Esileht Ilu Lumineerid, laminaadid või kroonid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lumineerid, laminaadid või kroonid?

Postitas:

Lähen hambaarsti juurde konsultatsiooni ja saan ilmselt sealt niikuinii kõik info, aga kuna ajani on veel mitu nädalat, siis küsin siit ka infot.

Mis nende vahe on? Plaanin esihammastele panna “katted”, aga ei saa aru mis on nende kolme vahe. Probleem on kahes ettepoole ulatuvas esihambas (silmahambad) ja olen aru saanud, et teatud kõverust saab ka nii ilma breketiteta reguleerida?

Küsimus on, et mis sellisel juhul paigaldatakse hammastele? Ja kas saan panna ka ainult kahele eraldiseisvale esihambale need või peab ikkagi olema tehtud kogu rivi (4, 6, 8, 10) esihammast? Mis on sellise teenuse hind, hambaarsti hinnakirjadest saab aru, et 300-500€?

Aitäh, kes oskavad vastata.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 22:16; 06.01 10:00; 09.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.periodent.ee/hamba-laminaadid-voi-lumineerid-kumb-on-parem-valik/

https://unimed.ee/hambaravi/hambaproteesid/hambakroonid-ja-hambasillad/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga komposiitplommi asemel inlay/onlay plomm, milles on vahe?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hammaste sirgeks ajamisel on keegi sellist asja ka juba proovinud? Tundub muidugi uskumatuna natuke ja kergelt “Teleturu” reklaam, sest kuidas saaks ilma vorme võtmata igale inimesele sobida ühesugused kaped.

https://www.facebook.com/HEALTSKIT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin teha 8 ülemist hammast, 8000€.  Laskm värvi väga heledaks muuta, sellepärast pidin tegema 8tk, muidu oleks värvivahe jäänud . Kroonil ja laminaadil oli sama hind. Mul 4 krooni, 4 laminaati. Rivi tehti sirgeks, mõni hammas pikemaks, mõne kuju korrigeeriti jne. Lõualuud lõigati, et ige oleks ühtlane iga hamba peal, ehk ige kasvab teatud millimeetrid hamba peale. Vist 1 põletik raviti ka selle summa sees. Ma tegin kallis ja korralikud kohas. Ilmselt saad poole odavamalt ka, mul sõber tegi kuskil postimaja kliinikus, laminaadid tulid pidevalt lahti süües, sellist asja ei tohi juhtuda. Kogu protsess võttis aega 1 aasta, aga juba alguses pandi ajutised ja need olid ka palju ilusamad ja valgemad kui mu kunagised hambad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:22; 13.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on kahes ettepoole ulatuvas esihambas (silmahambad) ja olen aru saanud, et teatud kõverust saab ka nii ilma breketiteta reguleerida?

Oma kogemuse põhjal soovitaks sulle küll breketeid, jääksid hambad rikkumata. Mul pandi 10 aastat tagasi 4 laminaati esihammastele (käisin pidevalt plommimas, plommid ei püsinud ja arst soovitaski laminaadid panna). 2,5 tonni ja asi ilus. Hambaid ikka lihviti üksjagu, lumineeridega vist palju mitte. Pidasidki 10 aastat, siis murdus ühel tükk ära (kuigi hoidsin ja ei hammustanud esihammastega midagi kõvemat). Läksin arstile ja ta leidis, et kõik on mõrased ja tuleb välja vahetada. Sain siis nüüd uued ja jälle 2,5 tonni läinud. Loodan uuesti, et 10 aastat vastu peavad.

Tahan selle jutuga öelda, et laminaatide jms.-ga peab arvestama, et need pole siiski oma hambad ja ei pea vastu igavesti. Kui rahaga pole probleemi, siis okei, aga ega see tegemise protsess ka just mõnus pole. Olen mitmeid kordi arstitoolis olnud 2-3 tundi järjest suu ammuli.

Kõige õigem on ikka hambaarstiga nõu pidada, sest kõik inimesed ja nende hammaste olukorrad on erinevad.

Ja küsida arvamust mitmelt arstilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin teha 8 ülemist hammast, 8000€. Laskm värvi väga heledaks muuta, sellepärast pidin tegema 8tk, muidu oleks värvivahe jäänud . Kroonil ja laminaadil oli sama hind. Mul 4 krooni, 4 laminaati. Rivi tehti sirgeks, mõni hammas pikemaks, mõne kuju korrigeeriti jne. Lõualuud lõigati, et ige oleks ühtlane iga hamba peal, ehk ige kasvab teatud millimeetrid hamba peale. Vist 1 põletik raviti ka selle summa sees. Ma tegin kallis ja korralikud kohas. Ilmselt saad poole odavamalt ka, mul sõber tegi kuskil postimaja kliinikus, laminaadid tulid pidevalt lahti süües, sellist asja ei tohi juhtuda. Kogu protsess võttis aega 1 aasta, aga juba alguses pandi ajutised ja need olid ka palju ilusamad ja valgemad kui mu kunagised hambad.

Sooviksin sinult küsida – ülemised 8 hammast tehti ilusaks ja valgeks aga kuidas on alumistega lood? Need on ju ikka veel endist nägu ja värvi, arvatavasti siis nõksu tumedamad-hallikamad kui ülemised. Kuidas sellega lood on, naeratades või rääkides jääb ju silma, et ülemised ja alumised hambad on nii erinevad? Ma ei küsi üldse paha pärast, täiesti siiralt sooviksin teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin teha 8 ülemist hammast, 8000€. Laskm värvi väga heledaks muuta, sellepärast pidin tegema 8tk, muidu oleks värvivahe jäänud . Kroonil ja laminaadil oli sama hind. Mul 4 krooni, 4 laminaati. Rivi tehti sirgeks, mõni hammas pikemaks, mõne kuju korrigeeriti jne. Lõualuud lõigati, et ige oleks ühtlane iga hamba peal, ehk ige kasvab teatud millimeetrid hamba peale. Vist 1 põletik raviti ka selle summa sees. Ma tegin kallis ja korralikud kohas. Ilmselt saad poole odavamalt ka, mul sõber tegi kuskil postimaja kliinikus, laminaadid tulid pidevalt lahti süües, sellist asja ei tohi juhtuda. Kogu protsess võttis aega 1 aasta, aga juba alguses pandi ajutised ja need olid ka palju ilusamad ja valgemad kui mu kunagised hambad.

Sooviksin sinult küsida – ülemised 8 hammast tehti ilusaks ja valgeks aga kuidas on alumistega lood? Need on ju ikka veel endist nägu ja värvi, arvatavasti siis nõksu tumedamad-hallikamad kui ülemised. Kuidas sellega lood on, naeratades või rääkides jääb ju silma, et ülemised ja alumised hambad on nii erinevad? Ma ei küsi üldse paha pärast, täiesti siiralt sooviksin teada.

Mul on vale hambumus, et ülemised katavad täielikult alumised. Natuke rääkides paistavad ehk aga värvivahet aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:22; 13.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Lumineerid, laminaadid või kroonid?