Esileht Kodunurk Lusika limpsimine

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Teema: Lusika limpsimine

Postitas:
Kägu

Samuti ei ole keegi siin öelnud, et avalikus kohas on kehakergendamine normaalne.

Kui läheduses on WC, siis võiks tõesti seda kasutada, mitte kuskil pargiveeres urineerida. Kui ei ole, on teine asi, aga siin peeti normaalseks ka koduaias siristamist. Mõni pissitab oma lapsi ikka suhteliselt igal pool, ka avalikus kohas ja minu arust see küll õige ei ole. Hädaolukord on üks asi, aga teise jaoks ongi see okei, et ei viitsi paari sammugi astuda, kuigi WC-sse on võimalik minna kas lähedale kohvikusse või on olemas avalik WC.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei ole sellist kohanud, kes arvab, et raputamisest piisab

Kui tihti ja millisel tutvusastmel see jutuks tuleb?

Mind hakkas ka huvitama, et kuidas üks naisterahvas nii täpselt teab seda, et kõik kombekad mehed kuivatavad end pärast pissimist.

Ilmselt ta lihtsalt oletab, sest ei ole võimalik, et ta teab, milline on meeste vetsukultuur.

Nende meeste kohta, kellega lähemalt suhelnud olen, loomulikult tean. Sa ei ole iialgi sattunud oma partneriga koos wc-sse/vannituppa? Ei juhtu kunagi, et näed, kas mees kuseb püsti või istudes, kas paberit kasutab?

Ja ma ei ole mingite potist mööda kusejate-raputajate otsa sattunud. Kõik on tõesti hea kasvatusega olnud.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, sina rääkisid, kuidas lastel vabalt kusta lastes kasvavad neist imelised loomingulised isiksused. Ja see keset õue kusev maakas oli hea näide sellest, kuidas kasvatus inimese käitumist mõjutab.

Mina lubasin oma lastel küll õues pissida, kui suviti maal (talukoht) olime. Ilmselt on nad siis vist keskmisest nutikamad, sest suutsid kohaneda vastavalt olukorrale ning iialgi ei pissinud muul ajal ebasobivates kohtades.

Praegu on nad täiskasvanud ning igati kombekad ja viisakad inimsed. Lapsena õues pissimine ei teinud neist matse. Ja nad suutsid ka lapsena olukordi eristada. Nad teadsid, mis ühel juhul sobib ja teisel juhul mitte ja vastupidi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis küsimus see on? Kui suhtled mehega nii lähedalt, et sind võiks tema hügieeniharjumused huvitada, siis sa ilmselgelt lihtsalt näed neid. Mis jutuks tulemisest sa räägid? Teretuttavate peldikuharjumused mind väga ei huvita tõepoolest ja jutuks ei võta.

Just, aga siis sa tead seda ju ainult selle ühe mehe kohta, kellega sa oled lähedane. Sina aga väitsid, et kõik kombekad mehed kuivatavad end.

Ma olen oma pika elu jooksul siiski enam kui ühe mehega lähedane olnud ja nende seas tõesti ei ole selliseid osse olnud, keda wc-paberi kasutamise idee naerma ajab. Vali seltskonda.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende meeste kohta, kellega lähemalt suhelnud olen, loomulikult tean. Sa ei ole iialgi sattunud oma partneriga koos wc-sse/vannituppa? Ei juhtu kunagi, et näed, kas mees kuseb püsti või istudes, kas paberit kasutab? Ja ma ei ole mingite potist mööda kusejate-raputajate otsa sattunud. Kõik on tõesti hea kasvatusega olnud.

Vabandust, aga sina ütlesid, et kõik kombekad mehed kuivatavad end. Seda asja saad sa teada ikka vaid nende mõne sekspartneri kohta, kes sul on olnud.

Meeste vetsus ei ole pissuaaride kõrval vetsupaberirulle, et mehed saaksid end pärast pissimist tupsutada. Ja põhjusega – sest mehed üldjuhul ei kuivata end.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No jumalake küll, iga inimene tunnetab mil viimane piir põiel. Kui just täis pole, siis jah. Uskumatu mida loed siin.

