Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lutsar ei mõista äsjase koroonapöördumise eesmärki

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Lutsar ei mõista äsjase koroonapöördumise eesmärki

Postitas:
Kägu

Kirjatehnika kui võluvõti. https://opleht.ee/2018/03/kahtluse-all-on-kirjatehnika/

Võti võtmeks, aga sa ei saa küll kuidagi järeldada, et kui keegi teeb netis suheldes kirjavigu, siis on süüdi puudulik kirjatehnika.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, kust õpetaja haiguse sai. Kui mõnelt lapselt, siis kui see laps oleks vaktsineeritud olnud, poleks õpetaja ehk haigeks jäänud.

See on muidugi eriti vaktsineerima õhutav, kui vaktsineeritud õpetaja sai viiruse vaktsineerimata ja sümptomiteta õpilastelt ja HAIGESTUS ???? ???? ????

Püha püss, kui väsitavad need lollid inimesed on. Tema haigestus, 9 temaga koos olnud vaktsineeritut ei haigestunud, oleks nad vaktsineerimata olnud, oleks kõik 10 haigeks jäänud. Millal te ometi saate aru, et mitte ükski vaktsiin ei kaitse 100%. Oled üks neist, kelle jaoks matemaatikatunnis sündmuse juhtumise tõenäosus oli kui hiina keel? Vaktsineerimine vähendab sündmuse (haigestumine) juhtumise tõenäosust 60-90%. Ei vähenda 100%.

Vaktsiini kaitse Delta tüve vastu on siiski kõigest 39%. Kõva kaitse küll.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, aga kui see ärahoidmise protsent on ainult umbes 50% juures, siis ei ole kindlasti tegemist mingi niisuguse vaktsiiniga, mille puhul saab tuututada sellest, et vaktsiin on tõhus meetod haigestumisest hoidumisel… Ja kindlasti ei peaks niisuguse madala kaitsega vaktsiini kellelegi peale pressima. Seda enam, et ka see 50% kaitse hakkab ajas veelgi nõrgenema, kuni kaob.

Gripivaktsiini kaitse on 50-60% alati ja kogu aeg olnud, pole kõrgem olnudki. Ometi need rumalad arstid peavad seda kaitset tõhusaks ja kasutavad ka ise. On ikka lollid!!!

Gripivaktsiini kaitse on nii madal ainult seetõttu, et nad ei suuda alati ennustada, mis tüüpi gripp järgmisel hooajal domineerivaks saab, pole mingit mõtet seda võrrelda koroonavaktsiiniga.

Algselt lubati siiski 95% kaitset, nüüd on see ainult 39%. Lisaks lubati, et kaitsed oma lähedasi, suvel selgus, et vaktsineeritud levitavad viirust sama palju, sest viiruse hulk ninas on sama suur kui mittevaktsineeritutel, enne kui viirus alumistesse hingamisteedesse jõuab ja antikehad seda oletatavalt hävitama hakkavad.

Kui sa leiad, et see vähene kaitse ja lekkiv vaktsiin on parem kui mitte midagi, siis palun, mine vaktsineeri. Aga kui sa arvad, et vaktsineerimata inimesed sind ohustavad või et koroonapassid ja töölt lahti laskmine on sellise läbikukkunud vaktsiini korral põhjendatud, siis sa oled lihtsalt rumal.

Ja kes siin enne kirjutas, et gripp pole vanureid niitnud, siis see on vale. Gripp on alati tapnud vanureid, lapsi ja ka nõrgema immuunsusega inimesi, samuti on igal hooajal gripiga haiglas olnud rohkem inimesi kui meil nüüd koroonaga. Millegipärast pole sellest lihtsalt suurt numbrit tehtud.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks lubati, et kaitsed oma lähedasi, suvel selgus, et vaktsineeritud levitavad viirust sama palju, sest viiruse hulk ninas on sama suur kui mittevaktsineeritutel, enne kui viirus alumistesse hingamisteedesse jõuab ja antikehad seda oletatavalt hävitama hakkavad.

