Esileht Kodunurk Lusika limpsimine

Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )

Teema: Lusika limpsimine

Postitas:
Kägu

Inimene kirjutas, et tal on olnud elu jooksul mõned partnerid, aga sinu haige aju loeb välja, et inimene on suurtes kogustes osside magataja. See ikka ütleb nii mõndagi sinu enda kohta, mitte selle naisterahva kombelõtvuse kohta.

Sellegipoolest, inimene, kes teeb vannitoas omi toimetusi samal ajal, kui tema intiimtuttav samas ruumis keha kergendab, ei peaks küll teistele loengut pidama heade kommete teemal. Samuti ei peaks ta teisi manitsema väärikamat seltskonda enda ümber valima.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sellised kuivikud olete, et isegi koos wc-sse/duši alla ei ole sattunud (ja ei usu, et kohe kordagi ei ole ette juhutunud sellist paika, kus need kaks on samas ruumis, hotellides ometi ju on), siis ilmselt teevad need mehed sedagi enamasti kusagil mujal ja kellegi teisega.

Koos mitte ei satu duši alla, vaid läheme meelega päris tihti. Ja ka saunas käime kahekesi paar korda nädalas. Aga oma ihuhädasid tõesti teineteise nähes ei aja. Mida need mehed küll koos kellegi teisega seepärast teevad? On asju, mida ma soovin täiesti üksinda ajada ja üks neist on hädade tegemine. Ja iial ei lähe ligidale, kui mees sama teeb. Ka tema vajab privaatsust.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kombekad ja viisakad sinu standardite järgi. Ilmselt nüüd pissitavad oma tittesid teiste inimeste aedades või teevad seda ise (talukohet?) ja on muidu vabad ja loovad.

Ilmselt küll jah, minu ja üleüldse terve mõistusega inimeste standardite järgi.

Siiralt loodan, et nad ei ole nii elukauged, et nimetavad seenelkäiku ekstreemolukorraks. Loodan, et nad on võimelised lihtsaid olukord lihtsalt lahendama, mitte ei pea seda eksteemolukorraks, kui lähima 10 km jooksul puudub WC. Loodan väga, et nad ei jäta oma “titega” jalutuskäiku sellepärast pooleli, et “titel” ebasobivas kohas pissihäda tuli, tormates temaga 5 km kaugusele tanklasse vetsu…

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kommenteerin lusika limpsimise teemat, aga poole pealt on üle mindud pissimise teemale 😀 Ei jõua kõike läbi ka lugeda. Enam ei teagi, kas lusika limpsimine kedagi huvitab 😀 Aga ikkagi, sellega seoses tahtsin enda poolt kaasa rääkida (mitte ka just lusikaga seoses, sry), et väga ebameeldivad on ka ühised dipikastmed külalistele. Samamoodi kõik hammustavad midagi ja siis surgivad seal dipikastmes, kuhu siis järgmine oma ära nätsutatud soolapulga või kananagitsa sisse surab. Ainuüksi mõtlemine sellele ajab igasuguse söögiisu ära.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samamoodi kõik hammustavad midagi ja siis surgivad seal dipikastmes, kuhu siis järgmine oma ära nätsutatud soolapulga või kananagitsa sisse surab.

Dipikastmega süüakse üldiselt väikeseid asju, soolapulka, chipsi või väiteks viinerit/nagitsat. Kahe ampsuga maksimaalselt söödav.
Loomulikult, kui on näiteks soolapulk, siis iga normaalne inimene võtab esmalt ühe otsaga kastet, siis hammustab, siis keerab pulga (chipsi/vorstikese) näppude vahel ringi ja kastab teist, kasutamata otsa. Pole veel näinud, et keegi meetrist saiakangi näriks, seda vahepeal dippides ega kedagi, kes kahe-ampsu suupistet kastmesse kastaks hammustatud pool ees…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dipikastmega süüakse üldiselt väikeseid asju, soolapulka, chipsi või väiteks viinerit/nagitsat. Kahe ampsuga maksimaalselt söödav. Loomulikult, kui on näiteks soolapulk, siis iga normaalne inimene võtab esmalt ühe otsaga kastet, siis hammustab, siis keerab pulga (chipsi/vorstikese) näppude vahel ringi ja kastab teist, kasutamata otsa. Pole veel näinud, et keegi meetrist saiakangi näriks, seda vahepeal dippides ega kedagi, kes kahe-ampsu suupistet kastmesse kastaks hammustatud pool ees…

Mina olen küll olnud tunnistajaks, kus dipikastmesse on suust läbi käinud pala uuesti pistetud.