Mis siin uskumatut on? Ma isegi ei usu, et on olemas inimest, kes pole olnud olukorras, kus pole pikka aega võimalik vetsu pääseda. Ja mõnel ongi pidamatuse probleem. See on tõesti uskumatu, et on sinusuguseid lollpäid olemas.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, sina rääkisid, kuidas lastel vabalt kusta lastes kasvavad neist imelised loomingulised isiksused. Ja see keset õue kusev maakas oli hea näide sellest, kuidas kasvatus inimese käitumist mõjutab.

Mina lubasin oma lastel küll õues pissida, kui suviti maal (talukoht) olime. Ilmselt on nad siis vist keskmisest nutikamad, sest suutsid kohaneda vastavalt olukorrale ning iialgi ei pissinud muul ajal ebasobivates kohtades.

Praegu on nad täiskasvanud ning igati kombekad ja viisakad inimsed. 

Kombekad ja viisakad sinu standardite järgi. Ilmselt nüüd pissitavad oma tittesid teiste inimeste aedades või teevad seda ise (talukohet?) ja on muidu vabad ja loovad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu on nad täiskasvanud ning igati kombekad ja viisakad inimsed.

Kombekad ja viisakad sinu standardite järgi. Ilmselt nüüd pissitavad oma tittesid teiste inimeste aedades või teevad seda ise (talukohet?) ja on muidu vabad ja loovad.

Alles siin oli teema, kus mitmed käod rääkisid uhkelt (oli vist Tartu või Tallinn) kesklinna kohta, et kusetavad oma lapsi hekkide all, sest kohviku kempsu ei saa minna – ei julge ja teinekord ehk peaks midagi ostma või, hoidku taevas, maksma 20 senti tualeti kasutamise eest.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen oma pika elu jooksul siiski enam kui ühe mehega lähedane olnud ja nende seas tõesti ei ole selliseid osse olnud, keda wc-paberi kasutamise idee naerma ajab. Vali seltskonda.

Tundub, et sa ise oled halb seltskonna valija, kui neid mehi, kellega oled lähedane olnud on nii mitmeid, nii mitmeid.

Oskaksid hästi valida, siis ei oleks vaja nii palju mehi läbi magatada.

Fui! Ja selline õpetab siin teistele häid kombeid!

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende meeste kohta, kellega lähemalt suhelnud olen, loomulikult tean. Sa ei ole iialgi sattunud oma partneriga koos wc-sse/vannituppa? Ei juhtu kunagi, et näed, kas mees kuseb püsti või istudes, kas paberit kasutab? Ja ma ei ole mingite potist mööda kusejate-raputajate otsa sattunud. Kõik on tõesti hea kasvatusega olnud.

Vabandust, aga sina ütlesid, et kõik kombekad mehed kuivatavad end. Seda asja saad sa teada ikka vaid nende mõne sekspartneri kohta, kes sul on olnud.

Meeste vetsus ei ole pissuaaride kõrval vetsupaberirulle, et mehed saaksid end pärast pissimist tupsutada. Ja põhjusega – sest mehed üldjuhul ei kuivata end.

Vabandust, mina ütlesin nii: “loomulikult kultuursed mehed kuivatavad”. Ma ei räägi kõigi meeste eest ega ka kõigi mingi tädikese arvates “kombekate” meeste eest. Kultuurne inimene  ei kuse nurka ja ei kuivata oma tilli alukatesse.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed üldjuhul ei ole ka kultuursed, milles oligi point.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on kodus 3 vetsu, aga ikka on tulnud ette olukordi aastate jooksul, et keegi peab aias oma häda ära õiendama, alternatiiviks püksilaskmine.

Selle peale, et ehitada õuele üks kaasaegne välikemps, pole tulnud? Meil näiteks on, just laste pärast sai tehtud, kes näiteks sulgpali mängimise hoos jätsid tualetti jooksmise viimasele sekundile. Mugav. Ka õuepidude korral mugav, ei pea iga kord jalatseid maha kiskuma ja tuppa WCsse minema. Meil siis kokku 4 kempsu. Kaks WCd majas, üks saunas ja üks kaasaegne kuiv õuel.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean maal elavat peret, kus öeldigi lastele, et “mine pissi roosipõõsasse, see on väetiseks”. Ja lapsed nii ka tegid. Nüüd, täiskasvanuna arvatavasti siiski enam mitte.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, mina ütlesin nii: “loomulikult kultuursed mehed kuivatavad”. Ma ei räägi kõigi meeste eest ega ka kõigi mingi tädikese arvates “kombekate” meeste eest. Kultuurne inimene ei kuse nurka ja ei kuivata oma tilli alukatesse.