Ei levita vaktsineeritud sama palju kui vaktsineerimata inimesed. Loe mingit asjalikku allikat, mitte objektiivi või lõunaeestlast. Üksikud vaktsineeritud levitavad sama palju kui vaktsineerimata haiged, valdav osa vaktsineeritutest levitab siiski kordades vähem kui vaktsineerimata inimesed. Ja see nina jutt … oeh.

Gripivaktsiini kaitse on nii madal ainult seetõttu, et nad ei suuda alati ennustada, mis tüüpi gripp järgmisel hooajal domineerivaks saab, pole mingit mõtet seda võrrelda koroonavaktsiiniga.

Ei vasta tõele. Väga üksikutel aastatel pole suudetud õigesti ennustada, mis tüved on valdavad. Gripivaktsiinis on sees 4 tüve ning enamasti peavad paika kõik tüved, mõnikord eksitakse ühe tüvega, kuid valdav osa tüvesid on alati õigesti ennustatud.

Miks sa seda jama kirjutad siia? Ei, ma muidugi tean, miks sa kirjutad, aga kas sul endal häbi ei ole valet kirjutada?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiini kaitse Delta tüve vastu on siiski kõigest 39%. Kõva kaitse küll.

Mõni viide selle info allikale?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiini kaitse Delta tüve vastu on siiski kõigest 39%. Kõva kaitse küll.

Sa võtsid siit artiklist lihtsalt silma järgi kõige väiksema numbri (Pfizer, Iisraeli uurimus), jättes muude vaktsiinide ja muude uurimuste kõrgemad tulemused tähelepanuta? Vaata uuesti, Euroopa teadlased on pigem seisukohal, et vaktsiinide kaitse jääb kuhugi 50-70% kanti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võtsid siit artiklist lihtsalt silma järgi kõige väiksema numbri (Pfizer, Iisraeli uurimus), jättes muude vaktsiinide ja muude uurimuste kõrgemad tulemused tähelepanuta? Vaata uuesti, Euroopa teadlased on pigem seisukohal, et vaktsiinide kaitse jääb kuhugi 50-70% kanti.

Ähh, artikkel jäi lisamata https://www.healthline.com/health-news/heres-how-well-covid-19-vaccines-work-against-the-delta-variant#Vaccines-vs.-Delta-variant

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei levita vaktsineeritud sama palju kui vaktsineerimata inimesed. Loe mingit asjalikku allikat, mitte objektiivi või lõunaeestlast. Üksikud vaktsineeritud levitavad sama palju kui vaktsineerimata haiged, valdav osa vaktsineeritutest levitab siiski kordades vähem kui vaktsineerimata inimesed. Ja see nina jutt … oeh.

Seda “ninajuttu”, et delta tüve puhul on viiruskoormus ninas vaktsineeritutel ja mittevaktsineeritutel pea samasugune, kinnitas muide Irja Lutsar.
Mingeid laest võetud kordajaid, kuidas vaktsineeritud vähem levitavad, armastab Karmen Joller.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3865273:
Gripivaktsiini kaitse on nii madal ainult seetõttu, et nad ei suuda alati ennustada, mis tüüpi gripp järgmisel hooajal domineerivaks saab, pole mingit mõtet seda võrrelda koroonavaktsiiniga.

Ei vasta tõele. Väga üksikutel aastatel pole suudetud õigesti ennustada, mis tüved on valdavad. Gripivaktsiinis on sees 4 tüve ning enamasti peavad paika kõik tüved, mõnikord eksitakse ühe tüvega, kuid valdav osa tüvesid on alati õigesti ennustatud.

No koroonavaktsiinide tootmise ajal ei olnud praegu levivaid tüvesid veel üldse olemaski. Mis seletab ka väga loogiliselt nende efektiivsuse langust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kes siin enne kirjutas, et gripp pole vanureid niitnud, siis see on vale. Gripp on alati tapnud vanureid, lapsi ja ka nõrgema immuunsusega inimesi, samuti on igal hooajal gripiga haiglas olnud rohkem inimesi kui meil nüüd koroonaga. Millegipärast pole sellest lihtsalt suurt numbrit tehtud.

