Esileht Beebi ja mitmikud Lusikat pigistatava püree pakendi jaoks

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lusikat pigistatava püree pakendi jaoks

Postitas:

Tere! Kas keegi teab, kus võidakse müüa sellist väikest auguga lusikat, mida saab pista pigistatava beebipüree pakendi otsa, et lapsele sellest otse süüa anda (kes ei tea, siis see näeb välja selline: http://mamaot.com/wp-content/uploads/2012/06/plum-organics-pouch-with-food.jpg)? Kui käisime lapsele nime panemas, siis linn andis kaasa karbi Hippi promotoodetega ja seal oli üks selline väike lusikas, aga kuna oleme pikale lennureisile minemas, siis need püreed on väga mugav valik ning sellega seoses tahaks väga neid lusikaid tagavaraks juurde osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 14:54; 06.11 23:31; 07.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selverist ostsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 21:32; 11.11 04:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle palun, millisest Selverist ostsid ja mis on selle tootja nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 14:54; 06.11 23:31; 07.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt huvi pärast küsin, kui keeruline on püreed tavalise lusika peale pigistada?

ja kui see on nagunii ajutine olukord, kas laps ei võiks lihtsalt tuubist imeda?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka nende lusikate mõttest aru.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tulnud siia küsima, mida keegi sellest tootest arvab. Loomulikult võin ka seda tavalise lusika peale pigistada ja ei, mu laps ei ime seda pakendist otse, ning pole minu asi, kas keegi selle lusika mõttest aru saab või ei. Küsimus oli, kust seda konkreetset toodet osta saab ja kõrvalistel kommentaaridel ei ole siin teemas kohta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 14:54; 06.11 23:31; 07.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ja millisest Selverist, ei oska öelda, ise saingi reisilt selle lusika.
Isegi paki peal on ju kirjas, et ei soovitata lapsele otse pakist anda. Eks ta midagi hammastega seoses ole, arvan ma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järve selverist. 2. korrus, beebide vahe. Ei oska tootjat öelda, kolm lusikat pakendis (punane, lilla, roheline).

Väike guugeldamine annab sellise vaste, et võisid olla Bambino omad nagu siin lingil:
https://lapseriided.com/pood/bambino-pigistatava-paki-lusikad-3tk-pakis-2/

Aga et miks neid lusikaid kasutada? Väljaspool kodu. Tuubist imemine kui selline pärsib muuhulgas näiteks kõne arengut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 21:32; 11.11 04:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist püreed te sellise lusikaga annate? Kas mingit puuvilja- vmt, mida ei soojenda? Ennast vaevab pigem küsimus, kuidas-kus sõidus (kodust ära ja mitte külas) olles püreed soojendada. Kuidas te toimite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennukis saab alati ju paluda sooja vett, tuub sooja vee sisse mõneks ajaks (mitte siis kuuma vette, et pärast lapse suud ära ei põleta), siis võtad veest, kuivatad ja keerad lusika otsa. Reisil mugav asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lusikat pigistatava püree pakendi jaoks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.