooted?

Postitas:

https://luminordic.com/toode/aha-bha-niisutuskreem/

Kas keegi kasutanud neid tooteid? 17 aastase näonahk vajaks miskit. Või tegelikult need tooted ju koorivad nahka ja siis päiksega kuidas see mõjub? Ja kas üldse need akne sarja kreemid…..

Või kasutada Lumene kombineeritud naha niisutavat kreemi, mis samuti ahendab poore?

Mina ise kasutan Lumenet ja mulle see väga sobib.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kasutagu õhtul seda aha puhastuspiima, siis ei pea päevase päikese pärast muretsema. Muidu tuleks jah päikesekaitset kasutada. Hommikul võiks mõni vaht olla puhastuseks.

Lumi kreeme ma ise jälestan.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 09.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline puhastusvahend ja toonik tal on? Mis nahk tal on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 20:22; 09.05 10:26; 09.05 11:15; 09.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem siis juba lumene

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellesama Tundra komplekti omanik. Ülitähtis on näohoolduses rutiin ja selle järgimine, kahjuks olen rumal ja mina seda ei suuda. Vanust 20 ja nahk ikka samasugune nagu 13-aastaselt 😀

Pärast puhastuspiima kasutamist nägu kisub alati, mis viitab sellele, et toode on nahale karm ja kuivatab väga palju. Minu arvates liiga.. traumeeriv. Igapäevaseks kasutuseks ei sobi, vähemalt mulle. Näovesi on pigem mõttetu, justkui vett näkku lasta. Sama raha eest võtaks kaks kreemi selle asemel, sest see kreem!!!! on jumalik. Elus ma pole nii head ja mõnusat kreemi saanud, nii et seda julgen küll noorukile soovitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 22:11; 09.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast puhastuspiima kasutamist nägu kisub alati, mis viitab sellele, et toode on nahale karm ja kuivatab väga palju. Minu arvates liiga.. traumeeriv

Su nägu kisub, kuna sa ei kasuta toonikut. Toonik on väga oluline, see taastab näonaha ph taset(selleks see loodud ongi). Puhastusvahendit ja toonikut kasutatakse koos.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 20:22; 09.05 10:26; 09.05 11:15; 09.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellesama Tundra komplekti omanik. Ülitähtis on näohoolduses rutiin ja selle järgimine, kahjuks olen rumal ja mina seda ei suuda. Vanust 20 ja nahk ikka samasugune nagu 13-aastaselt ????

Pärast puhastuspiima kasutamist nägu kisub alati, mis viitab sellele, et toode on nahale karm ja kuivatab väga palju. Minu arvates liiga.. traumeeriv. Igapäevaseks kasutuseks ei sobi, vähemalt mulle. Näovesi on pigem mõttetu, justkui vett näkku lasta. Sama raha eest võtaks kaks kreemi selle asemel, sest see kreem!!!! on jumalik. Elus ma pole nii head ja mõnusat kreemi saanud, nii et seda julgen küll noorukile soovitada ????

No mul pole see puhastuspiim kunagi kiskunud ega kuivatanud. Sul võib kuivatada vesi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 09.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su nägu kisub, kuna sa ei kasuta toonikut. Toonik on väga oluline, see taastab näonaha ph taset(selleks see loodud ongi). Puhastusvahendit ja toonikut kasutatakse koos.

Toonikut ei pea tegelikult kasutama. https://www.beautifulwithbrains.com/is-toner-really-necessary/

Kui näonahk peale puhastusvahendit kisub, siis järelikult see on nahale ikka liiga tugev. Minu kuivale nahale sobivad nt ainult õlibaasil puhastusvahendid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:42; 09.05 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult seal samal lehel on ju kirjas, kuidas see päikesega koos mõjub:

Tundra toodete kasutamisel soovitame vältida päevitamist ja intensiivse päikesekiirguse käes viibimist kohe peale toodete kasutamist. Küll aga on toodetes sisalduv AHA protsent leebe, tooted on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ning seetõttu ei pea suveks toodete kasutamist katkestama. Lihtsalt jäta väike vahe peale toote kasutamist ja enne intensiivse päikese kätte minemist.

Kui ikka aktiivainetega näohooldust kasutada, siis võiks ikka korralik SPF ka näorutiini kuuluda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:42; 09.05 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su nägu kisub, kuna sa ei kasuta toonikut. Toonik on väga oluline, see taastab näonaha ph taset(selleks see loodud ongi). Puhastusvahendit ja toonikut kasutatakse koos.

Toonikut ei pea tegelikult kasutama. https://www.beautifulwithbrains.com/is-toner-really-necessary/

Kui näonahk peale puhastusvahendit kisub, siis järelikult see on nahale ikka liiga tugev. Minu kuivale nahale sobivad nt ainult õlibaasil puhastusvahendid.

Mul on üli kuiv nahk, pole vahet mis puhastusvahendit ma kasutan, ikka kisub. Noh, eks vesi on ka kare, aga peale toonikut ei kisu mitte miski. Õlibaasil puhastusvahendeid ma kasutanud pole, aga isegi mõeldes sellele, siis ma ei usu, et peale näopesu mu nahk ei kisu, sest vesi on ikka kare.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 20:22; 09.05 10:26; 09.05 11:15; 09.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast puhastuspiima kasutamist nägu kisub alati, mis viitab sellele, et toode on nahale karm ja kuivatab väga palju. Minu arvates liiga.. traumeeriv

Su nägu kisub, kuna sa ei kasuta toonikut. Toonik on väga oluline, see taastab näonaha ph taset(selleks see loodud ongi). Puhastusvahendit ja toonikut kasutatakse koos.

Kus ma väitsin, et seda ei kasuta?

Puhastusvahend – eriti näo oma – ei tohiks mõjuda justkui karm seep käte nahale, mis viimsegi niiskuse nahast välja tõmbab. Ja mul pole muidu isegi kuiv nahk, mis iga toote peale streigiks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 22:11; 09.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast puhastuspiima kasutamist nägu kisub alati, mis viitab sellele, et toode on nahale karm ja kuivatab väga palju. Minu arvates liiga.. traumeeriv

Su nägu kisub, kuna sa ei kasuta toonikut. Toonik on väga oluline, see taastab näonaha ph taset(selleks see loodud ongi). Puhastusvahendit ja toonikut kasutatakse koos.

Kus ma väitsin, et seda ei kasuta?

Puhastusvahend – eriti näo oma – ei tohiks mõjuda justkui karm seep käte nahale, mis viimsegi niiskuse nahast välja tõmbab. Ja mul pole muidu isegi kuiv nahk, mis iga toote peale streigiks ????

Ma eeldasin, kuna sa ei kirjutanud, kas sa kasutad peale puhastudvahendi ka toonikut. Minu viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 20:22; 09.05 10:26; 09.05 11:15; 09.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näopesutoode võiks sisaldada hyaluroonhapet näiteks, siis ka ei kuivata nii väga. Aknega nahale sobib väga hästi niacideamide. Selline firma nagu The Ordinary teeb väga puhtaid ja mõjuvaid seerumeid. Ise olen kasutanud sama firma hyaluroon+b5 seerumit ja aitas väga kuivale nahale. Hind on ka taskukohane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka aktiivainetega näohooldust kasutada, siis võiks ikka korralik SPF ka näorutiini kuuluda.

SPFiga kreem võiks igal juhul ja igas vanuses olla igapäevases kasutuses. Kunagi pole liiga vara hakata näonahka kaitsma päikese mõju eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Lumi tooted?