Sageli on näiteks “dippimiseks” mõeldud suupisted pikad kurgi-, porgandi- või paprikaribad. Eks ta ole muidugi loogiline, et kastad kastmesse vaid ühe korra, aga reaalselt osad inimesed seda siiski ei järgi. Ja üldiselt kipuvad need olema just nood samad tegelased, kes oma kahvliga otse salatikausist söövad. Neid ei häiri ning seetõttu neil ei tule see pähegi, et teisi võiks see häirida.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen küll olnud tunnistajaks, kus dipikastmesse on suust läbi käinud pala uuesti pistetud.

Sageli on näiteks “dippimiseks” mõeldud suupisted pikad kurgi-, porgandi- või paprikaribad. Eks ta ole muidugi loogiline, et kastad kastmesse vaid ühe korra, aga reaalselt osad inimesed seda siiski ei järgi. Ja üldiselt kipuvad need olema just nood samad tegelased, kes oma kahvliga otse salatikausist söövad. Neid ei häiri ning seetõttu neil ei tule see pähegi, et teisi võiks see häirida.

Pole eladeski näinud, et suus käinud otsa ühisesse dipikaussi kastetakse. Pikk riba keeratakse kahekorra ja siis saab kastetakse üht ja pärast teistpidi. Seltskonna küsimus ilmselt.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole eladeski näinud, et suus käinud otsa ühisesse dipikaussi kastetakse. Pikk riba keeratakse kahekorra ja siis saab kastetakse üht ja pärast teistpidi. Seltskonna küsimus ilmselt.

Jah, nii on õige teha, aga tegelikult kõik inimesed ei tee niimoodi.

See, et sina pole eladestki näinud… No ilmselt sa lihtsalt pole märganud või heauskselt arvad, et teised järgivad samu kombeid, mida sinagi.

Ja ära hakka jälle peale selle seltskonna plämaga. Reeglite ja kommete mitte järgijad ei ole alati ainult madala haridusega inimesed. Minu tuttav, kes sööb otse salatikausist ja küsib teise inimese võileivast ampsu on doktorikraadiga ja muidu täiesti normaalne inimene.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole veel näinud, et keegi meetrist saiakangi näriks, seda vahepeal dippides ega kedagi, kes kahe-ampsu suupistet kastmesse kastaks hammustatud pool ees…

Päris hästi jõuad jälgida, millist otsa pidi keegi oma suupistet käes hoiab ja mitu korda hammustab 😀

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dipikastmega süüakse üldiselt väikeseid asju, soolapulka, chipsi või väiteks viinerit/nagitsat. Kahe ampsuga maksimaalselt söödav.

Me teeme päris tihti tooreid (küpsetamata) kevadrulle, millele maitse annabki põhiliselt kaste, kuhu neid iga ampsu eel sisse torkama peaks. Ja need on ikka suht suured, 5-6 suutäit vähemalt. Teeme kastme valmis suurde kaussi ja igaüks siis tõstab sealt kulbiga oma anumasse. Ja lisab, mis lauale valmis on hakitud, küüslauku, paprikat, tšillit või tilgutab veel midagi krehvtisemat sisse oma maitse järgi. Keegi ühisesse anumasse oma rulle ei kasta. Mul on väikseid kastmekausse kõigest 8, aga kui on rohkem rahvast, siis kasutan emalt saadud pisikesi nõukaaegseid mokakohvi tassikesi. Väga mugavad just selleks.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me teeme päris tihti tooreid (küpsetamata) kevadrulle, millele maitse annabki põhiliselt kaste, kuhu neid iga ampsu eel sisse torkama peaks. Ja need on ikka suht suured, 5-6 suutäit vähemalt. Teeme kastme valmis suurde kaussi ja igaüks siis tõstab sealt kulbiga oma anumasse. Ja lisab, mis lauale valmis on hakitud, küüslauku, paprikat, tšillit või tilgutab veel midagi krehvtisemat sisse oma maitse järgi. Keegi ühisesse anumasse oma rulle ei kasta. Mul on väikseid kastmekausse kõigest 8, aga kui on rohkem rahvast, siis kasutan emalt saadud pisikesi nõukaaegseid mokakohvi tassikesi. Väga mugavad just selleks.

