Esileht Tööelu, raha ja seadused. Luminori pank

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Luminori pank

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ajab hulluks see netipank. Koguaeg probleemid, ei ole enam üldse võimalik ilma probleemideta sisse saada! Ära minna ka ei saa, kodulaen (see küll headel tingimustel vähemalt) seal ja lepingus kahjuks kirjas et põhiarveldamine peab toimuma Luminoris.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saab minna, kannad osa raha mujale ja arveldad igapäevaasju seal. Mina olen mitme panga klient, ei ole küll probleemi, kuigi palk laekub ühte panka, kus on modulen. Muud sissetulekud jälle mujale, internetipangas põhiliselt mujal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi veel Luminori kasutab? Müts maha nende ees, tõelised kangelased. Mul vaja paar korda aastas kasutada ja seegi on juba selline katsumus, et raamatupidajana küsin selle eest lisaraha kliendilt. Ei suuda ette kujutada, et keegi suudaks seda netipanka igapäevaselt kasutada. Raamatupidajate õudusunenägu, mitte pank.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks küsimus, et kas Luminori automaadis ei saa kaardi PIN koodi vahetada? Eakas sugulane palus seda teha, koht on nagu olemas, aga tegelikult ei lase PIN-i muuta, kohe suunab edasi raha väljavõtmise peale. Kõigis muudes pankades saab küll automaadis PIN-i vabalt muuta. Kas Luminoris peab tõesti siis sellepärast kontorisse minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, ma juba aastaid Luminori klient ja küll mingeid erilisi probleeme ei tähelda. Kas ehk kesine arvutikasutusoskus on teil nende pidevate probleemide põhjustaja?

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama seis, mis teemaalgatajal, kuid selle vahega, et lasen kanda ühe lisatulu Luminori (katab laenuosa), kuid kõik ülejäänud tehingud toimuvad SEBis. Netipank on võrreldes SEBiga tõeliselt algeline ja ka peale uuendusi ei ole võimalik nt. maksekorraldust välja võtta. Viimast saab SEBis neljal erineval moel teha (tavaväljavõte, PDF, allkirjastatud jne). Seega see, kes on Luminori netipangaga rahul, ei saa olla ka klient, kes peab selle panga kaudu nt. suuremaid tehingid tegema või kulude tõestuseks väljavõtteid (ehk kasutab arvutit ja netipanka kesiselt).

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi veel Luminori kasutab? Müts maha nende ees, tõelised kangelased. Mul vaja paar korda aastas kasutada ja seegi on juba selline katsumus, et raamatupidajana küsin selle eest lisaraha kliendilt. Ei suuda ette kujutada, et keegi suudaks seda netipanka igapäevaselt kasutada. Raamatupidajate õudusunenägu, mitte pank.

kahjuks olen sinuga nõus.

meie ettevõttel seal laen ja peame põhipangana seda kasutama. tegin konto ka lhv-sse ja kui luminor jälle maas, siis kasutan seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saab minna, kannad osa raha mujale ja arveldad igapäevaasju seal. Mina olen mitme panga klient, ei ole küll probleemi, kuigi palk laekub ühte panka, kus on modulen. Muud sissetulekud jälle mujale, internetipangas põhiliselt mujal.

Tuleb vaadata kuidas lepingus vastav punkt on sõnastatud. Näiteks ühel juhul keeldus pank just sel põhjusel andmast lisalaenu suvila ostuks, et ei olnud igapaevapangandus just selles pangas toimunud. Eks see ongi igas lepingus individuaalselt

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ka peale uuendusi ei ole võimalik nt. maksekorraldust välja võtta

Oot, misasja, on küll võimalik, ma just tegin seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumnori netipank on arvutiteadlikule kasutajale. Iti arendajad on timminud netipanga nii, et süütumad problad likvideerib surfaja paari klikiga. Siit tulebki, et erihariduseta kasutaja ja neid on palju, jääb hätta ja vannub põhjendatult.

