Esileht Väikelaps Lutipudel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lutipudel

Postitas:
shakira26

Ennem tuttu minekut saab lutipudelist piima,kas laps selleks juba liiga suur????Muidu joob vett ikka oma tilaga topsist ja ka klaasist,aga piim jah jäänud veel lutikasse,kuna talle meeldib seda alati pikali juua,ennem tuttu jäämist,endale tundub ka kuidagi mugav nii,kaua teil need lutipudelid olnud:)

0
0
Please wait...

Postitas:
curly

RE: Lutipudel

eei,selles absoluutselt pole midagi imelikku. ta on sul veel suht pisikene,nii et lutipudel piimaga enne magamisminekt on täiesti normaalne!=)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks te ise teate, millal lõpetama peaks. Minu omad on saanud pudelist rpa 1a7k. Just see õhtune jäi kauaks. Aga iialgi ei andnud seda pudelit voodisse, ikka süles jõid ära ja siis hambaid pesema. Mingil hetkel enam ei andnud ja ega ei nõutud ka. Pikalt sellepärast, et lapsel oli atoopilise dermatiidi tõttu päris kesine dieet ja arvasin, et las see rpa jääb siis kauemaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
kabikuningas

Mina küll ei leia, et kaua. Ka meil oli just piim lutipudelis veel hiljaaegu, lõpetasime 1,6-selt seoses AD tõttu saadud piimakeeluga. Läksid nii piim kui lutipudel ja oma suureks imestuseks oli jorinat nii poole päeva jagu, kuigi lutipudelisse oli ta väga kiindunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mirta78

Kogun nüüd miinuseid, aga ütlen siiski oma arvamuse. Aastane laps võiks oma viimase söögi siiski enne hammaste pesu saada. Ta juba piisavalt suur, et süüa õhtusöök kausist ja juua tassist piima peale. Lutipudel voodis on harjumus, millest tuleks vabaneda. Mida varem, seda kergemalt see läheb.
Minu meelest ei ole ühtegi mõistlikku põhjust olemas, miks peaks üle aasta vana laps piima pudelist jooma.
Ma soovitaks seda nt. oma lastearstilt üle küsida. Siin vastavad sulle enamast emad, kes pole ka suutnud oma last õigel ajal lutipudelist võõrutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on ka imelik, et laps voodis pudelist piima joob. Kas pärast siis püsti ja hambaid pesema? Või sa ei hooldagi lapse hambaid?

Pudel iseenesest võib ju olla, kui nii soovid. See rohkem ema otsus, millal on õige aeg lõpetada. Aga voodis söömise soovitaks küll lõpetada ja hambapesu juurutada.

Samas ma ei näe mingit põhjust arstilt küsida, millal laps peaks lutipudeli kasutamise lõpetama. Kas see on mingi tervisesse puutuv otsus siis või?

Seda ka, et ma vist ei kvalifitseeru \”emana, kes pole suutnud last lutipudelist õigeaegselt võõrutada\”, sest lutipudelit ma ei kasutanud kordagi (sai rinda ja tassist ülejäänud joogi) ja lutigi võõrutasin 1a vanuses.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mirta78

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Samas ma ei näe mingit põhjust arstilt küsida, millal laps peaks lutipudeli kasutamise lõpetama. Kas see on mingi tervisesse puutuv otsus siis või?

[/tsitaat]

Hammaste tervis on ka tervis eksole 🙂 . Kõige parem joomise viis on siiski tassis. Ka nokaga tass ei tohiks olla siiski pidevas kasutuses peale aastat.
Peale sööki aga hambad puhtaks, mitte lutipudeliga voodisse.

0
0
Please wait...

Postitas:
shakira26

…hambaid ikka hooldan ja ka peale õhtust piima,muret tegi lihtsalt lutipudel,et kas õige veel sellises vanuses jne.Eks hakkan vaikselt jah ainult tassist andma,vaatab kuidas õnnestub,ja lutt on ka meie sõber uneajal,aga las see olla veel,kõrvaarst ütles ka et pole mõtet nii vara võõrutada ja kui päeval ei taha on asi ok,onju:)aga tänud kes viitsisid vastata…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina annan ka veel oma 1,3 aastsele pudelist piima. Nii mõnus kui laps on mul kaisus ja joob nagu titt. See rohkem minus kui lapses kinni. Pean ka need pudelid lihtsalt ära viskama, et oma halvast harjumusest lahti saada.
Hambapesu on meil korralik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd saan väga palju miinuseid,aga minu 2,4 aastane,saab ka veel enne magama minekut pudelist piima,olen selle põhimõttega,kui tahab,siis loobub ta ise ükskord oma lutipudelist,aga kui ei juhtu see enne sügist,siis hakkan teda suvel võõrutama,sest sügisel laps lasteaeda,meil hambaarstil käidud,hambad korras,öeldi,et piima võib mingil määral anda,aga joguritd ja muud magusad joogid keelas ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ka 1,6ne jääb piimapudeliga tuttu alati ja eks see on sellest et koguaeg läinud unne kas rinnast juues või siis hiljem pudelist. Ta jääb nii alati ilusasti magama ja ma ei raatsi teda traumeerida selle äravõtmisega aga eks ma muretsen hammaste pärast küll, seni olen aga edasi lükanud, plaanin nüüd veega proovida siis ehk loobub ise, aga jah nii kahju on talt seda sisseharjunud asja ära võtta!

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Väikelaps Lutipudel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.