Mina olen see, kes teema rajalt kõrvale keeras ja sinult seda küsis. Kui sa ütled “loomulikult kultuursed mehed..”, siis sa räägid just nimelt kõigi (kultuursete) meeste eest, mitte ainult enda intiimtuttavate eest. Ja sellest ka küsimus, et kui näiteks kohtud kena, targa, intelligentse, hea käitumisega mehega, siis millal tuleb see teema jutuks, et saad kindlalt väita seda, mida väitsid.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle peale, et ehitada õuele üks kaasaegne välikemps, pole tulnud

Minu üks kolmest vetsust ongi välikemps, aga kui ka see on hõivatud, siis püksi ma ikka laskma ei hakka.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, mina ütlesin nii: “loomulikult kultuursed mehed kuivatavad”. Ma ei räägi kõigi meeste eest ega ka kõigi mingi tädikese arvates “kombekate” meeste eest. Kultuurne inimene ei kuse nurka ja ei kuivata oma tilli alukatesse.

Mina olen see, kes teema rajalt kõrvale keeras ja sinult seda küsis. Kui sa ütled “loomulikult kultuursed mehed..”, siis sa räägid just nimelt kõigi (kultuursete) meeste eest, mitte ainult enda intiimtuttavate eest. Ja sellest ka küsimus, et kui näiteks kohtud kena, targa, intelligentse, hea käitumisega mehega, siis millal tuleb see teema jutuks, et saad kindlalt väita seda, mida väitsid.

See ei tule jutuks, see selgub, tead. Ja kui selguks, et lööb tilkuva tilli püksi, siis selguks ka, et ei olnud kultuurne. Äkki lõpetad nüüd oma autistliku norimise?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tänapäeva teismelised poisid kasutavad pissuaari või soovivad pigem  kabiini kasutada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei tule jutuks, see selgub, tead. Ja kui selguks, et lööb tilkuva tilli püksi, siis selguks ka, et ei olnud kultuurne. Äkki lõpetad nüüd oma autistliku norimise?

Ja kui see selgub näiteks peale kolme kuud lähemat tutvust? Ma pean seda küll ütlema, et mina ei ole kunagi sattunud enda intiimtuttavatega samal ajal tualetti, pigem seda siiski välditakse. Seda enam ei juhtuks see ilmselt värske tutvuse ajal. Ma muidugi ei taha sellega üldse sinule ette heita, et kohe alustuseks käite koos tualetis, see on igaühe eraasi ja talumise lävi. Et siis millal see selgub, ja kui selgub, et ei olnudki kultuurne, mis siis saab?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pean seda küll ütlema, et mina ei ole kunagi sattunud enda intiimtuttavatega samal ajal tualetti, pigem seda siiski välditakse.

Sain siit oma leksikasse uue sõna– “intiimtuttav”. 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

30-aastase abielu jooksul pole ma oma mehega mitte kunagi koos vetsus käinud. Niipalju viisakust on kultuursel inimesel ometi, et kui üks vannituba kasutab, ei trügi teine samal ajal kusele.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellele vastad, aga tuleb tõdeda, et inimesed on tõesti erinevad ja inimeste moraalikompassid töötavad erinevalt.

Isiklikult minu jaoks pigem palju matsim ning kombelõdvem naine, kes magatab mehi, kui see naine, kes pissitab oma väikelast pargis puu taga.

Veel labasem, et osside magataja toimetab oma intiimpartneritega samal ajal vetsus ning analüüsib nende kempsukultuuri.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isiklikult minu jaoks pigem palju matsim ning kombelõdvem naine, kes magatab mehi, kui see naine, kes pissitab oma väikelast pargis puu taga. Veel labasem, et osside magataja toimetab oma intiimpartneritega samal ajal vetsus ning analüüsib nende kempsukultuuri.

