Esileht Beebi ja mitmikud Lutipudelitest

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lutipudelitest

Postitas:

Mul on kaks last, esimene juba 2,8 aastane, tema sai aasta rinda ja lutipudelit kordagi vaja ei läinud.
Teine laps saab lähipäevil 4 kuuseks ja paratamatutel asjaoludel pean hakkama talle mingi hetk RPA-d andma.
Hetkel saan enda ravi veel edasi lükata, aga kui tervis hullemaks peaks minema, siis pean rinna andmisest loobuma.
Seetõttu hakkan igaks juhuks varem juba uurima, et milline lutipudel on parim? Ta pole siiani kordagi lutipudelist pidanud sööma ja lutti ta näiteks ei võta. Milline on see kõige parema lutiga pudel, et üleminek tema jaoks võimalikult leebeks teha?
Nii väga pelgan seda \”lutipudelimajandust\”, pole sellega ennast üldse kurssi viinud, ma absoluutselt ei taha rinna andmisest loobuda, see minu jaoks nii raske, et sellele mõeldeski tuleb klomp kurku!:(
Tahaksin aga hakata tasapisi proovima, anda talle väljalüpstud rinnapiima, et teda pudeliga harjutada. Seda siis ainult nii palju hetkel, et kui peaks tekkima olukord, et ma enam ei saa rinda anda, siis ma tean, et ta ikka võtab pudelit. RPA-ga veel katsetama ei taha hakata, seda teen võimalikult vahetult enne ravi alustamist.
Segane jutt sai, mure ja hirm eesootava ees on suur! Aga loodan, et on mõistvaid inimesi ja häid nõuandjaid, kes oskavad aidata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 10:48; 13.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Medela pudeleid ja see sobib minu lapsele, samas mõni laps sööb vaid ühte tüüpi pudelist (selgub katsetamise käigus) ja teine pole nõus mitte ühestki pudelist sööma.
Aidata võib see, kui üleminekul rinnast pudelile kasutada nibukaitset. Nibukaitse peaks olema siis lähedane sellele, milline on pudel. Nii laps õpib ära, et piim tuleb läbi luti.
Pudelivihkajat last on alguses võimalik toita ka läbi süstla. Olemas on tõelised suured süstlad ei pea väikestega jamama. Sul on laps nii vana, et mõeldav võib olla ka nokaga tassist või tavalisest tassist õpetada jooma.

Kui tekib probleeme võta ühendust imetamisnõustajaga, nemad oskavad aidata ka selliste murede korral;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina soovitaks hakata last lutipudeliga otsekohe harjutama. Mul kogemus, et muidu ta ei harjugi. Mul rp laps kelle kõrvalt kaugõppes käin. Algul õnnestus pudelist toitmine (oli 4 kuud vana), aga nt nüüd kuus kuud täis ja ei võta pudelit enam mingi valemiga. Isegi kui kõht juba tühi hakkab nutma ja ei võta. Ema hoidis kui käisime teatris ja ka tema oli sunnitud lõpuks putru pakkuma. Kahjuks ei võta rpa-d ka nokaga tassist. Nüüd saabki minu äraolekul piimaputru(rpa-ga) ja nokaga tassist lahjendatud mahla peale. Kusjuures minu laps muidu lutti kasutab magamajäämisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Tommee Tippee lutid ja pudelid. Pidin tissitamisest loobuma veel varem, kui sina ja võibolla läks ka sellepärast üleminek lihtsamalt, et laps oli veel nii väike ja ehk ei saanud aru, no ei tea. Igal juhul on Tommee Tippe Closer to Nature pudeliluttide kohta kirjutatud, et \”imiteerivad ema rinna loomulikku vetruvust, liikumist ja pehmust. Tänu sellele on rinnaga ja pudeliga toitmise vahel lihtsam vahetust teha kui eales varem.\” Siiski tuleks võibolla mitmeid proovida, aga mina soovitan seda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud vastajatele!
Esimesena üritan leida siis selle PreiliK kasutatava Tommee Tippee variandi.
Ma tean ise ka, et pean hakkama kohe juba harjutama, et see üldse võimalikuks saaks, aga väga suur tõrge on ees:(
Loodan, et kui pudel juba olemas ja rinnast piima ka kätte saan, siis see pudeli pakkumine juba vähem häirivam on…just minu jaoks, tunnen, et vean last alt, kuigi mõistus ju ütleb, et ma seda ei tee, siis süda räägib teist keelt!:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 10:48; 13.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Avent pudelid, neil see anti- koolik süsteem, et laps ei tõmbaks liiga palju õhku alla. Alguses ei oska nad ju poole imemise pealt lutti lahti lasta, kui see vaakumise tõmbab, seal siis tuleb luti juurest kuskilt õhk läbi, seega ei pa laps imemist kisamiseks pooleli jätma. Tomme Tippeel ka sarnane süsteem, kasutasin ka neid pudeleid, aga sellel lutil tõmbas pidevalt õhuava kuidagi kinni ja ikka läks lutt vaakumisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tommeetippee.co.uk/product/health_check_anti-colic_bottles_-twin_pack/

Sellel küll ei lähe lutt vaakumisse. Ainult mu meelest temeratuurinäidik justkui valetab natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lutipudelitest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.