Jah, gripiga on igal aastal inimesi haiglas ja sureb. Aga koroonaga on oluliselt rohkem haiglas ja sureb ka oluliselt rohkem. Kes soovib, võib järele kontrollida, statistikat on avalikult kättesaadav.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa leiad, et see vähene kaitse ja lekkiv vaktsiin on parem kui mitte midagi, siis palun, mine vaktsineeri. Aga kui sa arvad, et vaktsineerimata inimesed sind ohustavad või et koroonapassid ja töölt lahti laskmine on sellise läbikukkunud vaktsiini korral põhjendatud, siis sa oled lihtsalt rumal.

Sinu ettepanek on siis mis? Paneme kõik jälle lukku? Või teeme lahti, las need vanurid surevad? Sest on selge, et nende vaktsiinikaitse on kõige nõrgem tulenevalt immuunsuse nõrgenemisest vanusega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks lubati, et kaitsed oma lähedasi, suvel selgus, et vaktsineeritud levitavad viirust sama palju, sest viiruse hulk ninas on sama suur kui mittevaktsineeritutel, enne kui viirus alumistesse hingamisteedesse jõuab ja antikehad seda oletatavalt hävitama hakkavad.

Ei levita vaktsineeritud sama palju kui vaktsineerimata inimesed. Loe mingit asjalikku allikat, mitte objektiivi või lõunaeestlast. Üksikud vaktsineeritud levitavad sama palju kui vaktsineerimata haiged, valdav osa vaktsineeritutest levitab siiski kordades vähem kui vaktsineerimata inimesed. Ja see nina jutt … oeh.

Gripivaktsiini kaitse on nii madal ainult seetõttu, et nad ei suuda alati ennustada, mis tüüpi gripp järgmisel hooajal domineerivaks saab, pole mingit mõtet seda võrrelda koroonavaktsiiniga.

Ei vasta tõele. Väga üksikutel aastatel pole suudetud õigesti ennustada, mis tüved on valdavad. Gripivaktsiinis on sees 4 tüve ning enamasti peavad paika kõik tüved, mõnikord eksitakse ühe tüvega, kuid valdav osa tüvesid on alati õigesti ennustatud.

Miks sa seda jama kirjutad siia? Ei, ma muidugi tean, miks sa kirjutad, aga kas sul endal häbi ei ole valet kirjutada?

Objektiivi või Lõunaeestlast 😀 Minu andmed on toodud CDC enda lehelt, ma arvan, et enam asjalikumaks minna ei saa. Sealtsamast on pärit ka nii see “ninajutt” kui ka gripivaktsiini kohta käiv info. Miks sa ise siia jama kirjutad?