Inimene kirjutas, et tal on olnud elu jooksul mõned partnerid, aga sinu haige aju loeb välja, et inimene on suurtes kogustes osside magataja. See ikka ütleb nii mõndagi sinu enda kohta, mitte selle naisterahva kombelõtvuse kohta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

30-aastase abielu jooksul pole ma oma mehega mitte kunagi koos vetsus käinud. Niipalju viisakust on kultuursel inimesel ometi, et kui üks vannituba kasutab, ei trügi teine samal ajal kusele.

Minagi pole kunagi oma mehega (27 aastat koos) samal ajal WCs käinud. Samas tean ikka, mis asendis ta kodus pissib ja et kasutab paberit.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just mõtlesin sama, abielus olnud 20 aastat aga tõesti ei tea abikaasa WC-harjumusi. Poegi ka pole, et olek sellest aimu saanud, kuidas neid õpetab 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Assoo, sina oled siis see, kes mererannas ei vaevu WC-d kasutama, vaid teeb kõik merre. Äärmiselt jäle.

Oi, merre on täiega mõnna pissida.

Sinivereline.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

riti normaalne ikka pole, et vanaema laseb lastel õues kuseda. Mitte mingis hädaolukorras polnud asi, vaid vanaema ei viitsinud nendega tuppa minna, tassitakse liiva ja mis lollid põhjused siin veel olidki. Ja ei olnud siiski jutt metsaveerest, vaid oma koduaiast, kuhu nagunii ju ka koerad kusevad, seega mis siis sellest, marjapõõsa peale päris ei lase. Aga selline komme hakkab külge ja meil oli näiteks lasteaias mitme lapsega see probleem, et lihtsalt mängu sees lähevad põõsa juurde kusele. Mõni ka sittus põõsas. Sest nende kodus võib küll nii teha. Rate this item:Submit Rating+2-2

Kolmanda Eesti tunneb nii mõnnalt ära “kusemise” juttudest.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende meeste kohta, kellega lähemalt suhelnud olen, loomulikult tean. Sa ei ole iialgi sattunud oma partneriga koos wc-sse/vannituppa? Ei juhtu kunagi, et näed, kas mees kuseb püsti või istudes, kas paberit kasutab?

WTF???

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

30-aastase abielu jooksul pole ma oma mehega mitte kunagi koos vetsus käinud.

Kuivkäimla puhul ilmselt seda ei juhtu jah, ei kahekesi sinna satud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just mõtlesin sama, abielus olnud 20 aastat aga tõesti ei tea abikaasa WC-harjumusi. Poegi ka pole, et olek sellest aimu saanud, kuidas neid õpetab 🙂

Võimalik, et te ei tea oma aastakümnetepikkustele abieludele vaatamata ka oma meeste seksimisharjumusi. Kui sellised kuivikud olete, et isegi koos wc-sse/duši alla ei ole sattunud (ja ei usu, et kohe kordagi ei ole ette juhutunud sellist paika, kus need kaks on samas ruumis, hotellides ometi ju on), siis ilmselt teevad need mehed sedagi enamasti kusagil mujal ja kellegi teisega.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

riti normaalne ikka pole, et vanaema laseb lastel õues kuseda. Mitte mingis hädaolukorras polnud asi, vaid vanaema ei viitsinud nendega tuppa minna, tassitakse liiva ja mis lollid põhjused siin veel olidki. Ja ei olnud siiski jutt metsaveerest, vaid oma koduaiast, kuhu nagunii ju ka koerad kusevad, seega mis siis sellest, marjapõõsa peale päris ei lase. Aga selline komme hakkab külge ja meil oli näiteks lasteaias mitme lapsega see probleem, et lihtsalt mängu sees lähevad põõsa juurde kusele. Mõni ka sittus põõsas. Sest nende kodus võib küll nii teha. Rate this item:Submit Rating+2-2

Kolmanda Eesti tunneb nii mõnnalt ära “kusemise” juttudest.

Ei, kolmanda Eesti tunneb ära õuepeal kusemisest.

+4
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Esileht Kodunurk Lusika limpsimine