Miks sa seda kõike räägid? Keda peaks huvitama, mitu tassi või kaussi teil on ja mida sina täpselt külalistele pakud? Kuidas see teemaga haakub?

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teemaalgatajasse puutub, siis kui ta ei suuda ka oma tuttavas väikeses seltskonnas salatikausist nokkivale naisterahvale viisakalt märku anda, et nii ei sobi, näiteks ulatades talle puhta taldriku ja kahvli, siis ei ole mõtet sellest ka perekooli kirjutada.

Siinkohal tulebki mõelda, kumb viisakam on, kas pigistada silm kinni ja enam mitte sealt kausist salatit võtta. Või hakata märkust tegema ja sellega võib-olla kogu seltskonna tuju ning ühtlasi ka sünnipäevapidu ära rikkuda. Minu isiklik seisukoht on see, et sellises olukorras ei ole võimalik lihtsalt viisakat märkust teha, ilma et see õhku natukene konflikti ei tekitaks. Tean, sest olen inimestele teinud viisakaid märkuseid. Tõesti väga delikaatselt. Aga väike elekter tekib ikka.

Minu isiklik valik on siiski käega lüüa ja jälgida, et ma enam ise sealt salatiti ei võtaks. Meeldiva õhkkonna hoidmine on siiski olulisem kui see rikutud salatitörts.

Perekooli tuleb selliseid lugusid kirjutada sellepärast, et panna inimesi mõtlema – ehk eksin minagi selliste heade kommete  vastu? Ehk pean ma oma käitumist paremini jälgima ja end rohkem kontrollima? Ehk siis väike õpetlik lugu mõne inimese jaoks? Siingi ju on mitu inimest kirjutanud, et ka nende kodus on see lakkumise komme ja seetõttu polegi pähe tulnud end väljaspool kodu kontrollida.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uhh, mulle meenub sõbra lapse sünnipäev, kuhu olin oma vennaga kutsutud. Sõbra laps on erivajadusega ja ta oli küll üsna suur juba, aga alles avastas ennast ning mõnikord pani endale käe püksi avalikult. Sõber siis keelas teda, kui seda nägi.

Sünnipäeval oli ka poisil käsi pidevalt püksis ja vahepeal selle sama käega ta võttis dipikastmekausist kastet. Lihtsalt võttiski kastet ja limpsis seda sõrmedelt. Ma õnneks polnud ise kausist veel dippinud, vajusin toast välja ja sosistasin õues vennale, et ärgu ta dipikastet võtku. Tegelikult me vennaga ei söönudki seal väga midagi, isu oli null.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nõus, et WC-s või välikäimlas pissimine on viisakas. Iseasi, millist ressurssi see iga sirtsu puhta joogiveega torustikku saatmine looduselt nõuab.

AGA looduses pissimist võiksite lastele õpetada küll, kui ei soovi, et nad (näiteks) metsas klassiga matkates häda kinnihoidmisest põiepõletikku ei saaks. Sellised lapsed on päriselt ka olemas, kes metsas pissida ei oska või ei julge. Kahju neist.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu isiklik valik on siiski käega lüüa ja jälgida, et ma enam ise sealt salatiti ei võtaks. Meeldiva õhkkonna hoidmine on siiski olulisem kui see rikutud salatitörts.

Mul küll jumala savi sellest. Kõik on peas kinni. Paras, kui ühel hetkel nälgima peate, peenutsejad.

0
-7
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )

Esileht Kodunurk Lusika limpsimine