Nii kurb, kui sul ka poleks sellega leppida, see pole tõsi, et üksikud vaktsineeritud levitavad viirust – kõik, mida ma ennist kirjutasin vastab tõele. Fauci seletas seda päris hästi lahti, sest just sellepärast taastati USAs maskikohustus ka vaktsineeritutele. Ja nagu siin eelnevalt kirjutati, ka Lutsar väitis nende uuringute järel täpselt sama. Aga sul muidugi savi, mida teadlased arvavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kõik haigestuvad jalevitavad, siis vaktsiin annab selle eelise, et põed kergemalt ja lühema ajaga läbi, kui satud haiglasse, ei satu suurema tõenäosusega III astme intensiivi ja ei sure. Mulle sellest piisab. Muidugi satuvad üksikud vaktsineeritud sinna ka, aga seni on nad olnud väga vanad, kaasuvate haigustega või rasvunud. See haigus armastab pakse keskealisi (mehi) – kui nemad on vaktsineerimata, neile võib see väga hullusti mõjuda. Olen lähedalt näinud, kuidas 50aastane ülekaaluline mees kevadel koroonat põdes, käis ka haiglas ja nüüd kannatab tüsistuste käes. Ja ma kahjuks ei mõtle seda juttu välja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kõik haigestuvad ja levitavad, siis vaktsiin annab selle eelise, et põed kergemalt ja lühema ajaga läbi, kui satud haiglasse, ei satu suurema tõenäosusega III astme intensiivi ja ei sure. Mulle sellest piisab. Muidugi satuvad üksikud vaktsineeritud sinna ka, aga seni on nad olnud väga vanad, kaasuvate haigustega või rasvunud. See haigus armastab pakse keskealisi (mehi) – kui nemad on vaktsineerimata, neile võib see väga hullusti mõjuda. Olen lähedalt näinud, kuidas 50aastane ülekaaluline mees kevadel koroonat põdes, käis ka haiglas ja nüüd kannatab tüsistuste käes. Ja ma kahjuks ei mõtle seda juttu välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kõik haigestuvad jalevitavad, siis vaktsiin annab selle eelise, et põed kergemalt ja lühema ajaga läbi, kui satud haiglasse, ei satu suurema tõenäosusega III astme intensiivi ja ei sure. Mulle sellest piisab. Muidugi satuvad üksikud vaktsineeritud sinna ka, aga seni on nad olnud väga vanad, kaasuvate haigustega või rasvunud. See haigus armastab pakse keskealisi (mehi) – kui nemad on vaktsineerimata, neile võib see väga hullusti mõjuda. Olen lähedalt näinud, kuidas 50aastane ülekaaluline mees kevadel koroonat põdes, käis ka haiglas ja nüüd kannatab tüsistuste käes. Ja ma kahjuks ei mõtle seda juttu välja.

Mina tean jällegi normaalkaalus ja vaktsineeritud keskealist meest, kes koroonaga haiglasse sattus. Ta on minu tutvusringkonnas üldse ainus koroonaga haiglasse sattunud inimene.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

põed kergemalt ja lühema ajaga läbi, kui satud haiglasse, ei satu suurema tõenäosusega III astme intensiivi ja ei sure.

See jutt on mu meelest lihtsalt vaktsiinipropaganda. Mu tuttav armas vanainimene suri koroonasse. Ei sattunud haiglasse, ei olnud III astme intensiivis, ei põdenud raskelt, öeldi, et on koroona kerge versioon. Ja ainus, mille üle ta kaebas, oli jõuetus. Ta oli kahe doosiga vaktsineeritud. Ometi suri, hoolimata kergemast vormist ja mitte haiglasse sattumisest.

Nüüd võib ju öelda, et juhuste kokkulangemine ja ta oli nagunii vana, aga see ei muuda fakti, et kaks doosi vaktsiini ei päästnud teda koroonasurmast. Seda viimast aga rõhutatakse just eriti, kui inimesi vaktsineerima kutsutakse, et sa jääd ellu kui vaktsineerid.

Võite vaielda palju tahate, aga ma olen enda ümber liiga palju näinud seda, kuidas vaktsineeritud ikkagi ka levitavad ja põevad seda haigust, isegi surevad koroonasse. Nii et mulle tundub see jutt, et vaktsiinid ikka superhästi mõjuvad ja ikkagi vaktsineerige, lihtsalt tühja propagandana. Elu ümberringi ei kinnita neid suuri lubadusi, et peaaegu üldse ei levita, põed kergelt jms.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida need pöördujad tahavad? Et haiglad oleks jälle haigeid täis?

Kaks arsti on sealt küll parajad uhhuu-jutu ajajad.

Millest sa räägid? Vaktsineeritud JU ei satu haiglasse. Kui meil on 66% haiglasse või päris raudselt intensiivi sattumist välistatud, siis on  ju 66% parem olukord kui eelmisel aastal. Palju neid siis oli haiglaravil? Kevad 2020 kardeti et üle 500 intensiivikoha läheb vaja, aga tegelikkus oli ..kes teab palju oli.. ma ei viitsi googeldada. Terve see aeg olen oodanud et kohe kohe on sõbrad ja sõprade sõbrad, tuttavad, kliendid, pere, sugulased seda haigust täis. No kahe aasta peale umbes 10 vist on olnud, kellegi tuttava tuttava tuttav olla olnud ka haiglas tüsistustega, aga viis neist said teada pistelisest  testist, et on positiivsed. Istusid niisama kodus 10 päeva. Endale pole hakanud, lastele ka mitte, mehel oli 5 päeva kerge haigusevimma tunne. Sel sügisel lisandus umbes 4 tuttavat haiget, nemad on vaktsineeritud.
Mida ma aga praegu näen. Septembri jooksul tean vähemalt  30 inimest, pereliikmed, sõbrad jm lähemad, kellel mingi kurgu-nohu viirus. Nüüd näen kiirelt levivat taudi…

