Esileht Beebi ja mitmikud Lupilu mähkmed

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lupilu mähkmed

Postitas:
Kägu

Kas keegi on proovinud Lidlis müüdavaid Lupilu mähkmeid, eriti huvitab vastsündinu suurus. Kuidas rahul olete? Hind on küll soodsam kui teistel brändidelt, aga läbi kinnise paki ei oska neist midagi arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt täiesti ok mähkmed. Ei leki, ei lõhna kuidagi ebameeldivalt ega midagi sellist. Meie põnnile siiski midagi nende juures ei sobinud, sest peps läks punaseks. Aga kuna kallid ei ole, siis soovitan lihtsalt proovida, äkki teile sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole midagi halba öelda, ei lõhna, mugav kasutada jne. Ainuke miinus, et mulle meeldis niiskusindikaator, mida neil pole (minu teada ka vastsündinu omadel pole). Osade proovitutega on minu arust ka imavus väiksem – st autosõidul nt poodides käies 3h ei taha kasutada, aga samas toas kui iga 2-3h vahetada on OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pojal on nad küll kauamängivad. Saab kenasti terve öö hakkama. Kasutab nr 4 püksmähkmeid. Ta on muidu üsna tundlik, Pampers näiteks ei sobinud üldse ta nahaga.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lastele on sobinud alati kõik mähkmed. Pigem ei sobi mulle. Lupilud olid täitsa ok, aga kui laps oli väiksem ja pissis öösel rohkem, siis ööseks läks ikkagi pampers.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile olid täiesti okei, ka öösel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostnud lapsele alates nr 3 suurusest, hetkel nr 6. Väga head on, super alternatiiv huggiese püksmähkmetele.

Ma alati suurema suuruse võtnud lapsele, minu meelest vöökoht kitsam. Nüüd vist pean jälle Huggieseid ostma, kui laps kasvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kasutame suurust 4 ja 5 (vanemal lapsel). Üldiselt kõigega rahul peale imavuse. Nooremat on vaja vahetada phmt 3h tagant, vanem saab ka terve öö hakkama, sest käib korralikult potil enne magama minekut ja hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nr kahed kasutusel hetkel. Suuruse kohalt on meil just lapsel vastupidi, kui Huggies on nr 3, siis Lidli omad nr 2.

Märgis peal, et näitab kuna pissi tuleb. Nr 1 tõesti enam ei mäleta, aga 2l on kindlasti olemas ja sealt edasi ka vast.

Minu arvamus Pampersist on parem, Huggiesest minu meelest kehvem, aga võib olla ka puhtalt psühholoogiline, sest ju odav.

Igatahes igapäevaselt kasutan neid odavaid tglt. Aga kingiks olen siin muid ka saanud.

Ja suuruse kohalt, et mõista mul laps hetkel 4 kuune ja ikka nr 2 kasutan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps 2-aastane ja kasutab nr.4 mähkmeid. Ikka..nr 5 on talle nii suur.

Lidli mähkmed on täiesti head. Ööseks panen Naty püksmähkmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsime samuti prooviks ja kohe laskis läbi. Kvaliteet tundub suht madal, mähe väga õhuke.

Samas kui läbi ei lase ja löövet ei tekita, siis vast pole hullu kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased kuus kuud kasutanud ja suhteliselt rahul, nõus et imavus pigem halvem. Kuna meil kaks väikest last, siis kasutan neid nooremal päevaseks ajaks ja vahetan umbes 3h tagant, siis täitsa OK! Kui jääb pikemaks, siis kipub peps punaseks minema. Öösel kasutame kallimaid konkurente.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul poeg 7-kuune ja katsetasime ka ära. Ühtegi kiitvat sõna küll öelda ei ole. Imavus ei ole hea. Ma ei saa aru, mis kilematerjalist need on, aga õhku üldse ligi ei lase, seega lapse pepu on kohe punane. Üle paari tunni olla ei kannata, aga mul ta magab teinekord 4h ja eriti hull lugu on, kui peaks magamise ajal kaka ka tulema, siis haudub ikka täiega. Ja minu arust on suht vastik hais ka nendel mähkmetel. Kokkuvõttes midagi muud head peale hinna ma ei leidnud nende mähkmete juures.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 4-kuune beebi ja proovisin ka neid mähkmeid. Mulle ei meeldinud, õhku need üldse läbi ei lase ja mähkmetel on väga ebameeldiv lõhn.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile ei sobinud üldse. Väga kehva imavusega ja lapsel oli pepu pidevalt niiske, mistõttu ka mähkmelöövet tekkis rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lupilu mähkmed