Esileht Beebi ja mitmikud Lutid ja lutipudelid – tommee tippee või avent

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lutid ja lutipudelid – tommee tippee või avent

Postitas:

Milliste luttide ja lutipudelitega olete rahul? Vaatasin, et tommee tippeel on anti-koolik süsteemiga pudelid. Oskab keegi neid kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on mõlemad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka mõlemad ja laps ei võta kumbagi 🙁
Esimesel lapsel oli Avent. Nuh, pudel nagu pudel ikka, ei midagi erilist. Teisele lapsele ostsin esialgu Tommee Tippee just sellesama anticolic süsteemiga pudeli. Minu jaoks on seda ebamugav käes hoida (paljud kindlasti kiidavad), kuid minu käele see ei sobi. Lisaks ei ole just selle erililse kuju pärast võimalik seda tilgatumaks juua, alati jääb til kuhugi sopikesse kinni, kolmandaks miinuseks on just seesama atribuut, mis sinna pudelisse käib, et õhumulle ei tekiks- kui jääb vähegi viltu, siis voolab piim korgi vahelt välja või kui seda üldse ei pane, siis ka ei sulgu kork korralikult. Ehh, vb ma lihtsalt ei viitsinud jännata ja olin kärsitu, kuid no ühe lutipudeliga ei tohiks nii palju jebimist olla minu arvates.
Muide, minu arvates on kõige parem pudelilutt chiccol, lateksist (aventil ja tt-l on ainult silikoonist). Mõnus pehme ja lapsele ka meeldis (tänaseks ta muidugi keeldub sellest lutist ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri ka MAM pudelid. Fantastilised.

https://www.facebook.com/pages/MAM-Eesti/260834910625959

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil TT juba sünnist saati, pudelitega olen rahul. on olemas ka anti-colic süsteem olemas, seisab niisama – polnud vajadust sellele. proovisime küll seda kuid ainus miinus mis sellel minu jaoks oli on see et vaakumisse tõmbas luti, muidu oli hea. süsteemil veel näitab ka seda et kas piim on soe või külm 😀 aventi meil pole, on olemas väike 30ml chicco pudel, latex lutiga – väga super 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rahul Tomme tippee pudelitega, Aventi proovisin, ei meeldinud-raske puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka mõlemad aga avent ei meeldi tommee.. parem puhastada jah. ja tundub et lapsele meeldib ka tommee… rohkem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile sobisid TT pudelid palju rohkem, Aventi lutid ja pudelid ei sobi, halb imeda. TT-l on see osa nagu suurem, mida suhu saab haarata sarnaselt päris rinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil mõlemad ja ei võta kumbagi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tommee tippee k6ige parem! lutid ja pudelid ja k6ik muu selle firma oma1 V2GA RAHUL!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tommee tippee lutt on kõige sarnasem ema rinna kujuga. mul arst soovitas, sest imetan ja pumpan ka vahest asjaolude sunnil.
avent on lihtsalt tavalise lutiga. ma ei kasuta seda enam, sest kardan, et laps muidu rinnast loobub vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lutid ja lutipudelid – tommee tippee või avent

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.