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu andmed on toodud CDC enda lehelt, ma arvan, et enam asjalikumaks minna ei saa. Sealtsamast on pärit ka nii see “ninajutt” kui ka gripivaktsiini kohta käiv info. Miks sa ise siia jama kirjutad?

Palun too kõigi nimetatud väidete kohta siis lingid ka siia. Siis räägime edasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutt on mu meelest lihtsalt vaktsiinipropaganda. Mu tuttav armas vanainimene suri koroonasse. Ei sattunud haiglasse, ei olnud III astme intensiivis, ei põdenud raskelt, öeldi, et on koroona kerge versioon. Ja ainus, mille üle ta kaebas, oli jõuetus. Ta oli kahe doosiga vaktsineeritud. Ometi suri, hoolimata kergemast vormist ja mitte haiglasse sattumisest.

Nüüd võib ju öelda, et juhuste kokkulangemine ja ta oli nagunii vana, aga see ei muuda fakti, et kaks doosi vaktsiini ei päästnud teda koroonasurmast. Seda viimast aga rõhutatakse just eriti, kui inimesi vaktsineerima kutsutakse, et sa jääd ellu kui vaktsineerid.

Sinu nimetatud vanainimene ei surnudki ju raskesse koroonavormi, vaktsiin kaitses teda selle eest. Kuid vaktsiin ei ravi terveks su vähki ega tee sind 30 aastat nooremaks. Vanainimesel sai aeg otsa ja punkti oleks pannud arvatavasti iga viirushaigus. Kust selline mõtteviis, et kui olen saanud kaks süsti, siis olen surematu??

Elu ümberringi ei kinnita neid suuri lubadusi, et peaaegu üldse ei levita, põed kergelt jms.

Elu saaks midagi sellis kinnitada vaid siis, kui sa paralleelselt näeksid, kuidas asjad läheks, kui sa vaktsineeritud ei oleks. Kuna sa ei näe, siis sul pole aimugi, kas ja millest sa pääsenud oled. Su kaitse on ju nähtamatu, samuti on ründajad nähtamatud. Ja tegelikult kinnitab ka elu, et vaktsiinid töötavad. Võrdle kasvõi statistikas avaldatavaid graafikuid nakatunute ja haiglaravil olijate arvude kohta – võta eelmise aasta sama nakatumisega aeg ja vaata haiglasolijate arvusid. Need on mitu korda suuremad kui praegu. Rääkimata sellest, et eelmisel aastal ja kevadel oli selliste nakatumisnäitajate juures elu juba lukus ning ikka nakkus levis. Praegu on elu avatud ning nakkuse levik ei tee mingeid pööraseid arenguid. Kuidas ei kinnita elu neid väiteid? Ära jää kinni üksikisikutesse, jah, mina tean ka vaktsineerituid, kes on päris raskelt haiged – kuid ma tean massiliselt nende raskelt haigete vaktsineeritud lähedasi ja töökaaslasi, kes ei ole haiged või on kerges nohus.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võite vaielda palju tahate, aga ma olen enda ümber liiga palju näinud seda, kuidas vaktsineeritud ikkagi ka levitavad ja põevad seda haigust, isegi surevad koroonasse. Nii et mulle tundub see jutt, et vaktsiinid ikka superhästi mõjuvad ja ikkagi vaktsineerige, lihtsalt tühja propagandana. Elu ümberringi ei kinnita neid suuri lubadusi, et peaaegu üldse ei levita, põed kergelt jms.

saad ju aru küll, et see mida sina enda lähedal näed, ei pruugi kajastada suuremat pilti. tartu ülikooli värske seire ka nüüd olemas.

antikehadega inimeste (so vaktsineeritud ja läbipõdenud)  nakatumise tõenäosus siin ja praegu on kolm korda väiksem kui ilma antikehadeta inimestel.

haiglaravi vajadus, ehk rakse haigestumine  on täna kaks korda väiksem kui samasuguse nakatumisnäitajaga perioodil veebruaris.

