Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lutt!

Postitas:

Kuidas saaks 8 kuuse lapse lutivabaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:12; 22.02 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et ta veel liiga pisike et talle midagi seletada! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:12; 22.02 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lastele mõeldes, hakkasid neil just hambad tulema 8-kuuselt ning siis oleks küll olnud eriti julm lutt ära jätta – see ikka lohutas ja kergendas nende olukorda. Aga see lihtsalt minu arvamus:)

PS Ise olen kaks last võõrutanud muidu 1 a 7-kuuselt kuskil, saavad jutust aru ja lihtsam seletada, et näe, lutt läks katki, ei kõlba enam. Vanem laps nii armsalt veel ütles: \”issi korda tegema\”, \”issi uue ostma\” ja ikka aeg-ajalt kontrollis, kas lutt ikka veel katki…. aga suhu enam ei pannud, kuna ei püsinud suus (lõikasin otsa praktiliselt maha)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kevad tulekul, õues olemist käimist, sina lutti ei kinnita riiete külge, kui ta viskab maha ongi kadund, teine asi kas kevadel, kellegi tuttaval pole titat sündimas, nii jaanipäeva laps sul et 1a saab aru nää tita anname luti titale. ja nii ta ise annakski oma käega, sa sokutad kiirelt ära ja ongi kõik,… 😀 enda lapse teen kah kevadel lutivabaks, aga väga vahval viisil eks siis räägin:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan et ta veel liiga pisike et talle midagi seletada! :)[/tsitaat]

Huvitav lähenemine;) Mina olen oma beebile sünnist saadik seletanud kõiksugu asju – mida me teeme ja mida me ei tee ja miks jne… Ta absoluutselt saab aru kõigest! Ära alahinda oma last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:39; 23.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Huvitav lähenemine;) Mina olen oma beebile sünnist saadik seletanud kõiksugu asju – mida me teeme ja mida me ei tee ja miks jne… Ta absoluutselt saab aru kõigest! Ära alahinda oma last.[/tsitaat]

Hm, saab kindlasti paljust aru, aga kas absoluutselt kõigest? Kõik emad ju räägivad lastega, et mis nad teevad ja mis on mis, see käib asja juurde, aga see ei taga absoluutset arusaamist. Teatud mõisted ja arusaam seostest tekivad ikka ajapikku, mitte sünnist saati. Karta on, et lutist ilmajäämise puhul nutab 8-kuune seda teatud aja taga, kuni aeg haavad parandab ja lutt on unustatud, aga vaevalt ta seletamisest, et \”lutt kadus ära\” vmt aru saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga proovi;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:39; 23.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.