Tee teise panka konto ja sujuvalt lähed sinna üle.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel põhjusel kolisime kogu laenudega teise panka üle, sai ka soodsama intressi kodulaenule. Soovitan proovida!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel põhjusel kolisime kogu laenudega teise panka üle, sai ka soodsama intressi kodulaenule. Soovitan proovida!

No väga kahtlen et mulle kusagil veel vähem kui 1,6% laenu antakse. Lisaks veel vahetusega kaasnevad kulud. Laenu küsimise hetkel sai võetud pakkumine kõigist pankadest ja Luminor oli kõige soodsamate tingimustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luminori uus netipank on “aasta IT ämber”, kui sellist auhinda antaks. Raamatupidajana kirun maapõhja, mõtetu nõme visuaal ja null funktsionaalsust. Kui see uus tuli, siis sai antud ohtralt tagasisidet (väga paljude kasutajate poolt, 99% negatiivne), kõigist probleemidest sai parandatud ainult see, et nüüd saab sente ka komaga eraldada…

Ilmselgelt mõeldud mobiiliga pangakasutajatele, mingi tobe popp ja noortepärane lahendus. Olen väga õnnelik, et osad kliendid on Luminori vahetanud muu panga vastu, paar tükki jäänud veel sinna piinlema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka raamatupidaja ja sunnitud Luminori kasutama. Minu arvamus sellest netipangast ei kannata trükimusta. Lihtsalt kohutav! Varsti peaaegu juba aasta on see uus netipank neil olnud, aga probleemid jätkuvad. Vana vähemalt töötas.
Väga häirib see, et lõppsaldot päevade lõikes pole võimalik ekraanilt näha. Selleks peab PDFi tegema. Tule eile meile…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tavakasutaja ja piisavate arvutialaste teadmistega, et ei tohiks nagu pangakonto lehel hätta jääda.

Iga päev on mingi uus jama: Alguses ei toiminus äpp 1. Vabandame, sularahaautomaadid ei tööta. Vabandame internetipangas ei saa ülekandeid teha. Vabandame kaardimakseid ei saa hetkel teha. Lisaks ei ole neil piisavalt sularahaautomaate.

Mitte kunagi ei tea, mis ees ootab.

Hetkel endal ka käsil pangavahetus. Kodulaen on võetud Luminorist. Lihtsalt palk hakkab edaspidi leekuma uuele kontole ja sealt otsekorraldusega iga kuu laenusumma Luminori kontole.

Midagi ümber ei pea vormistama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ei ole neil piisavalt sularahaautomaate.

Sellega ma küll nõus ei saa olla: nt SEBl on u 200 atm-i ja Luminori kliendid saavad tasuta raha võtta u 130 automaadist. Kas tõesti on nii märkimisväärne vahe või?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel põhjusel kolisime kogu laenudega teise panka üle, sai ka soodsama intressi kodulaenule. Soovitan proovida!

No väga kahtlen et mulle kusagil veel vähem kui 1,6% laenu antakse. Lisaks veel vahetusega kaasnevad kulud. Laenu küsimise hetkel sai võetud pakkumine kõigist pankadest ja Luminor oli kõige soodsamate tingimustega.

Üleüldiselt tasub aegajalt tegelt küsida mujalt ka pakkumisi, meie laenuintress pole praegu 1,6% ega polnud ka Luminoris. Neil, kel intress 2% ringis kodulaenule, soovitan küll katsetada laenu ümber kantimist. Päringute tegemine ei maska midagi ja nii mõnus on normaalses pangas oma asju ajada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luminori uus netipank on “aasta IT ämber”, kui sellist auhinda antaks. Raamatupidajana kirun maapõhja, mõtetu nõme visuaal ja null funktsionaalsust. Kui see uus tuli, siis sai antud ohtralt tagasisidet (väga paljude kasutajate poolt, 99% negatiivne), kõigist probleemidest sai parandatud ainult see, et nüüd saab sente ka komaga eraldada…

Ilmselgelt mõeldud mobiiliga pangakasutajatele, mingi tobe popp ja noortepärane lahendus. Olen väga õnnelik, et osad kliendid on Luminori vahetanud muu panga vastu, paar tükki jäänud veel sinna piinlema.