 

https://www.err.ee/1608352631/koroona-levimus-on-vorreldav-veebruariga

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Objektiivi või Lõunaeestlast ???? Minu andmed on toodud CDC enda lehelt

Ma pakun, et su tsiteeritu ei tea, misas on CDC… ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kõik haigestuvad jalevitavad, siis vaktsiin annab selle eelise, et põed kergemalt ja lühema ajaga läbi, kui satud haiglasse, ei satu suurema tõenäosusega III astme intensiivi ja ei sure. Mulle sellest piisab. Muidugi satuvad üksikud vaktsineeritud sinna ka, aga seni on nad olnud väga vanad, kaasuvate haigustega või rasvunud. See haigus armastab pakse keskealisi (mehi) – kui nemad on vaktsineerimata, neile võib see väga hullusti mõjuda. Olen lähedalt näinud, kuidas 50aastane ülekaaluline mees kevadel koroonat põdes, käis ka haiglas ja nüüd kannatab tüsistuste käes. Ja ma kahjuks ei mõtle seda juttu välja.

Huvitav, millel meie valitsus selle üle huulte saab, et rasvunud on oluline riskirühm ja oma vaktsiinikampaaniat hakkab suunama sinna, kus sellest inimeste tervisele kõige enam kasu oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et su tsiteeritu ei tea, misas on CDC… ????

Loomulikult ei tea “tsiteeritu” kõiki maailma kolmetähelisi lühendeid, kuid ei peagi teadma, selles aitab Google. Ja palusin ju konkreetseid linke sellele CDC infole, kuidas nendega jääb? Sa paistad ka hästi kodus olema selle meditsiinivärgiga, eriti USA omaga – pane sina siis need lingid, kui temal meeles pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millel meie valitsus selle üle huulte saab, et rasvunud on oluline riskirühm ja oma vaktsiinikampaaniat hakkab suunama sinna, kus sellest inimeste tervisele kõige enam kasu oleks?

On ju kogu aeg rasvunud olnud nimetatud? Nendega on probleem selles, et nad ei ole andmebaasidest kergelt välja võetavad – kes sul ikka paksuse pärast arstile läheb ja saab põhidiagnoosiks “rasvumine”? Isegi kõrvaldiagnoosiks ei viitsita seda eriti panna. Seega pole andmete põhjal rasvunud inimesed kuidagi välja võetavad, et neile otse mingit kampaaniat teha. Sellest, et ülekaal on suur tüsistuste riskitegur, on ometi kogu aeg juttu olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et su tsiteeritu ei tea, misas on CDC… ????

Loomulikult ei tea “tsiteeritu” kõiki maailma kolmetähelisi lühendeid, kuid ei peagi teadma, selles aitab Google. Ja palusin ju konkreetseid linke sellele CDC infole, kuidas nendega jääb? Sa paistad ka hästi kodus olema selle meditsiinivärgiga, eriti USA omaga – pane sina siis need lingid, kui temal meeles pole?

Kui sulle on pea 2 aastat väldanud koroonakriisi juures CDC ikka veel tundmatu kolmetäheline lühnd, siis see räägib sinu informeeritusest rohkem kui miski muu. Edasi ei ole vaja targutada. Linke otsi ise, aga saan aru, et eesti keeles guugeldades oled veidi jännis sellega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millel meie valitsus selle üle huulte saab, et rasvunud on oluline riskirühm ja oma vaktsiinikampaaniat hakkab suunama sinna, kus sellest inimeste tervisele kõige enam kasu oleks?

On ju kogu aeg rasvunud olnud nimetatud? Nendega on probleem selles, et nad ei ole andmebaasidest kergelt välja võetavad – kes sul ikka paksuse pärast arstile läheb ja saab põhidiagnoosiks “rasvumine”? Isegi kõrvaldiagnoosiks ei viitsita seda eriti panna. Seega pole andmete põhjal rasvunud inimesed kuidagi välja võetavad, et neile otse mingit kampaaniat teha. Sellest, et ülekaal on suur tüsistuste riskitegur, on ometi kogu aeg juttu olnud.

Ei ole küll mingit massilist paksudele suunatud vaktsiinireklaami näinud. Lapsed on koguaeg teemaks hoopis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll mingit massilist paksudele suunatud vaktsiinireklaami näinud.

Ja mida mina ütlesin siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle on pea 2 aastat väldanud koroonakriisi juures CDC ikka veel tundmatu kolmetäheline lühnd, siis see räägib sinu informeeritusest rohkem kui miski muu.

Kui sinu jaoks lühendite tundmine tähendab informeeritust, siis omakorda see räägib sinu informeeritusest veel rohkem 🙂 Head lühendite tuupimist, mina eelistan sisusse süvenemist. Jajah, loomulikult pean ma ise neid linke otsima, sul ju pole neid. Niisama ainult hea siin plärtsida, mida kõike kuskil öeldud on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, kust õpetaja haiguse sai. Kui mõnelt lapselt, siis kui see laps oleks vaktsineeritud olnud, poleks õpetaja ehk haigeks jäänud.

See on muidugi eriti vaktsineerima õhutav, kui vaktsineeritud õpetaja sai viiruse vaktsineerimata ja sümptomiteta õpilastelt ja HAIGESTUS ???? ???? ????

Püha püss, kui väsitavad need lollid inimesed on. Tema haigestus, 9 temaga koos olnud vaktsineeritut ei haigestunud, oleks nad vaktsineerimata olnud, oleks kõik 10 haigeks jäänud. Millal te ometi saate aru, et mitte ükski vaktsiin ei kaitse 100%. Oled üks neist, kelle jaoks matemaatikatunnis sündmuse juhtumise tõenäosus oli kui hiina keel? Vaktsineerimine vähendab sündmuse (haigestumine) juhtumise tõenäosust 60-90%. Ei vähenda 100%.

Oleks poleks. Vaktsineerituna haigestus 1, aga kindlastiii kui ta poleks vaktsineeritud, siis ta oleks surnud ja kindlasti oleks ka haigestunuid olnud hoopis 10. Palun mis paganama nipiga see haigus minu lähikonnas ja tutvusringkinnas ei levi. Isegi kodus mitte.
Jah ükski vaktsiin ei kaitse 100%, aga pakun et nende imeliste kaitse ei ole isegi mitte üle 50 vms, kui üldse midagi on. Rasedustest valetab natuke, rasedusvastased vahendit samuti, erinevad muud vaktsiinid, mida muude haiguste leviku v haigestumise vastu kasutatud, samuti. Ja nii ma ei teagi hulgaliselt inimesi, kellel need asjad alt vedanud. Sest valeprotsendid on pisikesed. Küll aga tean palju vaktsineeritud koroonahaigeid. Tahaks üks päev olla sinisilmne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedustest valetab natuke, rasedusvastased vahendit samuti, erinevad muud vaktsiinid, mida muude haiguste leviku v haigestumise vastu kasutatud, samuti. Ja nii ma ei teagi hulgaliselt inimesi, kellel need asjad alt vedanud. Sest valeprotsendid on pisikesed. Küll aga tean palju vaktsineeritud koroonahaigeid. Tahaks üks päev olla sinisilmne.

Proovi natuke selgemini väljenduda. Aga olgu, sain aru, mida kirjutasid. Tahad, ütlen, miks koroonaga teisiti on? Ise ei mõelnud juba välja? Sest teda on ümberringi oluliselt, kümneid või sadu kordi rohkem kui rasedust ja muid haigusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lutsar ei mõista äsjase koroonapöördumise eesmärki