Võin kinnitada, etmobiilis on veel nõmedam kasutada ???? nt ei ole ma leidnud kohta, kus ma oma reservhoiuse konto väljavõtet saaksin vaadata, et mille peale kulutanud oleme, kui ei meenu…ja kui soovin krediiti tagasi maksta, pean lehte meeletult kerima. Aga jah, arvutivaade – see suur valge leht, millel kuskil servas natuke teksti….

Olen ka ainult megahea laenulepingu tõttu seal – euribor jookseb juba mitu aastat miinuses, sest ilmselgelt neil kehvad juristid, kes ei suutnud igale olukorrale mõelda ???? Täna just vaatasin, et märtsini on kogu makstav intress 1,3%, siis uus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, arvutivaade – see suur valge leht, millel kuskil servas natuke teksti….

Ah? Suur valge leht? Suur pilte täis leht ikka. Vaata oma brauseri ja reklaamitõrje seaded üle. Muidugi võib ka olla, et Luminori lahendus ei toeta just seda brauserit, mida sa kasutad, aga kui sa sellega panka siseneda saad, siis see ei ole vist kuigi tõenäoline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94828351/torked-mis-ei-lope-luminorist-pidi-saama-eesti-vingeim-pank-aga-midagi-laks-vaga-valesti
Tänasest artiklist saab üsna hästi teada, miks asjad ei toimi. Pole päris nii, et juhtidel olekski suva.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks lõpetasime selle pangaga kõik suhted 5a tagasi ja ei igatse. Teistel pankadel on kaasaegsemad lahendused ja netipank.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Olen ka ainult megahea laenulepingu tõttu seal – euribor jookseb juba mitu aastat miinuses, sest ilmselgelt neil kehvad juristid, kes ei suutnud igale olukorrale mõelda ???? Täna just vaatasin, et märtsini on kogu makstav intress 1,3%, siis uus.

Euribor ongi juba mitu aastat miinuses. Sellisel juhul võrdsustatakse see laenulepingus nulliga, intress euribori võrra miinusesse ei lähe. See on kõikides pankades nii, mitte pole juristid “suutnud vàlja mõelda”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks lõpetasime selle pangaga kõik suhted 5a tagasi ja ei igatse. Teistel pankadel on kaasaegsemad lahendused ja netipank.

Kuule, Luminori ei olnudki veel 5 a tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel piisakese: Luminor selline tore finantsasutus, et nt Enefiti aktsiaid ei saagi seal ise märkida. Hommikul teatas neiu klienditelefonilt, et kahju küll, ise te seda teha ei saa ja meie kaudu enam kull ei jõua…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei suuda siiani aru saada, kuidas, KUIDAS on tänapäeval võimalik, et ülekanne Luminori ja mõne teise panga vahel võtab aega 3-4 TUNDI??? Ja ma pean ülekande eest maksma??
Täiesti üle mõistuse!

Meil kodulaen Luminorist, nii, kui palk laekub kannan selle SEBi üle ja arveldan seal.
Pangaäpist ei hakka ma üldse rääkimagi ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei suuda siiani aru saada, kuidas, KUIDAS on tänapäeval võimalik, et ülekanne Luminori ja mõne teise panga vahel võtab aega 3-4 TUNDI???

Nad lihtsalt ei ole liitunud välkmaksete süsteemiga. Swedil kulus ju ka päris pikalt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Euribor ongi juba mitu aastat miinuses. Sellisel juhul võrdsustatakse see laenulepingus nulliga, intress euribori võrra miinusesse ei lähe. See on kõikides pankades nii, mitte pole juristid “suutnud vàlja mõelda”.

Mul on laen võetud seitse aastat tagasi (algselt DNB-pangast) ja negatiivne euribor on kenasti pangamarginaalist maha arvutatud, ei ole võrdne nulliga. Uuemate lepingute puhyul võrdsustatakse muidugi, sest nüüd on lepingutes selline punkt sees, aga aastaid tagasi seda ette ei osatud näha.

See pole aga muidugi Luminori juristide kala, seda ei osanud vist ükski pank ette näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Luminori pank